24 máj 17, 13:03:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687592 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2400 Dátum: 13 aug 12, 15:29:19 »

Na ez egy velős kis epizód volt, most az egyszer úgy éreztem, hogy tényleg nem nyújtják semmivel se az időt ( talán Law gyaloglása, de az belefért ). Érezhető is volt ez, mivel NÉGY TELJES PERC volt az előző rész tartalma... Viszont meg kell jegyeznem, hogy imádom ezt a Vergo (?) Theme-t, ami a prev alatt volt hallható Nevet

Érdekes összecsapásokat láthattunk. Sanji szépen felvette a harcot az al-tengernaggyal, azonban ez várható volt, hogy mégis nagy falat neki. Hihetetlen kemény a tekkkai-a, és amikor a kezével akarta széttörni Sanjit, annál a jelenetnél kirázott a hideg. Na meg persze a csontrepedésnél is.

A Luffy vs Caesar összecsapás is jó lett. Így már mindjárt több esélye volt szalmakalapos barátunknak a tudós ellen, hogy ismerte a képezségét ( hasonlóan Crocodile ellen anno ). A kék kard is jól nézett ki. Persze amikor végre Luffy 1 végzetes csapást mért volna CC-re, Mone egyből beleavatkozott. Caesar meg is ijjedt Luffytól, de szerintem Mone nélkül is tudott volna még ezt-azt. De úgy látszik csak 3szor kell nekimenni ennek a bossnak is hasonlóan, mint annó Krokinak, szóval csak lesz itt egy Round Three is Tilon :S

Kezdek aggódni Luffy-ékért, csak nem volt elég az a 2 éves edzés. Már az új világ kapujánál nagy gondjaik vannak, és akkor mi lesz majd itt a tengernagyok, shicibukaiok és yonkou-k ellen ?  Gondolkozik

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 12, 15:31:14 írta Csabi28 » Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2401 Dátum: 13 aug 12, 15:46:11 »

Azt azért ne felejtsd el, hogy nem azért harcol most Luffy, hogy szétrúgja Caesar seggét, hanem hogy elkapja.
Naplózva

OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2402 Dátum: 13 aug 12, 17:32:23 »

Hát véleményem szerint egyre jobb a grafika. Meg persze a hangulat.
Caesar és Luffy közti harcot meghosszabították, aminek örülök is, meg plusz dolgokat raktak bele. Tehát ez a rész már igen tetszett.
Law miközben ment, nagyon komolyan nézett. Vergo meg milyen gyenge már? Egy volt altengernagy létére felveszi a harcot vele Sanji? Vagy Sanji az erős, vagy Vergo. Zoro - ból kinézem, hogy ellentengernagy szintű, de Sanjiból nem. Maximum csak kicsit veszi fel a harcot. Lehet, hogy én nem tudom, hogy Sanji mennyire lehet erős, de azért egyelőre nem sokat mutattak Joker felől, tehát várok.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2403 Dátum: 13 aug 12, 18:39:06 »

Luffy>(egyenlő talán)Zoro>Sanji. Ez a felállás minden ívnél reprezentálva volt.
Na már most a 2 évvel ezelőtti időkben egyértelműen látszott, hogy senki sincs nem hogy 1 tengernagy, de még egy al-tengernagy szintén se. Véleményem szerint 1 Shicibukai egy altengernagy és egy tengernagy között helyezkedik el erőben. Luffy Crocodile-t csak 3.jára tudta legyőzni úgy, hogy gyakorlatilag már az összes képezségét ismerte és persze a gyengéjét is. Már kétszer meghalhatott volna, ha a Kroki úgy akarja. Geckot is csak úgy tudták legyőzni, hogy A TELJES CSAPAT támadott együtt, és persze Luffy kapott egy "kis" power-upot.
Tehát ebből egyértelműen kikövetkeztethető, hogy a szalmakalaposok egyenként nem voltak 1 al-tengernagy szintén, de együtt talán lenyomtak volna egyet.

A Time-skip után már jóval erősebbek lettek. Luffy már könnyűszerrel kiütött egy pacifistát, aki azért szerintem megközelíti egy altengernagy erejét. Zoro és Sanji viszont csak együtt tudtak legyőzni egyet.
Itt már látszódik, hogy Luffy le tudna győzni egy altengernagyot. Zoro is talán, de Sanjinak egyedül még nem menne le, legalábbis nekem ez esett le a mostani részből.

U.I.: Várom már az új körözési plakátokat Nevet Nevetségesen megtévesztő Zoro és Sanji vérdíja.
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2404 Dátum: 13 aug 12, 18:57:20 »

Szerintem Zoro, talán Sanji is le tudna győzni egyedül egy Pacifistát. Nem biztos, hogy olyan gyorsan, de tuti menne.
A plakátok: Ha Sanji és Zoro vérdíja megtévesztő, akkor Chopperé mi? xd De amúgy azt hiszem egyszer azt mondták, hogy a vérdíjak nem az erőt tükrözik, hanem, hogy mekkora fenyegetést jelent a világkormány számára. Vagy valami ilyesmi.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2405 Dátum: 13 aug 12, 19:59:20 »

Azért a Pacifistával kapcsolatban annyit megemlítenék, hogy Zoro megvágta őt, Sanji pedig a nyakát törte el. Ha ezt egyenként tették volna meg egy-egy Pacifistával, biztosan belepusztult volna az ellen. Úgyhogy ne ahhoz viszonyítsunk szerintem Mosolyog
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2406 Dátum: 13 aug 13, 18:31:14 »

