24 máj 19, 18:19:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003536 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5280 Dátum: 15 jan 29, 23:47:36 »

Most direkt újra olvastam egy csomó fejezetet régebbről. Sokan nagyon panaszkodnak, hogy alig haladunk előre egy fejezetben, már megevett a fene, hogy most én emlékszem rosszul, mert nem gondolom, hogy több dolog történt egy fejezetben régebben. Szándékosan a Fullbring történetszál előtti fejezeteket olvastam, és egyáltalán nem éreztem, hogy több tartalom és nagyobb előre lépés volt anno egy fejezetben, mint most. Az volt az egyetlen különbség, hogy régen egy fejezet 19 oldal volt, most meg csak 17 oldal, semmi több. Szóval ezért tényleg felesleges panaszkodni, mert régen se volt másképp.

Abban igazat adok, hogy vannak fanok, mint mindennek, de én nem gondolom, hogy a fórumozók többsége elvakult és fanatikus lenne. Attól, hogy a többség nem minden fejezetben tör ki és szid mindent az nem elvakultság. Természetesen sokszor nem az történik, az amit szeretnénk, és sok fejezetben van logikátlanság (ebben a fejezetben Ikkaku visszatérése, és Oshou), de nem azért olvasom a mangát és járok ide fórumozni, hogy mindenen fennakadjak és kitörjek. Az már régen rossz és akkor már tényleg felesleges is lenne olvasni, mert ha valamit ennyire nem szeretek azt nem csinálom, mert egyáltalán nem egészséges dolog. És ezt a két logikátlanságot leszámítva tényleg élveztem a fejezetet, mert meglett teremtve egy jó hangulat, ami főként Ukitake-nek volt köszönhető. Ezt most tényleg nem veszekedésképp írtam és amúgy sokszor egyetértek veled.

Nem akarom az FT-t idehozni egyrészt mert utálok mangákat összehasonlítgatni, másrészt mert nem tartozik ebbe a témába, de teljesen igazad van, amit azzal kapcsolatban írtál.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 29, 23:49:03 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5281 Dátum: 15 jan 30, 00:24:16 »

Azért a régi Bleach nem csak ennyiben volt más mint amit írtál.
Régen nem voltak ekkora bakik, sőt látni lehetett hogy törődik a mangával a készítő és a történet is haladt előre rendesen, konkrétan izgultam hogy mi lesz, alig vártam az új fejezetet. Szó szerint volt történet. Most nincs. jó persze van egy kamu story de ugyan már nincs felépítve semmi.

anno Narutonál csomóan arra panaszkodtak hogy kubo csak úgy kihúzta a seggéből Kaguyát. Közben meg ő fel volt építve. De ez elmondható az eddigi talán legkeményebb ellenfélről a Bleachben? NEM! Ráadásul nem is a legkeményebb ellenfél mert Aizen szarrá alázná. sőt lehet hogy már meg is tette. Nevet

Meg súgom nektek hogy mai napig BÁRMIKOR megnézném újra az animét DE csak addig amíg Ichi legyőzi Aizent. Ugyan ez a Mangánál is. Más shounennél nincs ilyen szóval nem velem van a baj és nem azért van mert mások lettek az igényeim vagy mert öregedtem és gyerekesnek tartom a Bleach-et. Azért van mert mocskosul unatkozok a Bleachen. Nem izgulok rajta egy cseppet sem. Tudom szinte oldalról oldalra hogy mi fog történni nincs meglepetés.
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5282 Dátum: 15 jan 30, 00:31:09 »

Azért a régi Bleach nem csak ennyiben volt más mint amit írtál.
Régen nem voltak ekkora bakik, sőt látni lehetett hogy törődik a mangával a készítő és a történet is haladt előre rendesen, konkrétan izgultam hogy mi lesz, alig vártam az új fejezetet. Szó szerint volt történet. Most nincs. jó persze van egy kamu story de ugyan már nincs felépítve semmi.

anno Narutonál csomóan arra panaszkodtak hogy kubo csak úgy kihúzta a seggéből Kaguyát. Közben meg ő fel volt építve. De ez elmondható az eddigi talán legkeményebb ellenfélről a Bleachben? NEM! Ráadásul nem is a legkeményebb ellenfél mert Aizen szarrá alázná. sőt lehet hogy már meg is tette. Nevet

Meg súgom nektek hogy mai napig BÁRMIKOR megnézném újra az animét DE csak addig amíg Ichi legyőzi Aizent. Ugyan ez a Mangánál is. Más shounennél nincs ilyen szóval nem velem van a baj és nem azért van mert mások lettek az igényeim vagy mert öregedtem és gyerekesnek tartom a Bleach-et. Azért van mert mocskosul unatkozok a Bleachen. Nem izgulok rajta egy cseppet sem. Tudom szinte oldalról oldalra hogy mi fog történni nincs meglepetés.

