24 máj 19, 20:31:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003584 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6045 Dátum: 15 okt 16, 22:42:08 »

Egy szemét, unalmas, randa, ostoba. Mindig útban van és mindenkit hátráltatra gondoltál igaz?Nevet Ilyennek láttam eddig Hinamorit oh és gyenge is.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6046 Dátum: 15 okt 17, 08:53:19 »

Hinamori egyetlen baja az, hogy Aizen fangirl. Ez minden bajának forrása. Még anno az SS arcban nagyon menő volt, mikor nekiakart támadni Ginnek, aztán könnyes szemmel Toshirónak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6047 Dátum: 15 okt 17, 11:50:36 »

Ha már Aizen fanság.
Lille-nek annyira Aizen beütése van ebben a szitakötő formájában, hogy már visít.Ugyanúgy lyukakkal van tele mint Aizen végső formája volt (Lille lőni is tud velük) ugyanúgy teleportál ahogy ő tette és még a formája is hasonló.Lehet valami ebben az isten vagyok dologban.Még a végén Lille nem is beszél mellé annyira.
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #6048 Dátum: 15 okt 19, 08:19:01 »

647.fejezet
Végre itt van Kyoraku Bankaja ,a nevéből adódóan valami op cucc lesz (olyan ami kicsinálja a használót is) .
Ezzel a viking csávóval  remélem többen is harcolnak,  nem csak Renji  .
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6049 Dátum: 15 okt 19, 10:28:08 »

Én azt nem tudom, hogy Mayuri hogy volt képes visszahozni a halálból Matsumotót, hisz Chang Du végzett vele azzal ,hogy átvágta a torkát. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/552/6

De mit tett Rukia, hogy ki nem állhatjátok? Nem értem, komolyan? xD

Én sem szeretem Rukiát. Baromira rá van erőltetve az emberre, holott gyenge, idegesítő kis mitugrász. Az állandó epekedve "Ichigózás" meg "Nii-samázástól" meg egyenesen a falat kaparom. Egyszerűen rohadtul nem érdekel a személyisége, se semmi vele kapcsolatos. Ha már összehasonlítottátok Hinamorival, ő szerintem egy fokkal izgalmasabb, bár tőle sem csinálom össze magam. De Tobiuméban több potenciált látok, szenvedélyesebb karakter, az meg hogy rajong valakiért, mi van akkor? Rukia meg Ichigóét, a bátyjáért és néha még Renjiért is rajong...

Amúgy szerintem nem egyértelmű, hogy Cang elvágta Matsumoto torkát. Igen amikor ledobja akkor véres a nyakánál, de kb bárhonnan odafolyhatott a vére, viszont nem látom a képen hogy egyértelmű vágás lenne ott. De lehet vaksi vagyok.
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6050 Dátum: 15 okt 21, 15:16:38 »

Pedig Rukia az egyik legjobb karakter a Bleachben. Jó múltja van, jó képességei voltak és vannak, na meg jó harcai is. Vannak menő pillanatai, beszédei, és már legalább 5-ször megmentette Ichit. Vicces és még jól is néz ki.

Kyouraku Bankaija nem hiszem, hogy az  ő életét követelné. Inkább a körülötte lévőkét. Arra kíváncsi leszek, hogy mennyire marad meg a Shikaija témájánál, vagyis a gyerekjátékoknál. Lehet, hogy felnőt játékok lesznek belőle, mint az oroszrulet és társai. Hmm úgy már benne lenne a pakliban, hogy a Bankaija miatt veszti el az életét. Gondolkozik

Ha már Aizen fanság.
Lille-nek annyira Aizen beütése van ebben a szitakötő formájában, hogy már visít.Ugyanúgy lyukakkal van tele mint Aizen végső formája volt (Lille lőni is tud velük) ugyanúgy teleportál ahogy ő tette és még a formája is hasonló.Lehet valami ebben az isten vagyok dologban.Még a végén Lille nem is beszél mellé annyira.
Még a végén kiderül, hogy a tökéletes létforma a pillangó. Nevet

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #6051 Dátum: 15 okt 22, 08:08:10 »

http://www.mangamint.com/bleach-648 kacsint
Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #6052 Dátum: 15 okt 22, 22:14:42 »

Hát lehet hogy Yamabánál 1000 éve nem született erősebb halálisten de Kyoraku bankaija mindent visz az biztos.Lehetetlen túlélni és remélem hogy nem is húzza az időt Kubo mert úgy elveszítené a varázsát az egész.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #6053 Dátum: 15 okt 22, 22:58:54 »

Hát lehet hogy Yamabánál 1000 éve nem született erősebb halálisten de Kyoraku bankaija mindent visz az biztos.Lehetetlen túlélni és remélem hogy nem is húzza az időt Kubo mert úgy elveszítené a varázsát az egész.
ú


