24 máj 19, 20:31:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003583 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #4410 Dátum: 14 júl 23, 11:44:00 »

nem tudja valaki mikor lesz fent magyarul az 589.fejezet? Megleptek a zombi arrancarok  tuti hogy taktikai oka van hogy kit hozott vissza mayuri. De én szivesebben láttam volna starkot pl.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4411 Dátum: 14 júl 23, 11:59:10 »

hát nemtudom mit mondjak.
Tetszett a fejezet de néhány ponton csalódtam.

Amikor a sok shinigami beállt azt vártam, hogy Ikkakuék befosnak, hogy a 11. osztagból vannak.Mondjuk így is volt, csak kicsit konkrétabbra gondoltam.Mayuri szövege után pedig az utolsó oldalon arra vártam, hogy megöli mindet valami trollface-szel Faceg

Mindenesetre rohadt nagy fordulat volt erre senki sem számított és nem is légből kapott mivel jó régen volt az a 2 jelenete Mayurinak ami máig is homályos.

Bambi megalázása meg egy szar volt.

Ez nálam csak akkor jöhet ki jól ha később úgy zárul le ez a szál, hogy Bambi feléled és szarrá robbantja mind a 3 csajt (2).
Azért mindet mert Gigi végezte ki de a többi se ellenkezett.Akkor úgy a megszégyenítés után még jobban ütne a revenge, de ha nem így lesz akkor ez egy bullshit így.

Ja és amikor jöttek a Shinigamik valami oknál fogva Kensei-t és Rose-t vártam.
El is felejtettem, hogy velük állítólagosan Gremmy végzett meg, hogy Shinigamikat élve is lehet zombisítani ikszdé
 smirksweat

tetszett a fejezet, de olyan átlagos volt.Lássuk mit hoz a jövőhét!
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4412 Dátum: 14 júl 23, 12:06:28 »

Látom a szálak nagyrészén egyetértünk.Még azt is ki robbanjon fel.
(Bambi,Gigi,MAyuri)
Sok shinigami zombie eddig szánalmas ha nem újít be egy erősebb tagot is.
No lám csak nem a képem miatt vártad azt Assasino? Nyelvesít

Remélem végre Nemut is látjuk majd úgy igazán harcolni ebben az arcban.
Kard+Kido nem csak pusztakezes. Hümm-hümm
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4413 Dátum: 14 júl 23, 12:11:55 »

Látom Mayuri lenyúltad Szayel kutatási anyagait és kísérleteit.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4414 Dátum: 14 júl 23, 12:41:20 »

Az előző fejezetnél,amikor Mayuri megjelent annál a "Z"-nél,már akkor lehetett sejteni,hogy mi következik,csak emlékezni kellett arra a 2 jelenetre.Úgy 3 napja vettem a fáradságot,és rákerestem,még emlékszem a fejezetekre,hogy ne kelljen keresni,belinkelem:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/306/17
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/539/5
Figyelem Figyelmeztetés ,elméletgyártás,kizárás,helyenként sok hülyeséget tartalmazhat,így az erre érzékenyek ne olvassák tovább!
Szayel laborjában 2-en voltak.Gaylottét időben később győzték le így ő kizárva.A többi pedig így van sorrendben:
1:Ichigo vs Dorodi egyidőben Ishida vs Chiruchi
2:Majd ezt követően Grimm kinyírja Luppit,Ichigo rövid  találkát szervez Ulquiorrával,Ishidáék Szayel ellen (!),vagyis Luppit elraktározni nem volt esélye.
3:Ichigo vs Grimm,és utána feltűnik Nnoitra
4:Mayuri vs Szayel,közben/kicsivel később Ken-chan vs Nnoitra
Mindez kb fél nap alatt,ergo így Ők nem lehettek a laborban.Plussz ha megnézzük a bal oldali valszeg egy csaj,4-ük közül az egyetlen Chiruchi (ha jól tudom!),de Ő akkor olyan rucit viselt mint itt:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/590/16
Látszik,hogy a laborban az illetőn pedig inkább valami szűkebb cucc van,nem ilyen szoknyszerűség vagy nem tudom hogy hívják.
A jobb oldalinál megint a ruha körvonalai:Nekem inkább tűnik egy Kimononak.
(ugye Szayel Luppi kiiktatásánál le volt foglalva,így ő kizárva.Dorodinál pedig szintén esélytelen az idő miatt+valami nadrág féle volt rajta)
Következtetés:
1,
Szayel gyors volt,és átöltöztette őket.
2,
Az 539.fejezetet illetően nem zárja ki semmi hogy azt a 4-et foltozta volna össze,de amit a laborban talált (és valszeg magával is vitte,mivel célirányosan kereste),valószínűnek tartom,hogy nem ők voltak a fentebb leírt "érvek" miatt,így lehet hogy az elkövetkezendő fejezetekben talán meg fogunk lepődni.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 12:42:58 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4415 Dátum: 14 júl 23, 12:41:56 »

K ichigo most, hogy mondod tuti, hogy a háttérben az a kép dolgozott Nevet

Mindenesetre az a képed nekem jobban bejött mint a mai csapatkép kacsint

Ezek az aprólékok amúgy csak arra jók, hogy az ellent akadályozzák de mivel Mayurit fogta ki ezért veszett ügy  Ördögi


Uchiha Itachi érdekes ez a dolog és jól le is vezetted. Lehet, hogy valaki mást boncolgatott de nem valószínű.Így jobb, hogy 2 helyen is utalt rájuk Kubo.

