24 máj 19, 22:00:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4635 Dátum: 14 szep 10, 16:07:09 »

Gisellet már egy közkatona is majdnem félbe vágta de nem nagyon fájt neki.
Gondolom még visszajön nyom egy VS-t és Mayuri megeteti Ashogi Jizou-val ikszdé

Nem tudom miért de lehet ez az egyik oka amiért szeretem a Bleachet.Kubo behoz egy karaktert akit mindenki utál szenvedünk vele 2 hétig és utána minden fant kielégítve szarrá veri az adott karaktert.

Mondjuk én Pepén is röhögtem annyira nevetséges volt ikszdé

Ezt a részt meg élveztem mivel imádom Mayuri karakterét és tartalmasnak is éreztem (egy Bleach fejezethez képest meg pláne)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4636 Dátum: 14 szep 10, 16:49:33 »

(Na egy kis bealvás,alvás után itt is vagyok-nem a manga hibája smirksweat)

Gigiről csak annyi rémlik hogy nincs oda a Vollstandingért.Azt nem mondta hogy lenne is neki.
Inkább ne legyen neki.-Igaz nagyrészt a Vollstanding akaratlanul is aktiválódó láncreakciójára alapozok.

Az hogy kb félbe lett vágva,és nem fájt neki azt nem tudom 100% biztosra.Lehet egyszerűen nem zavarja.Személyiségét tekintve még az is belefért volna.

UI:Az sem mid1 hogy hol sebzik,szúrják meg az adott személyt.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 16:50:38 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4637 Dátum: 14 szep 10, 16:51:31 »

UI:Az sem mid1 hogy hol sebzik,szúrják meg az adott személyt.

igen igazad van gondoltam erre amikor írtam a hsz-t de majd Kubo megmondja a nagyot jövőhéten Nevet

szerk.:
kihagytam, hogy imádom ezt az oldalt Nevet
http://www.mangapanda.com/bleach/596/10
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 19:55:08 írta Asasino » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #4638 Dátum: 14 szep 10, 20:53:02 »

2 várva várt jelenet egy fejezetben! Nevet Gigi és Pepe pipa  Lepiál Lili nem éppen válogatós ha egy ilyen kosztot is bevállalna Nevet Kivi leszek , hogy mit eredményez ez nála... Gondolkozik
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4639 Dátum: 14 szep 11, 14:20:04 »

Legrosszabba esetben egy erős gyomorrontást. smirksweat
Ezt leszámítva érdekes lehet.
Egyik ötletemet megnézném főleg az utolsót.
Mit kezdenének egy olyan ellenféllel aki elképzelhetetlen tempóban szívná el a reishit.
Gyorsabban mint anno Ishida Mayui ellen,és erősebben.

Asasino először azt hittem arról a képről hogy Mayuri nyelve ki van nyújtva mint anno Szayal ellen.
Kár hogy nem.De már 2szor dőlök benne ennek. Nyelvesít


Szerk:Azért Bazz B-t még mutatni kéne.
Bőven van benne potenciál.
Önerőből blokkolta Yama Shikai lángjait ami azért elismerésre méltó.
Burning fingernél is még csak 3ujjnál tart és már azzal is mikre volt képes.
Vajon milyen hatást keltene legalább 5 újj volstandinggal karöltve.
Érdemes ebbe belegondolni.
-Ha mégis csak úgy egyszerűen leverik akkor az egyik legnagyobb pazarlás volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 11, 19:54:10 írta K ichigo » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #4640 Dátum: 14 szep 11, 20:13:17 »

