24 máj 17, 09:55:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece filmek  (Megtekintve 43022 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #90 Dátum: 13 ápr 15, 21:46:01 »

Én már pár hónapja láttam a filmet. De én se nagyon értettem hogyan lehet meg annak a két embernek ugyan az a gyümi. Először azt is feltételeztem, hogy megölte "Piroskutya" ,  a "német szám" meg megette az újratermelődött gyümijét. Persze azt nem értettem soha, hogy most a filmeket hivatalosnak lehet e tartani, mert én csak azt fogadom el ami a mangában benne van.(az SBS el együtt ).
Pl. A Strong World nél is volt szó Shikiről, meg Oda csinált 0.kötetet amit talán hitelesnek tartok. De Luffyék sose mentek oda szétrúgni a seggét.
Jah amúgy leszokhatnának, hogy divatból szemüveget raknak az emberekre ha jó a látásuk. (az öltözködés nem szokott zavarni, de a szemüveg a látás javítására való.)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #91 Dátum: 13 ápr 15, 21:49:07 »

Érdekes ezt pont tőled hallani, miközben a szemüveges Sanji az avatarod. ikszdé
Egyébként korántsem ugyanaz a gyümölcsük. De elég durván hajaz egymásra a kettő.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
adamka03
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #92 Dátum: 13 ápr 15, 22:29:25 »

Nem bírtam ki és megnéztem Nevet nekem nagyon tetszett Nevet és Zoro még jól is nézett ki szemüvegben!
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #93 Dátum: 13 ápr 16, 19:53:29 »

Nekem aligha tetszett. Nem fogott meg. Igazából 1. one piece mozifilmem, de elég rossz lett. Többit nem láttam. Az elején csak úgy random feltűnik egy ember az óceánon kairosekis fegyverrel, majd mikor meg lett gyógyítva, akkor csak úgy odajönnek a társai és kiütnek mindenkit. Levernek és visszafizetünk nekik klisé. Tipikus FT. ikszdé Nem volt értelme az egésznek. Aminek örültem benne az a 18 éves robin és a kis nami. Nevet Tiszta aranyos volt. Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #94 Dátum: 13 ápr 16, 21:37:31 »

Alig várom, hogy holnap megnézzem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 16, 21:38:19 írta Csabi28 » Naplózva

chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #95 Dátum: 13 ápr 17, 09:10:43 »

Nekem nagyon tetszett a Z film!!! Sokkal jobb volt mint a Strong World véleményem szerint. De a vége elég fura volt azt eléggé laposnak találtam, de összességében jó volt mert nem volt olyan pillanat a filmben hogy azt kívántam volna legyen már vége a Strong World nél már 10 perc után ez volt a helyzet... Meg tetszett a csata jelenetek a végén Zoro és a csaj jelenete meg a mások csatája is ahol a kamera más technikai megoldáson alapult mint a sima animéjé...
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #96 Dátum: 13 ápr 17, 17:37:13 »

Ez hatalmas volt Nevet
Most Usopp adta a legjobb poént Nevet Amikor azt mondta Robinnak, hogy te biztos örülsz, hogy újra 18 vagy és még minden a helyén van... Enyhe szexuális utalás "arra"  smirksweat
Utána Sanji reakciója volt sem semmi Mosolyog
Tetszett néhány csatajelenet is, úgy kb. az egész ikszdé Fura volt Kékfácán, olyan mint a gyík, visszanöveszti a végtagot, vagy TESCO-s mirelit termék? Gondolkozik
A Király Akarata pedig egész jó lett, egy kicsit eltért a megszokottól, de nekem nagyon bejött.
Egész jó fej volt ez a Z Mosolyog Az eddigi legmegkedvelhetőbb filmes "gonosz".
Ami tényleg nagyon bejött az a legvége volt Nevet az tényleg baromi jó lett  bow
Jinbeit és a többieket is mutatták gyerekként, nálam Takanome vitte a pálmát Nevet alig változott ikszdé csak nincs bajszocskája.

