24 máj 19, 01:29:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688382 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DANTE19
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2535 Dátum: 13 nov 06, 12:03:42 »

sziasztok csak szeretnék kérdezni valamit hogy a videókat feltehetem az indavideo oldalamra persze odaírom  a forrást és azt hogy kik szerkesztették. Csak ezt szeretném tudni. Előre is köszönöm.  Mosolyog
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2536 Dátum: 13 nov 06, 12:09:12 »

http://www.naruto-kun.hu/gyik.html#08

Van egy saját weboldalam. Szeretnék Tőletek kérni információkat és fájlokat, hogy feltehessem a weboldalamra. Engedélyezitek?
Nem.

Szeretném feltenni az Indavideóra, megavideóra, youtubera az általatok készített feliratot, videót. Engedélyezitek?
Nem.

Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2537 Dátum: 13 nov 10, 11:12:09 »

Jó kis rész volt.
Természetesen a nyögés sikere miatt, ebbe a részben is helyet kapott, habár már ez az aktus végét jelezhette és nem a tetőpontot. Nahát! C.C. kivégezte Smoker szívét, és végül megtudhattuk hogy az nem is Füstié hanem a Pingviné. E mellett az Anime csapat megunta a kevés halált és sírba tett egy rakás Den-Den Mushi-t  Byebög Ez a rész olyan volt, mint a Rambo filmek, ahol a film végén nem a stáblistát mutatják, hanem a forgatás közben elhunytakat.
Ami még tetszett, az az volt, hogy Law is kérdezte, hogy milyen messzire repült Ceasar.

Hűűű! Zoro jelenete jobban tetszett, mint az egész Mone elleni harc! Szépen kettévágta a törmeléket a Sandai Kitetsu-val Nevet Csak... 19:43-nál kicsit furcsák lettek a fülbevalói... pedig az elején mennyire odafigyeltek azokra is.
:/ Robin szövegét lenyúlta Law... Szemetek!
Azta! Meghorpadt a Generális páncélja! Mosolyog Lehet lenyomják mire megérkezik Doffy Ördögi Habár eddig nem csinált semmilyen támadást a Kőagyőrnagy.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 10, 11:13:44 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2538 Dátum: 13 nov 10, 12:36:38 »

Szépen trollkodtak velünk. Az előző rész végén látjuk a hatlamas robbanást, a mostani rész címe:Kétségbeesett Helyzet! Punk Hazard Nagy Robbanása! Erre meg: Nesze semmi, fogd meg jól...

Mone halálát pár hete ügyesen lelőttem magamnak, csupán azt nem tudtam, hogy Law, miként cserélte ki a szíveket. Nagy mázlija volt Law-nak, hogy Caesar nem szorongatta meg kicsit a szívet, mikor átadta neki. Azért azon meglepődtem, hogy meghalt egy negatív karakter. Még ők se szoktak meghalni.

Végre egy igazán erős ellenfél is megindult. Remélem oda is ér még mielőtt mindenki lelép. Megnézném, hogy mire képes a Szalmakalaposok, Law és a G5 ellen.

A Tábornok jól van! Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2539 Dátum: 13 nov 10, 18:28:08 »

Érdekes rész volt! Az eleje roppantul el volt nyújtva ( mint mindig ), de összességben egy korrekt epizódot kaptunk szép grafikával. Az más dolog, hogy nem történt benne sok minden ikszdé Viszont ami történt;

Én is meglepődtem Mone halálán, bár ez sejthető volt. Elég köcsög volt Oda, vagy a robbanásban vagy egy szívátdöfésben mindenképp meghal szegény  Szomorú Bár az előbbibe már tudósok bizonyították a One Piece világában, hogy közel se lehetetlen a túlélés ikszdé Viszont egy szívátszúrásba csak belehal és nagyon úgy néz ki, hogy el is pusztult szegény Mone  Szomorú Utánaolvastam wikián, hogy ő az egyetlen nem flashback csaj karakter, aki eddig meghalt a sorozat folyamán. Érdekes. Én azért sajnáltam szegényt, olyan pozitív karaktere volt. Ettől függetlenül vissza ne merje hozni Oda, mert 1 szívátdöfést már tényleg ne éljünk túl kérem!!!

Amúgy én ezt már a múlt heti részben sejtettem, hogy CC nem azt fogja láb alól eltenni, akit szándékozik Nevet Law roppant okos és szépen ki tolt vele. Azt is bírtam, amikor megjegyezte, hogy: jó messzire repült Caesar ikszdé

Zoro jelenete nagyon epic lett, egyszerűen ha ő komolyan néz és támadásra készül, azt nem lehet elrontani Nevet

Hasonlóan Frankynél. Még mindig imádom, hogy külön háttérzenéje van, amit nagyon jól eltaláltak Franky jelleméhez!