Úgy érted Grimm volt elfoglalva Luppival nem? Ha nem akkor nem értem Nyelvesít

Néztem is, hogy Luppi, hogy kerül ide amikor neki a felsőteste megsemmisült.Bár Szayel ha még hozzányúlt meg Mayuri akkor vissza is állíthatták.

Egyébként attól, hogy a képen 2 embert láttunk lógni lehetett több is.Meg az is fontos, hogy Ishida ott felismerte őket.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 12:48:12 írta Asasino » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #4416 Dátum: 14 júl 23, 12:51:40 »

Pokémon - Gotta catch em all! Remélem nem csak nekem jutott ez eszembe Mayuri reishi inaktiváló bombájával kapcsolatba Nevet. Jó látni, hogy egy kicsit Kubo is tud előre tervezni, ezeket a zombi arrancarokat már valszeg régóta be akarta vetni.
Amúgy nem igazán értem mi ez a nagy Bambi imádat Nevet. Olyan semmilyen karakter 600 ilyet láthattunk már más animékben/mangákban.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4417 Dátum: 14 júl 23, 13:17:08 »

Uchiha Itachi érdekes ez a dolog és jól le is vezetted. Lehet, hogy valaki mást boncolgatott de nem valószínű.Így jobb, hogy 2 helyen is utalt rájuk Kubo.

Úgy érted Grimm volt elfoglalva Luppival nem? Ha nem akkor nem értem Nyelvesít

Úgy értettem,hogy amikor Szayel küzdött Ishidáékkal,akkor le volt foglalva [Ishidáékkal],közben nyírta ki Grimm Luppit,azaz "Szayel Luppi kiiktatásánál le volt foglalva",és ugye Ishidáék után jött Mayuri,és Szayel kinyiffalt,azaz már semmi esélye nem volt a begyűjtésére.
DE viszont 1 valamit benéztem a timeline-t illetően,hogy Grimm nem azon a napon,hanem 1 nappal korábban nyírta ki Luppi-t,az azt követő napon csinálták ki Szayelt.Így viszont tényleg volt ideje elraktározni.Azaz egy fokkal valószínűtlenebb mostmár az elméletem. Nevet
Szal,ha tényleg "csak" ők azok...Lehetne Szayel tesztalanyai közül az egyik mondjuk egy shinigami még Yama korából vagy mit tudom én,csak hozzon ezekbe a fejezetekbe egy kis színt,mert (kövezzetek meg),de nekem így egyre unalmasabb.

@Gaburieru
A pokilabdát én is akartam írni!!! Nevet
Egyből arra gondoltam amikor megláttam,csak kiment a fejemből,miközben írtam a hsz-t ikszdé

Szerk:
Assasino hsz-ére adott válaszom egy kicsit módosítva,úgy látszik egy kicsit félre értettük egymást a gyatra fogalmazó képességem miatt ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 14:01:28 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4418 Dátum: 14 júl 23, 13:23:12 »

Megnyugtatlak nem csak neked jutott eszedbe MAyuri láttán. kacsint
Egyszerűen csak kihagytam a lehetőséget.


Mayuri már a saját testét és Zanpaktouját is milyen sok módon módosította.
Ezek után már szinte minden kitellik tőle.
Az igaz hogy Szayel laborjában lehetett seígtség(eszköz,energia),de mind a 4en nem lehetnek onnan mint alapanyag.
Ahogy látom ez úgy-ahogy le is lett vezetve.
A lényeg Mayurinak mind a négyükre(kivéve ha még többen jönnek) volt lehetősége.
Luppi tűnik a legsanszosabbnak hogy Szayle laborból jött.

Ami most érdekelne hogy vajon tudat nélküli zombik vagy vissahozott,összevart,de gondolkodó segítő szolgák?
nekem egyelőre az utóbbi az esélyes.Elég megnézni a szemüket,élettel teli. Gondolkozik Hümm-hümm
A varrásnyom 1-2helyen elég csalóka.
A baloldali viszont még mindig az agyamra megy.
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4419 Dátum: 14 júl 23, 15:02:32 »

Amikor Hatoska kinyírta Luppit  Ichigoék még Karakurában voltak.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4420 Dátum: 14 júl 23, 15:05:41 »

Amúgy nem igazán értem mi ez a nagy Bambi imádat Nevet. Olyan semmilyen karakter 600 ilyet láthattunk már más animékben/mangákban.
Mert benne van/volt potenciál. Ezek után gondoltam, hogy ő rá érdemes lesz oda figyelni.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/544/14 + a kövi
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/7

Kubo megnézet egy két zombies filmet mert a címben a Zombies szó nagyon régi filmes hatást kelt.
Mayuri  szert tett egy két új játékszerre.^^

Bambi megalázása meg egy szar volt.

