24 máj 19, 22:39:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003636 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #5010 Dátum: 14 dec 11, 13:57:39 »

Bach még ok. De Ishida mint Almighty. Szürreális és ostoba ötlet volt, Kubo.

Hitte bárki is Hyosube győzni fog? Ugyan már.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5011 Dátum: 14 dec 11, 14:13:39 »

Pff kiégtem. Szánalmas rész volt .. juhász mindenható. ..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5012 Dátum: 14 dec 11, 14:25:26 »

Bach a lékkirály testvére vagy fia könnyen lehetséges.  Ördögi
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5013 Dátum: 14 dec 11, 14:35:47 »

Eddig is voltak bajaim, amit ki is fejtettem időről-időre, de ez most már konkrétan szánalmas.
A mindenható... Csodás... Minek ide jól megírt képességek, meg logikus erőszintek... Legyen a főboss mindenható azt jóvan... Nem számít, hogy Ichibei (Aki elvileg a legerősebb shinigami) a Bankai-ával elvette a teljes erejét, ő mindenható emberek! A legegyszerűbb magyarázat mindenre és egy pocsék történetíró válasza mindenre, ami kb egyeértékű azzal, hogy "Hát mert csak".
Mért képes erre? -> "Mert csak"
Mért nem halt ebbe bele? -> "Mert csak"
Mért nem beszélt soha senki róla korábban? -> "Mert csak"

Ugyan már, végül is kit érdekelne egy ilyen gagyi kis karakter 500 fejezeten keresztül, aki mindössze mindenható. Pf... Reggeli.
De jó oké, még ha ezt nem is vesszük, mert persze új karakter, ezt nem róhatom fel, de konkrétan hogy győzték őt le korábban? Már nem azért, de elvileg Yama verte le, meg lehet hogy Ichibei, akiket most (valószínűleg még csak nem is a teljes erejével, de Yamát tuti nem) felaprít. Konzekvens történetvezetés for the win!

Igazából igyekszem itt szavakba önteni, hogy mit érzek, de csak megyeget... Lényegében valami ilyesmit: "Te jó ég hová süllyedt ez a manga az arrancar arc óta..."
(Arról ne is beszéljünk, hogy ennek a harcnak, vagyis az utóbbi 4-5 fejezetnek 0 értelme volt, mert ebben a mangában a főbosst úgyis csak is plotpower Ichigo verheti le.)
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 14:39:01 írta Exkirion » Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5014 Dátum: 14 dec 11, 14:51:22 »

Viccesek vagyok,:D úgy  beszéltek mindenről ha ez lett volna az utsó fejezet,miből a francos égből veszitek hogy nem lesz semmi elmagyarázva hogy mi honnan van,vagy mitől/kitől az az erő..lehet simán a lélek király fia vagy tudom is én,akinek anno nem volt elég ereje ahhoz hogy felébressze a magában rejlő erőket,vagy isten tudja,de ne úgy beszéljetek már mintha vége is lenne..egyébként meg ez várható nem értem mit rinyáltok,azt hittétek hogy Ichibei fog győzi ellene?,szépen írtam már jó pár fejezettel ez elött hogy valami sunyi módon kb karcolás nélkül lenyomja majd őt,hiába badass,egyszerűen nem ő kell legyőzze oszt kész,ez minden mangában így van,nem 1 mellékszereplő fogja leverni nektek vagy qrvára megsebezni a főbosst(már ha ő az) hanem a főszereplő..
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #5015 Dátum: 14 dec 11, 15:04:26 »

Eddig is voltak bajaim, amit ki is fejtettem időről-időre, de ez most már konkrétan szánalmas.
A mindenható... Csodás... Minek ide jól megírt képességek, meg logikus erőszintek... Legyen a főboss mindenható azt jóvan... Nem számít, hogy Ichibei (Aki elvileg a legerősebb shinigami) a Bankai-ával elvette a teljes erejét, ő mindenható emberek! A legegyszerűbb magyarázat mindenre és egy pocsék történetíró válasza mindenre, ami kb egyeértékű azzal, hogy "Hát mert csak".
Mért képes erre? -> "Mert csak"
Mért nem halt ebbe bele? -> "Mert csak"
Mért nem beszélt soha senki róla korábban? -> "Mert csak"

Ugyan már, végül is kit érdekelne egy ilyen gagyi kis karakter 500 fejezeten keresztül, aki mindössze mindenható. Pf... Reggeli.
De jó oké, még ha ezt nem is vesszük, mert persze új karakter, ezt nem róhatom fel, de konkrétan hogy győzték őt le korábban? Már nem azért, de elvileg Yama verte le, meg lehet hogy Ichibei, akiket most (valószínűleg még csak nem is a teljes erejével, de Yamát tuti nem) felaprít. Konzekvens történetvezetés for the win!

