24 máj 17, 09:40:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687487 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1755 Dátum: 12 jún 28, 19:34:38 »

Szerintem meg Feketeszakáll fog odaérni a legénységével, meg is szerzik a One Piece-t, ő lesz a Kalózkirály, aztán Luffy odaér, elkapja a rage, és széjjelveri Feketeszakáll fejét. Legalábbis én így látom értelmét, Oda nem követne el olyan szarvas hibát, hogy a végére a régi selejteket hozza vissza. Túl Narutós lenne, akár Edo Tensei, akár nem. Szerintem a fő boss Feketeszakáll lesz, és Raftelen vele fog megütközni Luffy. Hacsak nem a Világkormány 5 öregével, bár szerintem azokat hamarabb lerendezi.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1756 Dátum: 12 jún 28, 19:52:39 »

Én Feketeszakállban meg annyira nem látom a főbosst. Enelben vagy Crocodile-ban már annál inkább, de ez olyan szerencsétlen meg igénytelen alak, hogy sehogy se alkalmas főellenségnek. Biztos megfognak még vele mérkőzni, de remélem nem ő lesz a végső ellenfél. Viszont akárhogy nézzük, sajnos tényleg csak ő jöhet képbe. Pedig Doflamingo is mennyivel jobb lenne erre a szerepre.
Naplózva

Smilinger
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #1757 Dátum: 12 jún 29, 08:30:15 »

Én is feketeszakállra tippelek, de mondjuk, lehetne egy ismeretlen nagy hatalmú alak is.
Az One Piece Z nevű filmbe milyen állat lenne már ha Aokiji beállna a szalmakalaposok közé nem?
Mert szerintem Luffy simán van olyan erős mint egy admirális.
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #1758 Dátum: 12 jún 29, 11:06:49 »

Fehérbajusz jó sok időt töltött az Újvilágban, ha jól tudom már akkor is ott utazgatott amikor még Roger nem volt Kalózkirály, + a Halemberek szigetére 16 évvel ezelőtt tűzte ki a zászlaját tehát már akkor elkezdte foglalgatni a szigeteket. Nehogy már pár ilyen senki mint Kuro vagy Don ~3 év alatt képes legyen eljutni oda, még ha összefogással is. Az öregnek is jókora serege volt amivel félig le is rombolta Marinefordot, mégse tudta se magát, sem Ace-t kalózkirállyá tenni. Mellesleg a Yonkou többi tagja is erős lehet, nem hiszem, hogy csak ülnek a fenekükön az újvilágban, szerintem ők is rendesen próbálkoznak eljutni Raftelre, sikertelenül.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1759 Dátum: 12 jún 29, 12:16:38 »

mégse tudta se magát, sem Ace-t kalózkirállyá tenni.

Tudta volna, csak nem akarta. Elhangzott a Rogerrel való párbeszédük alatt, hogy őt nem érdeklik az ilyen dolgok.

Amúgy csak az én dobhártyámat készítette ki Shirahoshi "LUFFY-SAMAAAAA!"-zása? ikszdé Esküszöm visszasírom még Inoue seiyuu-ját...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 29, 12:17:54 írta Mistich » Naplózva

P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #1760 Dátum: 12 jún 29, 12:38:26 »

hmm arról a jelenetről el is feledkeztem, jobban belegondolva akkor Ace azért nem lett kalózkirály mert elkezdte üldözni Feketeszakállt, ha nem ment volna utána talán már Ő lehetne a 2. király Mosolyog

Hát ja, remélhetőleg nem fog sokan szerepelni ezen az arcon kívül, Orihimében az volt a (leg)szörnyűbb, hogy ő az egyik főszereplő.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1761 Dátum: 12 jún 29, 14:16:22 »

Azért ez nem ilyen egyszerű, hogy kalóz királlyá változzon valaki. Arról is volt szó, hogy a többi Yonkou, más kalózok és a tengerészet is útjába áll annak aki megpróbálja ezt meg tenni. A lényeg, hogy nem könnyű odáig eljutni még egy olyan személynek a támogatásával sem mint Shirohige és akkor olyan dolgokról nem is beszéltem amikről még semmit sem tudunk.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1762 Dátum: 12 jún 29, 15:19:34 »