Szerintem is bejövős volt a mostani rész.
mintha Vergo irányította volna a harcot. Azt viszont megjegyzem, hogy Sanji eddig csak egy "neveisvan" támadást használt ellene, ami félig beépítette az acélfalba.
A Barnaszakáll Expressz jelenet is jó volt. Zoro szépn kényelembe helyezte magát az utazás során. Brookra kíváncsi leszek, hogy mit fog alkotni a sárkány ellen. Már előre látom, hogy leokádja a sárkány tűzzel, ami leégeti a ruháit, majd valami olyasmit mond, hogy "Leéget a hús a csontomról! De hisz nincs is húsom! Yohohoho" ikszdé
Law sétája nagyon kemény volt azzal a tekintettel. Kúl Csak kicsit rontott, az összképen, hogy az őrök értetlenkedtek és nem értették, hogy mi történt, pedig ismerték őt és gondolom a képességét. Meg minek nyitotta ki a kaput, mikor be is teleportálhatott volna?
A Luffy vs Caesar nem volt rossz, csak kicsit időhúzás szagú volt. Főleg, mikor vagy 50 métert hátrált Luffy egyazon irányba. Hírtelen nagyobb lett az a terem. Nevet Az a jelenet szép volt, mikor minden éget és Caesar elvonta az Oxigént és ekkor kialudt a tűz. A Kane használata levegővételre eszembe juttatta Luffy, Arlong elleni harcát, mikor a víz alatt nem kapott levegőt. Mosolyog
Sajna Mone azért védte meg Caesart mert ő is Joker embere. Így viszont nem árulja el Caesart és akkor a cetlit sem ő vágta Chopperhez. Szomorú Az viszont meglepett, hogy hó alapú démongyümölcse van. Eddig azt hittem, hogy valami Hárpia Zoan gyümölcse van, de akkor valószínűleg őt is Law alakította át.

De úgy látszik csak 3szor kell nekimenni ennek a bossnak is hasonlóan, mint annó Krokinak, szóval csak lesz itt egy Round Three is Tilon :S
Nem a menetek száma számít, hanem az, hogy Croco-boy 2-szer győzte le Luffyt, míg Caesar csak elmenekült a harc elöl + még védelemre is szorult.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2407 Dátum: 13 aug 15, 11:51:21 »

one piece 607.rész:

nagyon jó rész volt:) kifejezetten tetszett:)
luffy vs caesar harca nagyon szépen lett megcsinálva:) caesar gyorsaságára rátették a hangsúlyt és ez kellett:)
law amilyen fejet vágott, miközben ment az SAD felé az baromi jó volt:D

várom a következő részt:)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2408 Dátum: 13 aug 21, 09:08:31 »

Doflamingo nagyon laza, épp az életére tőrnek de ő nem zavartatja magát és tovább telefonál. Nevet Azt meg kell hagyni, hogy tud élni. Magánsziget, nagy villa sok csaj.
Luffy kezd megint vesztésre állni. Mone csak játszadozik vele. Ha megint veszít, akkor az már tényleg sok lesz. Azért szépen megijedt tőle, mikor mögé osont. Nevet Akkor kellet volna elkapnia és nem hátrálni tőle.
Brookot szépen megalázta a sárkány xD. Nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen dühös. Kinemon, meg akkor a saját fiát rugdalta?
Vajon milyen lehet az a Sad gáz, ami elpusztíthatja az Újvilágot? Akkor az erősebb lenne, mint a Halálország?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2409 Dátum: 13 aug 22, 14:20:52 »

Elég semmitmondó rész volt.
Luffynak Mone, nem kéne nagy erőfeszítésnek lennie, mert ha igen, Tilonnal kell egyetértenem.
Doflamingo tényleg érdekes figura. Olvastam rajongói oldalon, hogy valaki azt írta, hogy Donqihote az igazából Sabo, ami szerintem nem hülyeség.
Egy az: láttuk, hogy túlélte a bombázást kiskorában és Dragon fogta a karjában.
Kettő: valami történhetett a nézetével és így lett belőle az aki most
Három: a kinézete is teljesen ugyanaz. Barnásabb bőrszín, kicsi és enyhén göndör szőke haj.
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2410 Dátum: 13 aug 22, 14:34:47 »

Ja, és Roger kivégzésénél is pont úgy nézett ki, mint Sabo

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20130510013032/onepiece/images/7/7d/Young_Doflamingo.png

Ja igen, és... a timeskip után Doffy 41 éves, ami pont passzol Sabóhoz.

*szarkazmus OFF*
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 22, 14:36:45 írta Tapion D. sama » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2411 Dátum: 13 aug 22, 15:58:16 »

41 ?  Ohh My God Nem látszik annyinak. Mindenre gondoltam, csak az életkorokra nem, na de akkor ennyit az elméletünkről  >.<#
Naplózva

OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2412 Dátum: 13 aug 22, 18:22:44 »

Hát ha Doflamingo Sabo lenne, akkor már rég megmentette volna Ace't a háborúban. Emlékeztek Doflamingora a háborúban? Végig csak nevetett, mint a pszihopata. Nem nézem ki Saboból, hogy ilyen gonosz lenne. Meg Ace - nal is idősebbnek tűnt. Pedig egyidősek voltak, nemde?!
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2413 Dátum: 13 aug 22, 18:24:42 »

Ami viszont ennél is nyomosabb, hogy Oda lerajzolta a fiatal Doflamingot és az idős Sabbot is. Elég nagyok az eltérések, ha nem baj most nem keresem ki.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2414 Dátum: 13 aug 22, 19:08:40 »

Én láttam mostanság egy képet, ami a Sabo-Ace-Luffy hármast ábrázolja nagyobb korukban.
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100820223105/onepiece/es/images/6/69/Adult_Sabo.png
Hát ez bennem elég erősen előhozza a "mi lenne ha..." kérdést.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!