Igazából igyekszem itt szavakba önteni, hogy mit érzek, de csak megyeget... Lényegében valami ilyesmit: "Te jó ég hová süllyedt ez a manga az arrancar arc óta..."
(Arról ne is beszéljünk, hogy ennek a harcnak, vagyis az utóbbi 4-5 fejezetnek 0 értelme volt, mert ebben a mangában a főbosst úgyis csak is plotpower Ichigo verheti le.)

Várjál még mert ez csak a képességének a neve éssss akkor még el se nyomott egy vollstandinget  ikszdé Ezek után az vajon milyen lehet át megy GOD modba és olyan hollow-angyaldémon Aisen-eket fog dobálni alap támadás ként ? Pojén

"úgyis csak is plotpower Ichigo verheti le"

Véleményem szerint akkor is Orihime-nek van a legerősebb képessége csak Kubo supportra pazarolja... Tagadás vagy elutasítás ha jól rémlik. simán elképzelhető, hogy juhász sz@rrá ver mindenkit majd egy laza mozdulattal Orihime elutasítja az életet tőle Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 15:06:35 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5016 Dátum: 14 dec 11, 15:05:04 »

Eddig sokszor read only voltam és nem értettem eggyet a negatív kritikával.
De juhász most olyan szinten kiverte a biztosítékot hogy nem hagyom szó nélkül.
Mert aizen ha nincs a hógolyó elpatkol keményen.
De ez? ez mi volt? semmi völlstanting yamato bankai sternritter segítség semmi nagy dolog.
És erre mi aválasz? mert meg tehetem!
Majd a végső harcnál ellene elnyomják a legerősebb technikákat eperék erre meg majd akkor is megvonaj a vállát és azt mondja meg tehetem?
nyád ! kubo!! !
És akkor a nakama love friends erejével meg letolják.. ugyan már.
Ha nem lesz erre értelmes magyarázat majd akkor kubo menjen a sóhivatalba!  Lehánylak
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5017 Dátum: 14 dec 11, 15:15:21 »

Nem értem a kiakadást persze a fejezetet furcsállom én is nem igazán tudom mit gondoljak.

Eddig mindig ment az adok kapok fordultak vagy 10x a dolgok ezidáig ha nem többször miből gondoljátok, hogy Ichibei nem tol valami még újabbat? nem kerekedik megint felül és nem oltja szarrá Juhász A-betűjét?

ennek a nakama powerupp meg ehhez hasonlóknak semmi értelme mivel ez se nem FT, se nem OP itt ez nem jellemző.

Következő fejezetben akár be is jöhet amit eddig írtam, hogy Ichigo beáll Ichibei mellé (másodszor akartam Jinbei-t írni ikszdé ) és mehet a 2v1.

Kubo remélem rendez dolgokat jövőhéten mivel az amúgy is sok kérdőjel mellé most adott jó néhányat.

Azt viszont nevetségesnek tartom, hogy Ishida is Almighty lenne.Nem is véleményezem inkább..
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #5018 Dátum: 14 dec 11, 15:18:30 »

Kár a fejezetért. Bud képessége még mutatott valamennyi kreativitást számomra, de juhász... Véleményem szerint a nagyság áldozata lett, mivel Ő a fő goré ezért muszáj volt neki adni az #1 betűt az ABC-ben... mert hát ő főfőfőf feje az egész quincy bagázsnak... a számozást meg Aizen mér ellőtte. Sokkal érdekesebb juhász képességet letehet volna kihozni az ABC bármely más betűjéből... Valaki tud a mindenható angol megfelelőjén kívül más olyan A-val kezdődő tulajdonságot ami illik egy főnökhöz ?
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #5019 Dátum: 14 dec 11, 16:00:27 »

