24 máj 19, 18:49:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003542 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4920 Dátum: 14 nov 17, 22:30:12 »

Tudom ennek már nagyon kicsi az esélye,de Bachon vagy Lélekkirályon múlik csak.
Ichigo,ishida max még egy harmadik(Rukia vagy hasonló) kontra az összes Ritter egyszerre.Mind a a 26-29.
Harc vége fele pedig betoppana Az adott boss(talán a Juhászbak Yama tüzelőjével kicsit felerősítve.
Aizen elleni harc zenéivel. Nyelvesít




Ui:nem tudom mit nyomhattam félre,de annyira gyorsan írtam az elején hogy majdnem egy képet is megosztottam,ezzel egy időben. smirksweat
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4921 Dátum: 14 nov 18, 19:37:16 »

Azért az nem olyan egyszerű, hogy Bach használja Yama bankaiát hiszen ebben az esetben le kell mondania a saját egyedi erejéről. Legalábbis ezt tudtuk meg egy korábbi részből.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4922 Dátum: 14 nov 18, 21:38:35 »

Azért az nem olyan egyszerű, hogy Bach használja Yama bankaiát hiszen ebben az esetben le kell mondania a saját egyedi erejéről. Legalábbis ezt tudtuk meg egy korábbi részből.

Igaz, amelyiknél volt lopott bankai az nemtudta használni a saját képességét. És Bach is lopott egyet, de úgy tűnik hogy ez nem okoz neki gondot a saját képességei használatában. Már jópárat használt, szóval úgy látszik hogy csak a stern Ritterek képességeit gátolja.

Nem szoktam Bleach-el álmodni, de ma sikerült. Kiderült benne hogy Kyouraku Aizen és bosszúféleségből ölte meg a 46-ok tanácsát újra mivel ők csukták le a "hatalmas Aizent" azok a kis senkik. Ezután valami fekete gömböt húzott elő zsebéből ami kitágult és azon áthaladva feljutott a király dimenzióba mint egy garganta és mögötte jött Gin is. ( Ez mondjuk jó nagy ökörség mivel elárulta  ikszdé , az álmokat nem lehet irányítani de kétség telen hogy szívesen újra láttam volna a történetben.) Ja és Aizen a bebábozódás utáni alakjában volt, még a szárnyak elöttibe. Úgy látszik már én is eléggé kíváncsi vagyok hogy most mi van Aizen meg Kyourakuval ha már álmodtam is. Nevet Meg ugye megint semmi info vagy konkrétum csak az a szemkötő már hány hónapja.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4923 Dátum: 14 nov 18, 23:20:40 »

Igazából lehet irányítani. Keres rá: Lucid dream .kacsint

Nekem furcsa, hogy Kyouraku egyedül megy el a 46-ok központjába. Meg mikor elköszön Ukitakétől nagyon mosolyog. Kicsit gyanús.

Bach meg nem is zavartatja magát, hogy át ment rajta a nyíl. Szúnyogcsípés. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lewstherin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4924 Dátum: 14 nov 18, 23:47:23 »

Azért az nem olyan egyszerű, hogy Bach használja Yama bankaiát hiszen ebben az esetben le kell mondania a saját egyedi erejéről. Legalábbis ezt tudtuk meg egy korábbi részből.


Csak a Vollstanding-t nem tudjak hasznalni ha lopott bankai van náluk.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/17
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4925 Dátum: 14 nov 19, 00:30:02 »

Bachnál azért mások a mércék.
Ritterek neki köszönhetik a képességük,nagy részt az erejüket is.
Lehet azért van náluk ez a korlát mert csak az etgyik erő dominálhat,de a forrás kivétel lehet.
Amíg Kubo nem mutatja be,addig úgyis csak találgatni lehet.
Plusz csak alacsonyabb rangú quincykre tudunk hivatkozni.
Bach ezt nem említette meg magáról is.

