24 máj 19, 21:21:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003595 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6060 Dátum: 15 okt 25, 21:02:22 »

Na alaposabb átolvasás után és a magassarkún való nehéz túllépés után le kell írnom, hogy ez a fejezet nagyon ott volt.

Tuti, hogy Nanao-t is be fogja szippantani az ereje.Kérdés, hogy ki tudnak-e bújni alóla?

Amúgy az Arrancar saga-ban ezzel Kyoraku mindenkit kicsinálhatott volna amíg Aizenék el voltak zárva.Igaz saját magát is de akkor is.Ha Aizen is ott lett volna akkor nyilván nem hagyta volna, meg ellene azért nem működött volna gondolom ahogy Soi-fon shikai-a sem.Akadt reiatsu Aizennél ikszdé Aki egyébként hol van? Biztos lesz egy jelenet vele ahol csak ő van a székben, hogy "engem meg itt hagytak...na nem baj elindulok én is." és valahogy kitör a székből.Ehhez még indok sem kell, annyi elég, hogy ő Aizen.

Azon gondolkoztam, hogy ha már hasonlítottam Aizenhez Lille-t kinézetben és bejön amit mondtam, hogy az "isten"-hez közeli formák között valami kapcsolat van és ezért van ez a pillangó kinézet akkor lehet, hogy ez a magassarkú előjövetel is formaváltoztatás/evolúció és még változni fog a formája.Lehet ez menti meg esetleg ettől a támadástól?Aztán meg lehet, hogy csak elfáradtak a szárnyai és kiengedte a lábát vagy akármi is az ikszdé

Askin valami hatalmas arc..Én megkockáztatom, hogy erősebb mint ez az isten utánzat.Meg tovább is fog túlélni mindenkinél mivel nem túl szívbajos és közel sem olyan nagyképű mint a többi istenfajzat.Meg Oetsu a buff előtt mindenkit 1 hitelt, kivéve Askint, aki még a buff előtt lenyomta volna ha nem jön Kirinji.

A nulladikosokkal meg remélem kezd valamit még Kubo mert, hogy pont őket lőjje ki off-screen.De hát ez a Bleach lehet Kubo azt is behúzza, hogy Kyoraku halálakor nem visz magával senkit  Neeem

Annak mondjuk örülnék, hogy ha esetleg a nullások magukhoz térnének és akkor érne fel Aizen pont ott ahol ők vannak  Ördögi 5v1?  Ördögi kapunk kis ízelítőt, hogy mi történt volna anno ha Ichigo Urahara nem állítja meg.Úgyis sok a karakter kicsit szortírozni kell.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6061 Dátum: 15 okt 25, 22:02:29 »

Lille-t leginkább egy repülőhöz lehetne hasonlítani.Leszálláshoz neki is ki kellett engednie a "futóműveit".
Bár egy ilyen megoldással előbb kellett volna hasra esnie az "istennek".

Megjegyzésként de a gondolatmenetedhez hasonló már rémlik anno valahonnan.
Kivéve az Aizen kontra 0ik osztag meccs. kacsint


Mellesleg ezek az "isteni" formák nem igazán jönnek be nekem.
Főleg hogy egyre inkább hajaznak "egy lenullázódó" Soul Kingre.
Ez még talán elnézhető logikailag hiszen egyre inkább megközelítik a "tökéletes" formát.
Viszont ne hassanak ugyanolyan töketlenül is mint az.
(Szerencsére Aizen túllépett ezen,a saját módján egy kis segítséggel)

Ha egy 3+1es Bossfight lesz a vége,akkora várom Aizent felkínálva egy második lehetőséget kihúzza őket a slamasztikából.
Naplózva

georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6062 Dátum: 15 okt 26, 11:42:55 »

Ha feltesszük, hogy Shunsui otthagyja a fogát a harcban, ki lesz a főkapitány?  Gondolkozik

Ezen agyalok 2 napja... Ukitake is jó eséllyel halott, Unohana is. Kenpachi oké hogy erős, talán a legerősebb, de agya az nincs... A többi név ami felmerült bennem az meg mind valami ok miatt vicc lenne..
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6063 Dátum: 15 okt 26, 13:39:23 »

Kenpachit én nem sorolnám Byakuya vagy Mayuri fölé.Papíron "legerősebb shinigami akinél csak a főkapitány volt erősebb meg 3 másik kapitány, ja és amúgy Byakuyával meg Mayurival is rivalizált állandóan".Szóval fizikai erőt tekintve lehet Yama után a legerősebb (mert hát na) de egyébként nem.Láthattuk Pernida ellen sem ért sokat.

