24 máj 19, 18:17:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003535 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4965 Dátum: 14 dec 04, 13:10:00 »

Kísérletezik hogy mire képes az ellenfele,és egy kicsit alábecsülte.
Vagy csak az időt húzza.
Az biztos hogy meglepődött.
Remélem nem egy 3ik The Yourself quincy az.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4966 Dátum: 14 dec 04, 14:37:18 »

Szerintem Bach kicsit alábecsülte Bud-ot de valamilyen szinten csak játszik hisz túl komoly sérülést még nem kapott azért.

Valamiért az első 1-2kép jobban érdekel most Seireteie kívűl,de majd annak s eljön az ideje.

Nem fog ott eljönni semmi mert azok a képek csak arra szolgálták hogy bemutassa Bud képességét. Mindenhonnan elnyeli a sötétséget ha jól értem a képességét.

Kicsit hasonlít Kyoruaku képességére hisz ő meg az árnyékot használja fel.

Egyébként nem rossz harc ez de jó lenne már ha lenne némi haladás is mert oké hogy nagyon badass fejeket tud vágni Spencer bácsi de ennyiből áll kb az egész harcuk hisz előre nem igazán jutottunk.

Bach kardja tuti ZP valami flashbackben asszem volt róla szó hogy igen komoly köze volt anno SS-hez de én még mindig fenntartom továbbra is hogy Yamamoto leszármazottja hisz eléggé hasonlít rá. Bár Kubo nem igazán tud egyedi karaktereket rajzolni csak nagy ritkán akik meg ennyire hasonlítanak azok általában rokonok is nála. Nevet Így már lenne annak is értelme hogy Bach miért ilyen amilyen. Nem kapta meg anno SS irányítását vagy tudom is én. Kuboból ennél komolyabb indokot nem igen tudok kinézni. Nevet
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4967 Dátum: 14 dec 04, 14:43:57 »

ahhoz hozzá sem szólok, hogy egy olyan mangát akarunk lehúzni a harcok miatt aminek a legnagyobb erőssége a harc.Tryhard.

Ez a harc könnyen pályázhat az arc legjobbja címre vajon Kubo tudja jövőhéten még epikusabbá tenni?Ennél is?  Ördögi kiderül.

A fejezetet majd később kifejtem de most sietnem kell Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4968 Dátum: 14 dec 04, 15:32:31 »

ahhoz hozzá sem szólok, hogy egy olyan mangát akarunk lehúzni a harcok miatt aminek a legnagyobb erőssége a harc.Tryhard.

Ez a harc könnyen pályázhat az arc legjobbja címre vajon Kubo tudja jövőhéten még epikusabbá tenni?Ennél is?  Ördögi kiderül.

Kicsit kinyithatnád már a szemed mert eléggé rózsaszín ködben olvasod a mangát. Egyrészt senki sem akarta lehúzni a mangát bár tudom hogy rám gondoltál. Elismertem hogy jó a harc viszont azt is be kéne már látni hogy semmi előrehaladás nem történt. Pedig megy már a harc kb 1 hónapja és csak Bud-bá meg Bach-bá közt. Azért nem lesz egy harc epic mert Kubo sötéten ábrázol benne egy képkockát. Azt elismerem hogy jól néz ki de ettől maga a harc nem lett jobb. Jó lenne ha haladna is előre valamit.

Az meg a legröhejesebb kijelentés hogy a Bleach erőssége a harc de ebbe nem megyek bele megint mert elvakult fan vagy semmi több.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4969 Dátum: 14 dec 04, 15:37:27 »

Már pedig Bleach legjobb harcos Manga, nem véletlenül vannak ilyen hoszu harcok szépen kidolgozva.
 Mosolyog
Nagyon jó Anime anyag. 
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4970 Dátum: 14 dec 04, 15:42:01 »

Az meg a legröhejesebb kijelentés hogy a Bleach erőssége a harc de ebbe nem megyek bele megint mert elvakult fan vagy semmi több.

Nem az erősségge a harc, hanem egy jóideje már az egyetlen értékelhető meritje. Ha egykor nem lett volna a S.J egyik zászlóshajója a manga, akkor garantálom neked, hogy már rég úgy elkaszálták volna, ahogy illik.

Ez az egész vérháború arc, még ha helyenként egész menő is (nagyon nagy ritkán), akkor is úgy ahogy van egy értékelhetetlen maszlag szar történeti szempontból, arról nem is beszélve, hogy marhára nem köti le az olvasót, mert csak ölik egymást minden ok nélkül.
Már nem azért, de egy 0. osztagos Zanpakutou nyitásának talán nem annyi reakciót kéne kiváltania az emberből, hogy "Aha, lapozzunk".

Minek foglalkozzak vele, amikor úgy is az lesz, hogy világgá kiabálja a képességét és ezért utána szétrugják a seggét 2 fejezettel később. A jelen harc pl nem több, mint egy 4-5 fejezete tartó f*szméregetés.

3333. Komment yay. Jobbra is használhattam volna.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 15:47:41 írta Exkirion » Naplózva

virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #4971 Dátum: 14 dec 04, 17:43:16 »

Én nem vagyok valami nagy bleach fan  ,de eddig ez a háboru jobban bejött nekem mint amit a naruto produkált söt ezeket a negativumokat a 4. nagy ninja háborura is el lehet mondani. Nyelvesít
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4972 Dátum: 14 dec 04, 17:54:35 »

Már pedig Bleach legjobb harcos Manga, nem véletlenül vannak ilyen hoszu harcok szépen kidolgozva.
 Mosolyog
Nagyon jó Anime anyag. 

