24 máj 17, 13:16:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687597 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2460 Dátum: 13 szep 23, 19:38:05 »

Én azt mondom, hogy inkább legyenek ilyenek a részek címei, mintsem a szokásos kegyetlen/ádáz küzdelem sabloncímek.

Kár volt felmennem a One Piece Wiki-re, hogy megnézzem életbe maradt-e Mone. Jó kis spoilert lőttem le magamnak. smirksweat

Tashigi karmolásos sérülése elég hülyén nézet ki. Olyan volt, mintha egy nagymacska karmolta volna meg és nem egy hárpia. Az viszont tetszett, mikor Mone beleharapott. Persze a fagyási sérülés gyorsan eltűnt.

Usoppnak szerencséje volt, hogy nem látta az állatokat a lombikokban. xD

Az előzetes alapján nekem tetszeni fog a következő rész, ha jól látom a gyerekek végre utolérik Mochát. Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2461 Dátum: 13 szep 25, 10:36:35 »

ismét csak dícsérni tudom ezt a részt:) az utóbbi pár hétben elkezdtek felfele ívelni a részek, talán mert olvasták itt a narutokun fórumon a készítők a nem régi bejegyzésem és bijedtekXDDDD

visszatérve a részhez.
-a vágások nagyon jók voltak!
-a zene amit betettek a jelenetek alá szintén el volt találva!
-zoro szinkronhangja kihozta a maxot a jelenetből! (el is vártam ezt tőle mondjuk, nagyon jó szinkronhang)
-a grafika tetszett! szeretem a gyors és hirtelen mozdulatokat a harcok során és jó szemszögből mutatták őket:)
-a rész hangulata is visszaadta a manga hangulatát.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2462 Dátum: 13 szep 28, 20:40:08 »

Meglepő volt látni, hogy Luffy 100%-osan végig halgat valamit és közben figyel. Az egyedüli, akinél ezt tette az Rayleigh, de ő ugye nem akárki. Úgy néz ki fejlődött e téren,

Tévedsz. Ilyen pillanatok szinte minden eddigi arc-ban voltak. Mikor Jinbei mesél akkor bealudt, de mikor a rinyagép Shirahoshi mondta neki, hogy mi a helyzet akkor figyelt. Így volt ez régebben is, elsőre sosem figyel aztán a no name szereplőket meghallgatja, így ad Oda értelmet a no name szereplőknek is.

Biztos, hogy vagy itt vagy más topicban ki lett már ez tárgyalva úgyhogy nem is várom el, hogy még 1x lefirkálja ide valaki, De az lenne az én kérdésem, hogyha Zoro nem tett hakit a vágásában akkor mégis, hogy a nyavalyába vágta ketté Mone-t? Léci 1 linket pakoljatok ide ahol erre a kérdésemre választ kapok, köszönöm!  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #2463 Dátum: 13 szep 28, 20:58:07 »

Mone Zoro aurájától nem tudott mozogni. Nem a haki miatt. Túlságosan félt tőle. És asszem remegett is. Szerintem csak ez az egyszerű oka lehet.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2464 Dátum: 13 szep 28, 22:09:18 »

Azt értem, hogy betolt valami király akarata féleséget, mert igazából sokkal erősebb Monenal, s mikor erre a kis csaj is rájön megdermed a félelemtől, DE attól még simán össze kellett volna álljon eredeti formájába, mert maga a vágás, magába a támadásba nem használt hakit Zoro, s az eddig elmondottak, s látottak alapján a logiák visszatérnek eredeti alakjukba ha haki nélkül támadsz rájuk, mint mikor Vista megvágta Akainut (bár ott azt hiszem volt haki használat csak tól gyenge volt).
Én csak arra tudok gondolni mivel Zoro szeme nagyon hasonlított a Mihowk-éra, s gondolom nem véletlenül rajzolták meg így, hogy ez valami spéci, pro kardforgatók által használt, logiák elleni technika és ezt természetesen Zoro a Sólyom szeműtől tanulta. A bal szeme pedig tutira megvan neki, úgy képzelem, hogy majd 1 admirális szintű ellenfél ellen látni is fogjuk, hogy pontosan mit rejt a szemhéja alatt Hümm-hümm
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2465 Dátum: 13 szep 28, 23:07:30 »