A rész vége is érdekes volt, Dofli geppou-n utazva elindult PH felé Nevet Ami egyébként nem lehet messze Dressrosától, mert Baby5-ék is hamar megérkeztek.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2540 Dátum: 13 nov 12, 11:22:15 »

Furcsa egy rész volt. Ami legjobban megragadt belőle az Zoro elegáns sasszéja. Ez nem feltétlen negatívum.
Monet tényleg nem lenne jó visszahozni az életbe. Már Barnaszakállon is ki vagyok akadva. A hihetetlenül kegyetlen gyilkos támadások sorozata egy kicsit megpörkölte a szakállát és... ennyi.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2541 Dátum: 13 nov 17, 12:05:19 »

Hát ez megint valami hatalmas rész volt, nagyon tetszik, bár folyamatosan figyelem a mangát is. Nevet Szerintem Szúúúúúúúúúúper jóó. Nevet

Egész sok minden volt ebben a részben.. A végén azért megint feltűnt egy rég nem látott alak, plusz Dofit is láthattuk hogy repül. Mosolyog
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2542 Dátum: 13 nov 17, 15:19:46 »

Ez egy jó rész volt Mosolyog
Ha Franky nincs, akkor is jó lett volna, de nem ennyire. Habár az időhúzás eléggé zavart, mert teljesen felesleges dolgokat mutattak, na de sebaj. Hihetetlen jó volt látni, hogy a 44 milliós Franky erősebb egy Pacifistánál Nevet Végül még a General Cannon is jól sikerült. A reakciók is jók voltak, amikor meglátták a Vaskalózt ^^
Usopp új fegyvere tetszetős és hatékony is Nevet De számomra Nami támadása volt a csúcspont, hihetetlenül jól nézett ki a támadás, ami sajnos a karakterekről nem mondható el... Borzalmas volt látni mennyire hanyagok az arcokat illetően. Remélem változni fog, mert sokat el vesz az anime élvezeti értékéből.
Ami pedig a legvégét  illeti, az egyszerűen... POCSÉK lett, nagyon leszűkítették a lehetséges személyeket.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/695/19 (nem spoiler)
Itt azért sokkalta titokzatosabb a tengeren lévő egyén.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 17, 15:24:25 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #2543 Dátum: 13 nov 17, 15:34:21 »

Engem a vége nagyon kiakasztott. Aki látta a Z filmet az rögtön rá is jöhetett h ki is az a "titokzatos" személy. Na meg a minőség...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2544 Dátum: 13 nov 17, 20:16:17 »

Ez is hihetetlen jó részre sikeredett, tele akciókkal.
Franky szépen kitett magáért, hasonlóan a félős páros. Zoro feje hatalmas volt ikszdé
Egyedül a rajzolással voltak bajok, főleg a női karakterek arcáról beszélek. Naminak ha 5 különböző feje nem volt, akkor egy se ikszdé
Meg ha már itt tartunk, a vagonos jelenet is hihetetlenül el volt húzva, de mivel mindig lennie kell egy ilyennek, annyira nem lepődtem meg.

A rész vége érdekes volt, szépen leszedték a 3 démongyümölcs használót az égből, akik most pont a nyílt tengerbe süllyedtek. Ha Law ( mert gondolom az fogja ), nem menti ki őket, meg is halnának, bár ez bőven megkérdőjelezhető a OP világában.
A rejtélyes személy az epizód végén minden volt, csak nem rejtélyes ikszdé
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2545 Dátum: 13 nov 17, 22:43:40 »

jó rész volt:)

ami kifejezetten tetszett, az joker mozgása az égben:) jól nézett ki, meglepően jól:) azt hittem idétlenül lesz megrajzolva, mintha csak négykézláb rohanna a levegőben, de nem:)

tetszett:)
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2546 Dátum: 13 nov 17, 22:53:29 »


A rejtélyes személy az epizód végén minden volt, csak nem rejtélyes ikszdé

Igen a mangában azért mentek a találgatások. Itt már az ásításból megismertem ki van ott. Amikor meg megszólalt szerintem mindenki tudta. Franky miatt megnéztem a részt nem volt rossz. A végén a mangába mintha menőbb lett volna Nami és Usoop. Azért Super voltál Franky.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2547 Dátum: 13 nov 17, 23:38:37 »

Jó rész volt. Ami kicsit lehúzta nekem az a "Nami ments meg minket, de előbb jó alaposan gondold végig, hogy valóban meg akarsz-e menteni minket" rész volt." Inkább énekelt volna még Franky pár sort. Amúgy is nagyon menő kis dala van.

Nami és Usopp jelenete mangában tényleg menőbbnek hatott, de Zoro beszólását nagyon jól megcsinálták. Tényleg úgy kettévágta a hangulatot.

A kedvencem viszont így is az volt, ahogy a fiúk majd megörülnek az Iron Pirate-tért, megy a csatainduló, majd váltás a lányokra. Annyira át tudtam érezni. Fantasztikus volt.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2548 Dátum: 13 nov 25, 17:28:52 »

Hmmm.
Ez volt az első olyan rész, ahol feltettem magamnak azt a kérdést, hogy: Meddig akarom még nézni ezt a izét? Mert hogy értelme már nem nagyon van az biztos. Teljesen élvezhetetlenné teszi a meganimálása, és ezek mellet még viseljük el azt a sok teljesen kirívó időhúzást is. Nami és Tashigi bájcseveje pedig Lehánylak
A szokásokhoz híven az utolsó pillanatok megint információt csepegtettek, de nem kellett volna az a 20 másodperc adásszünet a két mondat között. Biztos valami beteg kitalálta, hogy a hófúvás hangja megnyugtatja az embereket.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2549 Dátum: 13 nov 25, 19:00:37 »

Hát ebben a részben pedig pont az volt a jó, hogy időhúzás mentes volt. Illetve az eddigiekhez képest ebben volt a legkevesebb. Ha a grafika és az animálás befolyásolta volna azt, hogy nézem e, akkor el sem kezdtem volna nézni az op-t Nevet   Egyébként a rész a szokásos Arc lezáró rész. Robin cuki kabátkája meglepett Nevet Franky hajai kiakasztanak Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!