24 máj 19, 18:15:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003533 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4650 Dátum: 14 szep 18, 15:13:19 »

...
Én rövidebben fogalmaztam volna de, eggyetértek.

És az új fogyatékos "W" mint, The Wonderweiss Kiröhög
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4651 Dátum: 14 szep 18, 15:22:15 »

Szerintem rossz topicot választottál, Ichigo még sosem kapott a semmiből power up-ot és mindig is harcolt és edzett azokért az erőkért amiket megkapott.Meg úgy beszélsz mintha a nullások csak úgy adták volna neki azt az erőt.Az az erő meg volt neki csak fel a felélesztéséhez kellett a nullások segítsége ami megint csak olyan volt, hogy neki kellett harcolnia.

Egyébként meg a 2 nullás egyáltalán nincs elintézve.Még csak bele se lendültek.

Az mondjuk kérdéses, hogy mi lesz ha felérnek Ichigoék?

Ha számolnom kéne akkor én Inoue-t és Chad-t valamint W-t kihúznám ők majd játszanak egymással vagy valami mert ez nem az ő ligájuk.

De így is 5 nullás van + Ichigo és Yoruichi a top3 quincy ellen.

Akármilyen erősek is még mindig a Shinigamik oldalán van az előny.

Egyébként az megdőlt, hogy majd egyesével áll ki az összes nullás, hála istennek!

+ még a nagyágyúk közül lent ott van Kyoraku meg Ukitake akiknek nem ellenfelek a lenti Ritterek.Legalább is szomorú lennék ha Kubo ellenük játszaná be őket.

Meg még néhány kapitány is fullon van azért, Byakuya,Mayuri, Még Kensei-t és Rose-t is tudják használni.Ja meg Hitsut is.Gondolom Mayuri drogja még hat.

Meg méh ottvan Grimmjow féle csapat.

Tényleg úgy érzem, hogy itt valami fordulni fog és nem a quincyk lesznek a főellenségek mert ez hatalmas túlerő.

Hejj de sok minden történt a héten. Előjött a 25. randomjancsi, Juhabach előrement 5 métert és Ichigoék beüzemelték az ágyút.
Az ilyen események normáliséknél 1-2 oldalban mennek le nem 16-18-ban.

+ feltűnt még egy nullás, Lili megette Pepét és nem szabad elfelejteni, hogy ez Bleach fejezet és nem One Piece.
A legapróbb harci jeleneteket is megrajzolja Kubo nem hagyja az animésekre, OP-nál 1 anime rész az 1 fejezet ami nem is baj mert tartalmas és nagyon jók a fejezetek, de meg lehet nézni az anime harcjelenetei közti különbséget.A tartalom meg megvan itt is ha nem hetente olvasod.Minden mangához be kell állni egy fordulatszámra és egy Bleach fejezettől nem annyit várni mint egy OP fejezettől.

Sok ember amúgy már az első oldalon elmegy balra...Meglátja Kubo nevét és neki onnantól szar a fejezet  ikszdé
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4652 Dátum: 14 szep 18, 16:00:56 »

Szerintem rossz topicot választottál, Ichigo még sosem kapott a semmiből power up-ot és mindig is harcolt és edzett azokért az erőkért amiket megkapott.Meg úgy beszélsz mintha a nullások csak úgy adták volna neki azt az erőt.Az az erő meg volt neki csak fel a felélesztéséhez kellett a nullások segítsége ami megint csak olyan volt, hogy neki kellett harcolnia.

Egyébként meg a 2 nullás egyáltalán nincs elintézve.Még csak bele se lendültek.

Az mondjuk kérdéses, hogy mi lesz ha felérnek Ichigoék?

Ha számolnom kéne akkor én Inoue-t és Chad-t valamint W-t kihúznám ők majd játszanak egymással vagy valami mert ez nem az ő ligájuk.

De így is 5 nullás van + Ichigo és Yoruichi a top3 quincy ellen.

Akármilyen erősek is még mindig a Shinigamik oldalán van az előny.

