24 máj 19, 18:49:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003542 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5880 Dátum: 15 júl 04, 15:15:41 »

Miért hulljon ki főbb karakter? Annak sincs semmi értelme és nem lesz sem jobb, sem rosszabb a történet. Egy halál nem változtat semmin. Feldobná a történetet? Kétlem. Ha halál kellet volna azokat már régebben kellet volna eljátszani és nem így a történet vége felé. Neji esete is alapjában jelentéktelen volt. A mangaka csak arra akart rámutatni, hogy a főhős nem lehet mindenki pátyolgatója. Ott annyival volt hatásosabb, hogy Naruto mindig azzal kérkedett, hogy megvéd mindenkit. A mangaka pedig megmutatta, hogy ez nem lehetséges, tehát az olvasó se álmodjon ilyenről.

Pedig nagy valószínűséggel Aizen lesz a végén a góré szerintem. SS meg is fog változni ennek hatására de sok minden van amit még Aizen sem tudhat a Lélek király feladatairól. Szóval valameddig belenyúlhat a dolgok menetébe majd de neki is be kell látnia, hogy van valahol egy korlát amelyet nem léphet át anélkül, hogy SS meg ne szűnne létezni. Hozzáteszem, hogy azért tippelek Aizenre mert szerintem a Gotei 13 tagjai a hátuk közepére sem kívánják. Ha elmegy királynak akkor nem lesz beleszólása SS életébe. Lefoglalja majd őt a saját kis királyi melója.
Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5881 Dátum: 15 júl 04, 16:07:28 »

Azt kétlem, hogy ne lenne beleszólása. A király ilyen állapotba van, viszont nem tudhatjuk milyenben lehet, ha éppen nem a kristályban van.

Sztem nagyon is sok beleszólása van. Pl Vissza rendeli a kapukat. Ezzel csökkentve SS védelmi erejét.
A másik ő lesz az egyensúlya mindennek. Úgy fütyül, ahogy akar. Kedvére felhozathatja az egész gotei 13 a palotába a kedvéért. Mint ahogy Ichigot, Rukiát, Byakuyát, Renjit is berendelte.

Ez csak a töredéke, amire képes lehet...
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5882 Dátum: 15 júl 06, 11:39:04 »

Rini, igazából én csak azon elméletet akartam megcáfolni, ha már valakinek meg kell halni, akkor ne Ishida legyen az. Amúgy nem sok értelme van a haláleseteknek, valóban így is épp elegen meghaltak már. Itt biztos nem lenne akkora hatása egy közeli barát elvesztésének, mint a Narutoban. Ichigo így is depizett már eleget, nem motiválná sokkal jobban a harcban sem. ( Azontúl azt is tudjuk, hogy Neji halálának a Narutoban volt egy másik funkciója is, de az mellékes... )

Aizennek kell lennie a királynak, mert rohadt erős, halhatatlan, nem tudnak vele mit kezdeni amúgy sem, az lesz a legjobb neki, ha lefoglalja magát az uralkodással. Egy kicsit legalább megtér agyilag. Szerintem már amúgy sem olyan gonosz, mint volt. Csak kuncog magában, hogy hiába tartják börtönben, akkor is ő az ász.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Naruto555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7



« Válasz #5883 Dátum: 15 júl 08, 11:00:44 »

Már szerencsére van beszerkesztőnk, aki munkálkodik a fejezeteken. Már nem sok kell és be is érjük jelenlegi fejezetet. Mosolyog

S várhatóan mikor jelennek meg a Bleach manga fejezetei magyar nyelven?
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5884 Dátum: 15 júl 08, 11:35:59 »

Már szerencsére van beszerkesztőnk, aki munkálkodik a fejezeteken. Már nem sok kell és be is érjük jelenlegi fejezetet. Mosolyog

S várhatóan mikor jelennek meg a Bleach manga fejezetei magyar nyelven?
Szerintem csak az oldalak összevonása után valamikor. Nekem legalább is az lenne a logikus. Persze ez csak saját vélemény, nem vagyok belső emberke. Mosolyog
Amúgy szerintem most már nem lenne sok értelme kinyírni bárkit is. Byakuyát kellett volna, annak lett volna értelme. Most már nem tudna mit lendíteni egy halál a történeten. (Neji halála pedig nem epic volt, hanem röhejes. Annyira volt jó, hogy újra elkezdjem olvasni a Narutot. xD) Ichigo amúgy is egy lelki roncs, nem tudom hova tudna még depizni. Bár ha egy halálnak esetleg nem Ichigora, hanem bárki másra lenne nagy hatása, azt még el tudnám fogadni.
Azt hiszem én is gazdagítom az "Aizent a lelkek királyának!" tábort. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 11:39:33 írta akym17 » Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5885 Dátum: 15 júl 09, 07:41:50 »

