24 máj 17, 10:43:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687492 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
angels
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #1815 Dátum: 12 júl 22, 18:40:57 »

Na énmeg egész nap ezt vártam  Szomorú
Pofáraesés Lvl 99  smirksweat
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1816 Dátum: 12 júl 29, 10:11:11 »

De jó rész volt ez is Nevet. Megint Franky theme  Pontosan. Tök transformers már amit csinál Pontosan, de azért sikerült majdnem eltúlozni, olyan mint azok a dedósoknak csinált robotos mesék, sok átalakulás meg minden... na m1.
Az ahogy Zoro és Sanji közbe lépett mikor Luffy megy Hodi felé  Ördögi nagyon király volt  Nevet.

Pandaman benne volt a részben  Pontosan, a kis sunyi ikszdé.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1817 Dátum: 12 júl 29, 14:21:41 »

Franky robotjának átváltozása nagyon állat volt. És jó hallani immáron zsinórban sokadszorra a Franky betétdalt.^^
Noah megjelenése is átérzős volt.
Neptune hangja cserélve lett?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1818 Dátum: 12 júl 29, 18:08:37 »

Franky átváltozása tényleg király volt, nekem most Usopp és Chopper volt túl sok. Úgy emlékszek a mangába nem voltak ennyire bezsongva. Az animálás is egész jó volt, csak a szereplők magasságát szokták elrontani néha. Luffy, Zoro és Sanji milyen kicsik voltak már Dosunhoz és Ikaroshoz képest. Ennyivel nem voltak magasabbak, vagy csak én emlékszek rosszul?  Gondolkozik
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #1819 Dátum: 12 júl 29, 21:05:02 »

Ezeket a méretkülönbségeket amúgy sose értettem. A három admirális is iszonyat magas.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1820 Dátum: 12 júl 30, 13:56:13 »

Emiatt nem lennék én szabó a One Piece világában ikszdé

Szerintem azért nagyobb sok ellenség, mert ezzel ábrázolják erejük nagyságát is, mint egy MMORPG-ben, ott is hatalmasak a főboss-ok.

A rész amúgy nagyon adta megint. Franky fúziója eszembe juttatta a Thriller barkos Dockingot ikszdé ikszdé Nagyon jó volt a háttérzene alatta megint, és csinált annyi hülyeséget Nevet De ezért szeretjük őt.

Chopper új Horn pointja zsírkirály, nagyon tetszik.

Hyouzo hogy megijjedt már Zorotól, inkább Brookot választotta ikszdé

A rész vége meg nagyon epic volt, mint kb mostanában mindig Nevet Ahogy tök lazán megy Hodi felé Luffy, majd hirtelen a 2 elit megtámadja, de Zoro és Sanji megvédik. Írtó jó jelenet lett.

És mostmár azt is tudjuk, hogy Zoro Dosunnal Sanji meg Ikarossal fog megütközni. Chopper több mint valószínű, hogy Darumával. Hyouzo meg Brookot választotta, szóval már csak az a kérdés, hogy a kedvencemmel, Zeo-val ki fog.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1821 Dátum: 12 júl 30, 18:24:24 »

Szerintem nem igy fognak kuzdeni. CP9 ellen is tobb resz eltelt mire kialakultak a parok. Hyouzoval biztos, hogy Zoro kuzd majd  Pontosan. Sanji mar kuzdott lathatatlan ellenfellel Thriller Barkon szoval szerintem o is ellenfelet cserel majd. A landzsas csavot Usopp-nak adnam.  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1822 Dátum: 12 júl 30, 19:06:02 »

Való igaz, hogy Enies Lobby-n is volt változás ( pl.: Sanji vs Califa -> Sanji vs Jabura ).

De amúgy 2-3 részen belül elkezdődnek a végső ellenfél-választások, hiszen nem nagy titkot árulok el azzal, hogy még nincs minden résztvevő versenyző a pályán kacsint
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1823 Dátum: 12 aug 05, 07:30:20 »

558: Kb olyan rész amit vártam a manga alapján. A hangok nekem kicsit érdekesre sikerültek(bár lehet az alkohol teszi), de amúgy az animálás rendben volt.  Tartalom: A kellő mennyiségű idő húzás meg volt benne, de minden úgy volt mint a mangában, se filler, se bővítés, hanem pont ugyan az. 10/8 as rész.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1824 Dátum: 12 aug 05, 07:56:48 »

