24 máj 19, 22:09:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003608 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3870 Dátum: 14 máj 15, 14:56:04 »

abból lehetne egy jó jelenet, hogy mind egy disznón ülve érkeznek és mindenki ilyen pissed off emiatt csak Ganju élvezi ikszdé Tőle egyébként kíváncsi vagyok mit kapunk  Gondolkozik anno is useless volt a többiek erejéhez képest de feltalálta magát eléggé ügyesen.Ha még erős is valami jó kisülhet belőle Nevet
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3871 Dátum: 14 máj 15, 16:54:03 »

A fejezetről:

Ami tetszett:

1.A Quincy hölgyek csapatmunkája.
2.A shinigami-k próbálkozása. S mivel hallottuk, hogy volt összetűzésük néhány Soldat-al útközben Zaraki felé, ezért nyugodtan mondhatjuk, hogy a 11-ik osztagos shinigami-k már érnek valamit.
3.Pörgős volt a fejezet.
4.Megint bebizonyították a Quincy-k, hogy több eszük van, mint anno a legtöbb arrancar-nak: megvárták, amíg Gremmy kiveri Zaraki-ból, ami van, majd ha nem sikerül neki, akkor ők elvégzik a piszkos munkát.

Ami nem tetszett:

1.Meninas képessége.... "Power".... most komolyan Kubo.... igen, tudom, hogy divat valamiért aranyos lánykáknak herkules erőt adni - lásd Naruto-ból Sakura -, de legalább te fogd már fel, hogy ami jól néz ki mondjuk Zaraki-nak, Grimmjow-nak vagy bármelyik szálkás vagy izmos férfi szereplőnek (esetleg szörnynek), az már rohadtul nem mutat jól egy hölgynek (főleg, ha deszka vagy tehénke). Akkor inkább ő is varázsoljon, mint a többiek vagy legyen bizar képessége, de felejtsék már el végre a - főleg - shonen fight mangakák ezt a "cuki kawai női herkulest"! Poénnak jó, ha pl egy hülyének adnak egy pofont, de éles harcban...

Következő fejezettől mit várok:

1.Mivel a robbanás tényleg jobban hasonlít az SS arc-ban lévőhöz, mint arra, amikor Rukia és Renji jöttek az 559-es fejezetben, ezért remélem, hogy tényleg Ganju és a 3 fullbringer jönnek. S mivel Ginjo-nak is volt jelvénye, ezért a robbanás kinézetére is van magyarázat.
2.4 a 4 elleni csapatharcban menjen a küzdelem.

Na de akkor most van egy hatalmas bejelenteni valóm, amit szemmel láthatóan sokan elfelejtettek......

Eme fejezettel elértük az utolsó Arc/Saga 100-ik fejezetét!

S mivel Kubo azt írta, hogy max olyan hosszú lesz, mint anno az Arrancar Saga (kb 200 fejezet hosszú volt), ezért nagy a valószínűsége, hogy már csak kb 100 fejezet maradt hátra a Bleach-ből! kacsint

Nézzük csak, ezalatt mik történtek:

1.Megjelent Juha Bach és a Wandenreich, akik hadat üzentek SS-nek és a Gotei 13-nak, méghozzá elég kegyetlen módon - Sasakibe meghalt.
2.A Wandenreich elpusztította/lerombolta SS-t, s Yamamoto és Kira meghaltak.
3.Megjelent a Nulladik Osztag, akikre már a Turn Back The Pendulum óta vártunk.
4.Bemutatta a Királyi Birodalom Dimenziót, valamint Kyoraku átvette Yamamoto helyét, mint főkapitány.
5.Everything But The Rain Arc-ból kiderült, hogy mit akart anno Aizen mondani Ichigo-nak "You're a shinigami and...", kiderült, hogy mi volt Ichigo anyja, hogyan került Aizen és Ryuken a képbe, hogyan ismerkedtek össze Ichigo szülei, ki volt Uryu anyja, milyen hatással van a "Hollofication" a Quincy-kre, hogyan mentette meg Urahara a Visored-okat attól hogy lufiként végezzék, megtudtuk, hogy honnan van Ichigo-nak Hollow ereje és a legfontosabb, hogy miért is halt meg valójában Ichigo anyja s miért nem tudta megmenteni őt Isshin.
6.Kiderült, hogy "Ogichi" igazat mondott a Visored edzésen Ichigo-nak, s valóban ő volt Zangetsu, s az "öreg" azért hasonlított annyira Juha Bach-ra, mert Juha Bach minden Quincy apja, s aki eddig kiadta magát "Zangetsu-nak", valójában csak Ichigo Quincy erejének megtestesülése volt.
7.Kiderült néhány dolog Juha Bach múltjáról és a Quincy-k végzetéről.
8.Megismertük Unohana múltját, valamint Zaraki-val való kapcsolatát, majd végül elhunyt.
9.Megismertük Komamura múljtát, vérvonalát, valamint, hogy ki mentette meg őt anno (Yamamoto).
10.A Wandenreich végleg megszállta SS-et, s át is formálták saját szájízükre.
11.Soi-Fong elsajátította a Shunkou-t, Yachiru bemutatta a Shikai-ját, láttuk Kensei + Rojuro + Rukia bankai-ait, valamint Renji végre elsajátította az igazi bankai-át. Ja, és Ichigo végre megszerezte a saját, igazi shinigami erejét.
12.Kensei és Rojuro elméletileg halottak (bár nagy valószínűleg már azok), közben meg Zaraki megtanulta a Shikai-t.

Top 10 Legjobb része az Arc-nak számomra:
10.Megjelenik a Nulladik Osztag

Erre már a TBTP Arc óta várunk, s örülök, hogy Hikifune nem tűnt el. Valamint amennyire hülyén néztek ki elsőre, később egyre jobban bejöttek.

9.A Wandenreich eltünteti SS-t.

Olvasom a fejezetet, s egyszer csak hirtelen.... SS eltűnik. Már önmagában para az egész, de az a pánik és reszketés, ami kitört... ennél már csak akkor lesz epikusabb, ha animében jól meganimálják, s megfelelő zenei aláfestést kapunk.

8."Zangetsu" Igazi Kiléte

Amikor először képbe jött Juha Bach, akkor nagyon sokan először Gold Roger-re asszociáltak, majd később sokan "Zangetsu" kopinak gúnyolták... erre jön a hideg zuhany, amikor is kiderült, hogy amit "Ogichi" mondott, hogy ő Zangetsu, valójában igaz volt, s akit eddig "Zangetsu"-ként ismertünk, valójában nem más, mint Juha Bach 1000 éves megtestesülése...

Egyedüli problémám, hogy egy picivel több utalás is lehetett volna "Ogichi"-in és egy pár dolgon kívül (lásd Kirge féle összeolvadása "Ogichi-val", hogy Juha Bach, de azért valljuk be, semmivel sem hiteltelenebb/hitelesebb, mint pl a "Tobi=Obito".

7.Régi dolgok visszahozása

Nagyon, nagyon örültem, hogy sok dolgot, amiről már azt hittük, hogy Kubo elfelejtett, visszahozott, főleg Kon-t. De jó ötlet volt a gyógyfürdő visszahozása is, ahogyan az Assauchi is utoljára asszem csak az SS arc-ban hangzott el. Még egy pár ilyen régi elem visszahozása jól jönne.

6.Byakuya, Toshiro és a shinigami-k többségét megalázzák.

Byakuya és Toshiro lehet, hogy közkedvelt karakterek, s miután ellopták a Bankai-aikat, mutattak némi karakterfejlődést, de mégis, lehet, hogy csak nekem, de amikor Bazz-B és As Nodt hülyére verik őket.... nálam epic price volt!

5.Yamamoto és Unohana utolsó harcai és halálai.