Hejj de sok minden történt a héten. Előjött a 25. randomjancsi, Juhabach előrement 5 métert és Ichigoék beüzemelték az ágyút.
Az ilyen események normáliséknél 1-2 oldalban mennek le nem 16-18-ban.

+ feltűnt még egy nullás, Lili megette Pepét és nem szabad elfelejteni, hogy ez Bleach fejezet és nem One Piece.
A legapróbb harci jeleneteket is megrajzolja Kubo nem hagyja az animésekre, OP-nál 1 anime rész az 1 fejezet ami nem is baj mert tartalmas és nagyon jók a fejezetek, de meg lehet nézni az anime harcjelenetei közti különbséget.A tartalom meg megvan itt is ha nem hetente olvasod.Minden mangához be kell állni egy fordulatszámra és egy Bleach fejezettől nem annyit várni mint egy OP fejezettől.

Sok ember amúgy már az első oldalon elmegy balra...Meglátja Kubo nevét és neki onnantól szar a fejezet  ikszdé

Ő én sehol sem írtam hogy Ichigo a semmiből kapott volna power upot. Azt írtam hogy ha ennyire gyengusok a nullások Bachékkal szemben mit fog érni vajon Ichi csapata elvégre őket is a nullások edzették. És mondhatod hogy Ichi harcolt meg az erejéért ami igaz is de Kubo mércével a nullások erősebbek nála elméletileg. Egyébként abba ne menjünk bele hogy Ichi random erőket kap-e vagy sem, mert veszítenél. Nevet

Igazából a helyes megfogalmazás ez: Ichigo MINDIG az adott ellenfélhez igazodik erőben. Nem mennyiségben hanem típusban ugye. Csak mondom.

Igazad van nincs elintézve a két nullás valóban még élnek. Nem lettek lekaszabolva elnézést. DE hasznuk van? Nincs. Innentől vége is a harcnak mert köpni nyelni nem tudott a kettő közül egyik sem.

Ha Ichiék felérnek? Mindenki meglepődik, ja várj mégsem hisz ez a Bleach itt random pofákat vágnak egymással kiabálnak harc közben. Egyéb hasznuk nem lesz mert ez nem a végső harc ez biztos már pedig Ichi nem harcolhat most Bach-al komolyan mert semmi értelme nem lenne az egész ARC-nak nem mintha így lenne. Nyelvesít Ichi föl megy megint földbe döngölik és el is köszön. Bár az is lehet hogy hónapokig nem látjuk őket a mangában elvégre a kilövést is hetekig húzta Kubo. Nevet

A létszámfölény még semmit sem jelent barátom ugye ez világos? Jöhet ezer ember is Bachék ellen ha ők egy suhintással ezret lecsapnak. kacsint Kyorakut meg Ukitakét túl nagy piedesztálra emeled mert egyáltalán nem olyan erősek mint ahogy azt te beállítod.

Ja és még valami. Hol láttad hogy Lilli megevett bárkit is mert én nem láttam hogy megette volna a csoki cupidot. Nevet
Kitátotta az ocsmány pofiját és jött is a váltás a nullásokra.

Hejj de sok minden történt a héten. Előjött a 25. randomjancsi, Juhabach előrement 5 métert és Ichigoék beüzemelték az ágyút.
Az ilyen események normáliséknél 1-2 oldalban mennek le nem 16-18-ban.

Same old Kubo stlye. Nevet Asasinonak egy valamiben igaza van, Kubo valóban megrajzolja a legapróbb harc jelenetet is. Épp ezért veszik el a történet közben. Olyan mintha mondanék egy mondatot de csak 1 héttel később fejezném be. Van értelme? Nincs. Nem kell ide One Piece-t felhozni, ott a Naruto. Az a tökéletes köztes állapot Bleach és OP közt. Minden benne van aminek benne kell lennie hogy értelmesen haladjon a story line. Az hogy ez kinek tetszik és kinek nem most mellékes. Történet vezetés szempontjából tökéletes ha egy adott manga fejezetet max 18 oldalon kell bemutatni.