Hihetetlen, hogy fél év után újra rávettem magam a kommentelésre. Hehe
Először azt terveztem, hogy írok majd egy rövid összefoglalót a véleményemmel, de most már olyan sok lenne, és amúgy is szinte mindent leírtatok (olvasni azért olvastam miket írtok), hogy nem fogok. >.< Annyira meg úgy sem jók a mostani fejezetek, hogy érdemes lenne... DE!
Több fejezet után én is ezt találom az első értékelhetőbb eseménynek. ^^ Jó, hogy az az arrancar is kihullott (ha tényleg kihullott...), valamint a Pepe el lett verve, akár csak Gigi. Bár azt nem tudom, hogy ez a sérülés mennyire számít nála halálosnak. Számít-e valamit, hogy hol sebzik meg és ki? Mert ha nem, akkor kutya baja.
Aztán Matsumoto is kihullhatott? Hitsugaya tutira megvan valahol, de ő?
Mayuri nem okozott csalódást. Mosolyog Reménykedtem benne, hogy valamit kitalál (ill Kubo kitalál), csalódtam volna, hogyha nem. Nevet Ő még a használhatóbb karakterek közé tartozik, szóval elvárom az ilyeneket. Nyelvesít
Lily remélem megzabálja Pepét, érdekel, hogy milyen hatása lenne ennek.
Bazz B-t én is szeretném még látni, valamint az öreg quincyt. Az a harmadik - aki követte Renjit - valahogy nem hozott engem lázba. ^^" Ó, és lehet én siklottam el valami fölött, de "P"-vel (Mina?) mi lett? Lehet őt is megzabálta Lily, vagy mutattak azért valamit? (nem kerestem vissza ^^)
Hm, azt hiszem ennyi. Visszamenőleg nem fogok írni semmit.
ui: Én is mindig azt hiszem elsőre, hogy az a nyelve. >.<
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 11, 20:16:05 írta akym17 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4641 Dátum: 14 szep 12, 12:08:46 »

Az öreg quincy kihullott mert Byakuya megvagdosta egy kicsinység két másik taggal együtt. Úgy gondolom, hogy Lily végezni fog Pepével és ezt lehetett sejteni az előző két részből is amikor kiabált vele. Alapvetően itt 3 quincy maradt ha Pepét nem számoljuk. Lily, Bazz-B és az amelyik nem igazán akart harcolni (nem emlékszem a nevére). Bazz szerintem Rukiát és Renjit kapta a nyakába. Szerintem azt a meccset látni fogjuk.

Másrészt azért Mayuri meglehetősen nagy előnnyel indult a harcba mind a quincyk és a kapitányok között is. Jól fel volt készülve a többiekhez képest az információinak hála.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4642 Dátum: 14 szep 12, 13:42:15 »

Ja-ja , egyre valószínűbbnek tartom hogy Mayuri lesz az Ötök egyike . Gondolkozik
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4643 Dátum: 14 szep 12, 14:06:52 »

Sokat már nem számít hogy ki van fönn ezen az 5ös listán,mivel már nem lesz kinek elolvasnia. >.<#

Remélem is hogy látni fogjuk az a harcot Rini.Egy esetleges duó győzelmet főleg az övéket már könnyebben elfogadok. Nyelvesít


Mayurinál ez az előny alap,mint másnak a levegő,tehát nem nagyon lehet okolni a többieket.
Még ha meg is kérdezték volna alaposan,akkor sem árult volna mindent.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4644 Dátum: 14 szep 12, 15:20:35 »

Nem mellékesen azért érdemes lenne feltenni Mayurival kapcsolatban a "Ki győzne?" fórumban a kérdést. Azt hiszem, hogy ezek után sok ember másként gondolkodna Mayuri esélyeiről a többiekkel szemben. Nevet
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4645 Dátum: 14 szep 18, 13:44:21 »

Kijott!!!! W megjelent a szinen kb ennyi volt  >.<#  ikszdé
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4646 Dátum: 14 szep 18, 13:59:29 »

Rövid, de érdekes fejezet volt.Előzőeket magasan felül múlja.Valamint a nagyágyúk 80-90% benne volt a részben Nevet

Ez a W kicsit nekem olyasmi volt amikor Aizen bemutatta Wonderveisst Nevet

A nullásokat meg imádom úgyhogy jó rész volt Nevet Végén még valami csavar lehetett volna de legalább a kilövés meg volt.

