24 máj 19, 18:48:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003542 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6000 Dátum: 15 szep 24, 12:52:35 »

Hú, nagyon lelkes vagyok!

Egyrészt VÉGRE megvannak a zombi kapitányok Mosolyog Remélem most összeverődnek Hitsugaya, Matsumoto, Zaraki, Ikkaku és Yumichika (kihagytam valakit?), és ők is belefutnak még valami izgi harcba.

Az gáz, hogy a Mayuri & Nemu-s oldalon elbőgtem magam? Na jó, kicsit túlérzékeny vagyok, amióta anya lettem, de kajak itt törölgetem a könnyeim..

Kyourakutól meg nagyon várok valami nagy dolgot (pl bankai), csak könyörgöm Kubo ne húzd el annyira mint a Mayuris harcot, mert az is zseniális volt, csak a végére már nagyon untam...
Szóval visszatért a lelkesedésem!!
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #6001 Dátum: 15 szep 24, 15:11:20 »

Azért így utólag az a 0.-os csávó se gyenge, elvégre kb 1 vágással kinyírta ezt a 4-5 erős stern rittert, köztük a lélek király egyik kezét is. Mayurinak meg meddig kellett vele küzdenie. Ichibe meg még is csak Bach-al harcolt. Valójába marha kemények csak rohadtúl nem érződött akkor.
Most már nagyon készülődik valami, gyűlnek a karakterek, lassan indul a final fight. Éssss végre meg tudtuk hogy mitörtént a zombi kapitányokkal, már ideje volt lassan 1 év után. Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6002 Dátum: 15 szep 24, 16:52:25 »

Jó fejezet volt. Akkor a következő ellenfél a mesterlövész lesz. Kicsit fura, hogy Kyoraku máris kiáll egy Sternritter ellen, neki inkább Bach-ra kellene koncentrálnia (jó igaz úgyse győzné le, de mint főkapitány nem kellene leállnia most). Azért még rengeteg kérdés maradt megválaszolatlanul, mi lett Hisagiékkal? Jó lenne látni őt is komolyabb harcban, amikor a mesterlövész kiszemelte magának, azt hittem ő lesz az ellenfele, de most már nem úgy néz ki.

Engem nem fog zavarni ha ez is egy hosszabb lélegzetvételű harc lesz, csak legyen meg a színvonal.  Mosolyog
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6003 Dátum: 15 szep 24, 18:57:26 »

Valóban jó kis rész volt de általában a harcok utáni részek mindig is ilyenek voltak. Ez igaz mindegyik mangára. Itt mondjuk Kubo még meg is toldotta mert előhozta Hitsugajáékat akiket ráadásul vissza is hozott zombilétből. Kiírta a további jelenetekből Kenpachit, legalábbis egy időre. Továbbá felvezette a következő harcot is. Szóval felpörgette a cselekményeket. Én nem tartom problémának, hogy Kyouraku lépett. Szerintem ő éppen olyan jól tudja, hogy a fő csatában neki ott semmi keresnivalója bankai ide vagy oda. Egyszerűen tudja, hogy ő esélytelen abban a csatában. Az nem neki van kitalálva.
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #6004 Dátum: 15 szep 25, 14:26:19 »

Elég  nyugis rész volt ami nem baj ,az ilyen harc utáni fejezetnek ilyenek kell leni.
Hitsugayaék is végre elő kerültek.
Kyoraku az orvlövész-el fog harcolni,nem lesz ez  olyan hosszú harc mint  a mostani ,egy bankai-t azért várok minden esetre .
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 14:27:01 írta BRON94 » Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #6005 Dátum: 15 szep 25, 15:48:05 »


Az gáz, hogy a Mayuri & Nemu-s oldalon elbőgtem magam? Na jó, kicsit túlérzékeny vagyok, amióta anya lettem, de kajak itt törölgetem a könnyeim..


Ez akkor lenne megható ha előtte nem láttuk volna ezerszer, hogy hogyan bánik Nemuval. Egy ilyen szar alakot eladni jó arcnak, tipikus animés húzás. Az meg, hogy ezek után Nemu mennyire ragaszkodott hozzá... Bullshit. Plusz az sem derült ki, hogy Myauri miben mesterkedett, hogy levált a csapatról. Mindegy az még a kisebbik baj.

És Hitsugaya is újra előkerült. Vajon most meddig fogja húzni míg megint a vérében fetreng?

Kyorakunak viszont van egy új játéka. Nah ez érdekes lesz. Vajon Jugram, a valkűr csávó és Ishida mikor fognak felbukkanni?
És persze, hol van Aizen papa? Lent randalírozik a székében?
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #6006 Dátum: 15 szep 25, 18:43:29 »

És 3. szorra is egy távolsági harcos, pisztolyos ellenfelet kapott Kyouraku, de eredeti. Ugyan levágta a csövét de attól még közelre működik a puska.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6007 Dátum: 15 szep 25, 20:29:15 »

Épp ez a lényeg Sidea.

Ott még úgy bánt vele ahogy, mivel tudott volna belőle másikat csinálni akármikor.Az akkori példányt most is meg tudná csinálni, de tudjuk, hogy a nagy változásokat SS-be Ichigo hozta és ezek események leforgásával tett szert Nemu olyan tudásra amelyet Mayuri nem tud újra alkotni.Ekkor vált az ő mesterművévé.

Anno Nemu Ishida ellen nem tartotta be pontosan Mayuri parancsait, az meg elverte mint a lovat.
Japánoknak teljesen más a mentalitása, ma is vannak olyanok (családfő stb.) akinek ha ellentmondanak vagy nem tudják végrehajtani a feladatukat akkor legallyazzák őket rendesen és még az "áldozat" meg sem fog sértődni.Valamint ezt leszámítva láthattuk a flashbackből, hogy Nemunak egyáltalán nem volt rossz gyerekkora.