Feltehetőleg ő is "sólyom szemű lett. Vagy inkább bika/démon szemű ?  Gondolkozik
Naplózva

klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #2466 Dátum: 13 szep 28, 23:28:12 »

RoronoaZoro: Arra gondoltam hogy Zoro alapból ilyesztő.  smirksweat De aztán eszembe jutott Shabondy. Szóval tényleg egy gyengébb Haoshoku no Haki lehetett. Azért nem állt össze a teste mert mint már mondtam remegett és félt. Ha meglátsz vmi ijesztőt akkor te is megdermedsz a félelemtől, nem?
 
Csabi28: Bika/Démon? Én inkább gorillára tippelnék. Nevet Lehet azért gondoltam erre mert Enies Loby-ban mikor Kaku-val  harcolt volt vmi támadása aminek a hátterében egy gorilla volt. Sztem passzol hozzá. Nevet
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2467 Dátum: 13 szep 29, 10:04:54 »

Eddig nem erősítették meg, hogy Zoro képes lenne a Király Akaratára, habár azt sem, hogy nem. Mone meg azért ijedt meg, mert a legelső vágást(a szeme alatt) Hakival vitte be. Ez után a félelemtől bénult meg, mert azt hitte, hogy meg fog halni. E miatt volt képtelen azonnal visszaállni az eredeti formájában.

A részről:
Az előző részhez hasonlóan nem azt kaptam, mint amit elvártam.
Az előzőnél arra számítottam, hogy "Hű, milyen jó rész lesz majd, már alig várom" erre "Hmm... csak ENNYI?!" rész lett belőle.
A mostani: "Pff, újabb szánalmas gyereksírásos mizéria" erre: "Azta!  Ohh My God Ez és ez milyen érdekes volt!" rész lett Nevet
Ritka jó lett mind a történés, mind az animáció. Megtudhattuk a teljes háttérsztorit és a Sabo klón ugyan azt mondta, mint az Original Sabo, csak 3 év eltéréssel. Most átjött nekem ez a drámaiság Mocha jelenetével. Sanji és a tengerészet feltűnése pedig ismét remek lett. Mosolyog
Ami a végét illeti:  Ohh My God Ohh My God Ohh My God Ohh My God
Luffy belépője nagyon hatásos lett! Az egész részben az eddigieket összegezték és tudtunk meg egy s mást, a végére meg egy Haoshoku Hakit is láthattunk, ami megdobta a vérnyomásomat  Ördögi

Egyébként meg nem nagyon értem a tengerészek logikáját. Miért emberből akarnak óriást, ha óriásból is lehetne akár kontinensvontatót(Oars, Oars Junior vagy épp a Kurohige kalózbanda egyik tagja) csinálni, ami azért már sokkalta nagyobb erőt képvisel mint egy kyojin... vagy lehet, hogy ez is a céljai között van?

Na mindegy. A rész remek volt, a többi meg nem számít.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2468 Dátum: 13 szep 29, 11:14:11 »

Egyébként meg nem nagyon értem a tengerészek logikáját. Miért emberből akarnak óriást, ha óriásból is lehetne akár kontinensvontatót(Oars, Oars Junior vagy épp a Kurohige kalózbanda egyik tagja) csinálni, ami azért már sokkalta nagyobb erőt képvisel mint egy kyojin... vagy lehet, hogy ez is a céljai között van?

Akkor már miért nem a kontinensvontatók tovább növelésével kezdenek kísérletezni?
A Tengerészet logikájával semmi gond Nevet
Ugye azt tudjuk, hogy a módszer még közel sem tökéletes, hiszen nagy az esély rá, hogy az alany meghal.
Ha az óriásokon kezdenék el tesztelni sokkal lassabb lenne a folyamat. Hogy miért? Igen egyszerű a válasz. Eddig nem láthattunk túl sok óriást. Ha netán meghalnának a kísérlet során a kyojinok nem biztos, hogy könnyű lenne beszerezni újakat.
Ezért célszerűbb embereken tesztelni előbb. Annyi van belőlük mint égen a csillag.
Tegyük fel, hogy kifejlesztik azt a szert ami óriásból Oars szerű teremtményeket csinál. M van, ha nem ugyan úgy hat az emberre? Akkor a tengerészetnek alig lenne pár kontinensvontatója.
De ha emberekből képesek óriást csinálni, de az óriások méretét nem képes tovább növelni, akkor még mindig lehet egy több ezer fős óriásserege.
Ezután már folytatódhat a kísérlet az óriások tovább növelésére.  kacsint
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2469 Dátum: 13 szep 29, 13:58:54 »

