24 máj 18, 13:44:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688095 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2610 Dátum: 14 jan 06, 11:49:45 »

Megnéztem a részt és meg kell mondjam, majdnem tökéletesen jóra sikeredett egy "baki" kivételével, de azt majd később részletezem.

Breed jól kihasználja a képességét; Luffy, Law és Caesar, ez a 3 nagyágyú is neki engedelmeskedik most.
Mit csinált szegény Chopperrel  ?!! Atyaég, én sajnáltam őt tényleg ikszdé
Végül megtudtuk Breed célját is, ami tök jó, mert összefügg a főtörténetszállal, hát ezért kell neki akkor CC.
Azt nem értem viszont, hogy akkor Kairyuseki bilincsekkel a kezükön hogy tudnak ilyen szépen sétálni ? Vagy ez csak az erejüket pecsételi le ? De akkor miért van ez, hogy amikor Luffy nekiment a ketrec rácsának, ami szintén tengerkőből van, annyira legyengült, hogy mozdulni se tudott, mint anno Crocodile-nál. Annyira össze-vissza ez az egész, de nem ez volt a fő gondom.

A "baki", amit az elején írtam, az a tényleg majdnem tökéletes Luffy vs Law harcból ered. Mondanom se kell, hogy nagyon jól nézett ki és nem spóroltak a képkockával. Ez mind szép és jó, de miért is voltak úgy kb. egyenlő erősek ?!! Luffy ereje tagadhatatlanul a fizikai ütésekben rejlik, amit a gumigyümölcsével erősít fel, de alapból sokkal energikusabbnak kell lennie egy Law-nál, aki nagyon a képességére és talán a kardforgatói technikára hagyatkozik. Mugiwarának 2-3 ütéssel a földhöz kellett volna küldenie Trafaót.
Továbbá azt vágom, hogy Breed azt mondta, hogy ne használják a gyümölcsöket, de ettől még nem passzív képességként is üzemel Luffy "gumiból vagyok, nem fájnak az ütések" ereje ? Mert most nagyon úgy nézett ki, hogy Law csapásai szép kínokat okoztak Szalmasapkásnak...

Ha ezeket kicsit jobban átgondolják, tökéletes FILLER epizódot kaphattunk volna, de így csak egy sima jó rész lett.
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2611 Dátum: 14 jan 06, 15:58:49 »

Teljes mértékben egyetértek Csabi28.
Amikor Chopper visszaváltozott és nem bírt mozdulni, azt hittem, hogy a furcsa fickó meglepődik, hogy ez meg miért? Erre meg kiderült, hogy egy szellemi fogyatékos.  smirksweat Amikor megláttam Chappy(?) menő szerkóját... Nevet Igen! Erre számítottam, egy pocsék vagyis inkább kettő pocsék Arc után egy élvezhető filler.
Nekem ott gurult el a gyógyszerem, hogy jött a "nakama szarsággal"(szó szerint Nevet).
Ez után a harcról ugyan az a véleményem, mint Csabi28-nak. Még csak meg sem közelíti Law Luffy fizikai erejét, erre... Arról nem beszélve, hogy Garp azért nem kímélte Luffyt gyerekkorában sem(314. részben elmondja, hogy miket tett ikszdé)
A másik, hogy Luffy tényleg gumiból van és ez nekem is feltűnt, de nem zárnám ki azt, hogy Law használt Hakit.
Egyébként amikor a ketrecben volt Luffy és elkezdtek vitatkozni, azt hittem használni fogja a Király Akaratát... Mosolyog
Összességében egy élvezhető fejezet volt, csak a Dogong vagy mi beszélt úgy mint aki keresztben lenyelt egy macskát... Nem mintha tudnám, hogy az hogy beszél...  >.<#
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2612 Dátum: 14 jan 06, 18:12:34 »

Hát filler is csak egy fantázia.

Először is, az, hogy csak úgy sétálnak bilinccsel, lenne rá magyarázatom:

Lehet, hogy Caesar megszokta.
Lehet, hogy nem volt túl erős hatása a bilincsnek.
Lehet, hogy a rács erőseb Tengeri kővel van bevonva, és még vastagabb is, így ráadásul sokkal erősebb a védelme.

