24 máj 19, 01:12:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779802 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #255 Dátum: 10 nov 11, 16:51:12 »

Annak az akárminek, aki lefogta Levit, még Gazille-nál is nagyobb keze van. >.<# És nekem kifejezetten tetszik, hogy van olyan női karakter is, akinek nem 2 dinnye feszít a mellkasán...

Levy és Lisanna a legszebbek a Fairy Tailből ^^ Pedig nincs 20kilos csöcsük =D
Naplózva


TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #256 Dátum: 10 nov 11, 17:22:19 »

Annak az akárminek, aki lefogta Levit, még Gazille-nál is nagyobb keze van. >.<# És nekem kifejezetten tetszik, hogy van olyan női karakter is, akinek nem 2 dinnye feszít a mellkasán...

Levy és Lisanna a legszebbek a Fairy Tailből ^^ Pedig nincs 20kilos csöcsük =D

Nem kell ahhoz nagy mell hogy valaki jól nézzen ki  Pontosan (de lassan kezd offolás lenni a mellek mérete  >.<#)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #257 Dátum: 10 nov 11, 22:29:03 »

Nekem akkor is bejön Lucy és az "ikrei" Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #258 Dátum: 10 nov 13, 15:25:25 »

Jó harcok lesznek itt , de nem hívnám még háborúnak.
Levy mágiája tetszett , jó pofa , illik hozzá.  Mosolyog
Gajeel  tépje lenne annak a hülye strucc fejét
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #259 Dátum: 10 nov 13, 15:29:43 »

csináljon belőle levest^^
Azé az iron szöveg o-jában ott volt a szivecske... ez már jelent valamit^^ Amúgy nagyon lájkos fejezet volt^^

Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #260 Dátum: 10 nov 13, 16:23:22 »

jó kis fejezet volt... Mosolyog
Levy ügyes volt, de nem igazán értem, hogy ő mégis mit keres az S-osztályú vizsgán, mert lássuk be ég és föld Grayhez, Natsuhoz, Elfmanhez vagy Friedhez képest.  Hümm-hümm
az viszont tettszett, ahogy előre lett vetítve a Grimoire Heart tagok ereje, ráadásul pont Gazillet ütötték így ki, aki elvileg kb. egy szinten van Natsuval (bár sztem Natsu erősebb  Nyelvesít )
arra is kiváncsi leszek kibe botlik bele Levy először, legjobb lenne ha rögtön a Natsuékat találná meg.
am gazille visszaemlékezése király volt, ezek után az állatok el fogak pusztulni... bye bye
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #261 Dátum: 10 nov 13, 20:08:39 »

Azé az iron szöveg o-jában ott volt a szivecske... ez már jelent valamit^^ Amúgy nagyon lájkos fejezet volt^^

Ezt én is észrevettem, és nagyon tetszett! *.*


Bakker, én azért azt vártam volna, hogy leverik ezt a 2 csirkét közös erővel Leviék. A mágiája nagyon bejövős, és hasznos is, ha megfelelő ellenfelet fog ki, mint pl. most is. Várom, hogy kitörjön belőle a "vadállat", és ha értesített valakit, visszatér, és leveri az egyik GH-st, segít Gazille-on, ellátja a sebeit, stb. Nevet


Az a flashback tényleg nagyon ott volt. Pontosan


Várom már Mirajane harcát. *.* Mashima, pls. add, hogy Erza és Mira együtt harcoljanak valakik ellen. :3
Naplózva
InvisibleWings
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 176

Moe Searcher


WWW
« Válasz #262 Dátum: 10 nov 13, 20:15:02 »

Csak egyetérteni tudok az előttem lévőkkel Nevet Amikor olvastam felállt a hátamon a szőr >_<  Jó, hogy megnéztem jött-e ki újabb fejezet, és meglepetésemre kettő is ^^ Levi nagyon aranyos volt a mostani fejezetben is, az egyik legszimpatikusabb szereplő a számomra =)
Naplózva

,,Talán mindaz, amit a csillagokon túl látunk a képzelet szüleménye, de az érzés, ami a szívünket marcangolja igenis valóságos"

,,A lelked az, ami a világ súlya alatt roskadozik, de a jelen öröme az, ami erőt ad neked, ezért harcolj, küzdj tovább!"

