24 máj 19, 22:06:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6075 Dátum: 15 okt 27, 13:09:03 »

Most jut eszembe nem halhat meg a fökapitány mert akkor Aizen sem szabadulhat ki ha jol emlékszem.  Később visszanézem .
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6076 Dátum: 15 okt 27, 13:32:19 »

Na, most már én is elárulom nekem mi forgott a fejemben amikor felvetettem a kérdést :-D Sokakkal egy rugóra jár az agyam.

A jelenleg még BIZTOSAN élők közül csak Byakuya és Toshiro jutott eszembe, aztán mind a kettőt is el is vetettem kb rögtön, mind a ketten fiatalok még hozzá, ráadásul Byakuya személyiségével vannak problémáim kb a kezdetektől. Mondjuk azon tud változtatni, ha akar vagy ha muszáj. Toshiro meg remélem kinövi azt majd, hogy ha Hinamori a képbe kerül akkor totálisan elveszíti az eszét. Így ők majd pár 100 év múlva kerülhetnek max képbe.

Úgyhogy én azt mondom, hogy Kyouraku ne haljon meg, mert szegény még ki se élvezte a főkapitányságot egyrészt  Nevet Másrészt meg jelenleg nem igazán van egy kapitány sem aki alkalmas lenne a feladatra.

Isshin?? Neeee, a macskáimat nem bíznám rá  Nevet Elhiszem, hogy tud komoly lenni, ha a feladat megkívánja, volt már rá példa, de ha rajtam állna a választás inkább őt kihagynám. Urahara szintén egy troll  ikszdé
Aizen? Pfff, oké, oké már-már isteni hatalma van, és zseniális észjárása, de azért emberek, ő a főgonosz... Egy darabolós sorozatgyilkost sem hoznának ki a börtönből és választanának meg kormányzónak, csak mert intelligens és eszes.
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6077 Dátum: 15 okt 27, 14:46:34 »

Most jut eszembe nem halhat meg a fökapitány mert akkor Aizen sem szabadulhat ki ha jol emlékszem.  Később visszanézem .

Aizen olyan, mint egy fekete lyuk, rá nem hatnak a törvények, ha kiakar szabadulni úgyis megoldja  smirksweat. Szerintem azért nem fog belehalni mert, a bankait gyakorolni kell mindenkinek és valószínűleg már használta, Ukitake is láthatta, mivel ő is tudott az erejéről. Ez majdnem az orosz rulettre hasonlít(ha már a játékoknál tartunk), vagy túléli vagy nem, csak attól függ hogy kinek van több reiatsuja.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #6078 Dátum: 15 okt 27, 15:05:08 »

Aizen olyan, mint egy fekete lyuk, rá nem hatnak a törvények, ha kiakar szabadulni úgyis megoldja  smirksweat. Szerintem azért nem fog belehalni mert, a bankait gyakorolni kell mindenkinek és valószínűleg már használta, Ukitake is láthatta, mivel ő is tudott az erejéről.
Na végre, valakiben felmerült ez. Nevet Erre vártam egészen eddig. Pedig most már elfogyott a türelmem, és rávettem magam, hogy írok. ikszdé Na de akkor írok is, ha már felléptem. Nincs olyan bankai, amit csak egyszer lőhet el a használója. Mindenki ismeri a saját erejét, sokáig tart tökéletesíteni, valamint nem tudom, hogy Kyourakura és Ukitakére vonatkozik-e, de anno arról volt szó, hogy akkor lehet valakiből kapitány, ha a főtaicho látta a bankaiát. Szóval Kyouraku nem hal meg feltétlenül a bankaiától. Ez szerintem is az ellenfél erejétől függhet.
Aizent a Lelkek Királyának! Ez eddig sem volt kérdés számomra, az már inkább az, hogy így is lesz-e. Nevet Én örülnék neki. Mosolyog
Ami meg a főkapitány dolgot illeti... Kyouraku ne haljon még meg, de ha meghalna, akkor tényleg Byakuya lenne a legalkalmasabb. Korban a középmezőnyben van már, elvégre csökken az átlag életkor a kapitányoknál. :'D Jellemre sem olyan vészes most már, csak még mindig kissé merev a jelleme. Az elejéhez képest rengeteget változott, lazult a személyisége. A többit már leírtátok. Toshirou is jó lenne, de csak 500 év múlva. Rukiánál is fiatalabb, még sokat kell nőnie ahhoz, hogy jó főkapitány legyen. De ha eléri azt a kort, akkor az lesz. Ha már Naruto, akkor én is példálózom azzal, hogy a történet végén Kakashi lett a 6., de sokat nem láttunk belőle, és Naruto csak a 7. Hokage. Itt is simán lehetne, hogyha Kyouraku elpatkol, Byakuya megkapja a címet (6. Hokage), aztán Toshirou lenne a következő (7. Hokage Nevet). 
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6079 Dátum: 15 okt 27, 21:13:48 »