Előzőekhez képest 4/5
Egyébként olyan 3/5-as fejezet Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4647 Dátum: 14 szep 18, 14:29:03 »

Ez a W kicsit nekem olyasmi volt amikor Aizen bemutatta Wonderveisst Nevet

Olyasmi? Ugye csak viccelsz? Nevet Egy az egyben Wonderveiss a gyerek. Annyi a különbség hogy ennek fekete a haja és két nyelve van. Nevet Meg kell hagyni Kubo undorító karaktereket tud rajzolni. De kreativitása az egyenlő a nullával.

Meg is mondom miért. Először Bach is mással végezteti a piszkos munkát lásd Aizen, aztán mikor jön a Bach vs Yamamoto akkor kiderül hogy csak kamu Bach volt ami szintén Aizen copy annyi különbséggel hogy itt nem a kardja erejét használta saját maga másolására hanem konkrét harcosokat. És akkor most jön ez a W mint Wind gyerek akin kb semmit sem változtatott és a cél ugyan az. Kellet egy tök gyépés nyomi akinek semmi haszna csak úgymond pajzsnak kell vagy erő elszívásra. Ez legalább tud beszélni mondjuk.

Egyébként valóban jobb fejezet volt mint a többi az elmúlt 2 hónapban. De azért az ilyen húzásokkal Kubo cseszettül fel tud b..ni hogy annyi energiát nem öl bele a történetbe hogy nem feltétlen új karaktert csináljon de legalább a copy paste karakternek más sorsot adna. Konkrétan 1 fejezet alatt Bach keresztül lépett 2 0-son. Elég szánalmas. Pedig őket is hogy feltápolta anno hogy milyen badass-ek. Persze bírom őket meg minden csak szart sem érnek. Igazából semmi különbség nincs köztük meg a lenti shinigamik közt Bach szempontjából.

Ja és ilyenkor felmerül a kérdés ha ezek okították Stricigóékat akkor annak a 4 majomnak lenn mennyi esélye lenne Bach ellen? Sőt ha a nullásoknak kampeca akkor ki fogja feltápolni majd Ichit amikor vérben fog úszni? A poén és a legszebb az egészben hogy Ichi kikkel megy most fel? Olyan harcosokkal akik negyed olyan erősek mint ő. Nevet

De ami a legjobb felháborít, hogy a nyomorék, irritáló és hányingerkeltő karakterek harcait hetekig húzza, lásd zombi transzvesztita, most egy néger nyáladzó kupido és még sorolhatnám. De azokra akikre időt kéne szánnia telibe szarja őket és egy fejezet alatt lerendez belőlük egyből kettőt hogy azt higgyük milyen nagy a feszültség pedig nem mert egyedül Bach egy nagy nulla ez egyértelmű most már számomra. Hisz eddig mindent a minionjaival intéztetett el. Aizen lába nyomát sem csókolhatná. Ő legalább egyedül is kemény volt. Ez a csóka meg kb befejezi a munkát amit az alattvalói elkezdtek. Igazából ő viszi be a végső csapást és ennyi.

Felháborító fejezet volt de legalább a normálisabb fajtából. És ez mind a szereplőknek köszönhető nem a megvalósításnak.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 18, 14:34:11 írta Kuro25 » Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4648 Dátum: 14 szep 18, 14:47:08 »

Sok dolog történt etután.
Végre felfalta a Cupit. Ördögi
mangafox.me/manga/bleach/vTBD/c597/5.html
Senjumaru kivégző osztagja.
mangafox.me/manga/bleach/vTBD/c597/10.html
De ez tényleg olyan mint Wonderweiss csak tud beszélni és még vigyorog is.
mangafox.me/manga/bleach/vTBD/c597/16.html
Én Ichigo harcát szeretném látni Juha Bach ellen.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4649 Dátum: 14 szep 18, 15:03:50 »

Hejj de sok minden történt a héten. Előjött a 25. randomjancsi, Juhabach előrement 5 métert és Ichigoék beüzemelték az ágyút.
Az ilyen események normáliséknél 1-2 oldalban mennek le nem 16-18-ban.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!