Tilon:A saját nyíla.Ezen nem fog kiakadni.
Anno Ishidat se nagyon zavarta hogy rajta is robban a sprenger. smirksweat

Ha tényleg Aizen Kyoraku akkor ez neki igazi nosztalgikus érzés,azérz is mosolyodik el. Nevet

Ui:Nem rég esett leg Ganjut hallgatva,hogy ugyanaz a hangja mint Obitoé. Hümm-hümm
Eddig valamiért nem esett le.
Remélem most majd kitesz magáért.
A végén még véletleünl eláraszta a barátokat is homokkal,amikor betoppan. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 19, 00:32:53 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4926 Dátum: 14 nov 19, 14:36:16 »

http://www.mangapanda.com/bleach/606

Kubo képes és behoz egy vadi új szerepélőt a Shinigami oldalról. Nevet

Bud Pofonosztó Hyōsube nagyon durván tolja. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4927 Dátum: 14 nov 19, 14:51:05 »

Yoruichi húgát nem értem, bár tovább kellett vinni valakinek a klánt de ez így meglepett a semmiből Nevet mindenesetre nem negatívan ért.

Uraharát is jó volt látni, többi vendégre most annyira nem vagyok kíváncsi.

Budnak pedig már én sem merem kimondani a nevét Nevet nagyon brutális Nevet Még mindig úgy hiszem, hogy Bud és Ichigo vs Bach lesz.Bár kitudja lehet Bud leveri Bachot? :O (tuti nem) és Aizen meg leveri majd Budot? Nevet kitudja ikszdé

mindenesetre ez nekem 5/5-ös fejezet.Tartja az eddigi színvonalat.
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4928 Dátum: 14 nov 19, 15:14:20 »

A huga felbukkanasa elorevetiti az elestet yoruichinek szamomra nem tudom miert.. ikszdé Jo resz volt az tuti.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4929 Dátum: 14 nov 19, 15:25:22 »

Hiyori neki ugrik örömében Hikifunénak, mert szinte az anyja volt.
Juha Bach újra neki fog egy támadásnak, Hyousube tartja a frontot.
Yoruichinek meg most láthatjuk a húgát.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4930 Dátum: 14 nov 19, 15:52:43 »

http://www.mangapanda.com/bleach/606

Kubo képes és behoz egy vadi új szerepélőt a Shinigami oldalról. Nevet

Bud Pofonosztó Hyōsube nagyon durván tolja. Kúl

Látom kezd mindenki rászokni hogy Bud Spencernek hívja Hyosubét. Nevet
Elég érdekes fejeket vágott amúgy. De látszólag annyira azért nem lett túl nagy hatása Bachra a támadásainak.
Pedig elég durva képessége van. ^^'

Kubo meg megint elmehet a picsába már elnézést. Ezt utálom Kuboba de k...vára. Ki a tökömet izgat most Yoruichi húga? 605 fejezetig még csak szó sem esett róla hogy lenne egyáltalán neki. Erre tessék! Újabb 600 fejezet múlva az anyja is meg fog jelenni? Egyébként ha már behozza legalább ne egy az egybe copy paste módra csinálja meg. Külsőre tök olyan mint a fiatal Yoruichi. Csak egyszerűen semmi személyisége nincs csak egy nyervákoló p... Nem is értem Kubot mi értelme volt behozni őt? Úgyis majd az lesz hogy ő lesz az új Orihime aki Kurosaki-kun helyett Yoruichi-neesan-t fog vernyákolni de hasznosat nem tesz majd és pár fejezet múlva azt se fogjuk tudni hogy megjelent mert Kubo őt is elfelejti majd mint a többi random shit karaktert. Felháborít az ilyen komolyan. De legalább csak említés lett volna anno róla hogy van rokona...

Mondjuk nem tudom minek lepődök meg ilyeneket hisz Kubo mindig is ilyen volt. Szerintem az ötleteit beüti generátorba ami random választ egy ötletet és az lesz a heti fejezetben. Vagy neki is bálnák csinálják a műsort mint anno South Park részben a Family Guy-nak. Nevet

De legalább megjelentek Hiyoriék is nekik örülök. Urahara már megint mi az Istent tervezhet?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 19, 15:56:13 írta Kuro25 » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4931 Dátum: 14 nov 19, 16:57:02 »

A sunyi Kyouraku és Ukitake páros után most behozza a Bleach másik legsunyibb karakterét Uraharát. Remélem, hogy lesz még jelentős szerepe neki is.