Na ha Juha mindenható akkor, Eperke csak úgy győzheti le ha a lélek király átadja az erejét és Ichi is mindenható lesz. Amúgy elég gáz képesség inkább eltudtam volna képzelni valami németes dolgot, meg ez egyáltalán nem illik a karakteréhez(mintha lenne karaktere ikszdé).
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5020 Dátum: 14 dec 11, 16:08:00 »

Maga a bankai,és Ichibe módszere nem volt rossz.
Bach visszajön,kicsit gyorsabban mint kéne,de oké elmegy.
De ilyen képességet miért kapott,ha csak simán titulus lenne mint pl Főkapitány stb akkor oké.
Remélem hogy megmagyarázza akkor az eddig visszanyert képességekre utal.
Bár egy kicsit snassz lett volna az "ALL" is.
Igaz az elite quincyket kár lett volna feláldozni,de jogos önvédelem lenne hogy felépüljön.

The Alternative jobban tetszett volna,igaz ezt is nehéz értelmesen megvalósítani
Példáúl kiválasztja a számára lehetséges legmegfelelőbb lehetőséget hogy kivéldje,túlélje
(Akár Mayuri sebezhetetlen nyálka alakjához hasonló mód is passzolna.
Kis erőgyüjtés és visszahúzódás, hiszen sok plusszot és esélyt kapott shinigamiktól/quincyktöl de még nem tudta "megészteni".
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5021 Dátum: 14 dec 11, 17:58:12 »

Miért érzem azt hogy a többiek harca megint csak abból fog állni hogy a következő fejezetben látunk egy képkockát ahol a többi 0.-os is kivan ütve és ennyi?

http://pink-rattie.deviantart.com/art/Bleach-Ywach-Juha-Bach-Cosplay-447040882

Mindenható vagyok, mert megtehetem. ikszdé Ez így kicsit tényleg snassz egyenlőre.

De öröm az ürömben hogy végre jöhet a lélek király!!! (Már ha nem lesz helyszín váltás ami eléggé esedékes...)
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5022 Dátum: 14 dec 11, 18:15:21 »

Hogy Exkirion-t idézzem:

Szarok én a Bleach-re eztán! "MERT CSAK!!!!"

Egyébként: Itt azokhoz szólnék akik próbálják velünk fanyalgókkal megérteni a dolgokat.
Látom nem értitek a gondunk, pl azt amit Exkirion írt. Nem az a probléma hogy Bach nyer vagy veszít hanem a folyamat a fontos. Ergo a harc és a végkimenetel megvalósítása. Vili?? És ne gyertek mindig azzal, hogy de majd később megmagyarázza Kubo, ez csak egy fejezet volt, várjuk ki a végét. Az ilyen ratyi kifogások nem sokat érnek és csak a Mangát minősítik. BTW: Kubo megmagyarázza majd: Arra is 13 évet kellett kb várni mire megtudtuk ki is Ichi anyja igazából, pedig ő nem is főhős. Nevet

Na már most Engem rohadtul hideged hagy hogy Bach Mindennyaló vagy sem. Maga a harc ígéretes volt ezt nem tagadom, Bud-chan támadásai kreatívak voltak. De azért kérem szépen kb elvett tőle mindent, sőt nem is kb, ELVETT BACH-tól MINDENT de neki mintha ez csak egy szúnyog csípés lett volna ott áll mintha mi sem történt volna és azt mondja Mindennyaló vagyok.

Kubo kreatív mondhatom. Rémlik még a Hógolyó és Aizen? Nem tudták legyőzni Aizent. De miért? Mert a golyó teljesítette a kívánságát ergo mindenható lett. Most Bach ugyan ez csak Golyó nélkül. Ja és karizma nélkül. Aizen ennyiben volt jobb neki volt karizmája, egyénisége, Bachnak nincs. Egy szál sem! Igazából története sincs. Aizen fel volt építve míg Bach belépett az ajtón azt kiáltozva: "Most megöllek, MERT CSAK!" Már elnézést de ha én mindenható vagyok miért is szarakodok ennyit???