Egyébként azt nem tudom, hogy mikor Luffy nekimegy a rácsnak, aztán összeesik... ÉS MUSZÁJ MONDANIA: "Jaj, ez Kairouseki". Ez zavaró. Tudjuk, hogy miért esik össze, nem kell 200 - szor elmondania.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2613 Dátum: 14 jan 12, 12:03:45 »

Ez egy jó fejezet volt, néhol azért akadtak idegesítő jelenetek, de annyi belefért.
Chappy bekeményített Nevet Igazán aranyos volt  Neeem Szegény Korbácsolóállatidomárbajusszal ideges is lett. A gyenge pont viszont elég érdekesen lett megoldva, hiszen az előző részben nem úgy nézett ki Law, mint aki tényleg "szabad" lenne. Arról nem is beszélve, hogyha már akkor elintézi nincs ennyi macera. Az átváltozás illetően pedig... ikszdé Valamiért ő ugrott be: http://i1302.photobucket.com/albums/ag125/beradical4/blanka_zps2b391600.png
Habár egy igazi rossz fiú: http://izismile.com/2013/06/17/blanka_from_street_fighter_is_a_troll.html
A lényeg viszont az, hogy VÉGRE BEINDULT A DRESSROSA szál, alig várom Mosolyog Doflamingo mosolya nagyon baljóslatú, ki tudja mit tervez?!(Én! Én tudom! ^^")
Remélhetőleg nem az arc felénél jut eszükbe, hogy kellene egy új opening...
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 12, 12:06:03 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2614 Dátum: 14 jan 12, 13:02:36 »

Arra választ kapunk majd a későbbiekben hogy hogy a rákba szivárgott ki a két kalózszövetség megalakulása?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2615 Dátum: 14 jan 12, 13:25:37 »

Vége ennek a (filler) szálnak is, mindjárt írok egy kis összegzőt, de előbb a részről:

Chopper beszéde valóban jó volt, de Luffy és Law visszatérése már kevésbé. Elég klisé volt ez a füldugós cucc, az meg pláne, hogy ilyenkor semmit nem hallanak. Elég csúcs szuper minőségű anyagból lehet az ( ami persze pont náluk volt ), mert én akármilyen füldugót/hallgatót berakok a fülemben, azért még hallok dolgokat...

Az kicsit talán tetszett, amikor Breed magára rakta a nyakörvet, ügyes ötlet volt, de Luffy 1 ütéssel elrepítette a 'csába, tehát annyira mégse volt nagy szám.

Összegző:

Személy szerint én nem vagyok elég jól megelégedve ezzel a fillerrel. Breed karaktere egész jó volt, ahogy a képessége is, sokkal de SOKKAL több mindent ki lehetett volna ebből hozni. Lehettek volna még erősebb/nagydarab petjei, esetleg korábban látott ( vagy nem látott ) erősebb kalóz szolgái, teszem azt egy Wapol, Foxi vagy esetleg valamelyik fillerből egy kalóz. Akkora hajója volt, hogy bőven lehetett volna még rengeteg minden a tarsolyában. Továbbá én nem örülök ennek a Law-féle megoldásnak se, hogy ő csak megjátszotta magát a kezdetektől fogva... Jobb lett volna, ha a többi szalmakalapos is beszáll és láthattunk volna egy kis Zoro vs Luffy-t, Usopp vs Choppert etc-etc..
Ennek a filler ívnek rengeteg potenciálja lett volna, amit csesztek kihasználni az animések... Jó tudom, hogy 1/1es adaptációval nem is nagyon kell fillerezni, de azért elég közel van a manga a sorozathoz, szóval lehetett volna még ezt húzni. Személy szerint ebből a történetből már csak én is ki tudnék hozni egy 5-6 részes arc-ot.
Mindent összevetve nem lett ez rossz filler, de annyira jó se. Tőlem megérdemel egy 4/5-öt.

Következő résszel visszatérünk a főszálhoz ( remélem új openinggel!!! ) ami érdekesnek ígérkezik! Sosi16, Luffy és Law szövetségére nem volt nehéz rájönniük, a G5 vagy Doflamingo lazán elszórhatott egy kis információt a médiának ( ami megjegyzem a szó szoros értelmében GYORS ikszdé ), de Kidék szövetségét én se értem, hogy hogy tudódott ki...