Ez nálam csak akkor jöhet ki jól ha később úgy zárul le ez a szál, hogy Bambi feléled és szarrá robbantja mind a 3 csajt (2).
Ennek én is nagyon tudnék örülni. Először örültem, hogy még is maradt valami belőle de így ez nagyon nem kóser.
Az előző fejezet alapján van 1 tippem, hogy mi az ami ennyire kell Bambinak de nagyon remélem, hogy nem az lesz...

Végre, visszatértek az Arrancarok! Kúl Csak nem azok és nem úgy ahogy számítottunk rájuk. ikszdé

Úgytűnik, hogy ismét igaznak bizonyúl ez a kép: Nevet
http://imagerz.com/QBYVUEtvAwMDB15ORAVR

Azt nem értem, hogy Mayuri miért csak a kishalakat hozta vissza? Pl hol van Szayel vagy a többi Espada? Talán későbbre tartogatja őket?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mikroman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #4421 Dátum: 14 júl 23, 15:23:08 »

Megy itt a brainstorming. Azt elárulnátok, hogy hogyan lehet egy hollow/arrancar holttestet "begyűjteni"? Csak mert ami meghal az szépen elfüstöl. Ez a hollow módi. Bár ennek bemutatását egyrészt Kubo előzékenyen elhagyta a legtöbb esetben (hogy könnyebb legyen elővakarni pár régi karaktert) másrészt meg amúgy is leszarja a rendszert és a logikát.  Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4422 Dátum: 14 júl 23, 16:01:52 »

Pedig igen is nagy az esélye annak hogy Bambi arra vágyik,Sajnos. >.<#

Ütőkártyát sosem szabad már az elején felfedni,így még tartogathat meglepetést.

Szayel már annyira porrá lett hogy már nem tudta összeseperni.Másrászt így a movie is megállja a helyét hogy már a pokolban van.
Kubo is közreműködött,tehát könyveljük el így.
Másrészt ahogy látom őket Szayel visszahozása eléggé veszélyes lenne Mayuri-ra nézve.Mi van felülkerekedne úgy ahogy Bambitól várjuk? Gondolkozik

Ha jól látom akkor pont olyanokat hozott vissza akik egyszerre több ellenfél ellen hatásosak.Egyedül Charlotte sok nevűt nem értem.
Lehet arra jó hogy kiakad tőle az ellenfél? smirksweat Habár a Rosa Blanca elzárásként talán hasznosnak bizonyul.
http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2014/204/d/b/bleach_590_arrancar_arrives_1_by_ancientstaff-d7rx19o.png
http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2014/204/6/0/bleach_590_arrancar_arrives_2_by_ancientstaff-d7rx4ty.png
http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2014/204/8/7/bleach_590_arrancar_arrives2_by_ancientstaff-d7rx25u.gif

Ui:Őszintén a baloldalt szívem szerint kicenzúráztam volna egy Mini Szayel-el.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 16:13:21 írta K ichigo » Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4423 Dátum: 14 júl 23, 16:18:02 »

Dordonitól befigyelhetne pár poén is , ő egy menő arc . Amikor lezuhant a gerendáról és előadta hogy ő ezt így akarta akkor szakadtam a nevetéstől . ikszdé Nevet
itt van a videó is az esetről http://www.youtube.com/watch?v=EJc4wCN3ics
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 16:22:12 írta Blanco » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4424 Dátum: 14 júl 23, 17:11:10 »

az eheti nem volt szar fejezet. DE a jótól még messze van. Megmondom őszintén engem nem izgat Bambi Az sem meglepő hogy zombiként viselkedik nem értem mit lepődik ezen meg mindenki. Egy zombi agyhalott alap hogy azt csinálja amit ő is. Mondjuk ettől a dologtól én is félek remélem nem azt akarja tőle mert tuti hányingert kapok. Kubo mostanában nagyon túlesik a ló másik oldalára. abbahagyhatná a hentai-t. Azt csinálja amit a legtöbb elfelejtett sztárocskák. Szexet és erotikát csempész az életébe hogy újra felfigyeljenek rá.  smirksweat

Mayuri meglepett nem gondoltam volna hogy hozza az Arrancarokat pláne nem őket. De remélem vannak még tartalékai. Általában ő hozta mindig a legkreatívabb harcokat bár nagyon vártam amikor benyögte hogy nem öli meg a shinigamikat hogy lé egyet és bumm mind felrobban. Nevet Emiatt csalódtam is, mert megint ott tartunk hogy itt vannak már 20-an de még senki se harcolt le egy komoly meccset.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!