24 máj 17, 10:42:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778208 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #300 Dátum: 10 nov 22, 18:33:21 »

Remélem ebből a specialból lesz egy filler rész az animében Nevet nekem nagyon tetszett Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #301 Dátum: 10 nov 23, 16:15:06 »

Olvasgatom a mangát, animét fullra nem nézem, nem kell animésnek nézni Nevet, de pár dolgot nem tudok még (lusta voltam elolvasni a még nem fordított mangákat, de az aktuálisat már olvasom) Gildartz miért utálja Ivan mestert? (ő ugye Luxus apja?), és Ivan még él egyáltalán? Lisanna halála benne van a mangában, vagy csak mindig szóbakerül? (a most fordított manga pl ilyen).

(elnézést, hogy ilyen rengeteg kérdés van egyszerre)
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #302 Dátum: 10 nov 23, 17:04:29 »

Hát, például azért utálja mert elárult a Fairy Tail-t, és igen, Ivan még él, és ő a Raven Tail mestere. Nem, Lisanna halála nincs benne a mangában. Am, késöbb kiderül, hogy Lisanna még sem halt meg.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 23, 17:06:58 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #303 Dátum: 10 nov 23, 21:06:21 »

Konkrétan nincs benne, de többször elmesélik (Elemi Négyes ellen és Lisanna visszatérésekor is) és egy-két képkocka is van róla. ^^

A 212. fejezethez:
Gazille visszaemlékezésénél már kezdtem megijedni... o.O De szerencsére "csak" erőt merített belőle. *huh*
A kisöreg Makarov mester megint hozta a formáját, ahogy palincolt felfelé a szemétdombra Gazille mellé. Nevet

A "Hét rokon a Pugratóriumból" képen ott a hetedik is, csak takarja a szövegbubi. Valami magas, sakktábla hasú, vállvértben virító emberke lesz... Kíváncsian várom, miért nem láttuk az arcát. ^^

Visszább valaki említette Gazille "Metsuryuu no Ougi - Gouma Tetsujinken" (Titkos sárkányölő technika, A Karmadémon Isteni Vaspengéje) támadását. Hogy miért nem használta eddig? Passz. De hasonlót már Natsutól is láttunk: Metsuryuu Ougi - Guren Bakuenjin. Szal valszeg minden sárkányölőnek van pár ilyen "Metsuryuu Ougi..." támadása. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Thira
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #304 Dátum: 10 nov 24, 21:02:43 »

Sziasztok Kedves Fairy Tailosokt Mosolyog. Nem rég kezdtem el olvasni a mangát nagyon jó.Sajnos a animét szaggatva játssza le a gépem :/.
33managa fejezettől a 57.-fejezetig El tűnt a manga vagy azok nincsenek is le fordítva? Mert elég fura a hogy a sztori köszbe megszakadt.

Ja és bocs hogy ha már ezt valaki kérdezte.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #305 Dátum: 10 nov 24, 21:16:21 »

még nincs lefordítva. angolul el tudod olvasni neten:D
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #306 Dátum: 10 nov 25, 10:38:42 »

Le lesznek fordítva azok is.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #307 Dátum: 10 nov 27, 13:00:03 »

Én azért többet vártam volna ettől a fejezettől, alig egy kis harc... de azért nem volt olyan szörnyű. Mestről meg végképp nem gondoltam volna, hogy ilyen fura viselkedéssel jófiú Neeem
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #308 Dátum: 10 nov 27, 14:42:27 »

az túlzás, hogy jófiú, hisz a tanács tagja...
nekem mondjuk nagyon bejött a mágiája, a teleportáció és az emlékek módosítása nyerő  kacsint
cana viselkedése szerintem nem volt túl odaillő, illetve ha ő a fairy tail mágusa akkor gondolkodás nélkül azt kellett volna tennie/mondania mint a többieknek (vagyis, hogy megy sürgősségi vagy betegellátó vagy mien sátorhoz  Mosolyog )
ez az arc elég erősnek tűnik, szal tuti ezek lesznek a legdurvább harcok már nagyon régóta...
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #309 Dátum: 10 nov 28, 19:26:29 »