Kubo húzta elő kaguyat wut?  Hmm? ,már annyira össze v zavarodva,hogy összevissza beszélsz..ám én cseppet sem tekintetem felépítettnek,mert akkor került felvezetésre flashback stbvel mikkor megjelent,szóval mi zárja azt ki hogy Bach nem lesz felvezetve flashback meg hasonló dologgal? vagy ez volt az utolsó fejezet amit olvastam?? hmm..az a baj hogy sokszor túl előre gondolkozol és kb sose jön be,mert se te se én se más nem igen lát a jövőbe,és azért még nem annyira egyértelmű minden kis kocka...
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 30, 00:35:19 írta ZangetsuX » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5283 Dátum: 15 jan 30, 00:58:29 »

Én kérek elnézést hogy hibázni mertem, Mr. Tökély.  smirksweat

Kaguya több mint 30 fejezettel azelőtt meg lett említve mielőtt konkrétan megjelent.  Pojén

Bach-ot már nem lehet felépíteni mert rég megjelent de kb semmit se tudunk róla. Szóval itt csak te vagy megzavarodva.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 30, 01:09:51 írta Kuro25 » Naplózva

TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #5284 Dátum: 15 jan 30, 01:59:51 »

Én kérek elnézést hogy hibázni mertem, Mr. Tökély.  smirksweat

Kaguya több mint 30 fejezettel azelőtt meg lett említve mielőtt konkrétan megjelent.  Pojén

Bach-ot már nem lehet felépíteni mert rég megjelent de kb semmit se tudunk róla. Szóval itt csak te vagy megzavarodva.

Bach meg 550 fejezet óta meg van említve... csak akkor még Zangetsu néven futott és 1000 évvel fiatalabban nézet ki ikszdé Az meg már részlet kérdés, hogy ezt senki sem sejtette jó hosszú ideig, hogy ő Bach bye bye Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 30, 02:03:05 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #5285 Dátum: 15 jan 30, 11:50:50 »

Kuro én meg tudlak érteni abból a szempontból, hogy kevesled a Bleach fejezetek mondanivalóját. Oké az, hogy te nem vagy egy elvakult rajongó, (de rajongónak nevezed magad) aki akkorsem emeli ki a fejezetkben lévő mínuszt, ha tényleg van benne, viszont te már szabályosan ócsárolod, jóhogy nem küldöd már el az anyjába Nevet Nem tudom, hogy azért szídod, mert meg akarod mutatni nekünk, hogy te igenis nem vagy egy elvakult, szipi-szupi rajongó, vagy azért, mert te tényleg csalódott vagy, és azt szeretnéd, hogy a hozzászólásaidon a reménytelenség vetüljön felénk, vagy ennek az ellenkezője. Nekem nagyon az előbbi vagy, aki épp azért is mondja, és mondja...Csak, hogy valami nagyot mondjon. Én nagyon szeretem a Bleach-et, én is keveslem a fejezetek mennyiségét és mondanivalóját, de így szídni, ahogy te teszed, soha nem tudnám.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 30, 11:57:15 írta Fuuga » Naplózva
Astrath
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #5286 Dátum: 15 jan 30, 12:51:54 »

Kuro, én tényleg annyit röhögök rajtad már lassan fél éve.. eszméletlen  Nevet  bárki ír valamit ellened most a mimikára, "hát én pont odáig szerettem a bleachet"  valami kifogás csak van mindig, hogy őszinte legyek, a showder klubban égetik magukat az emberek úgy mint itt te és ezt komolyan mondom.Annyiban tudok azonosulni veled hogy szerintem sem halad a történet, viszont én nem írom ezt le a forumra, mert minek?veszekedésnek?úgyse fogja senki írni hogy igen igazad van.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5287 Dátum: 15 jan 30, 17:44:34 »

Bach meg 550 fejezet óta meg van említve... csak akkor még Zangetsu néven futott és 1000 évvel fiatalabban nézet ki ikszdé Az meg már részlet kérdés, hogy ezt senki sem sejtette jó hosszú ideig, hogy ő Bach bye bye Pojén

Remélem ezt csak viccnek szántad. Nevet
Egyébként Bach nem Zangetsu hanem az erejének a lenyomata vagy mi a gyöpöt talált ki rá Kubo.
A megemlítés alatt egyébként nem azt kell érteni hogy "volt egy nőm régen szőke volt a haja." pl. Mert ebből magát a karaktert nem ismerjük meg. Nevet És hát Bachot egyáltalán nem ismerjük.