Ezt a reiatsu-s dolgot már felhoztam, hogy szerintetek melyik fordítás a helyes, ahol azt írja mind ketten meghalnak vagy ahol az akinek hamarabb kifogy a reiatsu-ja.Ott mindenki azt mondta, hogy egyértelműen meghalnak mind a ketten.

Ukitake olyan jó lezárást kapott, hogy még a bankai-át sem láttuk és amit tett az csupán annyi volt, hogy a földrengést megállította 1-2 fejezetre.Majd Bach könnyedén letépte a mimihage-t és azt is magába olvasztotta Nevet Ennek az egész mimihage-s soul king egyik keze dolognak annyi értelme volt, hogy ne verje ki senkinél a biztosítékot amikor kiderül, hogy Pernida mi is mert már addigra láttunk olyat.Mondjuk éppen a bankai hiánya miatt nézem ki azt, hogy Ukitake még fog egy bankait használni kamikaze-ba, ami a jelenlegi sérülései miatt teljesen felemészti a testét.Esetleg ha Kyoraku is túléli 2en kiállnak Bach ellen.Az mekkora csata lenne? Majdnem olyan mint egy Aizen Kisuke kombó.A feljutás sem kérdéses, Aizen feldobja a háttámlára Ukitake maradványait azt felrepülnek a buliba ők is.

Ezek a nagy célkitűzések néha már önmaguk paródiájává válnak.Pl Naruto-t mindenki elismerte onnantól, hogy leverte Paint és megmentette az egész falut (az mennyi ott volt..) és épp emiatt nevetséges és értelmetlen volt amikor ezután még hajtogatta, hogy van egy álmom stb.Az meg pláne amikor random emberek is jelentkeztek a posztra.
Luffynál szerencsére még működik ez a recept és valószínűleg fog is.
Ichigo meg nem akart részt venni ebben egyáltalán.Történet elején ezt meg is tudhattuk.
Szerintem simán élhet majd úgy mint egy átlag ember.Mayuri Urahara tuti összedobnak neki valamit, egy gigai-t vagy valami hasonlót amiben le van korlátozva az ereje.

Ichigo-nak eddig is voltak céljai.Előbb írtam le, ugyanaz mint minden átlagos tinédzsernek, ezért könnyebb azonosulni a karakterrel.A történetben néhány helyen ki is volt emelve, inkább a fullbring arc-ban, hogy ráfeküdt a tanulásra és dolgozni is kezdett, építi a jövőjét.Erősebb sem akar lenni amíg nem szükséges.Valószínűleg ha nem lennének ezek a túlvilági dolgok akkor maximum akkor kéne edzenie ha valaki(k) elverik.Ami nem túl valószínű, hogy verekedni azért az apjának köszönhetően mindig tudott Ichigo Nevet Mondjuk a reflexein a Shinigami lét is sokat dobott.Szóval egyáltalán nem céltalan.Quincyk ellen sem edzene ha azok nem akarnák megtámadni őket de rákényszerült mert csak így tudja megvédeni a szeretteit.

Kyoraku meg simán elcseveghetett a zp-jével a bankai-ról amit elárulhatott Ukitakénak is.A Kapitánnyá váláshoz meg Yama 100%, hogy tudott róluk mindent szóval nem kellett bemutatni.Akár a saját belső világukban rá is támadhatott a kardja a saját bankai-ával.

