24 máj 17, 10:41:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778208 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #195 Dátum: 10 okt 23, 21:56:44 »

Én is osztom a véleményt miszerint ez egy jól eltalált fejezett volt.
Lehet érzik a Weekly Shōnen Magazinnál, hogy 3rész Fairy Tail megnyomná az újság fogyását hisz jövőhéten nincs Naruto Nevet

Gildratz a 13. oldalon olyan mintha két normális keze lenne.?!
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #196 Dátum: 10 okt 23, 22:27:21 »

Jó fejezet volt Gildartz egy állat Nevet. Nekem külön tetszett, hogy Natsu belátta a vereségét, és érezte a kettejük közti különbséget. Remélem, hogy neki áll valamit kezdeni magával mivel ő a kedvencem Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 23, 22:30:14 írta Train » Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #197 Dátum: 10 okt 26, 21:14:19 »

Hát látszik ki az erő különbség Natsu és Gildarts között Nevet , de milyen "erős" Natsu ! Gildarts egyet hátralépet !! yaay !! Nevet
Naplózva
csonti515
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #198 Dátum: 10 okt 30, 07:34:11 »

Ez jó rész volt:D.Mondjuk nem gondoltam volna h Mirajanet legyőzik Elfman-ék.Mestel ez meg jó húzás volt sztem.MOndjuk az érdekes h a mester se emlékszik arra h nem tagja a Fairy Tail-nek.Az volt még jó amikor Grey meghallja h Natsu átjutott GildartzonXDXD
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 30, 07:44:38 írta csonti515 » Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #199 Dátum: 10 okt 30, 10:09:54 »

Nem úgy volt, hogy a héten 3 fejezet jön ki? A 3. oldalon írja is, hogy 65 oldalnyi manga van, de én csak 1 fejezetet látok Gondolkozik
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
paszi011
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #200 Dátum: 10 okt 30, 10:39:35 »

Nem úgy volt, hogy a héten 3 fejezet jön ki? A 3. oldalon írja is, hogy 65 oldalnyi manga van, de én csak 1 fejezetet látok Gondolkozik


A mai napon ki fog jönni a másik 2 rész ...vagy legalábbis a twitteren ezt írták.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #201 Dátum: 10 okt 30, 12:41:14 »

Hol vagy, Den? Nevet
Látod, mi lett a kis kedvencedből? Nevet xD


Megmondtam vagy megmondtam, hogy Leviék választják a csendes zónát? Nevet
Megmondtam vagy megmondtam, hogy Grayék harc nélkül nem jutnak tovább? Nevet


Gray tök szexi a színes borítón. Ámor
Örülhetnek a GrayxJuvia fanok is: Gray megkérdezte, hogy mi lett Juviával. Ott Loki tök cuki, ahogy kipirult arccal ránéz Grayre. Nevet


Mondjuk, kicsit fáj nekem, hogy Mirát legyőzték Elfmanék. o.O Ha jól értelmeztem, egy "openinget" vettek észre. Nem tudom, magyarul hogy szokták ezt mondani. Szóval volt egy gyenge pontja egy pillanatra kb. - tehát szerencséjük volt nekik is. Legalábbis szeretném azt hinni. Nevet Gondolom, nem adott bele mindent Mira - nem úgy, mint Erza. xD

Azért remélem, lesz egy kis flashback, hogy konkrétan hogy is győzték le Mirát. Lehet, hogy átszaladtak a kapun, míg Mira nem figyelt. xD


Nekem kicsit sok volt, hogy Wendy azért segít Mestnek, mert úgy érzi, tartozik Mistgunnak. Technikai KO Meddig fogja még ezt az érvet használni? xD Kivételesen Charlienak adtam igazat...


Amúgy tök édik voltak a cicák, hogy elindultak. Nevet


Mest meg egy idióta, egyáltalán nem szimpi. Pláne a végén... Már csak a halált hozó kis emós hiányzik innen. xD
Amúgy meg nem világos nekem ez az egész. Ha nem FT-s Mest, arról Makarovnak tudnia kellene... Mert az már más, hogy esetleg arról nem tud, hogy Mistgunnak a tanítványa volt-e vagy sem.


Jah, és örülök, hogy Erza nem fogta vissza magát, így legalább kiesett Lisana is. Hátha lesz egy kis NatsuxLucy. Pirul
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #202 Dátum: 10 okt 30, 15:22:31 »

Szerintem Mest valami tudatmodositó mágiát használ. Ezért nem emlékezett rá Gray és Leo, és ezért hiszik azt hogy a Fairy Tail tagja.
Naplózva


MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #203 Dátum: 10 okt 30, 17:00:36 »

jaja, sztem is ez lehet a helyzet mesttel, de vmi nagyon jol csinálhatja...
meg valószínűleg direkt kapott ki greyéktől is, meg wendy előtt is csak játssza a hülyét.
lehet kapcsolatba lesz az emossal, de lehet, hogy saját céljai vannak. mondjuk olyan joságos volt az arca, hogy én sok mindenre számítottam, de erre nem...
örültem volna, ha natsu körül kicsit nagyobb felhajtást csapnak az összegzésnél, mégis csak továbblépett gildartz ágán... Kúl

és ha télleg kijön még ma a 208-209, akkor nagyon boldogak leszünk... Pontosan
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #204 Dátum: 10 okt 30, 21:21:31 »

Mondjuk, kicsit fáj nekem, hogy Mirát legyőzték Elfmanék. o.O Ha jól értelmeztem, egy "openinget" vettek észre. Nem tudom, magyarul hogy szokták ezt mondani. Szóval volt egy gyenge pontja egy pillanatra kb. - tehát szerencséjük volt nekik is. Legalábbis szeretném azt hinni. Nevet Gondolom, nem adott bele mindent Mira - nem úgy, mint Erza. xD


Mest meg egy idióta, egyáltalán nem szimpi. Pláne a végén... Már csak a halált hozó kis emós hiányzik innen. xD
Amúgy meg nem világos nekem ez az egész. Ha nem FT-s Mest, arról Makarovnak tudnia kellene... Mert az már más, hogy esetleg arról nem tud, hogy Mistgunnak a tanítványa volt-e vagy sem.


