24 máj 20, 06:41:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781242 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #240 Dátum: 10 nov 07, 10:31:55 »

Igeeeeeeeeen. Gazille és Levi. Szeretet Annyira jó volt ez a fejezet. *.* Már le is mentettem a legjobb képeket, szerintem estefelé el is kezdek színezni. Nyelvesít
Amúgy tényleg tipikus ez az "utálom, utálom, utálom" dolog. Közben meg nagyon is odáig van érte, csak az nem tetszik neki, ahogyan vele bánik. <3


Den, a hsz-eddel teljes mértékben egyetértek. :O


Remélem, Caprico is Lucyé lesz, mint az eddigi összes csillagszellem.


Meldy tiszta kawaii. Nagyon szimpatikus karakter. De hogy egy jó pasi sincs a Grimoire Hearts (tuti rosszul írom, bocsi xD) között, hát ez felháborító. ··


Levi, ne siránkozz, több eszed van, mint bárkinek, úgyhogy hajrá! Kúl
Meg jó lenne már látni a mágiáját is. Nevet


Amúgy Kanával kapcsolatban én is gondoltam arra, hogy egy pasi miatt kell megnyernie a vizsgát. Nekem legelsőre az ugrott be, hogy tuti terhes, de azt hiszem, az már nagyon sok lenne ebbe a mangába. xD


Valamilyen szinten meg tudom érteni, hogy van benne szerelem, mert az emberek nincsenek kőből, és kell az érzelem is, nem csak a harc. ^¸^


Grayék meg, áhhh... Nevet


Ja, és ha már szerelem. Lassan jöhetne egy kis Gérard & Erza, esetleg egy kis Luxus & Mirajane... Hümm-hümm
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #241 Dátum: 10 nov 07, 10:46:43 »

Levy tök cuki ha nincs rajta a fejpánt =D Csak szerintem van a Grimore Heart-nek ilyen görögös beütése?

Mindenesetre nemértem hogy valaki aki ilyen szépen tud rajzolni az miért tesz bele ilyen idétlen ellenségeket :S Gondoljuk itt az idegbeteg dagadt faszira.
Naplózva


Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #242 Dátum: 10 nov 07, 11:38:21 »

Tetszene egy kis romantikus szál, de ne legyen az egész mangából valami csöpögős izéxD
(Lisanna natsu is jöhet^^")

bejövősek ezek a fejezetek^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #243 Dátum: 10 nov 07, 12:14:19 »

Igeeeeeeeeen. Gazille és Levi. Szeretet Annyira jó volt ez a fejezet. *.* Már le is mentettem a legjobb képeket, szerintem estefelé el is kezdek színezni. Nyelvesít
Amúgy tényleg tipikus ez az "utálom, utálom, utálom" dolog. Közben meg nagyon is odáig van érte, csak az nem tetszik neki, ahogyan vele bánik. <3


Den, a hsz-eddel teljes mértékben egyetértek. :O
Nah igen, ezt a reakciódat könnyebb volt megtippelni mint a meccseket tippmixen.xD
Egyébként, ha nagyon benne vagy a színezésbe akkor összedobhatnál majd nekem egy Meldy-t. Nevet Én lusta vagyok.xD Persze, csak, ha van időd, kedved, a Gaizelle*Levy-s képek mellett...

Mindenesetre nemértem hogy valaki aki ilyen szépen tud rajzolni az miért tesz bele ilyen idétlen ellenségeket :S Gondoljuk itt az idegbeteg dagadt faszira.
Szerintem ezzel nincs különösebb baj, ez a Fairy Tail névjegye, már a legelejétől fogva tele van ilyen extrém fazonokkal. Nevet
Ez is megadja a dolog hangulatát, nameg nem véletlen, hogy még így is népszerűbb az olyan mangáknál, amik arra mennek rá, hogy telenyomják egy rakás bishival...
Így legalább van min röhögni,ha a hájfej az animében egy hozzáíllően idióta hangot kap hangot, lefordulok a székről, mikor majd megpróbál beszélni.xD
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 07, 12:15:25 írta Den » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #244 Dátum: 10 nov 07, 12:23:04 »

Nekem egyetlen dolog szúrta a szemem méghozzá EZ a kép, eléggé furcsa feje van itt Levi-nek, de legalább is mintha egy erőszakoló elől menekülne.

Levy tök cuki ha nincs rajta a fejpánt =D

Mindenesetre nemértem hogy valaki aki ilyen szépen tud rajzolni az miért tesz bele ilyen idétlen ellenségeket :S Gondoljuk itt az idegbeteg dagadt faszira.

Szerintem is sokkal jobb így Levi mármint fejpánt/hajráf nélkül.

Az idétlen ellenségekről pedig csak annyit, hogy azokat mindig nehezebb megrajzolni, mint a  tökéletes testet, mert figyelni kell a "különleges" külsőre.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #245 Dátum: 10 nov 07, 14:30:27 »

...
Valamilyen szinten meg tudom érteni, hogy van benne szerelem, mert az emberek nincsenek kőből, és kell az érzelem is, nem csak a harc. ^¸^
...

