24 máj 19, 20:30:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003583 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4785 Dátum: 14 okt 16, 15:33:31 »

Oetsu, BADASS  Ohh My God Ohh My God Ohh My God Ördögi
aztarohadt Nevet körbe röhögött mindenkit, nem szarozott nagyon király volt  bow  Mondtam, hogy a (nekem) thor quincy fog megmurdelni elsőnek.Bár nem hinném, hogy meghalt volna a másik 3.

Ez valami hatalmas rész volt!  bow

egyetlen baj vele, hogy csak 17 oldal volt  >.<#

Azt kell mondjam hogy az elmúlt két fejezet ez meg az előzőheti ugye tényleg fasza volt. Jó öreg Bleach hangulat. Nem tudom Kubo eddig mit csinált vagy más dolgozott-e helyette vagy épp most dolgozik helyette más nem is érdekel de maradjon így. Nevet

Asasino, megtennéd hogy nem hívod Thor-nak a Kvinsit? Engem nagyon zavar. Ha már képregény szereplőket keverünk ide legalább legyen normális példa mert egyáltalán nem Thor-ra hasonlít hanem Hawkman-re. Nevet Nem mintha olyan fontos lenne de mindig harapok a comic-os dolgokra ha rosszul mondanak valamit. Nevet

Csak így tovább jelenlegi Mangaka bárki is vagy. Nevet  ikszdé
Oetsu nem szarozik. Aizen klón még talán bírni fogja két másodpercig. Nevet A többi tuti hogy halott hisz jól keresztül vágta őket Oetsu a csuklyást meg konkrétan pofán szúrta. Nevet

Hát nem húzták sokáig, kemény volt de kicsit azért pazarlásnak érzem, a sniperes az jó volt de már nem láthatunk több harcot tőle. Paplanos csávó kinézete meg már örökre rejtély marad.

Jobb is hogy nem tudtunk meg róluk semmit csak elhúzta volna az időt és semmi kedvem újabb nyálas picsogásra hogy nekik is milyen szar volt a múltjuk amíg Bach az Istennő megjelent. Nevet Pusztuljon a férgese ennyi. Az meg korántsem biztos hogy nem tudjuk meg ki a csuklyás.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4786 Dátum: 14 okt 16, 16:50:48 »

Jó kezdés.Már az első oldalt is úgy látom hogy: "Végre jön ...."-utána tűnt fel hogy angol.
Meglátszik rajtam a nap. Nyelvesít
Na nézzük tovább.1-2komment alapján biztatónak tűnik.

A kardisten és az ő pengéje nagyon is kitettek magukért.
Na ez már méltó apritás.Szerencsére pont az a quincy maradt életben akire gondoltam. kacsint
A c-betűsért viszont kár.Még a csuklyája sem hullott le.
Habár ha ronda volt a képe,akkor egy cenzúrát meg is spóroltunk.

Egy kicsit tényleg pazarlás volt,más részől viszont pörgős bemutató is.
Ilyenkor kéne még inkább az anime változat.



Ui:Kár hogy windows update belasította egy kicsit.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #4787 Dátum: 14 okt 16, 17:08:34 »

Valamiért ezt az aprítást elnézve az az érzésem támadt mint amikor Ogichit láttuk aprítani. Masszív élvezet Kúl
Gyanús nekem ez a gyorsaság Gondolkozik Lehet, hogy Aizen 2.0 képessége által de szerintem mindegyik visszatér még. Az nem létezik, hogy pont az elit quincy-k ne toljanak vs-t... Még Thornak is tolnia kell egy vs-t, hogy Hawkman lehessen  Hümm-hümm
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4788 Dátum: 14 okt 16, 18:06:53 »

Askin valójában Vamp!

Viccet félretéve, pontosan ezt vártam a 0. osztagtól. Teljesen méltók a hírükhöz. Hiányzott már egy ilyen pusztítás, aminek súlya is van.

Apró érdekesség, hogy Bachnak még messze nincs birtokában az utoljára megölt úgy 7-8 quincy képessége, még nem abszorbálta magába. Kíváncsi lennék mennyire hosszú idő, míg mindet visszaszívja.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4789 Dátum: 14 okt 16, 20:55:51 »

Juha Bach Ha absorbálni képes és leválasztásra akkor leválasztás képességével újra tud-e hozni egy Quincy-t?
Ez a képesség két irányú , de mindig vannak feltételek vagy hatáskörök/korlátok beli tabuk.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4790 Dátum: 14 okt 17, 13:18:43 »

Ez a fejezet.... nekem nagyon nem tetszett. Nem az, örülök, hogy a Nulladik Osztag röhögve alázza a "legerősebb" Stern Ritter-eket (Gremmy után), de....

