24 máj 17, 13:08:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778295 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #615 Dátum: 11 feb 20, 21:40:08 »

Egyébként 1000 köszönet a részért..nem tudok angolul de a képekből megértem a léyneget.már várom a fordítást
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #616 Dátum: 11 feb 20, 22:08:36 »

Nem értem. Mi a baj azzal, hogy esetleg Lucyhoz kerül Capricot. Lucynak éppen az az egyik célja, hogy begyűjtse az csillagszellemeket. Capricot is csak egy a listán. Ha Capricot itt veszít akkor visszakerül a csillaglelkek közé. Persze csak ha visszakerülhet és nem szegett meg valamilyen törvényt. Márpedig nagyon úgy néz ki az idézése alapján, hogy bizony megtette azt. És ez lehet az ok is ami miatt ilyen sokáig jó erőben megélte ezt a sok évet.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #617 Dátum: 11 feb 20, 22:27:30 »

Engem valahogy felettébb idegesítene, ha Lucyhoz kerülne. Nekem egyszerűen gusztustalanul unszimpatikus karakter. Viszont Meldyben nagyon bízom, hogy nem áll át az FT oldalára. Elegen vannak már nem kell, hogy mindenki oda gyülekezzen.  Simán kinézem belőle, hogy ilyen eszeveszett aranyos (mert tényleg az xD) beférkőzik az ellenséghez, és likvidálja én valahogy így képzelem el drága Meldym személyiségét, bár sok esély nincs rá, de piszkosul örülnék neki, ha így lenne Nevet.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #618 Dátum: 11 feb 20, 22:59:02 »

Valahogy lehetett tudni, hogy Capri nem evilági. Ha belegondoltok nem emberi lények nem mondhatni, hogy nagyon teletömik a városokat. Démonokra nem tudok mit mondani, de a macsekokra megkaptuk a mikéntet. Viszont a két szellem közti kapcsolatnál majdnem leestem a székről. Szerintem Leo nem fogja csak úgy helyrerakni Caprit hiába tartózkodik már 17éve az emberi világban (Capri és az "áldozatai" között lévő kapcsolat lesz a kulcs szerintem) Viszont biztosra veszem, hogy Lucy és Capri között még várható egy kiadós lelki beszélgetés, amivel lenyugtatja a kecskét a családi vérvonalról.
Naplózva
FERRARIFUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 11


« Válasz #619 Dátum: 11 feb 21, 13:32:06 »

Szerintem meg teljesen kiszámítható, hogy ki kit fog legyőzni......a robbantgatós fickót (aki leverte Mirát) porig alázza majd Gildartz bá....a Hadest-t, majd leveri Luxus ( mert tuti meg fog jelenni a szigeten)...Natsucska meg feltörli Zereffel, meg Ultearral a padlót ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #620 Dátum: 11 feb 21, 15:10:22 »

Szerintem meg teljesen kiszámítható, hogy ki kit fog legyőzni......a robbantgatós fickót (aki leverte Mirát) porig alázza majd Gildartz bá....a Hadest-t, majd leveri Luxus ( mert tuti meg fog jelenni a szigeten)...Natsucska meg feltörli Zereffel, meg Ultearral a padlót ikszdé

Ülj le egyes ...Natsu Urtear-ral nem bírna nemhogy Zereffel...

Caprico meg valószínüleg valami spéci mágiát használ mert Leo a legerősebb elvileg , tehát símán a csillagszellem képességeivel nem tudna ilyen erős lenni.

Naplózva


rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #621 Dátum: 11 feb 21, 15:42:29 »

Az első részében igazat adok, hogy Natsu nem bírna Urtearral bár soha nem lehet tudni. Azért Natsu mégis csak Natsu és rengeteget fejlődött az előző találkozásuk óta. Tehát egyértelműen nem merném kijelenteni az Urtear győzelmet, de valószínűbbnek tartom.

Azt viszont egyáltalán nem jelenteném ki, hogy Leo lenne a legerősebb csillagszellem. Még elvileg se. Még mindig van csillagszellem akikről semmit sem tudunk. Másrészt ha ő lenne a legerősebb akkor ahhoz képest bizony igen csak gyengén muzsikált az elmúlt részekben egy esettől eltekintve. Ha most veszít akkor pedig egyértelműen nem lehet a legerősebb hiszen veszít egy társával szemben. A miértek ilyen esetben nem jelentenek semmit mert ez később is fent állhat.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 21, 17:14:22 írta rini67 » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #622 Dátum: 11 feb 21, 18:28:23 »

Most nem azért, de Luxus megjelenése még oké, mert akkor nem mutattak volna róla semmit mikor elpáholták az öreget. Viszont Gildartz már nincs a szigeten, mert visszament a céh épületébe Bixlow és Fried társaságában click, bár ez nem zárja ki a felbukkanást... De majd meglátjuk még van pár dolog, amit még nem tudunk.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #623 Dátum: 11 feb 21, 19:54:18 »

... A miértek ilyen esetben nem jelentenek semmit mert ez később is fent állhat.

