24 máj 19, 19:19:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003546 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5415 Dátum: 15 feb 19, 12:36:29 »

És tényleg bejött a spoiler amit találtam anno.
Plusz az eddigi ötletek is.
Na lássuk mi sül ki belőle,Ukitake.
Ideje rendesen elolvasnom. Nyelvesít

Gyorsan elment,de az biztos hogy felpörögtek az események mind a 2 oldalon.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 12:46:04 írta K ichigo » Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5416 Dátum: 15 feb 19, 14:16:47 »

Nahát ez nem is rossz. Ukitakeről meg tudtunk valamit. Kyouraku elcseveg Aizennel.
616 az a szám ami az eredeti marvel univerzumot képviseli. 
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5417 Dátum: 15 feb 19, 14:35:34 »

Mondtam múlthéten, hogy Ukitake lesz a brand new Soul King! majdnem el is találtam ikszdé

A magyarázat tetszett de fostam, hogy elmegy rá a fejezet.Többiről nem igazán tudok mit írni nagyon jó volt várom mi lesz.

Az utolsó oldal meg...VÉGRE  Kúl Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi bow

Szerintem valami hihetetlenül izgalmas fejezetet hozott össze Kubo és a vége nagyon felcsigázott.

Hihetetlen, hogy egyetlen szövegbuboréknak amiben csak egy név van milyen ereje van  Ohh My God

Az az érzés fogott el ahol Juha Bach (érzelemmel teli) nevetését láttam, hogy ez eléggé káröröm Nevet
Szerintem ő a következő fejezetekben nagyon meg fog lepődni és nagyon pofára fog esni, szerintem esélyes lehet, hogy lecseréljük a főbosst de nem tudom...Aizen szerepét se tudom de valahogy másodhegedűsként nem tudom elképzelni.

Meglátjuk.Mindenesetre van min gondolkodni végre Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5418 Dátum: 15 feb 19, 14:47:55 »

Én vagyok az egyetlen, akinek tiszta Lich King érzete van ettől? Egy lelkeket irányító csóka, aki be van jegelve és aki nélkül a világ a pusztulásba zuhanhat és, akit úgy lehet lecserélni, ha eggyéolvadsz egy részével (jelen esetben a helyettesével). Múlt héten fordítás közben még viccből be is írtam egy fordítói megjegyzést, hogy "There must always be a lich king", de a fene gondolta, hogy ennyire bejön Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 15:21:45 írta Exkirion » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5419 Dátum: 15 feb 19, 15:51:31 »

Én vagyok az egyetlen, akinek tiszta Lich King érzete van ettől? Egy lelkeket irányító csóka, aki be van jegelve és aki nélkül a világ a pusztulásba zuhanhat és, akit úgy lehet lecserélni, ha eggyéolvadsz egy részével (jelen esetben a helyettesével). Múlt héten fordítás közben még viccből be is írtam egy fordítói megjegyzést, hogy "There must always be a lich king", de a fene gondolta, hogy ennyire bejön Nevet

Mivel ugye a Bleach a Yu Yu Hakusho "mai változata", ezért számítható volt, hogy más ilyen "szellemes" cuccokból is össze-vissza fog szerezni mindent.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5420 Dátum: 15 feb 19, 16:10:12 »

Mivel valószínüleg megint nem lesz fordítás, elmagyaráznátok a mai fejezet tartalmát?

A fordítás az kész (a hetihez még nincs, mert kb 1-2 órája értem haza), csak még a szerkesztés nincs meg.

Amúgy röviden: Ukitake 3 évesen azért nem halt meg TBC-ben, mert valami random isten (akiről persze soha még említés sem volt korábban) megszálta, aki jajj pont véletlenül a lélekkirály jobbkeze és a helyébe tud lépni.
Ja és kyouraku elment meglátogatni Aizent.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 16:11:56 írta Exkirion » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5421 Dátum: 15 feb 19, 16:21:13 »

Az is lehet hogy nagyon gonosz alak lesz ez a jobb kéz....
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5422 Dátum: 15 feb 19, 16:25:14 »

Mivel valószínüleg megint nem lesz fordítás, elmagyaráznátok a mai fejezet tartalmát?

A fordítás az kész (a hetihez még nincs, mert kb 1-2 órája értem haza), csak még a szerkesztés nincs meg.