Askin képessége viszont plot twist gyanús. Mi van, ha ki tudaj terjeszteni a többi Stern Ritter-re is, s Mask De Masculine haláláig megpurcant Stern Ritter-ek (a Yamamoto által elintézetteken kívül persze) mind visszajönnek (Cang Du, BG9, Loyd Lloyd, Berenice, Jerome, Shaz stb). Mert akkor lesz értelme jönniük a Fullbringer-eknek meg Grimmjow-nak.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4791 Dátum: 14 okt 17, 16:08:24 »

Kétlem, hogy ilyen bekövetkezne mint ahogy azt sem gondolom, hogy minden képességet képes lenne használni Bach. Tudom, hogy szerepelt a történetben valami ilyesmi de én kételkedem ebben, mivel alapjában valóban elpusztíthatatlanná válna Bach. Most is azt gondolom, hogy erről a helyszínről áttevődik majd a harc idővel Bachék dimenziójába és ott lesz majd szükség a Fullbringerekre illetve Grimmiékre.

Oetsuval egyébként nemsoká úgy feltörlik a padlót, hogy ihaj.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4792 Dátum: 14 okt 17, 18:19:40 »

Oetsuval egyébként nemsoká úgy feltörlik a padlót, hogy ihaj.

sajnos ettől félek én is.Fordulatnak elmenne de az megölné ennek a fejezetnek is a hatását.

Én ezt a visszaszáll az erő dolgot meg mindig úgy fogtam fel, hogy maga a lelkének egy darabja jön vissza amitől erősödik de a képességet nem kapja meg.A képesség személyre lett szabva amikor megkapták a lelkének egy darabját és ha visszakapja azt akkor az eredeti nyers formáját kapja vissza a darabnak.Tudom, hogy ez nem így volt leírva de máshogy nevetséges lenne.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4793 Dátum: 14 okt 17, 23:18:00 »

Én is hasonlóan képzelem. Olyan erőt adott át amely felszabadította az adott személy jellegzetességét és ezáltal az adott személynek létrejött az egyedi képessége. Amikor megsemmisül az adott személy akkor a képesség nem hozzá száll vissza hanem csak az az erő amelyet átadott másnak. Szerintem ez így logikus.

Oetsunak vesznie kell, hogy mehessen tovább a sztori. Ennek ez a rendje. Bach is beáldozza az embereit és a Lélek király testőrsége is. Aki legyözi Oetsut az pedig a következő 0. osztagos ellen fog veszíteni. Eddig is ez volt a menetrend és szerintem eztán sem fog változni Ichigoék megérkezéséig.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #4794 Dátum: 14 okt 18, 12:57:57 »

én nem zárnám még ki annak a lehetőségét, hogy megkapja az illető képességét is, mivel ha megfigyeltétek Bach történetét, semmi képessége nem volt, nem látott, nem hallott stb... Viszont minél többször kapott vissza a lelkéből + egy kis ráadást annál inkább szert tett ezekre a képességekre. Ezekre nem lehet szert tenni csupán reiatsu segítségével (lásd Tousen), ám sokszor kellett megismételnie ezt a folyamatot, hogy 1-1 képességre képes legyen. A mostani helyzet anyiban más, hogy nem rohangálnak ugyanazzal az erővel többen hogy szépen lassan az is az övé legyen, viszont itt jön a képbe hogy azóta már erősebb módszert használ a vére által és ez mindent felülírhat... Gondolkozik
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4795 Dátum: 14 okt 18, 13:00:09 »

Értem hogy mit akarsz mondani rini , Bach erejét úgy is el lehet képzelni a quincyknek mint az asauchi a shinigamiknak , ők alakítják ki a képességet DE akkor mi a helyzet Ishidával ? Ő az A betűt kapta és Bach képességet .  Gondolkozik
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4796 Dátum: 14 okt 18, 13:42:42 »

Sokféle végkimenetele lehet még ennek a dolognak de az, hogy Bach használni fogja a már eddig látott képességeket nem csak rohadtul OP-vá tenné de unalmassá is.Ennél kreatívabb megoldást várok.Ennél szinte bármi elfogadhatóbb.

Fura írni, hogy végkimenetel.Egy csomóan még be sem csatlakoztak a buliba és most már a "nagyok" ütik egymást.Ráadásul hol van még Aizen? Milyen szerepe lesz? Még mindig kizártnak tartom, hogy valaki alárendeltségében tevékenykedjen.

A logika szerint a következő fejezetben Oetsu-nak tényleg kettévágva kell végeznie de remélem Kubo most változtat ezen.
Askint kivéve remélem a többi halott marad, hogy ennek a fejezetnek a hatását ne vegye el a dolog és azt is, hogy valahogy kihozza Kubo, hogy Oetsu még marad egy darabig.Amikor esetleg sarokba szorítják beugrik még egy nullás vagy valami hasonló.Jó csapatharcot láthatnánk már.

