24 máj 17, 08:24:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687479 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #345 Dátum: 10 júl 25, 22:48:57 »

Még jó hogy Tapion Nevet amúgy nagyon király kösz tényleg a megkoronázása enne ka 7végének a Mozi film Nevet nagyon királyak vagytok.  bow
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zoro92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #346 Dátum: 10 júl 26, 18:46:39 »

1. Kérdésem lenne.....mostantól az One Piece ilyen hétvégékbe lesz leadva vagy mostmább folytatodik tovább heti 5 részel? Gondolkozik
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #347 Dátum: 10 júl 26, 19:03:03 »

Heti 5 égetett -> ez folytatódik.

Nagyobb srt pakk -> pár hetente érkeznek, amint elkészülünk egy "arc"-kal Nevet
Naplózva

zoro92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #348 Dátum: 10 júl 26, 19:29:43 »

Heti 5 égetett -> ez folytatódik.

Nagyobb srt pakk -> pár hetente érkeznek, amint elkészülünk egy "arc"-kal Nevet

Ö lehet énvagyok tudatlan de a heti 5égetett hol is tart? mert kb viszaolvastam a videokiadásokat és kb 1 hónapja nemvolt égetett feliratos One piece?
Naplózva
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #349 Dátum: 10 júl 26, 19:33:55 »

Ahh, nem bírok leállni a nézésével. xD Kár hogy pont most megyek el nyaralni. :X Tökre megtetszett, egész nap töltök, mindenkinek lassítom a netjét, de nem érdekel, mert jó az anime! xD Már korábban megakartam nézni, csak nem volt hely a gépemen. Bár még azzal nem békültem ki, hogy fejnagyságú néha a szájuk, de ez legyen a legkisebb gondom. Nevet Csak jobban kimutatja azt, hogy éppen mit éreznek. =D Egyébként ritka az olyan anime, ami ennyire le tud engem kötni. Vicces, drámai, akciódús... meg minden ami kell egy jó animéhez, bennevan. ;D
Örülök, hogy elkezdtem. És annak is, hogy fordítjátok, ráadásul ilyen tempóban (bár még csak a 28. résznél tartok. de ma délelőtt kezdtem el nézni, nah. xD). Nevet
Nagyon jóó! :Đ
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #350 Dátum: 10 júl 26, 20:55:46 »

Mozi filmnek megörültem, mert csak az indán láttam xar minőségben 2 részben, de így égetettel nagyon jó!!!
Eszty-chan nyugi én is csak a 48.résznél tartok Nevet, mivel még a Bleach-t be kell fejeznem, hogy beérjem és akkor fénysebbeséggel nézhetem a ONE PIECE-t!!! Nevet köfi NKWT  bye bye
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #351 Dátum: 10 júl 26, 21:07:16 »

Ö lehet énvagyok tudatlan de a heti 5égetett hol is tart? mert kb viszaolvastam a videokiadásokat és kb 1 hónapja nemvolt égetett feliratos One piece?

Akkor légyszíves nézz körül a torrent trackeren is, mert ott van
[Naruto Kun Hu] One Piece 046>050 mp4     torrent     2010.07.20.     16     3     55     188.49 KB/sec     93%
[Naruto Kun Hu] One Piece 046>050 avi    torrent    2010.07.20.    28    1    158    0 KB/sec    98%
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #352 Dátum: 10 júl 26, 21:45:36 »

Én már belebolondultam az animébe de ennek csak örülni tudok.Most tartok a 150es részek körül, és eléggé izgalmas.Nem is tudtam, hogy Luffy vérdíja 100milla, azt hittem, hogy 30ról emelték meg 300ra.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #353 Dátum: 10 júl 28, 15:22:51 »

wow zoro nak jó kis kardjai vannak Nevet mind a 3 kardja tök erős és ritka végre kapott egy kis jutalmat:P segitenétek h mikor jönnek uj tagok? meddig marad ez az 5 ös
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #354 Dátum: 10 júl 28, 15:45:18 »

Choppert majd a 80. rész után szedik fel, a következő tag pedig Arabasta után érkezik, de nem lőjük le a poént, hogy ki lesz az. A 8. tag pedig majdan 300 felett érkezik a 9.-el együtt.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #355 Dátum: 10 júl 28, 16:53:38 »

nah igen...
Az Arabastai taggal kapcsolatban,szeritnem jobban ütött volna ha az OP-be nem lövik le hogy ki ő,és hogy csatlakozni fog Mosolyog

kíváncsi leszek Zoro fejére ha meglátja a vérdíját xD
Luffy szerintem csak röhögni fog egyet a 100 milláján xD
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #356 Dátum: 10 júl 28, 17:05:38 »

Én inkább Sanji fejét nézném majd meg, mikor rájön, hogy Zoro kapott, ő meg nem XDDD
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #357 Dátum: 10 júl 28, 19:11:22 »

Látom vannak itt elég sok Zoro fanok Nevet mondjuk én is szeretem egyik kedvenc karakter, legjobb jelenetek mindig azok amikor Luffy vmit csinál Zoroval (pl.: kilöki a hajóról meg ilyenek), azokon olyanokat röhögök.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
soboka
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43


« Válasz #358 Dátum: 10 júl 28, 19:18:58 »

Egyet értek, zoro vs luffy poénok elég ütösek. De Tony Tony Choppernek a hizelgésre való reakciói se kutyák  Pojén
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #359 Dátum: 10 júl 28, 19:26:35 »

Én azt szeretem inkább mikor Zoro és Sanji versengenek. Pirul Kb mindenben ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!