Ez a rész sem a legjobbak közül volt, de azért végre kezdenek felpörögni az események.
Áhítattal várom a következő olyan kiadást amely több részes, addig is marad a heti egy rész, habár az sem rossz.
(Milyen érdekes, hogy a népszerűbb mangák többségének története most kezd felpörögni.)
(Drága Levi-swaaan  Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
paszi011
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #310 Dátum: 10 dec 04, 23:19:42 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/39215148/1 kinn az új rész amiben Makarov olyan über hogy nagyon nagyon.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #311 Dátum: 10 dec 04, 23:53:38 »

Hej de jó részek lesznek itt  Nevet
Makarov most überelt mindent amit eddig láttunk .
Ft tagok felköthetik a gatyájukat , ezt nem tom hogy fogják megnyerni.
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #312 Dátum: 10 dec 05, 00:15:58 »

A tata rosszabb mint Gildartz, akkora mint az a repülö micsoda lol ikszdé, de persze szerintem ő fog vesziteni  Gondolkozik
Ide Gildartz báttya kéne, meg luxikám  Nevet
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #313 Dátum: 10 dec 05, 02:19:44 »

Ez epic volt gyerekik. Nevet
Makarov bedurvít, Hades meg milyen mosolyt vágott már rá.
Hades vs Makarov milyen brutál lesz már.

Urtear meg egy f*szláma. Eddig is utáltam, azért amit Gérardékkal tett, most meg így ráförmed szegény Meldy-re, mert az anyja nevén becézi...
Remélem Erza bedarálja.
Niki, alapítunk egy "Valaki Darálja Be Urteart Fanklubbot"?xDDD


Gildartz meg Luxus bá' amúgy tényleg nem ártanának ide. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 05, 02:25:04 írta Den » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #314 Dátum: 10 dec 05, 11:17:06 »

Niki, alapítunk egy "Valaki Darálja Be Urteart Fanklubbot"?xDDD

Nekem most kezd szimpi lenni Urtear. :"DDD
Eddig az volt a bajom vele, hogy rámászott Siegrainre (szóval Gérard-ra), meg hogy jól bekavart Erzának meg Gérard-nak. Szomorú
Meg most nem tetszett, ahogy szegény Meldy-t lekiabálta. Szomorú (Vagyis az tetszett, hogy agresszív, de na...) Az a kiscsaj zabálnivaló egyébként. Nevet Azonban most, hogy Wendy-t kiütötték, sanszos, hogy Lisanáék kapják meg ellenfélnek őt. :/


Figyeltétek Urtear ruháját? Van rajta egy óra, vagy valami ahhoz nagyon hasonló akármi, utalva a mágiájára. Nevet


Kicsit csalódtam Lily-ben és bandájában, azt hittem, tovább bírják, persze megértem, hogy kellett egy kis erődemonstráció, hogy tényleg kezdjünk el rettegni, hogy FT esetleg kikap.
Mondjuk tényleg kezdem azt érezni, hogy minimum S osztályú FT mágusoknak van csak esélye a GH tagok ellen. :/


Épp ezért van egy olyan érzésem, hogy több FT-s fog menni egyszerre 1 GH-s ellen.


Legyen Erza és Gray vs. Urtear. *.* De ahhoz Gray-nek oda kéne csámborognia, ahol Erza van. xD
Szerintem lesz egy Mira & Lisana vs. Meldy, és Lisana haljon meg. Ördögi xD
Caprico tuti Lucy-ék ellen megy majd.
Azt a szemüveges bájgúnárt (RustyRose) Loki és valaki ellen tudnám elképzelni.
Zancrow vs. Natsura gondoltam, de így, hogy Natsu Wendy-ék felé vette az irányt, nem sok esélyt látok rá.
Kain Hikaru meg menjen Elfmanék ellen. Nevet

Jöjjön vissza Gildartz, Bixlow és Fried. Kana & Fried együtt. Pirul :3

luxikám

Bakker. x"DDD Ezen röhögtem egy jót. Nevet Az ötletet támogatom egyébként.

-----
Ja, és kihagytam, hogy nagyon várok egy Urtear & Ur flashbacket. Kíváncsi vagyok, hogy szakadtak el egymástól, és miért hitte azt Ur, hogy a lánya halott. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 05, 12:08:49 írta Nikkie » Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!