Yoruichi húgán most tényleg nem lehet kiakadni. Egyáltalán nem volt törtvényszerű, hogy Yoruichi húgát megismerjük a történet folyamán. Akkor megérteném a felháborodást, ha egy olyan szereplőnek hozná be a testvérét aki tényleg főszereplő és mindent tudunk róla. Magáról Yoruichiról is keveset tudunk nem is csodálom, hogy most derül ki, hogy van egy húga. Másfelől viszont megtudom érteni a kiakadást, mert ahogy én is elnézem egész végig az lesz a szerepe, hogy nyivákoljon.  smirksweat

Hiyoriékat is behozta a frontra. Kicsit tényleg kezdenek sokan lenni a Shinigamik oldalon. Tuti lesz még lent is valami katyvasz.  Gondolkozik

A második fele megint Bach vs Hyousube...hát ez még mindig szájkarate szagú volt, még ebben a fejezetben sem mutattak az erejükből szinte semmit se. Bár azért érdekes megfigyelni az előző fejezet utolsó oldalán milyen messze voltak a palotától és most meg lazán vissza vágta Bach-ot... smirksweat A vége nagyon tetszett. Hyosube eddig tiszta nyugodt volt meg minden és, hogy bevadult már a fejezet végére.  Nevet
Miért van olyan érzésem, hogy ezzel a tempóval simán felér Ichigo mire Bach tovább tudna menni. Ez is elég gyanús nekem..
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4932 Dátum: 14 nov 19, 18:45:58 »

Elore is bocsi az ekezetek miatt.

Orihime 2.0 lesz? Semmit nem tesz le az asztalra? Ez vicces mert ha csak fele annyit letenne az asztalra mint Hime az is felerne kb annyival, hogy a foszereplot legalabb 2x vissza hozza a halalbol.

A karaktere meg erzekeny de ezen felul semmi baj vele. Nem tudom talalkoztal-e mar japanokkal vagy lattad-e mar mekkora tiszteletadas van koztuk. Neki a niisan lehet az elete legnagyobb peldakepe akit a legjobban tisztel, termeszetes, hogy bizonyitani akar.epp az lenne a problama ha most megkonnyebult volna, hogy most megsem kell mennie harcolni.a szemelyisege meg lehet idegesitob de inkabb ez mint egy belulrol is Yoruichi 2.0 aki ugyan olyan karakan es semmi ujat nem tenne hozza. Az meg hogy hasonlit egyaltalan nem baj. Valami tavoli rokoni szal csak van koztuk.

Ettol fuggetlenul meg lehet szenny karakter, de ezt a kovetkeztetest meg nem lehet levonni.

A nagyok kozul szerintem a Bleachben van a legkevesebb karakter de abbol a kevesbol is mind kapott megerdemelt szerepet.van a Bleachben is sok facepalm de a random shit karakterek pont nem itt vannak.

Megint megy a tryhard, hogy f**zsagokkal lehuzzuk a Bleachet.de altalaban ez vicces szokott lenni ikszdé
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #4933 Dátum: 14 nov 19, 18:59:32 »

Jé, Yoruichinek van egy húga! Nevet Hiyorinak meg ismételten köszönjük a ritka retardált pofát, amit vágott. Látom, lassan kezd összegyűlni a régi gárda,  Hyousube meg meghívta Bachot egy kör pofonra. Nem sokszor látok ecsettel bunyózni valakit, de ez eddig tetszetős... Merem remélni, hogy Kubo nem vérezteti ki nagyon hamar, hogy aztán Ichigo simogathassa hátba a két szép, új bicskájával.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4934 Dátum: 14 nov 19, 20:27:57 »

Húú, Kuro, rég láttam ilyen kiborulást tőled xD. Persze senki sem számított pont most rá de egy új szereplőnek örülni kellene. Nevet Pár mondat után nem szabad elkönyvelni Orihime klónnak. Biztos volt Kubonak valami célja vele ( legrosszabb esetben helykitöltőnek xD), majd meglátjuk, hogy mit fog csinálni. Mondjuk nem meglepő, hogy van legalább 1 rokona, hisz az egyik nagy nemesi ház tagja. Azt se szabad elfelejteni, hogy most ő a család feje, szóval biztos nem gyenge. harcolhatna is a... várjunk csak...

Nem sokszor látok ecsettel bunyózni valakit,
Én már láttam körzővel való harcot is. Nevet Annak is kreatív képességei voltak.

Azzal, hogy megjöttek Hiyoriék csökkentek a megmaradt Quincyk túlélési esélyeik. Talán még Mayurié is, ha meglátják, hogy zombit csinált Kensie és Rose-ból. xD Azért menő abban a baseball sapkában.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!