(Amikor említették a tengerjáró vonatot, akkor azt hittem ismét találkoznak Cocoroval is Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 17:38:14 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #97 Dátum: 13 ápr 17, 19:43:23 »

A legjobb One Piece film amit eddig láttam , és ahogy elnézem a főszereplője nem is gonosz annyira . Kizaru csökkent egy kicsit a szememben , Aokiji ezzel szemben nőtt. Remélem valamikor a csapat tagja lesz majd .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #98 Dátum: 13 ápr 18, 08:45:29 »

Valóban egész jó kis film volt, de nekem Z nem jött be. Elég súlyos pszichológiai esetnek érzem, meg a vége sem volt az igazi szerintem. De lehet velem van a baj, csak jobb lett volna a vége ha nem úgy alakul ahogy, kicsit sablonos nekem.
Aokiji elég badass volt itt is, és gyanús, hogy nem láthattuk rendesen Akainu-t, szerintem ő is hordoz pár "emléket" a testén.
Na de vissza a filmhez, a végén a csaták jók voltak, bár lehetett volna picit hosszabb Zoro és Sanji harca, nem láthattunk olyat sokat belőle mint szerintem megérdemeltünk volna  Hümm-hümm
Egyébként nem vagyok hajóács, de ugye a hajójuk egy speciális ritka fából készült. És erre egy random kikötőben tudták pótolni a hiányzó részeket? Vagy volt tartalékba még nekik? Vagy csak én kötekedek a témában, és inkább sikladjak el fölötte? Gondolkozik
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #99 Dátum: 13 ápr 18, 08:49:31 »

Nem az egész hajójuk készült a ritka fából. szakszavakat én sem tudok mondani, de úgy tudom, hogy csak a hajó alján lévő farész, amire van építve maga a hajó, az van a ritka fából. tehát a sasi rész kereszbe.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #100 Dátum: 13 ápr 18, 09:04:44 »

Duuu: Szerintem azt akartad mondani, hogy hajó vázszerkezete készült az Adam fából, ami lényegében az egész hajót összetartja (hajógerince és és a hozzá tartózó vázkeretek). A többi szerintem sima fa a burkolat meg a többi...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #101 Dátum: 13 ápr 18, 16:44:40 »

Na én is megnéztem a filmet, és hát vegyes érzéseim lettek.

Maga Z karaktere tetszett, főleg amikor megtudta, hogy Luffy-ék kalózok; egyből nem hezitált Nevet A tengerészetet is jó volt látni, főleg, hogy senkit nem felejtettek ki, ott volt a zombi pofa water 7-ről, de még a G8-as filler kapitány(?) is a gyűlésen Nevet

Aokijit elég durván fanservice-nek éreztem. Annyira látszódott, hogy nem ott kéne megjelennie, meg persze a fontos kérdésekre se válaszolt. Viszont csinált pár vagány dolgot, és az is durva, hogy jéggel pótolja elvesztett lábát Mosolyog

Z-nek jó kis képességei voltak, de a segítő csaj ereje tényleg elég durván hajazott a szupernova lány gyümiére... Továbbá a tengerészet no komment, elpusztítottak 2 végpontot a 3ból, és csak akkor kezdenek el lépni... Sőt, még a 3. is elpusztult volna, ha Z nem áll le gondolkodni.

Igazából azt éreztem, hogy nem nagyon volt meg a másfél-2 órás sztori, ami kitöltse a filmet. Több fordulatot is beletehettek volna, és Luffy 3. próbálkozása Z ellen már kicsit unalmas volt, főleg, hogy alig bírnak már harcolni, de utána hopp max energia... Ja meg igen ez is: annyira unom már, hogy kb. minden animében/mangában valahányszor feltűnik egy új ellenséges arc, vagy csapat, azok mindig szétverik a jókat. Utána meg fordítva... Nagyon jól le lehet így szűrni az erőviszonyokat...

Összegezve az volt a baj a Z-vel, hogy túl nagy felhajtást csináltak belőle, így az ember nagyon magasra tette a mércét. Nem volt ez rossz movie, de a SW szintjét nem hozta. Egy 4/5-öt adnék rá. Ettől függetlenül még mindig jó kis film lett ez, és az Erős Világ után a 2. Mosolyog

Egyetértek Beengel, a szemüvegezés már engem is nagyon zavar...
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #102 Dátum: 13 ápr 18, 20:01:35 »

Nekem is felemás érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban.