Szóval aki esélyes maradna ilyen pozíció betöltésére az Urahara és esetleg Aizen.Esetleg 100 év múlva Byakuya, esze meg lenne hozzá, annyi mint Yamának biztos.Mayuri pedig szerintem túl sok engedélyt adna a kutatási és fejlesztési részlegnek minden téren ikszdé Szóval ez a 2 max 3 ember van akik alkalmasak, már ha Ukitake nem nyiffant ki.
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6064 Dátum: 15 okt 26, 14:11:16 »

Hát én most gondban vagyok ki él még egyáltalán...
Mayuri - egyetértek az előttem szólóval, erős, és eszes, de túl beteg elme ehhez a feladathoz.
Kenpachi - agyatlan :-D
Byakuya - először rajta gondolkodtam el, de ezzel az állandó "becsület kérdéssel", meg amit a saját húgával is művel az elején, szóval egy vezetőnek azért némi empátiával is kell(ene) rendelkeznie, ami neki egyáltalán nincs (vagy nagyon mélyre eltemette magában).
Hitsugaya - talán igaza van Kyourakunak és egy napon még nála is erősebb lesz, esze is van, de noooo, gyerek még, nagyon nagyon sokat kellene fejlődnie még
SoiFon - hát ez viccnek is rossz lenne. gyenge is és infantilis is (Yourichi samaaaaa így, Yourichi sama úúúúgy, blőőő..)
Hirako - nos nekem ő kicsit komolytalan ehhez a pozícióhoz. meg valahogy nem tudnám őt elképzelni.
Kensei halott? Zombi volt, de nem tudunk azóta se semmit róla. Komamura is halott azt hiszem, de nálam ő is a vicc kategória lenne főkapitányként.



Urahara szerintem jó megoldás lenne, de az hogy venné ki magát, hogy nem a gotei 13ból választanak? Na de ez csak az én fejtegetésem, mindenesetre érdekes kérdés.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6065 Dátum: 15 okt 26, 15:27:18 »

Byakuya jelleme teljesen olyan mint Yamáé.Semmivel sem lenne rosszabb mint ő volt, max gyengébb dehát az évek ezen is segíthetnek.Byakuya is nagyon fiatal még.Kuchiki család előző feje régi barátságban volt Yamával ha jól emlékszem de lehet csak filler volt vagy csak olvastam valahol ahol ilyesmit említettek.Neveltetés alapján Byakuya lenne a nyerő de a végső befutók mégis Urahara és Aizen(Agya lenne hozzá meg ereje is, a többi már kérdőjel).Toshironak még 500 évet edzenie kéne hozzá.Igazából Kyoraku az egyetlen értelmes választás.Urahara meg csak trollkodna az összes osztaggal Faceg minden üzenetet úgy továbbítana, hogy vérrel felírja a falra, Ichigo is díjazta anno ikszdé
Soi-Fon meg akármilyen is nem férne össze a posztjával mint a 2. osztag kapitánya.Ott nem szabad a rivaldafényben lenni, végtére is orvgyilkosok.Többin meg gondolkodni is kár, de ez már off.
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6066 Dátum: 15 okt 26, 16:33:26 »

Részben egyetértek, részben nem.
Abban igazad lehet, hogy talán ő tűnhet a legértelmesebb választásnak.
De abban nem, hogy Yama apóval ugyanolyan lenne a személyiségük. Yama is konzervatív volt, de benne volt némi rugalmasság. Elég ha abba belegondolunk, amikor megparancsolta a gotei 13-nak a Ginjō elleni harcban, hogy adja bele mindenki az erejét, hiába rúgják ezzel fel a szabályokat, de hálásnak kell lenniük, hogy megmentette őket. Na Byaku ezt tuti nem tette volna meg. Ő ehhez túl büszke lett volna. Erre írtam, hogy némi empátiával kell rendelkeznie egy vezetőnek, ami Yamában sem volt túl sok, de azért volt valamennyi.

Ettől függetlenül továbbra is egyetértek veled abban, hogy a többiekhez képest, még ezzel a hiányosságával együtt is talán a legokésabb lenne. Lehet, ahogy öregszik majd ő is lejjebb enged az orrából  Nevet
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6067 Dátum: 15 okt 26, 16:39:59 »

A büszkeségén nem esett volna szégyenfolt ha nem viszonozta volna a szívességet annak akivel tartozik?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6068 Dátum: 15 okt 26, 17:26:10 »

Alapvetően esélytelen mindegyik kapitány jelenleg erre a posztra. Továbbá ne keverjük Byakuya nemesi büszkeségét Yama akaratos büszkeségével. Nem egy és ugyan az a kettő. Jelenleg egy személy lehetne az aki erre alkalmas Aizen személyében viszont ő nemrégiben elkövetett egy csomó vétket vagy bűnt. Kinek hogyan tetszik. Másrészt azért Ukitakéról ne mondjunk még le, rendben fog ő lenni. Ezt éppen ebben a fejezetben jegyezte meg Kyouraku. Viszont éppen a betegség az ok amiért nem lenne képes betölteni. Urahara ugyan úgy alkalmatlan mint a többiek egyébként. Van akinek az esze megvan hozzá de ott az erő hiányzik de van olyan is aki csak szimplán felelőtlen. Viszont ne feledkezzünk meg a túlélő 0. osztagosokról sem. Akár közülük is kikerülhet egy főkapitány.

