24 máj 19, 20:58:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003592 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #5070 Dátum: 14 dec 13, 19:33:18 »

Ennek a harcnak csak ugy lehetett volna normális befejezést adni ha egy külső tényező vetett volna véget neki illetve ha bach még elötte annyira bekeményít, hogy egy izgalmasabb egyenlöszintü közelharcot kaptunk volna a sablonos aprítok aztán engem aprítanak helyet smirksweat.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5071 Dátum: 14 dec 13, 19:47:50 »

Igazából én azt vártam, hogy hirtelen beesik Ichi, vagy valaki más és azzal van vége ennek, de csak nem jött össze.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5072 Dátum: 14 dec 13, 19:57:05 »

Annyit kellett volna mondania, hogy: Nem ismerek még egy hozzád fogható shingiamit Genryuu-samán kívül, hogy egy azon korszakon belül két ilyen képességű Shinigami létezzen már -már veszélyes az egyensúlyra nézve. Pontosan ezért volt szükségem a főparancsnok zanpaktoujának képességére. Gondoltam, hogy enélkül nem győzhetek nem okoztál csalódást de kérlek fejezzük ezt be itt és most Ichibē Hyōsube.
Harcolnak még egy kicsit és szépen legyújtja Yammamoto képességével. Lentieket békén hagyja és maximum később nyúl hozzájuk. Így Bach is cseles és kellő kép inba és Budha se marad szégyenben.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5073 Dátum: 14 dec 14, 12:52:21 »

Annyit kellett volna mondania, hogy: Nem ismerek még egy hozzád fogható shingiamit Genryuu-samán kívül, hogy egy azon korszakon belül két ilyen képességű Shinigami létezzen már -már veszélyes az egyensúlyra nézve. Pontosan ezért volt szükségem a főparancsnok zanpaktoujának képességére. Gondoltam, hogy enélkül nem győzhetek nem okoztál csalódást de kérlek fejezzük ezt be itt és most Ichibē Hyōsube.
Harcolnak még egy kicsit és szépen legyújtja Yammamoto képességével. Lentieket békén hagyja és maximum később nyúl hozzájuk. Így Bach is cseles és kellő kép inba és Budha se marad szégyenben.

1 Yama aligha volt olyan erős mint Bud ,2 szépen megmondta hogy Yama még a nem kívánatos shinigamik listáján sincs fent,csupán szánalomból vette el a bankai-ját vagy mert nem akart időzni míg fair csatában elveri és/vagy megsérül...
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 14, 12:55:04 írta ZangetsuX » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5074 Dátum: 14 dec 14, 13:17:22 »

1. Kár, hogy Yamamoto maga mondta, hogy 1000 éve nem született shinigami, aki nála erősebb lenne. Idősebbnek látom Budnál szóval ez megint Kubo fél-e zseniális megoldás.
2. Mit mondott meg Yama? Kubo azért csinálta ezt, mert fingja nem volt fer csatában, hogyan verné el bárki a vénséget. Ha meg valaki ellen cselt kell használni az biztos nem azt jelenti, hogy gyenge.
3. Azért ilyen szánalmas a manga, mert képtelen így megoldani a helyzetet és nevetségessé teszi a saját karaktereit. Ahogy most teszi majd ezzel a kopasz gyagyással is. Többet járna az esze kevesebbet a szája nem jutna oda ahova.

Megalázta Gin-t szerencsétlen Aizen legyőzése is nevetséges volt. Ichigot már nem tudom hányszor meggyalázta. Ukitake és Byakuya teljes szégyenben van. Shiro-kun és Hinamori pedig omfg szinten van. A vaizardokat csak említem, mert ha fel kéne sorolni őket hosszú lenne. Nulladik osztag is majd ide jut csak várjuk ki.
Ehhez képest, ha mondjuk ezt mondja Bach a karaktereinek a respectje nem lenne a béka segge alatt. Viszont itt mindeki nagyokat beszél és utána elverik mint a lovat. Jihhhá.
Szinte alig van karakter, akit ne szúrt volna el.