Ezek a fejezetek gyönyörűek lettek, sok más dologgal ellentétben ezt 100%-osan eltalálta Kubo és aki ezt nem látja az vagy lefossa magasról a mangát vagy nagyon szűk látókörű.

Másfelől pedig lebecsülitek Kyorakut.
Jelenleg (talán) Ichigon kívül nem hiszem, hogy van nála erősebb Shinigami.Nullások ugye már fekszenek.Mégiscsak ő a főkapitány és Yama tanítványa.Ukitake lenne még ott de őt kiszivattyúzták ikszdé

Tőle nem olyan bankaira kell számítani mint Pl. Rosetól vagy hasonló szereplőktől, hogy ellövi a Bankait ütőkártyaként és meghal az ellen utána meg vége mindennek (ott mondjuk Rose nyiffant ki ikszdé ).

Biztos, hogy nem valami olyan dolog lesz amit 1 fejezetnyi badass-ség után encounter-elni lehet még egy adaggal a másik féltől.Legalább akkora parádéra számítok tőle mint Yamától még akkor is ha nem lesz olyan erős.Ezt persze nem erre a harcra, hanem majd ha kimondja azt a bizonyos szót  kacsint
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #6008 Dátum: 15 szep 26, 12:53:25 »

Épp ez a lényeg Sidea.

Ott még úgy bánt vele ahogy, mivel tudott volna belőle másikat csinálni akármikor.Az akkori példányt most is meg tudná csinálni, de tudjuk, hogy a nagy változásokat SS-be Ichigo hozta és ezek események leforgásával tett szert Nemu olyan tudásra amelyet Mayuri nem tud újra alkotni.Ekkor vált az ő mesterművévé.

Anno Nemu Ishida ellen nem tartotta be pontosan Mayuri parancsait, az meg elverte mint a lovat.
Japánoknak teljesen más a mentalitása, ma is vannak olyanok (családfő stb.) akinek ha ellentmondanak vagy nem tudják végrehajtani a feladatukat akkor legallyazzák őket rendesen és még az "áldozat" meg sem fog sértődni.Valamint ezt leszámítva láthattuk a flashbackből, hogy Nemunak egyáltalán nem volt rossz gyerekkora.

Ezek a fejezetek gyönyörűek lettek, sok más dologgal ellentétben ezt 100%-osan eltalálta Kubo és aki ezt nem látja az vagy lefossa magasról a mangát vagy nagyon szűk látókörű.

Az oké, hogy nekik ez teljesen rendben van, de attól nekünk még nem kell hozzá egyetértően bólogatni szerintem. Az én látókörömbe nem fér bele, hogy bántalmazzuk a másikat, ha az nem úgy csinál valamit mint szeretnénk. Ha ettől szűk látókörű vagyok hát legyen.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6009 Dátum: 15 szep 27, 12:26:53 »

azé rose bankaia sem volt semmi, csak nem kellett volna pofáznia. de ugye ez bleach itt mindenki előre felkészíti az ellenfelét hogy megdeglik kivéve pernida de ő is csak azért nem mondott semmit mert a harc közben tanult meg beszélni kb.  Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6010 Dátum: 15 szep 28, 12:52:33 »


Ez akkor lenne megható ha előtte nem láttuk volna ezerszer, hogy hogyan bánik Nemuval. Egy ilyen szar alakot eladni jó arcnak, tipikus animés húzás. Az meg, hogy ezek után Nemu mennyire ragaszkodott hozzá... Bullshit. Plusz az sem derült ki, hogy Myauri miben mesterkedett, hogy levált a csapatról. Mindegy az még a kisebbik baj.



Köszi, hogy helyettem eldöntötted, hogy mi a megható és mi nem. Én szerintem nem csak maga Nemu fejlődött az utóbbi időben rengeteget, hanem kettejük kapcsolata is ezáltal. Mayuri látta, hogy ez már nem egy "tömeggyártásos" sokadik Nemuri, hanem egy önállóan fejlődni képes, érzelmeket, gondolatokat tápláló lény. És igen, innentől vette valószínűleg "emberszámba". Nem mondom, hogy tetszett ahogy előtte bánt vele, sőt, de momentán EZ a fejezet meghatott. Mayuri nem egy jó fiú továbbra sem a szemeben, de a rossz fiúknak is vannak pillanataik.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #6011 Dátum: 15 szep 30, 07:48:26 »

Ööööm.... Nem döntöttem el semmit helyetted, csak elmondtam, hogy szerintem nem volt megható. Elnézést ha rosszul fogalmaztam.
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #6012 Dátum: 15 okt 01, 07:48:19 »

http://www.mangamint.com/bleach-645?page=0 Mosolyog
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6013 Dátum: 15 okt 01, 08:32:31 »

Ööööm.... Nem döntöttem el semmit helyetted, csak elmondtam, hogy szerintem nem volt megható. Elnézést ha rosszul fogalmaztam.

Ok, no prob, csak pont a "szerintem" szó hiányzott, ezért éreztem így. De hamar túllépek rajta ;-) Többek között azért, mert nagyon tetszett a legújabb fejezet. Bővebbet majd csak ha kijön a fordítás, mert sajnos a gyatra angolom miatt pár dolgot nem értettem belőle és nem akarok hülyeséget mondani.
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6014 Dátum: 15 okt 01, 11:08:32 »

Nagyon jó fejezet volt, már nem is bánom, hogy Kyoraku leállt ezzel a Quincy-vel harcolni. Szerintem ez a harc is kb. annyi fejezetet fog feldolgozni, mint Mayurié. Nagyon várom már, hogy Kyoraku mutasson új "játékokat"  Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!