Jah, és örülök, hogy Erza nem fogta vissza magát, így legalább kiesett Lisana is. Hátha lesz egy kis NatsuxLucy. Pirul

Opening ilyen szempontból lehetőségnek is lehet fordítani... nagyjából... mondjuk értelmes mondatot nem sikerült magyarul megfogalmaznom belőleXD

Gyanúús ez a Mest...
És akkor is... LisannaxNatsut a népnekXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #205 Dátum: 10 okt 30, 21:28:35 »

és kinn is van a 208  kacsint
jol felpörögtek az események nem vártam h már jön is az emos haverunk, de ennyi baj legyen Mosolyog
209 nagyon jonak igérkezik, hajrá Nyelvesít
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #206 Dátum: 10 okt 30, 21:50:07 »

Most már értem, hogy gyözték le MirátXD Nem volt szépXD tőlükXD
Baasszus  Az a elképzelt gyerek ütötttXXXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #207 Dátum: 10 okt 30, 22:01:56 »

Hol vagy, Den? Nevet
Látod, mi lett a kis kedvencedből? Nevet xD


Megmondtam vagy megmondtam, hogy Leviék választják a csendes zónát? Nevet
Megmondtam vagy megmondtam, hogy Grayék harc nélkül nem jutnak tovább? Nevet
De éreztem, hogy ez jön.xD Ide se mertem tolni a képem egész nap.xD
Habár megjegyezném, hogy Mest direkt kapott ki. Egyértelmű, hogy más tervei vannak. Amihez kell neki Wendy. És remélem majd jól elver még pár embert ezek végrehajtása közben(Gray-jt, Levy-txD), csinálok belőle ava-alá szettet egyből.=D
De ettől függetlenül elismerem "vereségem".xD For now...

Egyébként a 208-as borítóján tök szép Mira, ott nem olyan idétlenül hordja a fufruját. Kellet 1 mp-s gondolkodási idő, hogy rájöjjek ki is az. Nevet

Habár már tök uncsi, hogy mindig ugyanaza bagázs van a színes oldalakon.:/ Mondjuk ez alól most kivétel volt a 3 S-osztályú mágus, közülük csak Erza a megszokott.

209. fejezet kicsit durva. Ohh My God Hades nyom egy belépőt, a brancsa a szokásos, a csávók nyomorékok, de a csajok jók. Nevet Habár csak 2 van.xD
Viszont így Mashima-senseinek sikerült összehoznia egy szuper komplikált arcot, lesz itt minden.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 31, 01:17:59 írta Den » Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #208 Dátum: 10 okt 31, 01:15:42 »

Ez a 3rész iszonyat felpörgette a fantáziám főleg az utolsó... tipikus.  A gyilkolós csávó=zeref WTF?! erre gyártottam egy elméletet, miszerint Natsu papája lezúzta és innen "ismerik" egymást. Na de ez a Mest csávó is őt keresi mert lehet, hogy ő a tudatának egy része.(valahogy nekem az  jött le Mestről, hogy rossz fiú...) Ráadásul egy újabb adag sötét céh karakter lesz elverve Kúl

A tovább jutott csapatok közül max Natsu "teljesítménye" és persze Leviék szerencséje ami elfogadható szerintem.
Lucy és Kana arcoskodtak Graynek na ez nem tetszett... ráadásul ezt a 4est hagyták nyerni. Elfman és Evergreen fairy tailesen nyertek Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #209 Dátum: 10 okt 31, 01:59:28 »

EverGreent és Elfmant azért jól megpakolta MiraJane. ^^" És ha nem adják be neki az "összeházasodunk" szöveget, akkor pár hétig a kórházi szoba plafonján kívül nem sok mindent láttak volna. Nevet

Mest valamit sunyul, amihez szerintem egy sárkányölő ereje kell, ezért van Wendy-vel. Vagy Hades csicskája (lehet, az ő közeledtét érezte meg), vagy a halálvarázsos csávóval kapcsolatban van valami terve (vagy talán az ő varázserejét érezte meg).
Bár a 207. fejezet elején azokkal a "tudni akarom, milyen ízű a hó", meg "tudni akarom, milyen a folyó télen" szövegeivel nagyon hül'e volt. Akkor még azt gondoltam, na ez se lóg ki a Fairy Tailből, pont olyan zakkant, mint a többi. Nevet

Azért elég csúnya volt, amikor a 209/16-17-en megtudtuk, hogy a depis csóka valszeg maga Zeref, a fekete mágus. Az meg, hogy mitől ilyen fiatal, és miért akarja leveretni magát Natsuval... hát jó kérdések...
Mondjuk van pár tippem:
- Zerefet ebbe a fickóba pecsételték bele.
- Vagy tényleg ő Zeref, de vagy az erejétől zárták el valahogy, vagy az elméje egy részét zárták el (mint Brain Zerót)

Hades emberei... hát... Urtear oké, de a többi... Még egy rendes belépőjük sem volt, mint az Oración Sesinek... Mit csinálsz, Mashima-sensei...? ^^" Azért remélem, egyedi személyiségeket kapnak. Mondjuk szerintem a 209/18-19-en, a Hadestől balra álló, SSJ frizurás embere a tekintetéből ítélve valami harc/erőmágiás elmeroggyant alak lesz. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!