Annyi biztos, hogy ennek a harcnak a következő fejezetben nem lesz vége.Lille még ezt túl fogja élni és rákontráz a fejezet végére, amit persze Kyoraku megint lekontráz.Vagy nem. ikszdé Kubo Faceg
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6080 Dátum: 15 okt 27, 22:25:59 »

Szerintem inkább a Reiatsu elfogyós. A mindketten meghalnak értelmetlennek látom, legalábbis nem kötődik kicsit sem a Shikai témájához. Még Soifoné Atomja is kötődik a kis mérgező Shikaijához. Shikai: Két lépésből halál, Bankai: Egy lépésből halál. De így Kyourakunak pusztán magammal viszlek a sírba van, aminek semmi köze a gyerek játékokhoz. Szóval inkább a hamarabb kimerülő. Mert így az nyer, aki jobban taktikázik a Reiatsujával, vagyis a jobb játékos. + Az első két szint gyengítette az ellenfelet, gondolom azért, hogy hamarabb fogyjon el a Reiatsuja. Így megmarad a játékos téma és nem csak egyszer használatos a Bankai... Erről jut eszembe. Vajon Ichi most is képes lenne a Végső Getsuga Tenshoura?  Gondolkozik

Mivel teljes altruizmus nem létezik, ez igen furcsa dolog. Vagy őt az önmagában boldoggá teszi, hogy " legyek erősebb, mert csak így tudok megvédeni másokat"? Ezt sosem voltam képes megérteni... Habár az is lehet, hogy ebből is látszik, mennyire gyerek még. Talán a sztori vége előtt talál magának egy olyan célt, amiben egy kicsit ő maga is jobban benne van.
A Grimmjpw elleni harcában kiderült, hogy azért lett erősebb, hogy harcolhasson, és Hime kimentése csupán indok volt ehhez. Szóval Ichi szeret harcolni.
Az erőkorlátozásra én is gondoltam már, mint a kapitányok és hadnagyok, mikor az emberek világába mennek csak az erejük 20%-át képesek használni. Ezzel csak az lenne a baj, hogy alapból akkor miért lett olyan erős, ha ennyire lekorlátozzák, a másik meg, hogyha harcba kerülne valakivel és nem lenne elég az ereje 20%-a a győzelemhez, akkor ott is hagyja a fogát. Ugyan az lenne, mint Masaki esetében. Elvették az erejét és ezért tudta megölni a Halász.


Vagy őt az önmagában boldoggá teszi, hogy " legyek erősebb, mert csak így tudok megvédeni másokat"? Ezt sosem voltam képes megérteni... Habár az is lehet, hogy ebből is látszik, mennyire gyerek még. Talán a sztori vége előtt talál magának egy olyan célt, amiben egy kicsit ő maga is jobban benne van.
A Grimmjow elleni harca alatt kiderült, hogy azért erősödött meg, hogy azért ment HM-be, hogy harcolhasson. Hime megmentése csak indok volt. Nevet Ichi szeret harcolni, ezt el is ismerte. Miután elvesztette az erejét milyen nagy letargiában volt, hogy nem tud mit csinálni. Egyből rá is harapott a Ginjo ajánlatára.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6081 Dátum: 15 okt 27, 23:23:02 »

Azért ez így nem állja meg a helyét. Itt elsősorban az alapot kell figyelembe venni. Mégpedig azt, hogy Ichigo gondolkodás módja szerint a családját és a barátait megvédi. Megszerzett egy bizonyos nagyságú erőt amellyel ezt tudja biztosítani de mindig jöttek újabb fenyegetések amelyek arra kényszerítették, hogy még tovább fejlessze az erejét, hogy a célját teljesíteni tudja. Szóval Ichigo az indulás óta egy kényszerpályán mozog. (Ez egyébként mindegyik shounen tulajdonsága) Ráadásul ezeknek az egyre erősödésnek van egy olyan "kellemetlen" mellékhatása, hogy akaratlanul is megszeretheti, áhítozhatja a harcot. Viszont ennek ellenére Ichigo eddig mégsem így cselekszik. Próbál kapcsolatot teremteni az ellenféllel. Csak akkor fordul számára komollyá a dolog ha nincs más választása. Ez pedig nem arról tanúskodik, hogy szeret harcolni. Ugye Shirosaki is megmondta neki annak idején, hogy egy tokjában hagyott kardal akarja megvágni az ellenfelét. Ez éppen arra utal, hogy nem teljes szívvel teszi azt amit ilyenkor kell és ekkor sokkal gyengébb is. Szóval szerintem nem szereti konkrétan a harcot de valahol a szíve mélyén mégis benne van ez az érzés még ha azt is mondta Grimminek amit mondott.