Nem nagyon szokott érdekelni, ha egy mangában meghalnak a karakterek, mert egy harcot úgyis meglehet nyerni, ha nem hal meg az ellenfél, s nem is tartom felnőttesebbnek, de a tény, hogy Yamamoto több, mint 300-400 fejezeten át aktívan szerepelt, harcolt (tanítványai, Ayon és gazdái, Wonderweiss - akit Aizen direkt ellene kreálta hogy ne tudja használni a Zanpakutoját, mert még saját bevallása szerint sem lett volna Aizen-nek esélye ellene -, Driscoll, Royd - aki röhögve elverte Zaraki-t bemelegítésként) s kivette a maga részét a sztoriból (Aizen elleni ütközet megszervezése, Ichigo erejének visszaadása stb), s Kubo meglépte azt, amire sok fan nagyon vágyott, szép volt.

Unohana meg lehet, hogy legjobb gyógyító volt meg elvert egy "elkényeztetett" Zaraki-t, de hogy Gremmy ellen nem sok esélye lett volna, az 100%. Valamint vicces figura volt, s Hiyamori, Chad valamint jó pár más szereplő is neki köszönheti az életét. A múltja is igen jóra sikerült, szóval nem lehet panasz.

4.A Király Dimenzió Bemutatása.

Ez volt az a pont, amit én annyira vártam, hogy mégis, milyen helyen lakhat a Soul King, amit Aizen annyira megakart szerezni. S bevallom, nekem rohadtul tetszett, ahogyan kinéz. Egyedül azt sajnálom, hogy a maradék 2 palotát/várost nem láttuk részletesebben, de gondolom, majd akkor látjuk teljességben, ha a Quincy-k oda is betörnek.

3.Juha Bach eredete.

Bevallom, amióta Juha Bach megjelent, azóta egyik kedvenc antagonista karakterem. Nem csupán azért, mert egyes jelenlegi antagonistákkal ellentétben ki is nézz valahogyan, de maga a személyisége is jóra sikerült. Az eredete pedig.... feláll a szőr a hátamon... s ebből kifolyólag a Nulladik Osztag és az olvasók többésge nem véletlenül tartja gonoszabbnak és sötétebbnek, mint Aizen-t.

2.Everything But The Rain Arc

Amellett, hogy egész hangulatos volt, sok mindent megtudtunk, lásd fenti sorolás.

1.Az első Quincy invázió.

A legelső invázió.... nagyon jó volt! Szépen fel volt vezetve, szépen is zajlott le. Láttunk jó pár ütközetet (Byakuya + Renji VS As Nodt + Mask De Masculine, Yamamoto VS Driscoll, Yamamoto VS Royd, Kyoraku VS Gordon Felügyelő stb), valamint jó pár dolgot itt ismertünk meg, de ami a legfontosabb, az a hangulata volt, valamint a tény, hogy nagyon pörgős volt. Kár, hogy a második inváziónak már csak az eleje volt az, ami ennyire pörgős volt.

Top 5 legrosszabb része az Arc-nak számomra:
5.Zaraki VS Gremmy

Mi volt a baj vele? Nos, az ötlet jó volt, a technikák jók voltak, s amúgy semmi baj nem lett volna.... ha nem 8 fejezet hosszú lett volna! Simán meglehetett volna csinálni akár 5 fejezetben is, ha néhány jelentéktelenebb szöveget vagy képet elhagy vagy kisebb képekben dolgozik, de az, hogy 8 részre nyújtotta, az sok volt. Tény, voltak ötletes megoldások (vízbörtön, támadó oszlopok, galaxis börtön, meteor), a szándék is megvolt, csak túl sok volt ez a 8 fejezet neki.

4.Ishida beiktatása

Nekem nem jött be, hogy besorozták a Quincy-ik Uryu-t, de ha később meglepetést hoz ki belőle Kubo, pl összehoz egy komoly Uryu VS Mayuri second round-ot ahol Uryu meg is lépné a bosszút a nagyapjáért, majd átvenné felette a Quincy vér az uralmat, akkor lehet, hogy lekerül a listáról.