Egy dolog viszont biztos. SS illetve a lelkek világa nagyon meg fog változni a végére és ezért nem is biztos, hogy kell új góré SS-nek.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6069 Dátum: 15 okt 26, 17:44:46 »

Főkapitányi pózcióra bedobok egy jokert...Isshin   Ördögi  Faceg
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6070 Dátum: 15 okt 26, 20:10:03 »

Nem rossz ötlet,de többiekhez hasonlóan(Urahara,Mayuri stb) ő sem tudna egy helyben "üldögélni" egy ilyen pozícióban.
Annak ellenére hogy megvan neki is a komolyabbik énje.

Ha hivatalos formát nézzük(erő csak másodlagos),anélkül hogy valami nagyobb hülyeséget követne el:
Akkor a lehetőségek Kyoraku halála esetén:

-Byakuya: Első ötletek egyike volt,bár kérdéses
Viszont a felsoroltak közül jelen körülmények között még neki van meg a legnagyobb túlélési esélye
Formalitás korrekt,erőben is kiegyensúlyozott lett(Bezzeg a legutóbbi harcát is simán kivágta Kubo >.<#
Személyiségben pedig bőven fejlődött annyit hogy ne csak a kötelességet és a becsületet tegye mindenek elé

-Toshiro:Jellem és kötelességtudat alapján az egyik legjobb választás lenne,de erőben még fejlődnie kell,plusz meg is kell érnie
mivel eléggé megrövidült az élettartama a legutóbbi kúrálás mellékhatásaként Neeem
(Potenciálját Kyoraku is elismerte)

-Ukitake : Ha életben maradt akkor mint "ős" kapitány és egyik legerősebb,legtapasztaltabbként méltó utódja lenne Kyorakunak,mindössze a betegességével kezdeni valamit (Mayuri talán be tud segíteni,hogy stabilizálja)
Többi papírmunkát meg hasonlót ami lefárasztaná úgyis elintéznék Kiyonék vagy Nanao.
 
-Hikifune,bár ő inkább a 4ikhez illene,viszont egy tömegesen tápoló,"gyógyító" és védelmező Főkapitány sem elvetendő



Ui: Aizen a lélekkirály pozícójára alkalmasabb lenne,vagy mint végső aduász Juha ellen



Ha Ukitake túléli akkor segítséggel,de őt látnám legszívesebben a főkapitányi poszton.
Plusz felszabadulna a 13ik osztag kapitányi posztja Rukia mellől. "Berry-chan" Pirul
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6071 Dátum: 15 okt 26, 22:27:58 »

Lemaradtam valamiről, hogy Ichigo neve föl sem merül az esélyesek között?
Nemesi családból származik.  Ő a hős, aki legyőzte Aizent, ezzel megmentve mindenkit (+ Urahara). Megvan a kellő esze. És Kyouraku szerint lehet már olyan erős, hogy nem is mehet simán vissza az emberek világába. Ha Naruto Geninből Hokage lett, akkor ő is lehetne Helyettesből Főkapitány. xD

Nekem az a gyanúm, hogy az utolsó fejezetben Rukia fogja viselni a 13-as Haorit.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6072 Dátum: 15 okt 26, 23:38:47 »

Ichigo-t ne említsük ide.Egy dolog amiért kedvenc mangáim közt van a Bleach, minden hibája ellenére, hogy a főszereplőnek semmi célja nincs ilyen téren.Nem egy másik univerzumból jött hanem a MI világunkban élte mindennapi életét akárcsak mi.Célja ugyanaz volt mint minden átlagos tinédzsernek, jó jegyeket szerezni majd megélni.Ebbe az egészbe ő csak belecsöppent és igazából semmi köze az egészhez.Elejétől csupán a szeretteit akarja megvédeni, egészen kis korától.Csupán ennyi erőt akart.Nem szajkózza minden fejezet végén, hogy "ÉN LESZEK A FŐKAPITÁNYA SS-nek" és emellett még kalózkirály sem akar lenni  Hmm?

Én személy szerint ezért nem írtam bele, bár Kyoraku szerint tényleg olyan király lett, hogy vissza se mehet.
Amit mi mondjuk nem tudunk mivel már több mint másfél éve csak a morzsákat szórja Kubo, ahogyan 8 Sternritter nem tudja még megsebezni sem, meg egy legyintéssel kettévágja az eget (Juujisho) , ami WTF mert csak Candice karját vágta le.Dehát ez Bleach ikszdé Azóta meg nem igazán csinált semmit Ichigo.Ezt szeretem még a Bleachben, hogy nem a főszereplő van agyon erőltetve, bár mostanra ezzel Kubo már átesett a ló másik oldalára.Bár lehet csak a mangabéli adagolás miatt érződik így.

