24 máj 17, 11:02:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687581 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2940 Dátum: 14 jún 29, 15:10:23 »

Hmm ez tényleg egész jó kis flashback rész volt, de azért nem dobtam el az agyam tőle. Szokásos sablon, szomorú történet, semmi extra. Látszik, hogy Oda kezd kifogyni a fantáziából. Legalább a hangulata az jó volt Mosolyog Örülök, hogy 1 rész alatt elintézték ezt és már a következő epizódban megkezdődik a D blokk csatája.
Az is + pont, hogy már a 4. perctől kezdődött az aktuális rész Nevet Szerintem mangához képest ez egyértelműen jobb lett, ott eléggé el voltak hadarva a jelenetek.
Erről nem is igazán tudok többet írni. Elég furcsa, hogy az első 628 részben se Katona-san se Rebecca nem volt benne, most meg egy teljes részt kapnak ikszdé De ennyi bőven belefért Mosolyog A rajzolás is szép volt, egy laza 4/5 a részemről.

Egyébként itt is látszódik az, hogy Oda nem nagyon tud különböző női karakter arcokat készíteni... Oké, hogy Rebecca anyja teljesen hasonlít a mai Rebecca-ra, de hogy Namira is teljesen... Bár Robin meg már tiszta Hancock lett... Meg Violet is ikszdé
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2941 Dátum: 14 jún 29, 15:37:15 »

Kifejtenéd egy kicsit bővebben ezt a gondolatot? Nem igazán értem, mi a problémád vele:

Idézet
Elég furcsa, hogy az első 628 részben se Katona-san se Rebecca nem volt benne, most meg egy teljes részt kapnak ikszdé
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2942 Dátum: 14 jún 29, 15:47:27 »

Tudod, csak a szokásos mizéria a mellékszereplőknél... A legtöbb ívben megjelennek az előzőekhez képest egyetlen utalás nélkül, majd sajnálni kell őket, visszaemlékezéseket adni nekik, körülöttük forog minden történés, ami általában rossz és Luffy-nak kell megoldania azzal, hogy legyőzi az adott sziget nagymenőjét.

Csak arra céloztam, hogy Oda rengetegszer eljátszotta már ezt, de nem képes leállni. Pedig reménykedtem, hisz most volt egy érdekes Law-Dofi Caesar cserebere és ott vannak a Szamurájok is, tehát így is van elég szál, de ő tudja.
Szóval az első 628 részben (Dressrosa előtt) sehol nem voltak, de már azon kapom magam, hogy a visszaemlékezésüket nézem ikszdé Nem lenne ez nagy baj mondom, csak már volt ez Vivinél, Skypiánál, Thiller Barkon, Hancockkal, Gyojinokkal, Ph gyerekekkel... Már valahogy annyira nem érdekel az egész  Neeem
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2943 Dátum: 14 jún 29, 15:58:46 »

jó rész volt bár ezt a részt szerintem el se lehet rontani.Azért ha már egy ilyen részt se tudnának összedobni...

Engem nem zavar ez a dolog, hogy Arabasta 2.0 lenne ez az arc mivel a régebbi arcok közül az Arabasta arc az egyetlen amit utálok.Mondjuk annak is köze van hozzá, hogy az ottani hangeffekteket az Age of Empires-ből kukázták ikszdé

Odának most van esélye valami epic dolgot lépnie mivel a legjobbak háborúját és a szalmakalaposok visszatérését semmivel sem lehetett felülmúlni csak kiegészíteni.Ezután mindenki csalódott a soron következő 2 arc-ban és most megint lehet valami a mostaniban meglépni ikszdé
Naplózva
smirch
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2944 Dátum: 14 jún 29, 21:06:04 »

A Burgess-Luffy találkozást el is felejtettem megemlíteni, de jobb is, mert így is elég negatív lett az előző hsz-em... Tényleg nagyon ciki volt...
Egyébként oké, hogy a Op manga grafikailag közel sincs egy Bleach vagy FT, de itt az elő példa, amit te is linkeltél videó. Mi a picsáért volt régen mindennek jobb rajzolása ??? Visszafelé fejlődünk vagy wtf ?
Továbbá a Naruto manga-nak sincs nagy szám rajzolása, de az animéje mostanság nagyon jól néz ki, tehát ez inkább csak az alulfizetett és lusta animátorok hibájának köszönhető...

Igaz hogy Manga, de neked mi nem tetszik a rajzolásába? Megvan rajzolva a világ? Szerintem ez az egyik legerősebb pontja a Mangának. Később írtad hogy női karakterek nagyon hasonlítanak (Ez vitathatatlan). De az hogy a mangaka nem tud női arcokat készíteni... Csinos fiatal női karaktereket így rajzol meg. (Ez  lehet egy hiba, de senki sem tökéletes.)

Megjegyzem nem vitatkozni jöttem, de javaslom neked időzz el egy kicsit a képsorokon és ne csak a szöveget olvasd el. Rengeteg apróságot meglehet figyelni benne. (10 perc egy rész? hova sietsz?)