Amúgy röviden: Ukitake 3 évesen azért nem halt meg TBC-ben, mert valami random isten (akiről persze soha még említés sem volt korábban) megszálta, aki jajj pont véletlenül a lélekkirály jobbkeze és a helyébe tud lépni.
Ja és kyouraku elment meglátogatni Aizent.
Manga számba eléggé nagy a lemaradás ami le van fordítva.
Amugy kicsit vicces. Sose volt utalás az istenről. Meg szálta de minek?Most akkor majdnem zombi volt ő is?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5423 Dátum: 15 feb 19, 16:28:18 »

Én vagyok az egyetlen, akinek tiszta Lich King érzete van ettől? Egy lelkeket irányító csóka, aki be van jegelve és aki nélkül a világ a pusztulásba zuhanhat és, akit úgy lehet lecserélni, ha eggyéolvadsz egy részével (jelen esetben a helyettesével). Múlt héten fordítás közben még viccből be is írtam egy fordítói megjegyzést, hogy "There must always be a lich king", de a fene gondolta, hogy ennyire bejön Nevet

Annyi különbséggel hogy LK mindenkit scourge-kén látna szívesen Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5424 Dátum: 15 feb 19, 16:35:29 »

Sergei üss a kezedre hogy le mertél iylet írni. Nevet
A Bleach a nyomába sem ér a Yu Yu Hakushonak SOHA nem is fog. ^^'

Egyébként nem volt egy rossz fejezet ez sem de totál kiszámítható. Igaz most így kiderült egy s más de ez megint ilyen seggből kihúzom random a dolgokat kibúvó volt Kubotól. Az az egy szemű kéz is mi már az járkál vagy lebeg vagy mi az Isten az? Nevet Nagyon groteszk.

Batai: Összefoglalva: Bach élvezkedik hogy összeomlik a világ. A többiek be vannak pisikélve. Közben Ukitake megidézi Kamikakéval vagy mivel az egy szemű kéz szörnyet hogy vegye el minden szervét már ha jól értettem egy szóval kinyírja Ukitakét hogy egy üres porhüvely legyen és ha jól értem Ukitake nem lesz Lélek Király csak a Lélek Király keze. De most felmerül a kérdés ha ő csak a keze lesz az mire lesz elég? Vagy a Lélek Király az több shinigamiból áll össze vagy mi a szösz? Lehet Aizen is és azért kell hogy egybeolvadjon Ukitakével és úgy alakítják majd együtt az új Királyt. Legalábbis szerintem valami ilyesmi lesz. Tömören kb ennyi történt.

Egyébként van más fordítás is Google a barátod. Nevet

Mindenesetre azért milyen röhejes már hogy Shinigamik akik elvileg sima szellemek megbetegedhetnek. Nevet De ettől függetlenül várom mi lesz Aizennel ő az egyetlen aki még érdekel. Ichigo meg egy szánalmas idióta aki kb egyenértékű Himével. ikszdé
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5425 Dátum: 15 feb 19, 16:40:14 »

Nem tudom nekem Ukitake betegsége mindig is szúrta a szemem,mert bárhogy sérült meg valaki (kapitány,sima katona stb) kb mindig helyre kapták őket,erre fel ő volt az egyetlen aki folyamat beteg volt,ezért is csodálkoztam rajta hogy wtf ott volt anno Unohana stb és nem tudják helyrehozni..
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5426 Dátum: 15 feb 19, 16:54:08 »

Egyébként van más fordítás is Google a barátod. Nevet

Lojális vagyok az oldalamhoz .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5427 Dátum: 15 feb 19, 18:34:45 »

Ha ez a lélek király jobb keze, akkor hol van a bal, meg a 2 lába? Lehet hogy a nullásoknál van a többi test része és biztonsági intézkedésként vállt meg a testrészeitől hogy vészesetben ne omoljon össze a világ. Ez bizar. Nevet Akkor Bach következő dolga lesz kinyírni Ukitakét, ezt miért nem látta előre ha akkora májer?
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #5428 Dátum: 15 feb 19, 18:42:48 »

feltünt másnak is hogy kyorakun megint van szemkötö? Mosolyog) ugy latszik ténykeg csak baki volt ahogy gondoltam

nagyon tetszett ez a resz hetek ota elöször (végre a kedvenc tajcsombol egy ficánkoló jobb kéz lesz el se tudok képzelni jobbat xdxd)
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5429 Dátum: 15 feb 19, 19:13:00 »

Ezt így azért nem tudom elképzelni bakinak mert ha anno tényleg baki volt, hogy nem volt rajta akkor a kiadás után erre Kubo nyilván rájött vagy szóltak neki éppen ezért ha nem is magyarázta volna meg semmivel mindenki betudta volna annyinak, hogy meggyógyult de akár még ki is találhatott volna rá valamit ha eleve nem volt meg az ötlet.Most viszont visszarakta rá amiből következtethetünk arra, hogy van és volt is egy cél ezzel.Aztán meg kitudja  Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!