Elnézve Z háttérsztoriját nekem úgy jött le, hogy egy megkeseredett emberke, aki több ezer ártatlan ember megölésének a tervét, a kalózutálata mögé rejti, és a bosszúját igazság címszó alatt adja el a követőinek. Egyedül az tetszett a háttérsztorijában, hogy Admirális volt és ezért rejtette el kezdetben a fájdalmát.
A karakterében az tetszett, hogy ő, nem az a vezető, aki a csatába küldi az embereit, míg ő kisem veszi a részét a csatából, hanem keményen a frontvonalban harcol. Kár, hogy azt nem tudtuk meg, hogy melyik Shichibukai ölte meg a családját.

Aokiji tényleg a kelleténél többször tűnt fel. Csabi durva lenne a jéggel való lábpótlás, ha már nem láttunk volna pontosan ugyanilyet a Fairy Tailben Ur-tól. Nevet

Z kis fangirl-jének a képessége jóval gyengébb, mint Bonney-é. Hiszen ő tetszőlegesen tudta az emberek életkorát változtatni még fölfelé is, ráadásul még hozzá sem kellet érnie a célponthoz.

Most Usopp adta a legjobb poént Nevet Amikor azt mondta Robinnak, hogy te biztos örülsz, hogy újra 18 vagy és még minden a helyén van... Enyhe szexuális utalás "arra"  smirksweat
A filmbem nem értettem, hogy mire célzott Usopp csak most értettem meg, a hsz-edből. Még így is nagyot üt. ikszdé

Szokatlan volt kétszer veszteni látni Luffy-t egyazon ellenféllel szemben  De rég volt már, mikor Crocodile másodjára is leverte.  Hümm-hümm

Azért az el volt poénkodva, hogy 3 tucat ágyúból lövik Sunny-t és el kéne menekülni, de azért Franky felveszi a Szuuuper pózt, ahelyett hogy bedobálná a Mentosokat a kólába. xD

Zoro és Sanji harca jól volt meganimálva, látványos volt de nem illet bele. Olyan érzésem volt, mintha az új One Piece játék egyik trailerjét látnám, ahogy ide-oda repül a kamera. Szokatlanok voltak a 3d karakterek.

A legnagyobb hangulat rombolás az volt, hogy semmi zenét nem raktak be a Luffy Vs Z harc alá. Elfogyott a Soundtrack vagy mi történt ? smirksweat Esetleg túl hosszú volt a hatásszünet ?
Amúgy a harcuk jól átment Rocky-ba.  Nevet Ahogy már csak nem is védekeznek csak ütnek és alig állnak a lábukon. ^^
A kicsi Namitól azt vártam, hogy csakúgy, mint a többiek ő is kalózruhát vesz fel, erre csak úgy, mint Usopp a Strong Worldben inkább szamurájnak állt.

A befejezés elég keszekusza volt. A nagy főgonosz, aki a kalózok megölésére szentelte az életét, végül ahelyett, hogy aktiválná  az egyik bombát és végigvinné a tervét, inkább feláldozza saját magát, hogy a kalóz, aki legyőzte elmenekülhessen.

Most főleg a negatív dolgokat írtam le, de amúgy jó kis film. 3/5-öt adnék rá, de a megfiatalodott karakterek miatt legyen 4/5. Persze ez a pont többi One Piece filmhez mérten van.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #103 Dátum: 13 ápr 20, 10:41:32 »

Szerintem bátor húzás volt belerakni Aokiji-t a filmbe, már csak azért is, mert történt egy kis baki: a fürdőben tudják meg hogy mi történt vele, miért lépett ki a Tengerészettől, az anime-ben meg a Gyojin-szigeten mesélik el nekik ezt a sztorit.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #104 Dátum: 13 ápr 20, 12:39:41 »

Szerintem nem baki. Már Rayleigh esetében is megtanultuk, hogy teljesen más attól a személytől hallani a történést, aki részt vette benne, mint olyantól, aki újságból, vagy pletykából értesül róla.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!