Ó, bajom nekem sincs vele. ^^ Csak feltűnt. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #246 Dátum: 10 nov 07, 15:14:53 »

Vicces fejezet volt. Levy tök aranyos volt, hogy ott durcáskodott Nevet. Ez a Sayajin kinézetű srác az ellenfél táboránál nekem nagyon elborult egy elmének tűnik nagyon kíváncsi vagyok rá mit tud Nevet.
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #247 Dátum: 10 nov 07, 16:33:25 »

bakker, én imádtam azokat a Levy-fejeket xD
sayajin haverunk, borult elmeállapotából, és a harc iránti vágyából kifolyólag sztem vagy Gazille (nekem ez tetszik jobban, mámint a név Nyelvesít ) vagy Natsu ellenfele lesz, de remélem Levyéket támadja be...
a címből lehetett következtetni rá,h fény derül Levy Gazille iránti érzelmeire valamilyen szinten, de ez?! xD
konkrétan hipp-hopp beugrott egy szerelmi szál... szép.
greyéket meg naon birom, de komolyan az a két hülye mindig mosolyt csal az ember arcára  Pontosan
bár én azt gondoltam volna, hogy ha követni akarják az okosabbakat, és úgy megtalálni a sírt, akkor Levyékre állnak rá... Gondolkozik
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #248 Dátum: 10 nov 07, 17:22:56 »

Bírtam a fejezetet Nevet Gazille meg Levy vágtak arcokat Nevet Az utolsó képen ahol Levyt mutatják,figyelitek hol van az a tenyér?xDDD http://mangastream.com/read/fairy_tail/13201562/18
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #249 Dátum: 10 nov 09, 23:07:48 »

Nekem is feltűnt ez a képXD
Fogadjunk hogy ha a madárka erzát tapizza le már nem él. Pontosan Pontosan
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #250 Dátum: 10 nov 09, 23:17:55 »

Vagy csak rövidebb lenne egy kézzel... vagy egy fejjel. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #251 Dátum: 10 nov 10, 11:17:23 »

Nekem ez fel se tűnt, én inkább azon néztem nagyot, hogy mekkora keze van. oO"


Ez a fejezet is hihetetlenül jó volt, mint mostanában mindegyik. *.* Natsu divatozásán nagyon röhögtem. ikszdé
Levi és Gazille pedig nagyon édesek voltak.  Szeretet Amúgy nekem is feltűnt, hogy a romantika előtérbe került mostanában a mangában. Elfman és Evergreen párosa is nagyon bejön. Remélem ezek a szálak megmaradnak majd a vizsga után is.

Szerintem Rustyrose egész jól néz ki.  Nevet Meg úgy általában ez a dark guild jobban bejön mint az eddigiek. Nekem Urtear a kedvencem. Mindig is bírtam, meg nagyon kíváncsi vagyok, hogy neki is jég mágiája van-e meg hogy fognak-e találkozni Gray-jel és hogy ki fog-e derülni, hogy ő Ur lánya stb... Meldy is érdekes karakter. Szerintem van rá esély, hogy ő átálljon a jók oldalára.

Mest izgatja még nagyon a fantáziámat. Kíváncsi vagyok a Grimoire Heartosok ismerik-e. Meg hogy ki lehet az a Yomaz.

Kana ügye szerintem nem szerelemről szól, én inkább vmi családi dologra tippelnék, mert biztos nem volt véletlen, hogy még az arc elején Lucy-t az apjáról kérdezte. Lehet Zeref az apja. xDDD

A Jópasi csapat tagjai nagyon kész arcok.  Nevet Hogy kihallgatták Lucy-éket.  Nevet Amúgy Lucy ötlete szerintetek az volt, hogy az égben van vhol a sír?

Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #252 Dátum: 10 nov 10, 12:43:55 »

Nem a kéz nagy, hanem a lány kicsi, ahogy Gazille is megjegyzi. ^^"

Urtear Elveszett Mágiát használ. Láttuk is már tőle, nem is egyszer. ^^

Hát, most, hogy még egyszer elolvastam, szerintem két dolog lehet:
1.) A sír fent van a sziget tetején.
2.) A sír a csillagszellemek világában van és csak a sziget tetejéről érhető el. (Kana: "Ha az emberek meghalnak, csillagokká válnak." és felfelé mutat. És ekkor esik le valami Lucy-nek, aki ugye csillagmágus. ^^)

Kana kicsit megtapossa szegény kígyót. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 10, 12:47:37 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #253 Dátum: 10 nov 10, 19:18:03 »

Hát kissé csalás lenne hogy ha a sír a csillagszellemek világában van, hiszen az egész FT csapatból szinte csak Lucy használja azt a mágiát (jah meg Loki, hiszen ő alapból szellem Nevet) és kissé lehetetlen lenne a többiek számára. Meg hát nem csoda hogy simán lefogta a csirkeember Levi-t egy kézzel( vagy szárnyal  Gondolkozik ) , hiszen nem valami bőséges me...khm...méretekben (nem úgy mint egyes szereplők....) (bocs a Levi fanoknak  bow)
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #254 Dátum: 10 nov 10, 20:11:22 »

Annak az akárminek, aki lefogta Levit, még Gazille-nál is nagyobb keze van. >.<# És nekem kifejezetten tetszik, hogy van olyan női karakter is, akinek nem 2 dinnye feszít a mellkasán...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!