Elég csak amúgy annyit mondom hogy Kubo egy oldalt elbasz néha egy nézésre sőt egy fejezet címe is állandó jelleggel már egy full oldal aminek semmi értelme. ^^' Legalábbis számunkra. Neki jó mert kevesebbet kell rajzolnia.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 18, 16:06:40 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4653 Dátum: 14 szep 18, 18:07:23 »

igaz, de azt az ezret amit ők 1 suhintással legallyaznak azt ugyanúgy meg tudja tenni a általam felsorolt 7ből bármelyik.

Ichigoval úgy nem bírt 8 ritter, hogy ő nagy hülyén felrakta a szemellenzőt és rájuk se figyelve ment előre de még így se tudták megsebezni.Ráadásul shikai technikája ha még több van még azt se láttuk plusz még a bankai.

És ez csak Ichigo emellett még ott van 5 nullás akik reméljük, hogy érni fognak valamit.Ja meg Yoruichi sem elhanyagolható.

Bachon kívül ottvan Ishida meg Hashwald akik közül szerintem ishida (még) gyengébb.De Ichigonak meg most erősebbnek kellene lenni Hashwaldnál is.

Egyébként ha Ishida most erősebb mint Ichigo vagy egyenlő félként tud vele küzdeni annak nem fogok örülni mert az azt jelenti, hogy Ichigo közelében sincs annak az erejének amivel Aizen ellen harcolt.

Ukitake meg Kyoraku pedig a legerősebb kapitányok.Csak ők nem szeretnek villogni.Szerintem ez mindenkinek világos de akár le is vezethetem Nyelvesít

A Naruto meg egy tényleg köztes dolog a 2 közt de mind a 3nak megvan a saját előnye.Az most tényleg mellékes, hogy a köztesről mi a véleményem.Ezek az egész oldalas rajzok akkor lennének nagyon rosszak ha Kubo nem tudna rajzolni, de Kubo szebben rajzol a mangakák nagyjánál.Az meg már megint kérdéses, hogy ezeknek a képeknek a mondani valóját értik-e vagy tudják-e értékelni az emberek.

http://www.mangapanda.com/bleach/597/6
"his last scream echos" ez eléggé egyértelművé teszi, hogy beadta a kulcsot kacsint
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4654 Dátum: 14 szep 18, 19:08:52 »

Felháborító fejezet volt de legalább a normálisabb fajtából.
Ez a mondat nagyon tetszik! ikszdé

Ukitake meg Kyoraku pedig a legerősebb kapitányok.Csak ők nem szeretnek villogni.Szerintem ez mindenkinek világos de akár le is vezethetem Nyelvesít
Akkor Ukitake bajban van mert itt van WonderWind, és megint kap majd egy szép nagy Hollowlyukat a mellkasára. Nevet

Most Kubo olyat csinált, amit már régóta nem láttunk tőle. Egyszerre 3 helyszínen futott a cselekmény. Pepe végre beadta a kulcsot, ami még jobb Lili által. Kíváncsi vagyok, hogy "P" életben van még-e. Van egy gyanúm, hogy ő azok között lesz, akik túlélik a háborút.

A Nullások még korán se szerepeltek le. Kirinjitől láttunk csak egy Shikait. Shutara meg semmit sem csinált. Anno mint Soifon ő is csak a talpnyalóit küldte, akik felsültek. Azért Bach szépen menetel felfelé. Furcsa, hogy a Nullásokkal nincsen dolga. Csak köszön és már megy is tovább.

W kicsit mintha belenne szívva, nem?  Vajon mi lehet Bach árnyékában? xD

A visszaszámlálásnál reméltem, hogy még beesnek a késők, legalább egy személy de csalódtam. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 18, 19:09:38 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4655 Dátum: 14 szep 18, 19:26:16 »

Ezek után hova tovább SS-ben ? Nagyszáj kajál , Bazz B évődik a Rukia-Renji párossal míg Askin sunnyog valahol . A többiek kiütve vagy halottak . Nem hiszem hogy Renjinek és Rukiának csak ennyi jutott volna .
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #4656 Dátum: 14 szep 18, 19:45:15 »

igaz, de azt az ezret amit ők 1 suhintással legallyaznak azt ugyanúgy meg tudja tenni a általam felsorolt 7ből bármelyik.