Valamelyik nap néztem egy fullbring arc körüli review-t és ott még mondták, hogy "áh Kubo nem öl meg senkit".Erre ezzel az arc-al kicsit rácáfolt  Ördögi  Csupán Byakuyát tudták megmenteni a fan-ok.Épp ez a téma az FT csoportban, na itt átjött a háborús feeling.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6073 Dátum: 15 okt 26, 23:49:32 »

Ichigo nem alkalmas  jelenleg erre a feladatra. (nem mellékesen nem is szeretném ha így történne Mosolyog) De azt gondolom, hogy Isshin sem az a típusú ember. Meggondolatlan személynek ismertem meg. Urahara szintén ez a kategória pedig éles elméjével alkalmas lenne. Az erejéről nem mondok semmit mert igazából nem is tudunk róla sokat.  Én főkapitányi potenciált jelenleg csak valamelyik 0.-os vagy Byakuya és Toshiro közt látok. Az utóbbi kettő még fiatal és nem elég erős, gyakran meggondolatlan, akik sokszor a saját fejük után mennek. Ezért kellene a nyakukba egy olyan tag aki időlegesen veteti SS-t. Aztán kiforrja magát, hogy melyikben van nagyobb elhivatottság.

Aizent kizárnám mert nemigazán bíznának benne a többi kapitányok a tettei után. Az viszont nem lepne meg ha végül ő lenne a Lélek király. Szerintem legalkalmasabb ember lenne erre a célra. Akkor talán átalakíthatná SS-t olyanná amilyennek lenni kell és talán megismerné a Lélek király valódi feladatait. Szóval csak ezután tudná elkezdeni az átalakítást ha mindent megismert az ok és okozatokból.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6074 Dátum: 15 okt 27, 12:40:35 »

Aizen legyen Lélek Király, tökéletes lenne a feladatra! Nevet Mondjuk én már régóta ezen a véleményen vagyok. Egyébként sem tudnak vele mit kezdeni, ő egy Isten és hozzá hasonló hatalmú lény kevés akad.

Byakuya alkalmas lenne Sotaichounak, Toshirou nagyon gyerek még ehhez. Mondjuk én nem szeretném, ha Kyouraku otthagyná a fogát, egyik kedvenc karakterem. Ukitaket szerintem hagyjuk békében nyugodni. Amúgy is tüdőbajos volt, feláldozta magát egy nemes cél érdekében, és szerintem ez kellőképpen méltó befejezés volt számára, nincs értelme visszahozni. Nélküle is rengeteg eleme van még a levesnek Nevet

Ichigo tényleg egy rendhagyó főhős, csak úgy belerángatták ebbe a Shinigami dologba, csak utólag kiderült, hogy nem tehetett ez ellen semmit, hiszen egy fél Quincy fél Shinigami mégsem élhet úgy, mint egy normális ember. Ilyen a sors. Azontúl a sztori egyre inkább abba az irányba halad, hogy Ichigo mégsem marad közönséges halandó, hanem inkább Shinigamiként folytatja tovább. Az a vicc, hogy szerintem azzal se törődött soha, hogy mi az, hogy a halálisteneknek rangjuk van. ikszdé Nem tulajdonított annak sem semmit, mikor Rukia hadnagy lett. Nem volt benne az, hogy "Na már most akkor nekem is azzá kéne váljak, mert lemaradok a rangsorban!". Vagy egoista és azt gondolja, hogy egy hősnek nem kell rang ( pl: Naruto, aki geninből lett Hokage, de ez senkit sem érdekel, hiszen ő lett a falu hőse ), de inkább úgy vélem, hogy mindenki SS-ben úgy véli, hogy egy hősnek nincs szüksége iskolára stb...Ichigo az Ichigo. ikszdé Helyettes Shinigami, csak hogy legyen valami megnevezése, de ez semmit sem számít. Nyelvesít

Ez a legjobb a Bleachben. Egy hős dolga hősködni, másokat megvédeni.  Mondjuk elég fura, hogy Ichit kb. semmiféle önös érdek nem vezérli. Mivel teljes altruizmus nem létezik, ez igen furcsa dolog. Vagy őt az önmagában boldoggá teszi, hogy " legyek erősebb, mert csak így tudok megvédeni másokat"? Ezt sosem voltam képes megérteni... Habár az is lehet, hogy ebből is látszik, mennyire gyerek még. Talán a sztori vége előtt talál magának egy olyan célt, amiben egy kicsit ő maga is jobban benne van.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!