Én azon gondolkodok, hogy miért nem sikerült még másnak eljutni Raftelig.
Elég nagy a valószínűsége, hogy valami természet feletti akadály védi a szigetet, gondolok itt 10szer nagyobb tengeri császárokra vagy valami örvényre, calm belt féleségre, vagy csak egyszerűen nem találják a szigetet, mert mint a sorozat elején lévő csata hajó szigetes fillerben, láthatatlan visszatükröződés barikádozza el.
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1763 Dátum: 12 jún 29, 15:42:39 »

a posenak mutatni kell úgyis a szigeteket, így rafelt is.
szerintem csak az juthat oda aki feláldoz mindent, és/vagy elfogadja a végzetét, vagy valami nagy magasztos dolog Nevet
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1764 Dátum: 12 jún 30, 02:13:12 »

valszeg lesz vmi trükk a szigetre jutásban, úgy mint a skypia-ba sem volt azért nagyon egyszerű feljutni. ha nem kapnak infót a knock up streamről akkor annyi a szigetnek, hiába mutatja a log.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1765 Dátum: 12 jún 30, 09:08:12 »

Ez itt már erő teljesen off.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1766 Dátum: 12 jún 30, 09:13:53 »

Kíváncsi leszek a holnapi részre sok ideje nem követem a one piece animét. Borzalmasan unalmas. Nézhetetlen idegesít, hogy állandóan tekergetnem kell. Hiába a minőség szívesebben nézem a naruto animét mostanában. Ott legalább a tartalom nem unalmas még ha a kivitelezés nem is tökéletes. Be tehettek volna pár fillert de a gyojin szigetre. One piece amúgy sem volt annyira jellemző a nézhetetlen filler. Szívesebben néznék mindenkiről 1-1 részt mint water 7 ben.
A kövi részben is oda tekerek szerintem az izgalmas részhez és annyi.

Amúgy régen ennyire nem volt vontatott a one piece mint most. Gondolkoztam, hogy azért van-e mert hetente várom a részeket, de rájöttem nem mert neki áltam behozni a 20 részes lemaradásom és 10 rész után nem bírtam nézni. Valszeg mert a mangát olvasom és így még a maradék izgalom is elmarad és a felesleges körítést eltekerem.

u.i. egy valami nem tetszett itt... Luffy kitörhetett volna a pofájából nem kellett volna 8 évet szenvedni meg 10 liter gyomorsavat kiokádni:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1767 Dátum: 12 jún 30, 18:11:22 »

Én már 4 rész óta nézem tekergetés nélkül, mert már élvezhető és jó és Luffy kitörése sem volt elrontva animáció szempontjából. Az tény, hogy a Fisher Tigeres flashbacket áttekergettem néhol, mert az nagyon vontatott volt, de ez van, nem kell filler amúgy se, sőt szerintem már nagyon nem is lesz a One Piece-ben Mosolyog (bár itt legalább élvezhetőek voltak a fillerek).
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1768 Dátum: 12 jún 30, 18:45:15 »

Én azoknak a táborát erősítem, akik kibírnának 1-2 hetet rész nélkül, csak hogy filleresítés mentes részeket nézhessen, csak a marketing, és egyéb pénzügyi dolgok nem ezt támogatják a világban:D
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1769 Dátum: 12 jún 30, 19:25:00 »

Nyugi már emberek! Örüljünk, hogy van One Piece. Majd amikor nem lesz akkor szives örömest néznéd a fillereket vagy bármit amiben szerepelnek. Inkább legyen minden héten 1-1 rész minthogy ne legyen. Mostmár élvezhető harcos részek lesznek, az a baj, hogy rég voltak igazi harcok, elfelejtettétek milyen izgalmasak. Jó lesz ez csak türelem Nevet.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!