@Fuuga: Eltaláltad csalódott vagyok ezért szidom mint a rongyot. Mert régen ez volt a kedvenc mangám. Régen nem olvastam ennyit mint most (Jelenleg 76 aktívan olvasott mangám van) szóval nem volt neki nehéz bekerülnie a TOP 5-be de akkor is.... Én viszont nem szoktam magamban tartani a véleményem SOHA! Márpedig a Fórum erre való. Az hogy egyeseket megbántok a véleményemmel mert vakon imádják a mangát arról nem tehetek. A véleményemmel nem őket bántom hanem a manga minőségét ócsárlom. És szánalmasnak találom hogy egyesek azzal jönnek hogy: "Minek olvasod ha nem tetszik már?" vagy "Miért kell írnod fórumra ha csak ócsárolni tudod, elveszed más kedvét tőle!" stb. Nem érdekel senki véleménye, nem tiltom meg hogy másnak tetsszen, örülök neki hogy ők még látnak benne olyat amibe kapaszkodhatnak. Én már csak lojalitásból olvasom. De ne mondják meg nekem hogy mit csináljak vagy ne alkossak véleményt csak mert nekik nem tetszik hogy nem egyezik az övékével.

@Astrath: Mi az Istenről hadoválsz? Milyen kifogás? Ha ilyen régóta röhögsz rajtam olvashattad volna régen is hogy addig szerettem a Bleach-et amikor lezárták az Aizen harcot. Nem tudom ezen mi a kifogás. Ez az igazság. Azóta folyamatosan romlik a minőség.

És már ne is haragudj de ahogy írtam a Fórum nem egymás seggének nyalásáról szól vagy az ömlengésről. Pláne ha nincs is miről ömlengeni. demokrácia van! Olyan véleményt alkotok amilyet akarok amíg azzal senkit nem bántok meg. Már pedig azzal senkit nem bántok meg hogy elmondom az őszintét. Az hogy nekik tetszett nekem meg nem az egy dolog de ezzel senkit nem bántottam meg max a gyermeteg embereket akik nem bírják elviselni ha valakinek nem jön be az épp aktuális kedvencük. ENNYI! Örülök hogy jól szórakozol rajtam, további jó mulatást! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 30, 17:45:22 írta Kuro25 » Naplózva

Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #5288 Dátum: 15 jan 30, 17:51:37 »

Idézet
bárki ír valamit ellened most a mimikára, "hát én pont odáig szerettem a bleachet"  valami kifogás csak van mindig, hogy őszinte legyek, a showder klubban égetik magukat az emberek úgy mint itt te és ezt komolyan mondom

Részemről is igaz hogy addig a pontig volt élvezhető a Bleach. A full bringeres arcot én szó szerint ugrottam mert annyira nem éreztem azt hogy ez a Bleach világába tartozna.. A mostani arcot izgatottan vártam mert láttam benne potenciált, lehetőséget azt hogy ez mennyire valósult meg gyakorlatban azt nem firtatnám ez is szubjektív nézőpont.
Szerintem Kuro hozzászólásaiban többnyire van logika, igaz hogy az ócsárlással néha átesik a ló túloldalára de valahol ezt is meg tudom érteni az eddigi elmondottai alapján.

A mimikás részre pedig nem tudok mit mondani. Míg fel nem hoztátok ezt a fajta elemzést bennem ez meg se fordult. Számomra maradandót nem okozott, nem úgy mint egy FT-es karakternek a feje. Arra tudok emlékzeni az előbbire meg nem. De lehet hogy ez jellemfüggő hogy kinek mi az emlékezetesebb, kedveltebb.

A mostani részről: nem értem hogy ez a rész miért lett jobb mint a többi, miért tetszett több embernek mint a többi. Számomra ez egy semleges fejezet volt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5289 Dátum: 15 jan 30, 18:14:24 »

Már a Vaizardok belépője óta baj van ezzel a mangával. Aizen legyőzése és Ichigo gyors képzése abban a folyosóban, szintén nevetséges volt. Ichimaru Gin pedig csak hab volt a tortán. Gyűlöltem a karakterét alig vártam, hogy kiverjék az összes fogát és letöröljék azt az irritáló mosolyt az arcáról, erre a végén csak szánalmat éreztem és sajnáltam, hogy így meggyalázta a alkotója. Aizen átalakulása meg Dragon Ballba is mehetett volna, ha még 25-30 fejezetig húzza.
A mostani fejezetek pedig szót se érdemelnek. Nem is értem minek ennyi energiát fordítani a fikázásra és értelmetlen veszekedésre hétről-hétre.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 30, 18:15:43 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5290 Dátum: 15 jan 30, 19:45:50 »