Épp most vagyok a 614-es rész felénél. Lehet, hogy Chopper 2 év alatt sokkal okosabb lett, gyorsabban talál ellenszert és kever ki gyógyszereket, de még mindig egy looser. Csak rinyál, hogy Mocha Mocha ahelyett hogy cselekedne, ja bocsi nem tud mert túl megterhelte a testét az átváltozással, ergo idióta. Nem szeretem a karakterét, teljesen fölösleges, majd akkor változik az álláspontom ha végre csinál valami érdemlegeset is. Pl: valóban komoly sérülésből hozza vissza az egyik Szalmakalapost, úgy ahogy Law tette Luffyval. Amíg ez nem következik be Chopper számomra egy olyan kari aki csak időhúzás céljából van a részekbe. Szánni való csóró karakter.  Pontosan


Egyébként ha már megvolt a kikevert ellenszer miért nem adták oda Usopp-nak? Ő becélozta volna vele a gyerkőcöket, s kalap, 2 perc alatt le lett volna rendezve az amit itt 5 vagy 6 része húznak.
Sanji nagy csávó ahogy vezeti ezeket az idiótákat. Legnagyobb jelenete eddig az arc-ban az volt mikor azt mondta, hogy ha egy nővel kellene harcoljon élet halál harcot akkor a halált választaná Nevet. Az zsír volt, persze szerintem nem jó hozzá állás, de ilyen a karaktere.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 29, 14:11:02 írta RoronoaZoro » Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2470 Dátum: 13 szep 29, 16:14:15 »

Choppernek igen is volt szerepe, és lesz is. Orvos nélkül mi lenne a csapattal, jól gondolj vissza a Grand Line első felére.
Szerintem jó pofa, ha Chopper is egy kicsit bolondos, van valami poén is. Ha a One Peice mindig komoly lenne, el se kezdeném nagyon...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2471 Dátum: 13 szep 29, 16:43:44 »

Hát ez egy elég fárasztó epizód lett. Szinte az egész rész a gyerekekről szólt, hurrá!! Jó kellett ez, de akkor legalább a rajzolásra ügyeltek volna, voltak olyan fejek...

Sanji hatalmas pofa amúgy, lett egy külön tengerész szakasza, mekkora lenne már, beállnának a szalmakalaposokhoz és valahányszor Sanji harcolna, jönne a serege is ikszdé Bár ez Usopphoz jobban illene: " Nem félek tőled, 100 alattvalóm van, és csak egy csettintésemre várnak"- "Na persze..." -- és meg is jelenne 100 G5-ös Usopp mögött ikszdé Végre nem csak füllentés lenne Nevet

Luffy belépője tényleg jó lett, főleg ahogy kikérdezte az egyik katonát Nyelvesít

Jövőhéten meg Barnaszakállé a reflektor fény...
Naplózva

OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2472 Dátum: 13 szep 29, 17:13:15 »

"Jövőhéten meg barnaszakállé a reflektor fény."

Valaki nem olvas mangát. Mosolyog Ez szerintem Spoilernek számít.
Naplózva
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #2473 Dátum: 13 szep 29, 17:17:06 »

Mi számított ebben spoilernek?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 29, 17:20:13 írta KetZee » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2474 Dátum: 13 szep 29, 18:50:46 »

A 615. rész előzetese, valamint a következő rész címe alapján ( Barnaszakáll Keserűsége! Luffy Dühös Támadása! ) nem mondható spoilernek. Aki meg ezeket nem vette észre, annak üzenem: szívesen rászánom vasárnap azt a 10-15 percet a hír megírására, a linkek kikeresésére, stb. De nem magamnak. Szívesen Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!