Kyouraku bankaiára reagálva. Az egy dolog, hogy a bankaiából mit ismert vagy mit mutatott meg akkoriban a kapitány vizsgán. Azóta rengeteg idő telt el. Már sokszor láthattuk, hogy a bankai is fejlődik a használóval együtt, sőt új képességek is megjelennek idővel. Szóval egy dolog, hogy akkoriban mit mutatott meg belőle mert azóta sokat változhatott. Így azóta létrejöhetett ez a képessége, amely olyan "ha az én tehenem megdöglött akkor dögöljön a szomszédé is" érzés. Ő érzi, hogy nem tudja legyőzni ezt az ellenfelet és ezért ezt a képességét használja. Az más kérdés, hogy szinte biztos az, hogy a hadnagya kimenti a halálból és esetleg ő vész oda.
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #6082 Dátum: 15 okt 29, 07:50:19 »

http://www.mangamint.com/bleach-649
Naplózva
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #6083 Dátum: 15 okt 29, 08:12:52 »

A végére no comment  Ohh My God
De amúgy tetszett a fejezet csak az a baj hogy már láthattuk a kardjának a szellemét.
 
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6084 Dátum: 15 okt 29, 08:56:48 »

 Szomorú  Szomorú  Szomorú

sajnos éreztem, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű győzelem...
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6085 Dátum: 15 okt 29, 10:47:59 »

Annyi biztos, hogy ennek a harcnak a következő fejezetben nem lesz vége.Lille még ezt túl fogja élni és rákontráz a fejezet végére, amit persze Kyoraku megint lekontráz.Vagy nem. ikszdé Kubo Faceg

called that shit!

Egyébként ez egy eszméletlen jó fejezet volt.

Kyoraku bankai-a Riruka? ikszdé

Amikor elvágta a torkát..
http://www.mangapanda.com/bleach/509/15 Kicsit ilyen feelingem volt Nevet
http://www.mangapanda.com/bleach/649/10  Ördögi Ördögi bow

Durván lerobbant a feje Lille-nek  >.<# Tudtam, hogy még felkel és úgy éreztem bullshit szagú lesz a dolog de végülis nem nőtt vissza a feje.Következőnek megidézhetne egy légycsapót Kyoraku az hatásosabb lenne ikszdé

A dialógusok is tetszettek a bankai-al.Lille meg túl sokszor God-ozik.Más szereplők egyszer behúzzák ezt a kártyát és már végük ő meg már vagy az 5-nél van.Ezt max Erza élné túl.

5/5 fejezet, várom a kövit!  Pontosan
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6086 Dátum: 15 okt 29, 11:37:47 »

Nem volt rossz fejezet, ez a harc jobban bejön mint a Mayuris. De még mindig nagyon úgy tűnik, hogy ezek a "guardianok" csak azért vannak, hogy lenullázzanak néhány kulcsfontosságú szereplőt a Bachos harc előtt. Fogadok ugyanez lesz Thor vs Renji harcnál is.
Naplózva

georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6087 Dátum: 15 okt 29, 12:52:03 »

Bocsi az offért, de segítene valaki összeszedni hány élő, harcképes sternritter van még, és hány harcképes kapitány/hadnagy? Magyarán mennyi harc lesz még vajon?
Meg a gotei 13 most hány felé van szakadva (akik még harcolhatnak)? Van ugye Kyouraku, vannak Hirakoék, Toshiroék és még? Hol vannak Byakuyék? Én elvsztettem a fonalat, pedig minden héten olvasom, esküszöm Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 13:14:43 írta georgekoizumi » Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6088 Dátum: 15 okt 29, 12:58:33 »

K Ichigo és Szofron csináltak ilyen táblázatokat.Majd reméljük beküldik Nevet Mondjuk nem tudjuk biztosra mert a nullások is nagy kérdőjelek, hogy felkelnek-e valaha és még sorolhatnám, fullbringerek jönnek-e? stb.
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6089 Dátum: 15 okt 29, 13:30:03 »

A wiki szerint még 6-an élnek a sternritterek közül (leszámítva Ishidát és Haschwalthot), de mivel Lillenek is megvan az ellenfele jó lesz az 5-nek is. Izgatottan várom milyen harcok lesznek még. Ha olyan jók lesznek mint Kyourakué, akkor megéri várni rájuk Mosolyog
A 0.osztag hogy őszinte legyek engem nem taglózott le annyira, így ha ők kimaradnak már a hátralévő részekből, nem fogom kisírni a szemem :-)
A jelen állás szerint mikorra akarja befejezni Kubo?
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 13:31:08 írta georgekoizumi » Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!