U.I. : Ez csak így random eszembe jutott, totál nem ide illik, de azért megkérdezném: Kuma démongyümölcs képessége ugye lehetővé teszi azt, hogy odateleportálja az emberkéket ahova ő akarja. Ez köztudott. Akkor miért is nem küld el emberkéket Raftelre ? Nevet Vagy lehet már vannak is ott egy csomóan, csak nem tudnak mit kezdeni a sziget akadályaival, csapdájaival vagy csak nem találják a One Piecet ? Nevet Biztos nagyon érdekes lesz ez az utolsó ív (?) a történetben, én már nagyon várom Mosolyog
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2616 Dátum: 14 jan 12, 13:43:55 »

nehéz olyan helyre menni, ahol még nem voltál, és információd sincs róla Mosolyog  tuti, hogy nehéz eljutni oda, mint pl skypia-ba vagy vmi.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2617 Dátum: 14 jan 12, 17:08:02 »

Arra választ kapunk majd a későbbiekben hogy hogy a rákba szivárgott ki a két kalózszövetség megalakulása?

Kb az egész Punk Hazard szál cselekménye kamerára volt rögzítve.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2618 Dátum: 14 jan 12, 18:24:10 »

Az lehet, de Kid és barátai nem voltak ott PH-n.

Jól kezdődött a filler de vége nagyon tessék lássék lett. Magam is reméltem, hogy Breed tarsolyában van még valaki. Nem igaz, hogy a képességével egyetlen kalózcsapatot szedett csak össze és emellett az a hatalmas hajó is idétlenné vált. A füldugós dolognál én is azon voltam meglepve, hogy honnan a fenéből szedett össze Law hirtelen egyet. Kicsit az is fura volt, hogy a többiek a kisujjukat se mozdították, annak ellenére, hogy a társaik több órája nem adtak életjelet.

Viszont most irány Doffi! Olyan jól illett hozzá a jelenete. Halk, kicsit buzis zene és nyugodt olvasás, miközben várta hogy Law felhívja.
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2619 Dátum: 14 jan 12, 18:48:40 »

Én azt sajnálom hogy ilyen rövid lett a filler sztori mert így ugyanúgy 1 mangafejezet 1 anime fejezet lesz.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2620 Dátum: 14 jan 12, 19:18:59 »

Én nem csodálkozom, hogy volt Lawnál füldugó. Hisz a szalmakalaposok mellé kell egy pár. Nevet

Tényleg lehetett volna egy kicsit hosszabb a filler szál. De gondolom csak annyit akartak, hogy másnap reggelre megjöjjön az újság. Arra jó volt, hogy ne kelljen a sztori közepébe berakni pár fillert. Élvezhető volt és bele is illet a sztoriba, mint a G8. Meg is lett magyarázva, hogy ilyen képesség mellet, miért csak állatszolgái vannak.

Dolflamingónak mennyi den den mushija van már, egy egész kis sereg. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2621 Dátum: 14 jan 12, 20:14:58 »

Unalmas volt, mert tudtam, hogy így fogják legyőzni, a többi meg főképp unalmas volt.
Na végre, Dressrosa. Remélem nem érzem meg a lassú tempót. De szerintem ezt még az Anime se tudja elrontani.
Vagy mégis?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2622 Dátum: 14 jan 12, 22:16:15 »

Az lehet, de Kid és barátai nem voltak ott PH-n.

Spoiler:



Viszont tudjuk, hogy kikötött egy hajó Kidéknél és, feltehetőleg Absalom volt rajta aki felcsapott újság írónak. Ezzel magyarázható a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 14, 21:56:17 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2623 Dátum: 14 jan 12, 23:43:02 »

Ez hol volt benne és ki az az Absalom?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2624 Dátum: 14 jan 13, 00:16:14 »

Igen, nekem is rá kellett google-znom, mert ismerős volt a neve, de nem ugrott be ki is ő ikszdé Absalom: a láthatlan ember Thiller Barkról Nevet
Jól mondta Hiei, tényleg jó újságíró lenne belőle, megtudná a legtitkosabb részleteket is Nevet Bár akkor is leselkedésre a legjobb használni a képességét, amit meg is tett Naminál Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!