Mivel úgy volt említve, hogy a nulladik osztag "egyesített ereje" meghaladja a Gotei 13 erejét (Yamástól) ezért ebből arra tippelek, hogy nem nagyképűen harcolnak majd és egyesével elvéreznek hanem valamennyire csapatban dolgoznak majd.Meg Bach-on kívül senkit nem tudok elképzelni aki megölhetné akármelyik nulladikost is, és ezt is az előző mondatből gondolom.Ha tényleg olyan erősek mint amilyennek Kyoraku mondta akkor még külön is olyan erősnek kell lenniük, hogy Bach-on kívül esetleg Hashwald-nak lehetne esélye.Ishida is felvehetné a versenyt de szerintem még veszítene.Legalább is ha nem így lenne akkor nekem nem tetszene, hogy ekkorát erősödött Ishida ilyen kevés idő alatt.Mivel előtte az a Chad is fel tudta volna vele venni a versenyt aki még nem volt Urahara Training Camp-ben így ehhez viszonyítva tényleg elég irreális lenne ez a power up.

Szerintem Bach(ék) max. 2-3 nulladikost fog(nak) elintézni és ezek után fog harcolni Ichigoval.Szerintem ezután fog a képbe jönni Aizen.Esetleg a háttérben megöli a lélek királyt vagy akár Bachot szúrja majd hátba, nem tudom.

Mindenesetre (szerintem) nagyon hülyén jönne ki ha most Bachék megsz*patnák a Royal Palace őreit még mielőtt Ichigo felér.

Meg még az se tetszene ha végül lenne egy V. nagy ninja háború és a 3 quincy ellen mennének a nullások, Ichigoék, Gotei 13 meg a még be nem vont karakterek + a kiherélt Aizen.

Bocsi a hosszú hsz-ért és ha értelmetlen volt de most valahogy ezek jutottak eszembe Nevet
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4797 Dátum: 14 okt 18, 23:24:56 »

Sokféle végkimenetele lehet még ennek a dolognak de az, hogy Bach használni fogja a már eddig látott képességeket nem csak rohadtul OP-vá tenné de unalmassá is.Ennél kreatívabb megoldást várok.Ennél szinte bármi elfogadhatóbb.

Miért lenne unalmas? pont hogy izgalmas lenne pl a végső fináléba, ahol valami hiper szuper félisten Ichigo elen harcol. Tök változatos lenne ahogy mindenféle képességet használna sorba, Ichigonak meg védekeznie kéne ellenük meg támadnia is közbe. Bach-nak is van sok védekező képessége. Az úgy jó lenne ha pl kéne még pár nap mire a vissza szívott képességeit újra használni tudja. először csak azokat akik az első napon haltak meg és így tovább. És akkor talán végre kitudna sajtolni Ichigoból is a getsugán meg a final getsugán kívül valami bármi más, akármi más támadást. Nevet Mert már marhára unalmas hogy csak ezt az egyet tudja.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 23:26:48 írta Szofron » Naplózva
ChoppR6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #4798 Dátum: 14 okt 19, 22:18:33 »

Kedves Szerkesztők és fordítok, ha esetleg olvasnátok az üzenetemet!

Nagyon szeretem a Bleach mangát, az egyik nagy kedvencem. Elég rosszul érintett, mikor megszűnt az anime, de ami a legjobban fáj, hogy hiába jelenik meg továbbra is hetente, a manga fordításával már senki sem foglalkozik. 601. résznél tartanak, de nálunk megállt az élet szeptember 25.-én, illetve előtte is folyamatos lemaradások voltak. Minden tisztelet a tiétek, hogy eddig is foglalkoztatok vele, és tudom okoskodni a legkönnyebb, de ha nincs rá időtök, vagy egyszerűen csak ennyire nem érdekel benneteket ez az egész, akkor itt lenne az ideje, hogy átadjátok olyanoknak, akik szívesen megcsinálnák és még éreznek benne kihívást. Köszönöm a segítséget!
Naplózva
Astrath
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #4799 Dátum: 14 okt 20, 16:31:15 »

Idézet
Kedves Szerkesztők és fordítok, ha esetleg olvasnátok az üzenetemet!

Nagyon szeretem a Bleach mangát, az egyik nagy kedvencem. Elég rosszul érintett, mikor megszűnt az anime, de ami a legjobban fáj, hogy hiába jelenik meg továbbra is hetente, a manga fordításával már senki sem foglalkozik. 601. résznél tartanak, de nálunk megállt az élet szeptember 25.-én, illetve előtte is folyamatos lemaradások voltak. Minden tisztelet a tiétek, hogy eddig is foglalkoztatok vele, és tudom okoskodni a legkönnyebb, de ha nincs rá időtök, vagy egyszerűen csak ennyire nem érdekel benneteket ez az egész, akkor itt lenne az ideje, hogy átadjátok olyanoknak, akik szívesen megcsinálnák és még éreznek benne kihívást. Köszönöm a segítséget!

Teljesen igazad van.Támogatom
Naplózva
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!