Még valami, ez mindenkinek: Ne egy rész alapján ítéljétek meg az animét/mangát! Köszöntem
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #2945 Dátum: 14 jún 29, 21:29:14 »

Smirch igen csak a szívemből szólt!!! A Bleach manga rajzolásáról annyit hogy gyakran egy darab hátteret nem tartalmaz, abban mi annyira minőségi... A Fairy Tailban kb. az összes szereplő ugyan úgy néz ki, csak más körettel van tálalva. Ez főként a nőkre igaz. A One Piece rajzolásánál részletesebb nincs a világon, annyi rejtett dolog van benne, és lehet kicsit túl is van már bonyolítva. A karakterek karikatúra szerűek, igen csak egyedi és művészi stílus. Lehet sok hasonlóság van az egyes karakterek között, de melyik mangában nincs? Kevés példa van rá. Az anime rajzolása más tészta én se vagyok elégedett vele, de ez van, sajnos. Támogatnám én is az ötletet hogy pár évre álljon meg, fillerek nem kellenek. A timeskipp után minimum két évre kellet volna megállnia de mindegy mostmár. Ha valaki olvassa hetente a mangát és az animét arconként egybe nézi, az tökéletesen elégedett lehet vele, teljesen pozitív képe van az egészről, legalábbis nekem meg egy pár havernak ez a véleménye. Ja és még valami! Nem hinném hogy okos döntés a mangát és főleg ODát már most temetni, mert fog még meglepetést okozni, mert ő olyan. Aki azt mondja a One Piecre hogy random, annak jusson eszébe hogy Norlandnél annó említette a mangaka hogy "mesélj még a kis emberek országáról" vagy valami hasonló mondat volt ott, és 400 fejezettel később elérkeztünk Dressarosára ahol ezek a törpék élnek. UGyan ezt mondhatnám Arlong és a halemberek sztoriára. Itt olyan menő hogy jön egy unalmasabb/gyengébb rész az animéből és máris szarrá fikázzuk már a mangakát is... JA és annak akinek nem tetszik hogy az anime gyakran szól az egyes társadalmak életéről helyzetükről, az fogja magát és felejtse el a One Piecet!!! DE komolyan! Oda azt a célt tűzte ki maga elé hogy bemutassa a saját elképzelt világát és ennek az elöbbi dolog az alap mozgató rugója!!! ÉS erről fog szólni a továbbiakban is a One Piece, ez a manga hasonlóan a Hunter X Hunterhez nem arról szól hogy 20 részen keresztül 2 ember össze vissza veri egymást. Az elképzelt világ társadalma, történelme, helyzete, phonglyphek, aljasságok, kötelékek erről szól a One Piece és szeretni is fogjuk ez után is Nevet Akit esetleg nem jól érintett a hozzászólásom attól elnézést kérek nem vitatkozni akarok, és az offolásé is elnézést kérek, de úgy láttam hogy ezekről a dolgokról eddig is szabad volt beszélni amikről most írtam Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2946 Dátum: 14 jún 29, 22:11:16 »

Abba fölösleges is belekötni a OP-nél, hogy a karakterek hasonlítanak mert ez tényleg mindenhol így van.Ez feltűnőbb az ilyen stílusú mangáknál mint az OP és az FT mint az olyan mangáknál ahol egy kicsit "emberibbek" a karakterek mint a Naruto, Bleach, Yu Yu hakusho HxH stb. de ott is jelen van.Minden mangaka rajzol hasonló karaktereket pláne ilyen 5-6 száz fejezet után.Mégis csak van egy saját stílusa és azzal operál.

OP-ben inkább lehet belekötni az arcok felépítésében, hogy nagyjából ugyan azok de mivel a történet színes és érdekes ezért ez sem számít annyira.

Ha már a háttér dologra rákérdeztél a Bleachben a mangaka elmondása szerint azért nincsen háttér mert karakterközpontú a manga és nem akarja elvenni a figyelmet a karakterről, ebben igaza is van néhány kép tényleg jobban üt nélküle de ezen még dob a lustasága is háttér rajzolás terén ikszdé Bár a One Piece mangában részletgazdag a háttér és még mindig gyönyörű ugyanúgy a rajzolás, de ott van például a Naruto ahol szintén mindig van háttér és a rajzolása valami...

Tényleg nem arról szól.Oda 2 oldalig verekedteti a 2 delikvenst, és az animátorok ezt megcsinálják 20 anime részre ikszdé

Meg ez a bemutassa a saját elképzelt világát szöveg igaz lehet minden mangakára tehát ez nem a legjobb érv arra, hogy miért jó a OP.

mangakát meg ha "fikázza" is valaki annak 2 oka van.
1, Gyojin sziget 2, Punk Hazard. Ezek sem voltak olyan nagyon rosszak egy semmilyen mangához képest, de OP mércével nagyon is azok voltak az elmondhatatlanul epic első 521 anime rész után.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2947 Dátum: 14 jún 30, 06:23:06 »