Nem akarok beszólni de hány Shounen mangát olvastál hogy a Bleach-et kiáltod ki a legjobbnak csak így simán. Nevet
tudod miért vannak ilyen hosszú harcok? Megmondom:

Azért mert amíg ezek csapkodják egymást szépen telik az idő és Kubonak nem kell mellé komoly történetet is írnia. Ha megnézed a Bleach harcokat nagyon kevés olyan van ahol szólt is valamiről a harc. Ezeknek már semmi értelme arról szól csak amit Exkirion is írt. Egyébként ez engem bánt a legjobban szerintem hisz 9 éve rajongója vagyok a mangának és Narutoval ellentétben itt nem látom hogy bármi erőt is fektetne bele a Mangaka. Lehet vitatkozni azon melyik shounen manga a legjobb meg hogy a Naruto sem volt a legjobb, pláne a vége felé de ott soha nem történt meg velem az hogy 10 perc alatt végig lapoztam a fejezetet ott lefoglalt egy harc is mert meg kellett értenem a miértjét. Itt nincs miért hisz az esetek 98%-ban csak időhúzásnak van a harc.

Jelentkezzen az aki szerint bármi esélye is van Bud Spencer barátunknak Juhász kapitány ellen. Ezek a harcok mind az időt húzzák amíg Stricigó megérkezik és jöhessen a végjáték. És ez mind nem is lenne baj ha közben lehetne élvezni a harcot de a sok agyon sötétített kép meg darkos fejvágás nem ad bele annyit hogy az ember azt mondja:

"Azt a büdös kurva életbe ez kicseszett jót!!!"

Legalábbis nálam ilyen kb az Aizen vs Ichigonál volt utoljára vagy épp Ulqi vs Ichinél. Ez mindent elmond hisz azok évekkel ezelőtt voltak már.

@Virgitto: Nem fogom védeni a Narutot de fényévekkel jobb volt az a háború mint ez. Ott láttuk hogy van súlya az egész harcnak, volt története és miértje és nem csak arra mentek ki a harcok hogy megérkezzen a főhős hogy megvédjen mindenkit hanem ott összefogtak az emberek hogy lenyomják a gonoszt. Igazából ott pont az tetté epikussá a harcot hogy nem Naruto győzte le a fő ellenséget egyedül. Arról nem beszélve hogy ott át lehetett érezni a dolgokat itt semmilyen érzés nincs jelen. Ez a nem mindegy. Ahogy írtam Narutonál is volt mélypont de legalább lehetett érezni hogy a mangaka próbálja kihozni a maxot belőle.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 17:57:36 írta Kuro25 » Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4973 Dátum: 14 dec 04, 18:50:16 »

Juha Bachba eddig minden ütést bevittek.
Ez a állás szerintem mindjárt megfog fordulni, ha Bach nem húzza az időt valamivel.

Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4974 Dátum: 14 dec 04, 18:54:38 »

Miután Mr lángész Shinigami kapitány megint eszesen közölte vele, hogy mit tud a képessége, nem csodálkoznék a dolgon.
Naplózva

virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #4975 Dátum: 14 dec 04, 19:19:27 »

Nem mint ha nem jött volna rá magatól, de valahogy az olvasókkal tudatni kell, hogy mi törtinénik.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4976 Dátum: 14 dec 04, 19:25:31 »

Igen, akkor amikor rájön és mondjuk az ellen gondolatbubijain keresztül, azt, hogy ő mire jött rá. Nem úgy, hogy közlöm az ellenségemmel, hogy mit tudok.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4977 Dátum: 14 dec 04, 19:26:17 »

Nem mint ha nem jött volna rá magatól, de valahogy az olvasókkal tudatni kell, hogy mi törtinénik.

Tudod aki nem full hülye vagy vak rájön ám magától is mert ilyen kb csak Bleachben van hogy a szádba rágják mi a képessége az egyénnek. Én eddig minden Shounennél rájöttem kinek mi a képessége anélkül hogy elmondták volna.
Naruto pl ebben is jobb ott ki is elemzik hogy mit tud az ellenfél. NA EZ A NEM MINDEGY!!!

Igen, akkor amikor rájön és mondjuk az ellen gondolatbubijain keresztül, azt, hogy ő mire jött rá. Nem úgy, hogy közlöm az ellenségemmel, hogy mit tudok.

Ennyi!  bow
Naplózva

virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #4978 Dátum: 14 dec 04, 19:30:07 »

Narutoban nem mintha olyan sok hatással rendelkezö képesség lenne smirksweat, inkább olvass szerintem jojot ha ilyesmit akarsz.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 19:30:41 írta virgitto » Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4979 Dátum: 14 dec 04, 19:43:28 »

Jaja, a Jojo az jó kis cucc, csak nem a Part3 Nevet
Amúgy, ha feltétlen a Narutoval akarunk példálózni, engem például megfevett a fene annó ott, hogy pl: Pain-nek mi lehet a képessége, amikor Jirayaval harcolt. Sőt utána egy egész arc arról szólt, hogy ezt kiderítsék és leszűrjék egyesével, hogy melyik mit tud.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!