Eddig vissza fogtam magam, de igaza van a külföldi fórumozóknak. Bár nem ismerem amit ők írnak hallani se hallottam róla, de úgy vannak az emberek a One Piecel mint nálunk sokan a barátokközztel. Látott belőle 400 részt szóval már csak azért is nézi akár mennyire gané. Túl sok időt bele ölt már, hogy abba hagyja.
Teljesen igaz a mangára főleg az újvilágba érkezés óta. Az animéje pedig borzalmasan vontatott. Egyszerűen kibírhatatlan. Megpróbáltam, hogy felhalmozom a részeket, de nem lehet muszáj eltekernem annyira nem történik semmi. A részek 70% szemét. Ha nem a One Pieceről lenne szó valószínűleg ez az eladhatatlan szinten állna. Nekem nem kell a statisztika meg az eladási rekordok. Persze, hogy csúcs van mikor elérkeztek a legendás Új Világba. Kezdem úgy érezni ez is olyan lesz mint a Grand Line epekedve vártam azt nagy ratyi lett ahhoz képest amit mondtak róla. Oda jó lesz, ha kezd magával valamit. Továbbra is szeretem a One Piece animet mangát. Láttam 12x az elejétől a végéig. Viszont ez már nagyon idegesített:D

u.i. a lényeget elfelejtettem. A mangánál mondtam, hogy majd az animbe jön le mennyire szánalmasak a Gyojin ellenek. Hát pontosan így vanxD
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 08:03:43 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1825 Dátum: 12 aug 05, 09:04:36 »

Hiei, te azóta szidod mindenhol az animét/mangát, mióta beérted az animét/mangát xDDD
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1826 Dátum: 12 aug 05, 09:19:39 »

Előtte is borzalmas volt. Már MArinford előtt beértem a mangát. MArinford még is zseniális volt az animében. Impel downnál értem utol a mangát. Angolul olvastam el végig. Szóval nem lehet azt mondai azért van mert beértem. MArinford ennek ellenére tetszett. Pedig mangában olvastam elsőrenek. Szóval igen is ratyi a manga és az anime is jelen pillanatban.
A baj az ötlettelen ellenfeleken van. Meg a szánalmas ellenfeleken. Megint ilyen Gecko Moria kaliberű gyökereket kapunk. Ki meg mi ez a Hodi? Egy szánalom.

MAngából nem idézek meg mondok semmit nem akarok spoilerezni. Szóval te se spoilerezz kérlek.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 09:22:28 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1827 Dátum: 12 aug 05, 09:40:34 »

Én is figyeltem a spoilerre és kértem, hogy te is figyelj. LEhet nekem nem tetszik a dolog de másnak tetszhet. Szaél ne írj ilyen konkrét dolgokat. Ha még is írni akarod a manga topicba tedd meg.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1828 Dátum: 12 aug 05, 09:48:08 »

Na jó, nem fogok leállni vitatkozni veled Nevet Nekem sem a Gyojin arc a szívem csücske, pont az elnyújtott felvezetése miatt, viszont fillereket nem szívesen néznék, mert a sztori folytonossága miatt kb ilyen Blícs szintű förmedvényeket raknának elénk, de akkor eret is vágok magamon xDDD Úgyhogy azt mondom, inkább legyen elnyújtva a Gyojin arc, habár a következő sztorit is így csinálják majd szerintem... hacsak nem szánnak megint egy hónapot a Mozifilm felvezetésére, mint annó a Strong World-nél, ami egyáltalán nem lenne rossz, tekintve hogy a manga szinte 2 hetente szünetel, és így elég nehéz lesz elhúznia, hogy aztán ne 1 rész = 1 fejezet legyen. Én megmondom őszintén, csak az ilyen 1 mondatos szarokon vagyok fennakadva, mikor mutatnak egy random gyojin-t a tömegből, és muszáj megszólalnia, hogy "Mi ez?" vagy mittomén, és ilyet vagy 20-at egy rész alatt. Na ez gáz. De magával a sztorival innestől kezdve szerintem nincs gond. Pontosabban eddig sem volt, és nem érzem úgy, hogy ezután lenne. Csak a tetves tömegjeleneteket kéne mellőzni, vagy visszafogni.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1829 Dátum: 12 aug 05, 09:50:45 »

Pontosan azokkal az egy szavakkal van nekem is a bajom. Meg most is Deckken szerelemről alkotott monologja is pöppet nagyon hosszú lett. Marinfordon sokkal jobban nyújtották a dolgokat. Pedig ott is és itt is harc van...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!