24 máj 17, 10:58:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687580 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2040 Dátum: 12 dec 11, 00:25:28 »

Lehet, hogy nyomorék, de nekem semmit nem vett el annak az arc-nak az élvezeti faktorából. Főleg a végén, mikor a Zoro vs. Kuma harc volt, vááá, atom jó *.*
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2041 Dátum: 12 dec 11, 07:17:47 »

Nekem Thriller Bark az egyik kedvenc, sőt ha nem a kedvenc arcom. Szerintem Gecko Moria tökéletes választás volt, mivel adja a zombis hatást magával a kinézetével is, és a röhögésein én mindig röhögtem. ikszdé

Tényleg nem az a legvagányabb és erősebb főboss, de Oars-al jól összepárosult, vagy amikor felszívott 1000 árnyékot, na az nagyon adta.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2042 Dátum: 12 dec 11, 16:43:12 »

Az egy nyomorult szerencsétlenség volt. A képessége is jó ratyi lett. Legalább lett volna Shikamarusabb vagy valami. Moria a legelcseszettebb karakterek egyike. Abban az arcban egy értelmes harc nem volt jelen. Kuma megjelenése szép meg jó ,de az arcon semmit nem változtat.
Összeségében szerintem borzalmasan gyenge. Sokkal többet kilehetett volna hozni belőle.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2043 Dátum: 12 dec 11, 16:59:45 »

Szerintem nem a képesség hibája, csak a karakter béna ahoz, h kezdjen vele valamit. Luffy gumigyümölcse sem tűnik feleakkora számnak se eleinte, mint Smokeré pl., aztán meg.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2044 Dátum: 12 dec 11, 17:50:40 »

Moria tényleg elég béna. Az alapkoncepció nem volt rossz. Csak ő magát már nagyon elhanyagolta Oda. Lényegében egy normális támadása nem volt. A végén magába szívta a sok árnyékot, csak nem ért vele semmit. Marinefordban pedig Jinbe egy kis sós vízzel is legyőzte. Kár, hogy Dolfi végül nem végezte ki, így még talán fel fog tűnni.
Egyébként szerintem is jóval többet ki lehetett volna hozni belőle. De így is túl hosszú volt az Arc.
Kuma megjelenése jó volt. Csak az már inkább a későbbi események felvezetése, nem pedig a korábbiak lezárása.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 11, 17:51:52 írta WayneGace » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2045 Dátum: 12 dec 11, 18:40:30 »

Moria szerintem is gyenge. Az 1000 árnyék csak egy dolog, de azt nem tudja minden hol megcsinálni. Luffy egyet beleütött és kiment belőle vagy 50-100 darab.
Szerintem úgy talán jobb lett volna az az Arc, hogy, miután ellopta Luffy és a többiek árnyékát, akkor saját maga akart volna kimenni a ködből, hogy ezzel is szívassa őket és nem Oars vezeti ki a hajót véletlen.
De Peronán kívül az összes csatlósa gyenge volt. Talán még Brook árnyékát érdemes megemlíteni de aztán tényleg harmatgyenge a csapat.

Az Arabasta Arcban voltak jó erős ellenfelek, úgy összességben (létszám, erő) , meg a CP9.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2046 Dátum: 12 dec 11, 18:49:58 »

Azt viszont ne felejtsed el, hogy nem csak erre képes. Amikor megfelelő árnyékot helyezett el az óriás Luffyba akkor senkinek sem volt ellene esélye sokáig, mindaddig amíg Luffyt is tele nem rakták árnyékkal. Másrészt ahogy Luffy is fejlődik a képességeiben, úgy Moria is fejlődhet a saját technikáiban. Emlékezzünk arra, hogyan tűnt el a kivégzése előtt. Egyáltalán nem zárom ki annak lehetőségét, hogy még találkozhatunk vele. Főleg ha Don Flamingo háborús tevékenysége jut eszembe vele szemben. Másrészt egyáltalán nem volt rossz a képessége csak rosszul használta fel.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2047 Dátum: 12 dec 12, 00:22:55 »

Visszakanyarodva az aktuális részekhez, az 576.részben úgy éreztem, hogy Lily faterját meg fogják lőni, mikor futott felé, leginkább a háttér sugallta ezt nekem. Viszont lehet, hogy mocskos húzás volt Shuzotól, de ez volt a legjobb pillanat szerintem, hogy behozzák a következő ellenfelet Luffy-éknak Mosolyog
Viszont Shuzo karja tökre olyan, mint Scratchman Apooé Nevet

Egyébként én is úgy reagáltam, mint Zoro amikor "átvette" Luffytól Momongát, hogy höh, egy altengernagy...  neki simán vinni kell az ilyeneket a jövőben, sőt később Kizaru kardtechnikáját is ütnije kell majd sztem.
Hát figyelj, 2 évvel ezelőtt is altengernagy volt, most is az, szóval rangban nem ment feljebb, de erősödni biztos erősödött. Szóval olyan helyzetben van, mint Garp. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyenlő szinten van Garppal, csak szerintem ő is leragad egy rangnál és úgy erősödik és ugyanúgy majd mikor már kiöregedik, akkor az újoncokat fogja tanítani, edzeni. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2048 Dátum: 12 dec 12, 00:53:23 »

Viszont Shuzo karja tökre olyan, mint Scratchman Apooé Nevet

És mint a Hosszúkezű klán összes többi tagjáé. Mivel mindketten oda tartoznak, akárcsak Brook "mentorai".
Naplózva

Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2049 Dátum: 12 dec 12, 17:56:27 »

Nem gondoltam volna hogy Momonga két év után is még altengernagy, nálam ő volt az egyik esélyes a felszabaduló admirális poszt egyikére.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2050 Dátum: 12 dec 12, 21:08:52 »

Nekem ő túl emberi mint itt is láthatjuk. Egyetlen "gonoszabb" cselekedete is cska azt volt, hogy Enies Lobby szét lövette a hajót amivel a szalmakalaposak elakartak menekülni. Volt rajta két állítólagos túsz. Ő szerintem akkor lett volna admirális, ha Aokiji nyeri a csatát. Aokijinél, ha már admirális jelöltet keresünk inkább asok kezű csóka. Az kellően gonosz hasonló a felfogása mint Sakazukinak. Lásd szintén Enies lobby a saját emberét lelövi mert habozott.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2051 Dátum: 12 dec 12, 21:47:47 »

Nekem van egy olyan érzésem, hogy az új admirálisok, teljesen újak lesznek.
Azt nem tudom, hogy van-e összlétszám al-admirálisoknál, de könnyen lehet, hogy még nem láttuk valamelyiket. Csak egy jó indok kell, hogy miért.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 22:02:36 írta WayneGace » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2052 Dátum: 12 dec 12, 23:22:50 »

Teljesen új admirálisok nem lesznek sztem, mert Kizaru ott fog maradni.
Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2053 Dátum: 12 dec 12, 23:59:09 »

Teljesen új admirálisok nem lesznek sztem, mert Kizaru ott fog maradni.

Azt természetesnek vettem, hogy Kizaru marad.   A másik két helyre gondoltam.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2054 Dátum: 12 dec 13, 00:26:10 »

Ezzel viszont természetesen egyet értek. Én adnám, ha végre egyiküknek nem lenne gyümölcs képessége, hanem csak hakit használna, de azt durván. Úgy mint annó Garp.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!