Igazából sose tekintetem rá mint legerősebb halálistenre,Ichigo messze erősebb volt nála(szerintem,de lehet csak azért mondom mert Yama Bankai-at nem igazán hagyták teljesen kibontakozni,amit láttunk belőle az elég durva volt.)..ám ha már itt tartunk,nem jó ötlet a 2-t erőt összerakni (ky-yama),mivel yama egyik képessége/bankai/shikai ban sem volt a saját életére veszélyes(persze volt rá utalás,hogy saját tüzétől elég,ezért végez gyorsan de ez nem szempont),viszont Ky-bankai-nál bizony szinte 100% hogy meghal(ezért annyira brutális), és ezért aztán tényleg csak 1 olyan ellenfélre tolhatta el akivel nem bírt és muszáj volt(lehetne kérdezni,akkor mért nem a juhászra,azért mert az nagyrészt ichi feladata lesz  ikszdé),ám pont ezért nekem elég savanyú ez,nem éreztem valahogy át ennek a mitugrásznak az erejét,  Szomorú lehet velem van csak a baj..visszatérve a 100 % halálra,lehet megfog halni,de hogy holtan is marad,az a korán sem bizti  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 22, 23:03:06 írta ZangetsuX » Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6054 Dátum: 15 okt 23, 09:38:48 »

Azt a rohadt. Ez a bankai NAGYON kemény  Ohh My God Tetszik! Akkor most Kyouraku ott fog meghalni Lille-el? Valljuk be, nem túl hatékony egy olyan bankai, amit ha előveszel, akkor te is rögtön otthagyod a fogad. Ez kicsit kamikaze bankai  Nevet
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6055 Dátum: 15 okt 23, 13:17:43 »

mi értelme lenne a juhabachra hagyja? ugyanannyi hatása lett volna rá mint a jó öreg bud spencer bármelyik op képessége. ő pedig  lazán lenyomna bárkit a képességeivel aki nem juhabach. nem, juhabachot vki olyan fogja legyőzni akinek nem tudja hatástalanítani a képességét. és valóban kubo hibázott ott hogy nem mutatta be lille erejét komolyabban, de azért ne feledjük szépen átlyukasztotta oetsut is vollstandig nélkül, csoda hogy kyoraku látatlanba le tudta reagálni a vollstandigos lövéseit.
Naplózva
totalwarrior
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #6056 Dátum: 15 okt 23, 13:40:29 »

Nem hiszem hogy Kyouraki bankaia feltétel nélkül halálos lenne rá, amikor Stark ellen harcolt és előakarta kapni a bankaiat Ukitake rakciója nem az volt, hogy jajj azt ne akkor meghalsz, hanem csak annyi, hogy egy ilyen helyen? Szóval úgy gondolom lesz itt valami trükk. Mondjuk ha tovább birja reitsuval akkor túléli a víz alatt.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6057 Dátum: 15 okt 23, 15:15:31 »

Ez a bankai nagyon ütős! Nevet Elég kegyetlen képesség, de nem hiszem, hogy Kyouraku ennyibe belehalna. Mondjuk lehet Kubo troll lesz és Lille nem hal meg. Nyelvesít Azért az kellemetlen lenne. ikszdé Habár ki tudja, előfordulhat, hogy kapnánk valami izgalmasabb illúzió-helyszínt, mert én úgy értelmeztem, hogy akárhol ki lehet kötni, de a vége úgyis halál lesz a történetnek.  Gondolkozik

Ukitaket még mindig nagyon sajnálom. Szomorú Kár, hogy annak az esélye, hogy visszatérjen, konvergál a nullával. Hullni kellett a népnek na.  Szomorú

Azon nevettem, hogy Ichi kb. mellékszereplővé vált a saját mangájában ezzel a fejezettel. ikszdé ( legalább újra előkerült, úgy 1000 oldal után... ) Nevet Kubo-sensei nagyon nagy arc!
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6058 Dátum: 15 okt 23, 16:04:10 »

Mielőtt belemennék a fejezet részletezésébe tisztázzuk, az mi a jó ég?
http://www.mangapanda.com/bleach/648/7

Szerk.: eléggé hülyén nézett ki ez a kép is pandáéknál feldarabolva:
http://readms.com/r/bleach/648/2993/19

Ha jól értem pandáéknál az van írva, hogy amíg egyikünk reiatsuja el nem fogy, tehát aki tovább bírja túléli, míg streamen azt írja, hogy amíg mindkettőnk reiatsuja el nem fogy.Utóbbi szerintem helytállóbb ha ez tényleg egy kamikaze bankai.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 23, 16:12:08 írta Asasino » Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6059 Dátum: 15 okt 23, 18:37:11 »

Még a nevébe is benne van az öngyilkosság, csak magával viszi az ellenfelét. Mekkora poén lenne ha a többieket is megölné mert bekerültük a hatókörébe  Nevet. Nekem elsőre Hidan képessége jutott eszembe de, ő legalább halhatatlan volt... smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!