Ez a One Piece téma ne hozzunk fel más animéket/mangákat, mert attól ez még nem lesz jobb és szebb.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2948 Dátum: 14 jún 30, 11:46:07 »

Ez a rész pont annyira volt élvezhető és tartalmas számomra, hogy csak 21 percet tekertem kb rajta mire olyat találtam ami érdekes.
Naplózva
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #2949 Dátum: 14 jún 30, 20:43:04 »

Szerintem ez egy nagyon jó rész volt, engem lekötött végig... kell egy háttérsztori h legyen miért izgulni. Az igaz, hogy ilyesmit már láttunk, de régen élveztem már ennyire az animét.  bow
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2950 Dátum: 14 júl 02, 19:31:34 »

Ez a Katona-san aztán nagyon okos kis játék. Oda viszi Rebeccához az anyja holtestét, ami úszik a vérben azzal a szöveggel, hogy "Bocsi, őt nem tudtam megvédeni de majd téged. Tessék egyél! Nézd milyen vicces vagyok!" Kiüt De komolyan... Így kell jó "első" benyomást tenni.

Ezen kívül csak azzal volt bajom, hogy mikor kézen fogva mentek úgy járt egy lábbal, mintha mindkét lába meglenne. Azon kívül nem volt gondom a résszel.

Nem lenne ez nagy baj mondom, csak már volt ez Vivinél, Skypiánál, Thiller Barkon, Hancockkal, Gyojinokkal, Ph gyerekekkel... Már valahogy annyira nem érdekel az egész  Neeem
Azért tegyük hozzá, hogy Vivi előtte végigkísérte őket 2 szigeten, szóval nem olyan hirtelen bukkant fel. +kb tiszteletbeli szalmakalapos lett. Én még mindig sajnálom, hogy nem ment velük és lett a csapat teljes jogú tagja. Milyen jó neve lehetett volna. Mondjuk a Szökött Hercegnő Vivi. Nevet
Thiller Barkon meg mi volt? Volt Brook visszaemlékezése de az ugye kellet. És talán, hogy a Doki hogy szedte össze a csajt de az még mindig csak 1 rész nem úgy mint a Gyojinok 6 része xD.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2951 Dátum: 14 júl 02, 19:54:13 »

Tilon azt is vedd számításba, hogy ő akkor éppen menekült és sietett rebeccához, hogy megvédhesse a holtestet meg gondolom nem akarta hátra hagyni.

A többi alatt csak próbálta menteni a menthetőt ikszdé
Nem is bízott benne sokáig Rebecca ezután az első benyomás után.

Későbbi infókkal reméljük ez emészthetőbb lesz Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2952 Dátum: 14 júl 06, 19:50:57 »

Hogy ez mennyire egy b@szott jó rész volt!!! Rég élveztem ennyire egy OP epizódot, talán még a B blokknál.
Minden történése tetszett és teljesen lekötötte a figyelmemet az "első" perctől az utolsóig. Az előző rész tartalma is nagyon rövid volt, csak úgy, mint a feldolgozott fejezet(ek) száma. Ahogy nézem 0.75 mangát tartalmazott az epizód ikszdé (bár csak óvatosan figyeltem, mert nem olvasom a mangát és láttam, hogy 1-2 jelenetet kihagytak.)

Cavendish mérföldeket nőtt a szememben (de szerintem mindenkiében). A lova a kihangosító den-den mushival nagyon adta ikszdé Rebecca is szépen harcol és teljes mellbedobással küzd a férfiakkal ikszdé Tetszik a "nem okozok sérülést" harcstílusa Nevet
Luffy meg figyeli a rabokkal egy PLAZMA KÉPERNYŐN ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi a picsa ? ikszdé Nagyon-nagyon-nagyon modern lett a One Piece világa. Már magában egy full full HD monitor is befigyel, de még a rabok cellájában is ?? ikszdé Jól telik Dofinak.

Ha már Flamingó, szépen megszorongatta Law-ot (bár természetesen a madzagai nem szabdalta úgy szét Law-ot, mint a fát, csak simán elkapta) Viszont úgy tűnt, hogy ki akarja végezni, erre Fujitora megállította. Most nagy székletben van Law, mert Caesar szívét is visszaszerezte Doflamingo.

A rajzolás pedig végig gyönyörű volt, főleg Robin teste... Még mindig képes meglepni engem ikszdé
Ez a rész egyértelműen egy 5/5, még több ilyet!
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2953 Dátum: 14 júl 06, 21:04:04 »

Nem voltak rabok. Gladiátorok voltak és nekik is kijár a szórakozás.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2954 Dátum: 14 júl 07, 00:00:34 »

Miért kell mindig szőrszál hasogatni, tudod mire céloztam...
Kijár nekik a szórakozás ? Ugyanazt a sorozatot nézzük mi ? ikszdé Végül is csak teljes szenvedésben vannak Dofinak hála, kajájuk is alig van, de a hd monitor befigyel.. legalább egy kis résen néznének ki vagy valami bénább tv-jük lenne. Igazából nem zavar ez annyira, csak elég abszurd összkép a kettő együtt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!