Ichigoval úgy nem bírt 8 ritter, hogy ő nagy hülyén felrakta a szemellenzőt és rájuk se figyelve ment előre de még így se tudták megsebezni.Ráadásul shikai technikája ha még több van még azt se láttuk plusz még a bankai.

És ez csak Ichigo emellett még ott van 5 nullás akik reméljük, hogy érni fognak valamit.Ja meg Yoruichi sem elhanyagolható.
Hát szerintem meg bőven elhanyagolhatóak. Nevet
Kubo nem a háborúskodás mestere,Aizen sem bízott szinte semmi lényegeset az embereire,mivel nem is volt rá szüksége,elbohóckodtak,hogy hosszú legyen a manga amúgy meg a lezúzott mindenkit aki szembenált vele,sőt még a társait is,mert bántotta a szemét hogy gyengék ,még szerencse,hogy Ichigo főszereplő. Nevet Talán egyetlen értelmes taktikai lépése WW volt,de amúgy sem tudták volna legyőzni szerintem.
Bach meg valami hasonló kaliber,alig ha hinném hogy van  nála erősebb,szóval a jöhet bárki taktikán van ami valszeg be is jön neki azért ilyen nyugodt. Ishida meg a másik csak díszek. Nevet

Ichigo meg elbohóckodott a lenti ellenekkel,de Bya is bevert párat jókedvében,szóval nem olyan táp ő,ráadásul múltkor random kettévágták a kardját,nagyon nagy volt az erőkülönbség,most maximum Haschwalthot tudja majd lezúzni vért izzadva,többet nem nézek ki belőle.

Kyorakut meg múltkor az lőtte ki,akit Byakuya simán bezúzott ,de a Főtaicho nem edzegetett a 0ásoknál,szóval lehet még gyengébb mint ő,egy bankaial nem hinném,hogy megváltja a világot.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4657 Dátum: 14 szep 18, 20:16:59 »

igaz, de azt az ezret amit ők 1 suhintással legallyaznak azt ugyanúgy meg tudja tenni a általam felsorolt 7ből bármelyik.

Ichigoval úgy nem bírt 8 ritter, hogy ő nagy hülyén felrakta a szemellenzőt és rájuk se figyelve ment előre de még így se tudták megsebezni.Ráadásul shikai technikája ha még több van még azt se láttuk plusz még a bankai.

És ez csak Ichigo emellett még ott van 5 nullás akik reméljük, hogy érni fognak valamit.Ja meg Yoruichi sem elhanyagolható.
Hát szerintem meg bőven elhanyagolhatóak. Nevet
Kubo nem a háborúskodás mestere,Aizen sem bízott szinte semmi lényegeset az embereire,mivel nem is volt rá szüksége,elbohóckodtak,hogy hosszú legyen a manga amúgy meg a lezúzott mindenkit aki szembenált vele,sőt még a társait is,mert bántotta a szemét hogy gyengék ,még szerencse,hogy Ichigo főszereplő. Nevet Talán egyetlen értelmes taktikai lépése WW volt,de amúgy sem tudták volna legyőzni szerintem.
Bach meg valami hasonló kaliber,alig ha hinném hogy van  nála erősebb,szóval a jöhet bárki taktikán van ami valszeg be is jön neki azért ilyen nyugodt. Ishida meg a másik csak díszek. Nevet

Ichigo meg elbohóckodott a lenti ellenekkel,de Bya is bevert párat jókedvében,szóval nem olyan táp ő,ráadásul múltkor random kettévágták a kardját,nagyon nagy volt az erőkülönbség,most maximum Haschwalthot tudja majd lezúzni vért izzadva,többet nem nézek ki belőle.

Kyorakut meg múltkor az lőtte ki,akit Byakuya simán bezúzott ,de a Főtaicho nem edzegetett a 0ásoknál,szóval lehet még gyengébb mint ő,egy bankaial nem hinném,hogy megváltja a világot.