,,Megköszönöd az utolsó szólamot, melynek egyetlen, elnyújtott dallama a szívemig hatolt, s a hála visszatér hozzád, a karjaidba"
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #263 Dátum: 10 nov 13, 20:17:03 »

Két új fejezet? O.O IW, te miről beszélsz? Most csak a 211-es jött ki, nem? :O
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #264 Dátum: 10 nov 13, 20:26:10 »

Én is csak a 211.-el találkoztam. Nevet

A fejezet tetszett, nagyon durva, hogy ezek mégcsak nem is az elit tagok, és ilyen erősek.
Ezek után nem csoda, hogy az előző fejezet végén be lett nyögve, hoggy "Mit keres itt a legerősebb céh?"
Remélem Meldy ennek megfelelően nagyon erős lesz. Nevet

Amúgy nem vagyok nagy romantika fan, de kicsit sajnálom, hogy Levi elment, szép volt a csapamunkájuk a vassárkánnyal.
Persze jogos, hogy figyelmeztetni kell a többieket is, nem akármilyen bunyó lesz ez. Nevet
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #265 Dátum: 10 nov 13, 20:38:27 »

Szerintem Martin most olvasta el az előző fejezetet isXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #266 Dátum: 10 nov 13, 20:49:09 »

Az lehet. Nevet

Amúgy, emlékszem írtam még, hogy az ilyen Gildartz, Luxus félék mészárlást csapnának az ellenfelek között, azért nincsenek sose a harc helyszínén.
Ezek után visszavonom, szerintem még ők is találnának maguknak méltó ellenfelet az elkövetkezendő harcokban. Nevet

Off.:
TheMonstrum, szigorú az alád.xD
Naplózva

InvisibleWings
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 176

Moe Searcher


WWW
« Válasz #267 Dátum: 10 nov 13, 22:15:52 »

Így értettem, Nikkie Nevet Egy csöppet megkevert az a három fejezet egy héten >_< =) Mindenesetre merem remélni, hogy a mangaka meg fog minket szánni ilyen többfejezetes hetekkel a közeljövőben, akár többször is ^^
Naplózva

,,Talán mindaz, amit a csillagokon túl látunk a képzelet szüleménye, de az érzés, ami a szívünket marcangolja igenis valóságos"

,,A lelked az, ami a világ súlya alatt roskadozik, de a jelen öröme az, ami erőt ad neked, ezért harcolj, küzdj tovább!"

,,Megköszönöd az utolsó szólamot, melynek egyetlen, elnyújtott dallama a szívemig hatolt, s a hála visszatér hozzád, a karjaidba"
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #268 Dátum: 10 nov 13, 22:27:41 »

Nikkie: hát egy Erza&Mirajane harc nagyon jól jönne  Pontosan (főleg Erza mert ő favorit Nevet)
Den: OFF: Nevet  ON: Remélem Gildartz még visszatéved Nevet mert akarok látni egy másik nagy harcot Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #269 Dátum: 10 nov 14, 01:36:17 »

Hé, ez a fejezet ooolyaaan rövid volt. Szomorú

A szívecskés o-betű kész volt. Nevet Az előző fejezet még oké volt, de azért ez már egy kicsit talán túl erős utalás. Nem kellene Mashima-senseinek átesnie a ló túloldalára. ^^" Főleg, hogy animékben/mangákban akkor szoktak általában világosabban körvonalazódni érzelmi szálak, ha utána egy szereplő halála, eltűnése, súlyos sérülése, stb. következik. Bár erre meg pont maga Mashima-sensei az ellenpélda a Rave Master mangával. ^^"

A csirkefejű milyen arcot (arc...? ikszdé) vágott már, amikor Levi rántottát csinált a tojásaiból! Nevet Nem, nem azokból... ikszdé

Yomazu, a sisakos, amúgy milyen állatból van? Kecske?

______________________

TheMonstrum:

Ichiya powa! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 14, 01:37:16 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!