Magyarra fordítva nem a manga rossz, csak nektek nem tetszik.Ez egyáltalán nem ugyanaz.Hagyjuk már abba azt, hogy a személyes véleményt kiterjesztjük és általános igazságként kezeljük Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5291 Dátum: 15 jan 30, 20:34:23 »

Magyarra fordítva nem a manga rossz, csak nektek nem tetszik.Ez egyáltalán nem ugyanaz.Hagyjuk már abba azt, hogy a személyes véleményt kiterjesztjük és általános igazságként kezeljük Nevet

ami azt illeti ez nem igaz. Nem csak nekünk nem tetszik. Ez pont olyan hogy mi látjuk hogy ott van előttünk a beton oszlop ezért nem rohanunk bele, egyesek viszont nem látják. Ennyire egyszerű.
Ez már rég nem ízlés kérdése mert ha az lenne eleve nem is kezdtünk volna bele a mangába. Itt arról van szó hogy a mi érdeklődésünk ez a szappanopera, (mert ez az, bár még az is fordulatosabb ennél) már nem köti le. És nem azért mert nem megfelelő a mi ízlésünknek hanem azért mert ennyi erővel egy üres papír lapot is nézhetnénk abban sem történik több. Bleachben rengeteg potenciál lehetne még most is csak nincs kihasználva. Mi látjuk ti nem, ennyire egyszerű. Ez mér rég nem a teszik vagy nem tetszik kérdésről szól.
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5292 Dátum: 15 jan 30, 22:55:43 »

Wow. Le vagyok nyűgözve. Az emberek olyan állhatatosak tudnak lenni. Hétről hétre olvasom, hogy milyen sz@r a Bleach, és Kubo egy töketlen, béna alak. Egyre csak ócsároljátok ezt a szerintetek sz@rt, meg vitatkoztok a többiekkel, hogy de akkor is ótvar és kész... A többiek, hogy de nem is meg, ez meg az... Én már abba belefáradok ha csak olvasom. De bármilyen sz@r, meg színvonaltalan ti akkor is kitartotok! Lemerném fogadni, hogy a heti fejezet elé is úgy ültök le, hogy már ott van a kezetek ügyében a wc pumpa. bow Folyik a tök értelmetlen állóháború, mert ízlések és ficamok, és meggyőzni a másikat, a két tábor teljességgel képtelen, így csak újra meg újra elismétlitek ugyan azokat az érveket és ellenérveket, hétről hétre mintha újak lennének. Biztos nagyon élvezitek, hogy ilyen értelmetlen dolgokon vitatkoztok újra meg újra. Nem értem miért nem lehet csak simán leírni, hogy: Nekem tetszett. Nekem nem. Pont. Mindenki elmondta, hogy mi a véleménye, és ennyi. Miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy kinek mi tetszik, vagy éppen nem tetszik? Nem igen akartam beleszállni egy ilyen beszélgetésbe, de már komolyan olyan fárasztó csak olvasni is, hogy úgy éreztem nem bírom tovább. Bocsánatot kérek.

A fejezetről... Nekem ez pont az elment kategóriába tartozott. Az nagyon tetszett, hogy Nanao kiállt Zaraki ellen, meg a szerzetes megjegyzése is érdekes, de többi nem nagyon izgatott fel. Mondjuk nekem Ukitake nagyon gyanús. Pár fejezete még talpig kötésben, mélabúsan sétálgatott egy nagyra nőtt árnyékkal, most meg ugrál mint a ma született bárány, és vigyorog jobbra balra. Árnyék sehol.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5293 Dátum: 15 jan 30, 23:00:34 »

Sidea: Azért nem lehet csak annyit írni hogy "Nekem nem tetszett!" mert ennyiért büntetést kapnánk. Ugyanis a Fórum szabályzatban benne van hogy egy kommentnek minimum 4 szóból kell állnia! Nevet
Elég hülye szabály de ez van. Ráadásul ha valaki ezt írja egy másik megkérdi miért nem tetszett neki.
Ha meg kicsit bővebben fejti ki akkor ugyan ott tartunk. Itt nem az a probléma hogy elmondom pl én hétről hétre hogy moslék fejezet volt ismét hanem az hogy egyesek ezt nem tudják feldolgozni. ^^'
Én meg nem bírom elviselni ha megakarják mondani hogy már pedig én vagyok a hülye mert nem tetszett nekem. Meg hogy akkor dobjam a picsába.

Ahogy mondtam demokrácia van azt mond mindenki amit akar.
Ennyi.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5294 Dátum: 15 jan 30, 23:01:01 »

Ukitake csinálta a megfigyelő  helyettes shinigami jelvényt is  Nevet
Rafinált ö is az biztos..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!