Aizen maga ismerte el, hogy nem bírt volna Yamával.Amúgy is Yama bankai-a tiszta harcban legyőzhetetlen.
Ichigonak meg eltörték a bankai-át úgy, hogy az akkori erejét is kb 20-30%-on tudta volna használni mivel addigra már le volt strapálva és eléggé hikomat volt.Azóta meg az akkori erejének háromszorosát birtokolja és ehhez jönnek még az új technikák meg a sok féle edzzés amit fent végigcsináltak és azt is illik megemlíteni, hogy most már fejben is ott van.

Byakuya már halott lenne ha nem jött volna Mayuri és nem tudjuk, hogy az a 3 ritter tényleg meghalt-e.
Valamint Kyoraku nem az ellenfelére figyelt amikor kilőtték a szemét és shikai-al beverte Starkot.(kisebb külső közreműködéssel aminek kb semmi jelentősége nem volt).

Azt viszont hatalmas hibának tartom, hogy Kubo nem játszotta be a 8v1-t  Neeem majdnem akkorának mint, hogy Byakuya életben maradt, de annak hátterét már elsírtuk sokszor...

Tuti, hogy lesz még valaki Bach mögött és Ichigonak Shikai-al le kellene tudni verni Hashwaldot, persze igen komoly harcban.Bach ellen meg tényleg vért kell izzadnia Bankaiban.Már ha 1v1 lesz de tényleg nem tudjuk a top3 quincy erejét.Csak abból a reménysugárból táplálkozok most, hogy Ichigo hátha erősebb mint amikor kijött a Gargantából.

Azt meg tartom, hogy Ishidának itt MÉG nincs sok esélye.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4658 Dátum: 14 szep 18, 20:22:09 »

Azt az erőszintet szvsz soha nem fogja elérni , példának ott egy suhintással leamortizált egy teljes hegyet , míg most egy Getsugától Villámkának "csak" az egyik karja lett oda .
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4659 Dátum: 14 szep 18, 20:58:14 »

Miért is nem érheti el? Az a technika az ő végső technikája. Most is a rendelkezésére áll ha szükségesnek érzi annak használatát. Sőt, most még sokkal erősebbnek kellene lennie, mivel maga Ichigo most nincs lefojtva, sokkal erősebb az akkori énjénél. Így ha szabadon engedné akkor az alapból építkezve sokkal nagyobb erőt tud létrehozni. Az más kérdés, hogy Kubo hogyan akarja lezárni a történetet mert akár ezzel is lezárhatja, hogy Ichigo megint lenullázódik és soha többé nem kapja vissza a szellemi erejét. Szerintem ez is lenne a legjobb zárásként.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #4660 Dátum: 14 szep 18, 21:06:50 »

Szerintem sem érheti el, maximum akkor mikor már a végső fight megy ilyen full  erejében lévő Juha,sunyiból előtűnő fulltápAizen,meg rossz oldalon álló lélekkirály társaságában Nevet

A Yamás témához pedig, Aizen akkor mondta azt a bizonyos mondatot,amikor még ő maga sem tudta a Hougyoku korlátait, utána 6x továbbfejlődött,az erejét már más dimenziósnak emlegették,ráadásul nem tudták elpusztítani még a harc után sem,nyilván akkor Yama sem volt képes rá.
Gin is,meg Ichi is elkapta, aztán volt mikor erősebben jött vissza,Yama egy-két Katonja után sem lett vna másképp szerintem,hiába olyan erős a Bankai-a.

Azt meg foghatjuk sok mindenre,hogy miért lőtték ki Kyoraku szemét,meg Byakuya miért kapott ki a 3. legyőzött Quincy-e után,Bya alig ha tűnt úgy,hogy komolyan veszi,Kyou meg bankai nélkül nem tudta legyőzni azt a szemüveges ürgét anno ,nálam ez elég egyértelmű . Nevet
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4661 Dátum: 14 szep 18, 21:16:05 »

A fejezet kicsit tényleg csalódás volt. Bíztam benne, hogy valami újat mutat, azért egy Wonderweiss 2.0-nál többet vártam volna. Az is csalódás lesz ha ez a Wonderweiss utánzat egyedül feltartja a 0. osztagot. Ennél bármi más elfogadhatóbb lett volna. Még az is jobb lett volna, ha behozott volna 5 Quincyt, még akik az 1000 éves vérháború elején harcoltak Bach oldalán. Sőt az nem is lett volna olyan rossz ötlet, mert legalább valami komoly ellenfelet kaptak volna a nullások, nem csak egy ilyen agyatlan barmot. Az pedig nonsense, hogy nem mutatja be rendesen a 0. osztagosok képességeit.