Hát, ha egy haláleset motiválná mondjuk Orihimét, hogy harcoljon, az nem lenne rossz. Nagyon sajnálom, hogy eddig nem vitte többre a sztoriban.
Byakuya meg jobb, hogy nem halt meg. Rukiának rosszabb lett volna, mint Hinatának Neji halála, és depis szereplőnek Ichi éppen elég. ^^

Írjunk már egy felszólító levelet Kubonak, hogy Aizent királynak!!! Nevet ( ez volt a vicc helye )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5886 Dátum: 15 júl 09, 09:35:48 »

Szerintem biztos megviselte volna Rukiát, de nekem ő valahogy erősebbnek tűnik érzelmileg... Gondolkozik Na mindegy, már úgy se tudjuk meg.
Orihimével kapcsolatban meg mindennek örülnék, ami növeli az erejét. Nyelvesít Ő is olyan karakter, akinek Kubo olyan erőt adhatott volna a képességén belül, amilyet csak akar. Legyen az bármekkora.
Amúgy itt az új fejezet. Nevet http://www.mangapanda.com/bleach/634
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5887 Dátum: 15 júl 09, 10:03:55 »

Rukia olyan karakter, aki kívül erős, de belül néha azért sír. Eleinte azért szenvedett eleget, mert magát hibáztatta jó pár dolog miatt. Az segített neki, hogy felvette a katona üzemmódot, alias érzelmek nélkül tette a a dolgát azután, hogy Kaien meghalt. Aztán találkozott Ichigoval és újból elkezdett emberi lényként gondolkodni. Változatlanul erős lelkileg, de azért nem pereg le róla minden. Szerintem az egyetlen dolog, ami jobban megviselné, az Ichigo halála lenne, de ez nem fog bekövetkezni.
Leírtam már párszor, hogy kár, hogy Orihiméből nem hozta ki a legtöbbet Kubo. Szomorú Sakurából sem sikerült, de Orihiméből meg aztán semmit. Ki tudja, lehet érkezik valami megváltás a végére. Nevet


Ebből a fejezetből nekem csak annyit sikerült kiszűrnöm, hogy Bazz azért csatlakozott a Sternritterbe, mert meg akart küzdeni Jugoval. Hű, micsoda indok. ( Na jó, szerintem inkább nem volt más választása... )Azért örültem volna, ha más is kiderül...
Jugo személyiségét változatlanul bírom. Nevet Bazz meg csökönyös és kicsinyes. Nyilván tudta, hogy esélye sincs győzni. A veresége azért szép volt. Mondjuk abban bízom, hogy nem élte túl, mert értelmét nem látom annak, hogy tovább szerepeltessék. Nekem tetszett ez a barátság flashback. Mosolyog

Azt jobban várom már, hogy Juhásztól tudjunk meg valamit a múltról.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5888 Dátum: 15 júl 09, 10:20:36 »

Amit Rukiával kapcsolatban írtál, azzal teljesen egyetértek.
Na de kanyarodjunk a fejezethez.  
Egy dolog miatt kár Bazz B-ért. Én szerettem volna látni, hogy mire képesek az ujjak. Szomorú Mármint pusztítás terén. Ördögi Előtte mindet a semmibe. :/ Meg mondjuk szeretem az ő karakterét is, de azért ő se keljen már föl ezután. Pojén (egyedül Orihimét tudnám elfogadni indoknak, ha újra lábra állna) Szerintem korrekt lezárást kapott. Ez a tekintet meg... http://www.mangapanda.com/bleach/634/15 T-T
http://www.mangapanda.com/bleach/634/11 Komolyan mondom, össze kéne már gyűjteni, hogy a Bleach alatt hányan veszítették el a karjukat.  Pojén Hosszú lista lenne. xD
Valamint bejött, amit mondtam. Egy háború előkészülete sok időbe telik, szóval volt idejük felnőni.
Jövő héten viszont akkor másik helyszínre ugrunk. Mosolyog
Na még annyit, hogy én is szerettem volna, ha többet tudunk meg a régi ritterekről és Bachról.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 10:21:41 írta akym17 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5889 Dátum: 15 júl 09, 10:33:46 »

Ha már egy ideje erről beszél mindenki én is hozzá szólok.Ennek a saga-nak az a legnagyobb hibája, hogy Byakuya életben maradt.Lévén, hogy ebben a mangában a főszereplő alig szerepel többet mint a mellékszereplő és nem a főszereplő + 1-2 ember ereje teszi ki a jó oldal 98%-t így lett volna súlya, komolyan csökkent volna a haderejük.Egyes embereknél a mentális részről nem is beszélve.Láthattuk, hogy mennyire befostak amikor Kenpachi magában harcképtelen lett.Az első támadás úgy lett volna tökéletes ahogy volt ha Kubo ki írja Byakuyát.Akinek van szeme az észre vette, hogy ő ki akarta írni de a fanoknak túl nagy az ereje.Ha meg a Narutoból hivatkozunk halálesetre akkor inkább tényleg azokra a szívszorító, valamit is érő halálesetekre hivatkozzunk inkább ne arra a jelentéktelenre aminek mondandója ide vagy oda, forintot nem ért és jelentéktelen/súlytalan volt.