Jah amúgy, akkor most Ishida is mindenható szent lélek lesz?
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 14, 13:22:11 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5075 Dátum: 14 dec 14, 13:44:22 »

1. Kár, hogy Yamamoto maga mondta, hogy 1000 éve nem született shinigami, aki nála erősebb lenne. Idősebbnek látom Budnál szóval ez megint Kubo fél-e zseniális megoldás.
2. Mit mondott meg Yama? Kubo azért csinálta ezt, mert fingja nem volt fer csatában, hogyan verné el bárki a vénséget. Ha meg valaki ellen cselt kell használni az biztos nem azt jelenti, hogy gyenge.
3. Azért ilyen szánalmas a manga, mert képtelen így megoldani a helyzetet és nevetségessé teszi a saját karaktereit. Ahogy most teszi majd ezzel a kopasz gyagyással is. Többet járna az esze kevesebbet a szája nem jutna oda ahova.

Megalázta Gin-t szerencsétlen Aizen legyőzése is nevetséges volt. Ichigot már nem tudom hányszor meggyalázta. Ukitake és Byakuya teljes szégyenben van. Shiro-kun és Hinamori pedig omfg szinten van. A vaizardokat csak említem, mert ha fel kéne sorolni őket hosszú lenne. Nulladik osztag is majd ide jut csak várjuk ki.
Ehhez képest, ha mondjuk ezt mondja Bach a karaktereinek a respectje nem lenne a béka segge alatt. Viszont itt mindeki nagyokat beszél és utána elverik mint a lovat. Jihhhá.
Szinte alig van karakter, akit ne szúrt volna el.

Jah amúgy, akkor most Ishida is mindenható szent lélek lesz?

1 megint csak hülyeséget mondasz,maga Kyouraku mondta hogy ők 4-en erősebbek mint az egész Gotei13,és ebbe gondolom minden kapitány beletartozott..aztán meg,szerintem cseppet se igaz hogy Yama idősebb volt,mert mikkor lejöttek a 0-ok az itteni kapitányokat kb óvodás gyerekként kezelték ergo ők se most jöttek le a falvédőről,egyébként az meg tök tény és én is ezt mondtam anno hogy azért vette el a bankai-t tőle mert egyszerűen parázott Yama-tól és nem mert fair küzdelmet ellene,de ezt 1x eljátszotta Aizen is Ő még be is vallotta hogy fair küzdelemben biztos vesztene..Itt hibázott Kubo,egyszerűen túl nagy hatalmat tulajdonított Yamabá-nak,és máshogy nem  is igen jött volna ki a legyőzése,így a saját erejétől kellett veszítenie ami szerintem SZÁNALOM!
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 14, 13:46:49 írta ZangetsuX » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5076 Dátum: 14 dec 14, 13:48:06 »

Mondtak itt már sok mindent még se volt belőle igaz szinte semmi. Nem venném komolyan az ilyen fajta kijelentéseket főleg, hogy ők is egyszer a gotei tagjai voltak. Kyoraku mikor ezt a kijelentést tette Yama már halott volt igaz? Szóval nem tartozott bele a gotei 13-ba.
Ha Kubonak van esze, akkor úgy is megtudjuk mi volt ezer éve kíváncsi vagyok ki milyen erős volt fiatalon és ki az idősebb. A kérdés az megmutatja-e Kubo.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 14, 13:50:24 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5077 Dátum: 14 dec 14, 15:16:01 »

Az a baj az ötleteddel Hiei, hogy aki ennyire utálja a shinigamikat mint Bach, az nem fogja elismerni az erejét se Buddhának se Yamának akármilyen bika karakterek is.

Yama ellen azért kellettek a trükkök mert túl OP volt amivel semmi baj sincs.A manga végén sem lesz senki olyan szinten mint ahol ő volt még Ichi se.

Aizen egyik formájában sem tudta volna leverni a bankai-át, igaz egy "gyengébb" formájában jelentette ki, hogy egy fair küzdelemben veszítene ellene de Aizen nem is tudhatott arról, hogy milyen erős a bankai-a mivel azt csak Kyorakuék és Bach látták csak, ők se a teljes erejét.Bár ha Aizen nem robbantja rá Yamára a rujin jakka lángjait abban a formában lehet kikapott volna még egy zp nélküli yama ellen is.

Ez a nulladik osztag egyesített ereje nagyobb a Gotei 13-nál meg 100%, hogy a Yama nélküli Gotei 13 valamint nem is igazán arra kell itt szerintem gondolni, hogy olyan rohadt erősek a nullások hanem, hogy ha csapatban harcolnak akkor nagyobb az erejük.Azért vannak olyan képességeik amiket ha egymás mellett harcolva összehangolnak nem igazán lehet leverni őket.De ha 1v1-t nézünk maxon szerintem Kyoraku meg Ukitake erősebb 1-2nél.

a karakterek meggyalázásával meg mi a probléma?Ichigonál ezeknek a hatása csak az lett, hogy fejlődött erőben vagy jellemben és nagyon sokszor jó volt látni, hogy a földbe tiporják a nagy szájú karaktereket még akkor is ha néha a jó oldalról valók.