Nem lenen logikusabb lépés egy suhintással elintézni mindenkit és egyenesen Darth Vaderhez menni akinek csont alakú kutya kekszek vannak a szemében? Ha most megint az lesz mint Aizennél hogy Bach is Ichire vár hogy elérjen egy erőszintet és ő addig eljátszadozik tökön szúrom magam, nem is inkább Kubot. Már pedig nagyon erős a gyanúm hogy ez a szitu. Ichi kell valamire Bachnak és addig eljátszadozik, máskülönben aki mindenható nem szarakodik ennyit.

A röhejesség netovábbja hogy Bach egyedül képtelen volt lenyomni a Főtájcsót az ikrek kellettek hozzá, ismét Aizen copy ugye de ezt már akkor is részleteztem. Most kiderül mindenható de egy jóval gyengébb kapitány ellen nem mert kiállni stratégia nélkül és egyedül? Mikor Bud-chan aki 1000% hogy jóval keményebb egyedül megy neki. Grat mondhatom!
Miért nem lehet úgy csinálni egy történetet hogy pláne ha valaki mindenható hogy belépek az ajtón és puff mindenki halott. Mennyivel jobb lenne ha nem kéne végig szenvedni a felesleges sablon harcokat. Mással is el lehetne húzni az időt. pl TÖRTÉNET ÍRÁSSAL! Mert hogy az a Bleachnek egyáltalán nincs vagy csak nagyon kevés az fix. COPY PASTE csak így tömören.

Erre mondtam hogy egy jó harc nem adja el nekem újra a Bleach-et. Egyébként ha Bach mindenható Szergej miért lepődött meg ennyire?

Igen más nevet adok a karaktereknek mert az eredeti nem tetszik. Miért: "CSAK MERT!" ikszdé

Bud-chan/Ichi vs Bach tuti hogy nem lesz. Fölösleges Ichi egyedül nyer ahogy mindenki más ellen is. Ez nem Naruto hogy a végén belátja a hős hogy kell mások segítsége.

Nem tudom már ki asszem Rinnie írta hogy minden Shounen egyforma alapokon nyugszik.

Jogos ez így van de mint írtam a megvalósításban különböznek. És hát mindegyiknek van tanulsága amit eddig olvastam, KIVÉVE A BLEACH-nek!!! Ez a nem mindegy.

Na hosszú mondandóm le is zárom. Kötekedő kommentek nem érdekelnek, azok sem akiknek nem tetszik a véleményem és igazából senki sem érdekel mert az én betűm az "S" vagyis "SUPER-OVERPOWERED BLEACH HATER" ikszdé

F@cking sarcasm!!!!
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 18:22:06 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5023 Dátum: 14 dec 11, 20:03:40 »

Annak ellenére, hogy Bach "betűje" asspull-os, hagy némi érdekességet maga mögött Haschwalth szavai miatt. Mert ha jól értem, akkor az Bach képessége, hogy ha megtudja az ellenfele képességét, akkor lenulláza?

Mondjuk Bach kérdezte is, hogy tényleg "ennyi", illetve Yamamoto elmondta, hogy 1000 évvel ezelőtt nem használta a teljes erejét Bacj ellen csak most Royd ellen, s akkor veszített. Most viszont Royd miatt megismerte Yamamoto teljes erejét és leverte, most meg miután Spencer bácsi elkotyogott neki mindent azt is lenullázta!

Szerintem inkább erről van szó.

Soreszko témát tévesztettél. Feltételezem utoljára. Narutonak itt helye nincs. Engem nem érdekel, ha köpködöd, de azt ne itt tedd. Ez a manga attól nem lesz jobb, hogy a többit le akarod járatni.




« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 20:18:49 írta Hiei D. Legend » Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5024 Dátum: 14 dec 11, 20:18:07 »

Már nem azért, de egy 0. osztagos Zanpakutou nyitásának talán nem annyi reakciót kéne kiváltania az emberből, hogy "Aha, lapozzunk".

Minek foglalkozzak vele, amikor úgy is az lesz, hogy világgá kiabálja a képességét és ezért utána szétrugják a seggét 2 fejezettel később. A jelen harc pl nem több, mint egy 4-5 fejezete tartó f*szméregetés.
Exkirion te egy látnok vagy  ikszdé (vagy csak ismered a mangát mint mindenki aki nyitott szemmel jár  smirksweat)

Ui.:Kaguya és Bach között annyi a különbség hogy, az előbbire nem építettek egy egész arcot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!