Orihimével meg nem tudom mi bajotok van.Erejéhez mérten próbálja hasznossá tenni magát és ha túl teszed magan azon, hogy alkalmanként idegesítő valamint van jelentősége a sztoriban és nem csak akkor van hozzányúlva amikor a mangakának eszébe jut, hogy van és akkor kap egy epic dupla oldalt majd mehet megint a trafikba gyufáért.Mostani harc alatt is Yoruichiékkal amikor megjelentek Bach előtt.Ichigo folyamatosan támadott Yoruichi is és Orihime is legalább próbált csinálni valamit, még ha nem is tudta összerakni az akváriumot.Érdekes módon Chadot nem szidja senki amiért megállt egy helyen a harc kezdeténél és még a végénél is pontosan ugyanott állt.Engem például ez b@sz fel de rohadtul.Lehet nem tudta volna megsebezni de azért már nem kis ereje van és ha másnak nem figyelem elterelésnek jó lett volna.Legalább 3 pupillát lefoglalt volna ikszdé Ganju meg ugyanaz de őt inkább szóvá se teszem.Oké, hogy edzett meg a Fullbringerekkel tök menőn megrajzolta Kubo de szerintem úgy végezné mint Karakurában a faszi aki közel ment Aizenhez  smirksweat

Ja és ha már Aizen.Tőle még várok valami eléggé komolyat.Ha a főboss pozíciójába nem is tér vissza valami hatalmas harcot/trollkodást még várok tőle.Ő Aizen, valahogy úgy működik (legalábbis számomra) mint OP-ben Zoro, nem tud nem badass lenni  Ördögi Esetleg egy Urahara Aizen párostól látott harcot is megnéznék Faceg

Erről a fejezetről nem tudok mit mondani azt hittem Kubo többet hoz ki a dologból.Jónak jó volt de többre számítottam.Bár még van kis potencia.De ezután megnézném inkább Aizen székét Bach lova ellen.Mekkora epic harc lenne az? Nevet ikszdé
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #5890 Dátum: 15 júl 09, 10:44:33 »

Byakuya tényleg ki lett már vesézve, ezt most már hagyjuk. Orihimével meg nekem semmi bajom. Nevet Én azon kevés (?) emberek között vagyok, akik kedvelik. Inkább csak az a mondat zavar, amit Aizen valamikor Hueco Mundoban elejtett. Amiben Orihime meg az istenek erejét hasonlítgatja. Persze, hogy fejlődik, bizonyos szinten Chad is fejlődött, de Orihiménél lehetősége lett volna látványosabb fejlődést megmutatni. Helyette viszont a háttérbe szorítja. Engem ez bánt igazából. ^^
De ezután megnézném inkább Aizen székét Bach lova ellen.Mekkora epic harc lenne az? Nevet ikszdé
LoL xD
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5891 Dátum: 15 júl 09, 11:59:24 »

Ezek után remélem feldarabolják Jugot.
Bazznak lett volna még szerepe mint, fent maradt quincyk vezetője vagy tagja, de ahogy látom Kubo egy olyan utópiát akar ahol nincsenek quincyk.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5892 Dátum: 15 júl 09, 20:58:48 »

Mert Ishidával mi lesz az Utópiában? Vagy neki meszeltek már?

Amúgy csak szerintem, vagy ez a harc így a végére tényleg tök ugyan az lett mint a Byakuya vs Renji?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5893 Dátum: 15 júl 09, 22:02:44 »

Nem lehet ugyan az mivel ennek a harcnak az ideológiája is teljesen eltért attól. Az, hogy hogyan és mi történt ebben a párbajban már eleve elrendeltetett, mindenki tudta a végeredményt. Ennyiben hasonlít de ennyi erővel ez minden harcra ráhúzható. De a lényeg nem is ez, hanem az, hogy két valahai jó barát hogyan viszonyul jelenleg egymáshoz. Főleg annak tükrében, hogy megesküdtek egymásnak Bach elpusztítására. Másrészt annak bemutatása, hogy Bazz, aki valamikor sokkal erősebb volt Jugonál, mostanra mennyire gyengévé vált hozzá képest.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5894 Dátum: 15 júl 09, 22:07:45 »

Idézet
Ezek után remélem feldarabolják Jugot.

Miért, mert az idióta vörhenyes gyökér volt, és felkoncoltatta önmagát?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!