És nem csak Kubonak nem volt ötlete, hogy hogy lehetne elverni Yamát fair harcban hanem senkinek sincs.Egyszerűen túl OP-k azok a képességek.Körülveszi egy olyan láng ami a testét védi és a közelébe sem tudsz menni a kardja hegye a lángjaival kitöröl a létezésből ezenkívül van egy olyan támadása ami mindegy milyen védekezést használsz át fog vágni (north) és ha úgy van kedve még egy élőhalott csontváz sereget is meg tud idézni.Ezek "csak" a bankai képességei emellett még Kiduot is tud használni.Jelenlegi erőszintek alapján nem lehetett leverni fair küzdelemben.Esetleg ha Rukia Toshiroval edzett volna 2000 évig akkor talán el tudnák oltani.

Buddha sorsa meg majd jövőhéten kiderül még korai temetni.

Ez az 5 nem kívánatos személy dolog inkább a rittereknek szólt.Mindegy milyen erős egy shinigami ha sikerül ellopni a bankai-t akkor akármennyire bika is a saját bankai-át nem fogja tudni leverni csupán shikai-al.De volt aki bankai nélkül volt kapitányi szinten (Kenpachi) meg akinek nem tudták elvenni a bankai-át (Ichigo) ezért voltak ők nem kívánatos személyek.Yamát fölösleges lett volna beletenni mivel Bachnak biztos terve volt a kiiktatására meg egyébként is bármelyik rittert ki tudta volna iktatni csak shikaial.

Hiei én is remélem, hogy Ishida A-ja mást jelent.Még mindig irreális lenne ha csupán a lépést bírná tartani Ichigoval.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5078 Dátum: 14 dec 16, 10:17:00 »

Azért vigyázzunk az ilyen kijelentésekkel, hogy Ichi nem lesz olyan erős mint Yama volt. Szerintem Aizen is meghaladta Yama szintjét a végén. Másrészt azt is tudjuk, hogy egy quincy több bankait is lenyúlhat. Erről As Nodt-nál volt szó mikor Renjit kiütötték. Továbbá az nem tisztázott, hogy Ichibe nem idősebb esetleg Yamánál? Arról már volt szó a történetben, hogy akinek nagyobb a szellemi ereje az lassabban is öregszik. Másrészt nem kell feltétlenül erősebbnek lennie. Az ő igazi ereje szerintem a képességében rejlett, Bach pedig pont ettől volt védett. Ezért lehet majd bajban ha valaki olyan személlyel kell harcolnia akinél a pusztító erő dominál majd. Ahogyan összetörték a pajzsát úgy egy még nagyobb erő ellen az a pajzs esélytelen. Ha még tovább gondoljuk akkor Kubo nem véletlenül építette fel Ichigót éppen ebből a szempontból, illetve ejtegetett el olyan megjegyzéseket, hogy a quincy képességek nem hatnak a másik quincyre. Kivéve ha fizikálisan leveri egyik a másikat. Szóval ha létrejön egy ilyen mérkőzés akkor ott az fizikai erő és brutalitás lesz a döntő tényező.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #5079 Dátum: 14 dec 16, 14:18:54 »

...

Elég relatív azt mondanom, hogy Yama erősebb volt Budnál, viszont mégis megtenném. Yama bankaia ellen lehetetlenség harcolni, vagy elégsz a jelenlététől, vagy a pajzsától, ha közel mész, vagy kitöröl a mindenségből. Hiába érted meg, nem tudod fair küzdelemben legyőzni, kellett az a bankai lopás Bach részéről, más kérdés, hogy milyen egyszerűen vihette végbe.

