24 máj 17, 10:38:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687492 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Nitroglicerin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


« Válasz #1065 Dátum: 11 jan 03, 13:01:52 »

Nah, erre kivételesen tudom a  választ  Hümm-hümm
Mikor elkezdődik a 2 év edzés az öreg ember mondja Luffy-nak hogy azért tudta megütni a hőelemes fickó-t mert használta a "kék (pajzs)"? hakiját...
Ennek az az előnye hogy nem sebzik annyira mivel egy "pajzs" veszi körül és tud vele támadni.
Ez az egyetlen lehetőség a démongyümölcs erejét hatástalanítani, konkrétan akiknek nincs szilárd testük azokat meg tudják ütni.
Nem tudom mennyire helyes amit írtam >.<

*A köv. topicba is kb. ugyanez van xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 03, 13:05:13 írta Nitroglicerin » Naplózva
numen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #1066 Dátum: 11 jan 03, 13:34:48 »

Szerintem meg fillergyümölcsöktől nem kell sokat várni - én pl Foxy lassítását néztem volna meg egy CP9 soru-ja ellen:D
Naplózva
22Geri22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #1067 Dátum: 11 jan 03, 20:12:58 »

Nagyon jó a fordítás.Itt kezdtem el nézni de nem tudok leállni vele. Nevet (Még a foxis részek is tetszettek xD )
Most jön majd a water7.Mire számítsak? Nevet

Off: Nincs kedve valakinek o.p szerepjátékozni ? Nevet
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1068 Dátum: 11 jan 03, 20:16:07 »

Water7 és az utána következő Enies Lobby-arc (ez a kettő nagyon erősen kapcsolódik egymáshoz történetileg), szerintem az anime legjobb arcjai (legalábbis 340-ig mindenképp :D).
Naplózva
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #1069 Dátum: 11 jan 03, 21:26:17 »

Jó, jó, ezt tudtam. Csak az volt a kérdéses nekem, hogy a haki akkor már fel volt-e találva Oda által...

Nah, erre kivételesen tudom a  választ  Hümm-hümm
Mikor elkezdődik a 2 év edzés az öreg ember mondja Luffy-nak hogy azért tudta megütni a hőelemes fickó-t mert használta a "kék (pajzs)"? hakiját...
Naplózva
22Geri22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #1070 Dátum: 11 jan 03, 22:04:25 »

Értem köszönöm Nevet
Holnap akarom elkezdeni. Nevet
Senki nem akar szerepjátékozni? Neeem xD

Módosítás: Elkezdtem az első 2 résszel... Nevet
Ez az Aokiji nagyon erős.Később még megjelenik?Mármint ahol most tart az anime. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 19:55:42 írta 22Geri22 » Naplózva
soboka
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43


« Válasz #1071 Dátum: 11 jan 05, 22:34:43 »

Most jutottam el a  338-as részhez, és azt kell mondanom hogy az új kedvenc szereplőm Brook. Nála primitivebb, perverzebb csontvázat nem igen látni még más sorozatban se  >.<# . Kezdem ugy érezni, hogy Thriller Bark nem lesz rossz  kacsint
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1072 Dátum: 11 jan 05, 22:39:47 »

22Geri22 nézd tovább és megtudod választ kacsint
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1073 Dátum: 11 jan 05, 22:50:19 »

Kétlem, hogy fordítás nélkül akarja nézni. :D
Nekem így érdekes érzéseim vannak TB-ről eddig...tetszik is meg nem is. Bár engem "Horohorohorohoro" Perona tuti az őrületbe fog kergetni. :D Hogback "Fosfosfos"-a még elmegy, így elsőre. :D Az a baj, hogy picit bespoilereztem magam, Gecko Moriáról és a képességéről, így részben sejtem előre, mi lesz Brookkal és az árnyékával. De biztos sok meglepetést fog okozni, én várom. :))
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1074 Dátum: 11 jan 06, 10:28:59 »

Szerintem is a Thriller Bark a legjobb. Az elején Luffyék jól szórakoznak a zombikkal, de a végére már kissé unalmassá kezd válni, de akkor is jobb mint a Skypia meg Arabasta meg az ilyen arcok Pontosan
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
numen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #1075 Dátum: 11 jan 06, 14:54:52 »

Nekem bejött a Skypea, Enel eddig a legjobb gonosz karakter szerintem:)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1076 Dátum: 11 jan 06, 15:59:03 »

Sztem meg Arabasta nagyon jó volt és Skypiea meg unalmas volt...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1077 Dátum: 11 jan 06, 16:12:56 »

Nekem semmi bajom nem volt se Arabastával se Skypieával. Bár a környezet egyik helyen sem igazán tetszett, a sivatagot alapból utálom, Skypiea meg érdekes volt, de engem irritált kicsit. De maga a történet nem volt rossz. Spoiler annak, aki még ezeket nem látta: Crocodile nekem nagyon szimpatikus volt, mikor elfogta Luffyékat és a kulcsot egy kroki lenyelte és miközben mennek el, mondja Robinnak, hogy ha meg is szerzik a kulcsokat, sem jutnak ki, ugyanis nála van a valódi. Na, ott szakadtam. xD Bár a vége felé, mikor nem bírták megállítani a harcot, mert nem hallották őket, az már kicsit idegesített. Na meg, hogy 10 másodperc van a bomba robbanásáig és egy másodperc alatt feljut (már nem emlékszem ki) a torony tetejére...:D Oké. hogy lassított felvétel, de akkor is elég abszurd volt. Skypieában kicsit Luffy idegesített, ahogy a kígyó gyomrában rekedt. :D Na meg az a pap...hogy is hívták...a lényeg, hogy iszonyat irritáló volt..."ho-ho-hoooo". Meg az volt ott kicsit röhejes, hogy Enel több emberbe is több millió voltnyi feszültséget vezetett bele, amibe egy normális ember azonnal belehal, ők pedig később simán felálltak, és kutya bajuk nem volt. :DD Meg úgy általában, hogy Enel azt mondta, 5 túlélő lesz, és a papokon kívül talán nem is halt meg senki...
Nekem talán a leggyengébb arc a Drum Island-arc volt, de annyira az sem volt rossz.
De ennyi bőven sok volt már belőlem...:d
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 06, 18:25:58 írta Krieg » Naplózva
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #1078 Dátum: 11 jan 06, 18:00:54 »

Én bírtam az alabasta fonalat de mikor kolbászoltak a sivatagban azt nem bírtam de a harcok faxák voltak
Az égi szigetes történet meg egész jól kezdődött Yayán kicsit többet vártam de nem rossz a sztori kicsit hello de a harcok egész jók voltak bár ak örnyezet engem is zavart .
Am az előző gondolatmenethez ezért bosszantó kicsit a onepiece,hogy soha senki nem hal meg csak olyan sérüléseket kapnak,hogy nem meghalnak hanem egyenesen leradírozzák őket a föld színéről de 2résszel később már ugrálnak mint az angyal csajszi faterja
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1079 Dátum: 11 jan 06, 18:33:04 »

Nekem a Jaya-arcban az tetszett piszkosul, mikor Luffy azzal a szokatlanul higgadt és értelmes stílusával leüti Bellamyt. Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!