Amúgy tényleg behozhatott volna egy-két táp Quincyt a régi időkből, biztos jobb ötlet lett volna Pepe-nél meg a 4 Quincy csajnál.

Ha már meglett említve a Bach vs Yamamoto küzdelem, azt nem kellene leszólni, mert az volt messze az egyik legjobb küzdelem ebben a történetszálban eddig, és még ha az egész sztorit nézzük nálam akkor is előkelő helyen van. Végre egy olyan harc amibe volt érzelem. Ott éreztem a régi Bleach feelinget. Plusz még az ebben a történetszálban bemutatott Bankai-okkal ellentétben Yamamoto-ét szerintem zseniálisan oldotta meg Kubo, annál nem nagyon lehetett volna jobb.

Ukitake és Kyouraku meg szerintem még messze nem mutatták meg a teljes erejüket, szóval kár leírni őket, attól ami történt Ukitakével Wonderweiss ellen és Kyourakuval az első Quincy támadásnál. Én Kyouraku sérülését a hülyeségére tudom fogni, nem vette komolyan az ellenfelet. Az meg, hogy Kyouraku-nak csak bankai-jal lett volna esélye az ellen akit Byakuya shikai nélkül "simán" lenyom. Ez valami vicc? Azért használtam idézőjelet, mert még mindig nem tudom elhinni, hogy legyőzte mind hármat. Még ha megsérült volna vagy valami, de egy karcolás nélkül legyőzni egyszerre(!) három Quincyt az irreális. És itt ezzel nem csak Byakuyára gondolok, hanem ez kb az összes kapitányra vonatkozik.

Ichigo-ék fellövését meg korainak tartom. Hogy miért? Még csak két nulladik osztagos tűnt fel Bach ellen és egyiknek se láttunk az erejéből semmit se.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4662 Dátum: 14 szep 18, 22:07:15 »

Ismét egy meglepetés így este. Nyelvesít
Nem volt rossz hogy Bachot egyikük se tudta megvágni,de az már kevsbé tetszik hogy egy quincy védte.
Maradhatott volna egy kicsit tovább titokzatosabb,1-2oldal megspórolva.
Habár kíváncsi vagyok 2nyelv mellé milyen hangot kapna. smirksweat



Mi lehet Bach árnyékában?-egy kis zsebdiemnzió.
Gin már úgyis mindent elért a kardjával,most itt van a párja is.
Lehet egy árnyékfaló gyomorrontást kapna.
Igaz lehet a kiscsajra is,amilyen "ízletes falatot" kapott. smirksweat
(A harapás/evés előtti rajzolása valamiért nagyon tetszik)

Kilövés is megvolt.Legalábbis 1ig eljutottunk.Még korai lenne elkiabálni.Az is lehet hogy "lerobban",időt adva a többieknek.
Az már biztos hogy Yoruichi beszállt.(+pont)Remélem valaki még elrejtőzött ott.

Mostanában úgyis annyi mindent rejtenek el a karakterek.Lehet Yoruichinál van Grimmjow is? >.<# Hümm-hümm
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4663 Dátum: 14 szep 19, 00:34:04 »

Én a múltkor éppen erre hívtam fel a figyelmet Bachék haladásával kapcsolatban. Ahogyan haladnak előre egyre több titkot lesznek kénytelenek elárulni magukról azzal, hogy a 0. osztag tagjai kikényszerítik belőlük.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4664 Dátum: 14 szep 19, 00:50:31 »

Szerintem ez az erő sorrend is ahogy sorba jönnek a 0.-osok. Az lenne logikus védelem ha először a "gyengébb" aztán az egyre erősebbek, míg a betolakodó meg egyre gyengül a harcok során.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!