Bud képességeinek kiskapujait, vagy gyengeségeit Kubo elmondatja Bachal a következő fejezetben, hamár megtudta és hatástalanította is, akkor nem lesz itt semmiféle baki, logikátlanság, vagy miegymás. Gond akkor lesz, ha Bach úgy tört ki a sötétségből, hogy "csak úgy". Akkor nem tudom én sem hova védeni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #5080 Dátum: 14 dec 16, 20:03:04 »

Sziasztok! Remélem jó helyen kérdezem.
Tegnap néztem meg a Bleach anime utolsó (366.) részét, és az érdekelne, hogy a mangában hányadik fejezettől folytatódik az utolsó befejezett anime!? Mivel imádom a Bleach-et, ezért követném tovább mangában, de nem tudom hányadik fejezettől folytatódik :S
Örülnék ha segítenétek!
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #5081 Dátum: 14 dec 16, 20:09:09 »

Kereken 480-tól kezdődik az utolsó arc, az ezeréves vérháború Mosolyog
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/480/1
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 20:13:08 írta balint002 » Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5082 Dátum: 14 dec 18, 12:04:50 »

Kint az új fejezet..és igen NEKEM volt igazam a jövőbe látás dologgal!..
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5083 Dátum: 14 dec 18, 13:44:35 »

Azért ezt ki tehetted volna.Na mind1.
http://www.mangareader.net/bleach/610
Lássuk mit nyújt ez a fejezet. olvas

Szerk:
Most lehet azt mondani hogy szemesnek áll a világ.
Komolyan elég durva szeme lett. Kb mintha minden irányba nézne egyszerre.
(Csoda hogy nem szédül bele,vagy lesz kancsal)
Ilyen magyarázat alapján simán belefért volna az Answer képesség is.
Már csak meg kéne vakítani! Nyelvesít
Nagyjából ez a magyarázat belefért,volt rá ideje is.Persze ettől még fura.
Bud jól tartotta magát még jövő sötétségét is harcba hívta.
Mondjuk az áldozás kicsit sokáig tartott.Elég jól húzta az időt.
Kár hogy a végén már nem bírta a "gyomra" és berobbant.

Cím alapján azt hittem lesz valami Yama Bankaiához hasonló,vagy belőle a csontvázak a sötétség ellen.
Sajnos ez nem jött be.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 13:56:02 írta K ichigo » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5084 Dátum: 14 dec 18, 13:45:41 »

Kint az új fejezet..és igen NEKEM volt igazam a jövőbe látás dologgal!..

Ez nagyon jó csak hogy később ezt még megbánod. Nevet

Miért? Mert egy rakás szart nem ér ez a képesség Ichigo ellen. Ismét csak: Miért? Mert ő a főszereplő, ergo neki kell nyernie majd és ezért kell majd kapnia egy olyan nagy ultimate erőt ami többet ér mint az előre látás. És mi lehet nagyobb erő annál hogy mint látni a jövőt? Egy ultimate sebezhetetlenség. Nevet De így is egálban vannak hisz Ichi nem találja el Bach-ot mert ő előre látja, Ichit meg nem tudja majd megölni mert főhős és ultimate védelme lesz. Nevet Ha csak nem lesz benne a Bleachben Doctor Who, Bach ellen senkinek nincs esélye. Na látod ezért mondom hogy Kubo egy hülye segg és az ilyen megoldásokból látszik hogy őt sem érdekli már a manga.

Most is 16 oldalból a fele magyarázkodás volt a másik fele meg A4-es fejekkel volt tele meg ismétléssel. A végére meg darabokra szaggatták szegény Bud-ot. De hál Isten talán vége ennek a szánalmas harcnak nevezett valaminek.

Bach szemei meg undorítóak ráadásul nem is egyedi. Most már bizton állíthatom hogy Bach, Yama és a Lélek Király közös fattya. ikszdé

Egy szó mint 100 Bach képessége ellen nincs ellenszer, ha csak Urahara ki nem talál valami jövőbe látó blokkolót akkor ez a harc örökké fog tartani, vagy mindenkit megöl.

Szánalmas, na. Grat Kubo. Nehogy egyszer egy reálisabb erőt adj egy ellenfélnek.

Szer: Jaj várjatok most jut eszembe hogy ez a Bleach. Így Ichigo könnyen fog nyerni mégpedig ultimate jutsu nélkül. Nevet az ő jövőjét nem látja majd Bach ezért fog nyerni. Ez a megoldás Kubora vallna hisz eddig mindig kapott Ichi olyan képességet mint az ellenfele. Valószínűleg Bach pont ezért állította maga mellé Ishidát is és ezért kell neki Aizen és Ichigo is. Hisz Aizen egyszer már manipulálta az időérzékét Bachnak. Szóval a végén Ichigo és Aizen egyesítik erejüket. Aizen tol egy jutsut Ichigo meg közben levágja.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 13:49:18 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!