Ez úgy hangzott, mintha azt mondtad volna: "Én így gondolom és ebben senki meg nem ingathat." Nevet
Pedig itt éppen a miértek a fontosak. Főleg Capricorn miértjei.
Másrészről, szerintem ha a csillagszellemek között van is egy állítólagosan legerősebb, az akkor sem jelenti azt, hogy legyőzhetetlen és az emberek között nincs esetleg egy nála erősebb (mágus). ^^ Hogy sarkos példával éljek, pl.  (az "igazi") Zeref. ikszdé

Ronyszkusz:

Szerintem éppen hogy Gildartz feltűnése a logikusabb, mivel ő "visszament a céhbe". Vagyis úton van, ergó sokkal közelebb, mint Luxus. Akiről gőzünk sincs, hol császkál. Lehet éppen a kontinens túloldalán. Nevet
Persze én sem bánnám, ha feltűnne és a csiszolatlan modora mellett az erejét is bevetné a GH ellen. ^^

« Utoljára szerkesztve: 11 feb 21, 19:55:37 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #624 Dátum: 11 feb 21, 20:23:28 »

Amúgy ne feledkezzünk el a csillagszellemek királyáról se Nevet Szerintem nem véletlenül "király". Ez csak visszatérés volt a csillagszellemes témához.

De tudtam, hogy valami ilyesmi lesz Nevet Kitalálom mi lesz: Capricorn azt hiszi, hogy Lucy anyja cserben hagyta őt, és ezért egy életre megutálta őt emiatt, közben pedig Lucy anyukája az életét áldozta Capricornért. (általába ilyen szokott lenni a történet, de ez csak TIPP!, sőt még a dátumok is egyeznek xD Nevet) Mellesleg még kapcsolatba kellene hozni valahogy Capricorn eltűnését, Lucy anyjának a halálát, és a sárkányok eltűnését, mert a 777 NEM VÉLETLEN!

Már eltelt 100 mangafejezet azóta, hogy hallhatunk egy olyan kijelentést, hogy lesz a sárkánykirály ünnepe (101. manga)
örülök, hogy felhozták, de kicsit sokat kell már rá várni :'(

Amúgy legjobban (most) Meldy, és annak a dagadt fagyizabálógépezetnek az erejének a bemutatását várom Nevet
Ja és egy 70%os Gildartzot szeretnék már látni. (Azért nem 100%osat, mert akkor porrá zúzza magát a mangát is, és azt senki nem szeretné Nevet)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #625 Dátum: 11 feb 21, 20:36:07 »

Nem, egyáltalán nem így gondoltam. Szerintem a miértek csak akkor lesz jelentősége ha most Leo legyőzi Capricornt. Addig nem. Ha Caprikorn győzne akkor nem változna semmi és választ sem kapnánk ezen kérdés nagyrészére, mivel fent áll egy második harc lehetősége közöttük. Persze bennünket érdekelnek ezek a miértek és kíváncsiak vagyunk rá, de válaszokat a csata végén kapjuk meg és nem előtte.

Soha nem gondolok valakire úgy, hogy legerősebb. Mindig van valakinek gyenge pontja vagy képessége amivel megfogható. Senki sem tökéletes, másrészt a legerősebb minden bizonnyal a király, de valószínűleg ő is megfogható mint ahogy valamikor Zerefet is megfogták.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #626 Dátum: 11 feb 21, 22:37:58 »

Soha nem gondolok valakire úgy, hogy legerősebb. Mindig van valakinek gyenge pontja vagy képessége amivel megfogható. Senki sem tökéletes, másrészt a legerősebb minden bizonnyal a király, de valószínűleg ő is megfogható mint ahogy valamikor Zerefet is megfogták.

A nirvana ellen folytatott harcban, mikor Lucy össszeakadt a másik csillag mágussal, Leo ellen Aerist hívta elő, ott már lehetett borítékolni a bukást az adott körben. A többi már csak a hab a tortán, hogy már 10 évvel is ezelőtt Qui-gon mester is megmondta Jar-jarnak: "Mindíg van egy nagyobb hal".

Már csak azt kéne kitalálni mi lesz Makarovval.... Wendy macskája (rohadjak meg csak azért sem fogom kikeresni a nevét) megmondta, hogy azért nem használt rajta a gyógyító mágia mert túl mélyek a sebei, szóval a jövendölésben lévő kezet neki titulálom, akkor ki jöhet számításba mint új vezető? Ha most elrakják láb alól Mirát azzal a bombával akkor nem sok ember jöhet már számításba....
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #627 Dátum: 11 feb 21, 23:36:23 »

Az Natsura vonatkozott, nem a mesterre. ^^
A sál miatt nem tudta meggyógyítani. Miután helyrehozta a sálat, Natsut is helyre tudta pofozni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #628 Dátum: 11 feb 21, 23:45:49 »

Megnéztem csak azért is, akkor viszont elég érdekesen van fordítva:
"Úgy tűnik a sebei túl mélyek voltak... Ilyen sebekkel lényeglelen, hogy mennyi égi mágiát használsz...
natsu esetében viszont nem tudom, mi lehet a baj. Valami biztos gátolja a gyógyulását..." nézd meg a kedvemért--- itt az angol verzió is. Eredetit azért nem linkelek mert, olyan szinten nem beszélem a nyelvet, hogy tudjam fordítani. De ha kicsit jobban belegondolsz akkor azok a mondatok nem egy személyre vonatkoznak Charle szájából (igen rájöttem a nevére időközben!).
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #629 Dátum: 11 feb 22, 13:03:40 »

Nem értelek...
Az angol verzióban benne volt, hogy "his wounds", ebből a "his" birtokosjelző egyértelműen kifejezi, hogy egy emberre vonatkozik a dolog, ami a képek és történések alapján egyértelműen Makarovra utal.
A mondata másik felében pedig külön megemlíti Natsu sálját.
Ebben neked mi az "érdekes"?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!