3.Lassssssúúúúúúú

Igen, tudom, hogy a Bleach igazi gyengéje mindig is az volt, hogy csiga lassú volt, főleg a nagy rajzok miatt, de sajnos egyet kell értsek Kuro-val abban, hogy jobb lenne, ha havonta dobna ki Kubo egy 200 oldalas könyvet, minthogy olyan érzésünk legyen, hogy valami filmet néznék heti megszakítással.

2.Byakuya meghal.... aztán mégsem

Igen, ez nálam is fájt, hogy végül nem halt meg. Nem az, jó volt a visszatérője As Nodt ellen, meg lehet, hogy később meghal, de sajnos sokáig húzta Kubo Byakuya halála körüli mizériát.

Nem az, minden mangában előfordul, van, ahol 100-szor is, de Byakuya nem egy Gai (aktuális), és nem egy Choza (Pain Arc), vagy egy Neji (Part I vége), akikről elhiteti a mangaka, hogy meghal, majd mégsem.

Nem az, 1001-szer jobb, mintha a "meghal majd feltámasztjuk" agyf*szt követte volna el, mert még mindig emészthetőbb, mintha feltámasztanák.

De ami a legrosszabb, hogy látszott rajta, hogy Kubo eredetileg tényleg kiakarta írni Byakuya-t. Minden adva volt, jók voltak a halála körüli dialógusok, megvolt teremtve a hangulat (kardja széttörése, síri csend, eső stb), de aztán valamiért mégis inkább.... igen, tudom, hogy a mangaka-knak a director-ok dirigálnak, hogy ha valami nem tetszik a director-nak, akkor azt "korigálnia kell", persze az is lehet, hogy az olvasók miatt tette Kubo, de az biztos, hogy hiba volt meggondolnia magát.

Egyedüli kárpótlás, hogy legalább nem ő győzte le As Nodt-ot, plusz, hogy fejlődött annyit a jelleme, hogy többé ne egy gyereknek nézze Rukia-t.

1.Eltűntek a Kido-k és a maszkok

Na igen, régen a Kido-knak sok szerepük volt a harcokban, de egy pár védekező és gyógyító Kido kivételével valamiért nem nagyon nyomják most már. Pedig sokat dobna mondjuk a harcokon! És ez igaz a Visored kapitányok maszkjaira is, bár náluk lehet magyarázat, hogy már nem tudják használni vagy nem volt idejük. A Quincy-knél is eltűntetk a Ginto-k, pedig szívesen láttam volna, bár igaz, amit Royd nyomott lehet, hogy az volt.

Kedvenc Csatáim (nem toplista szerűen)

- Toshiro + Rangiku VS Bazz-B The Heat
- Yachiru VS Lee The Vanishing Point
- Ichigo + Ayon VS Kirge
- Rukia (+ Byakuya amit besegített) VS As Nodt
- Ichigo VS Juha Bach
- Byakuya + Renji VS As Nodt + Mask De Masculine
- Kensei + Rojuro, majd Renji VS Mask De Masculine
- Yamamoto VS Royd Lloyd
- Zaraki VS Unohana
- Isshin + Masaki a végén VS White

Na, és nektek milyen a jelenlegi Arc így a 100-ik fejezetig? Mik tetszettek, mik nem? kacsint
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3872 Dátum: 14 máj 15, 19:59:45 »

Egy kicsit nem vagyok(1-2nap) és mennyire meglódultok az ötletek terén.
Remélem hogy ez az eltütett "mag" kicsírázása.

Tudom már én is írtam a lehetőséegeket hogy ki/kik bukkanak fel az égen.
Viszont ezt a forma nem lenne rosssz Yoruichi Eternal Shunkojának sem.
Nehogy már csak Soifontól lássunk ilyet.
Szerintetek végre előkaparná a a kardját.Egy villámalapú nem lenne rossz neki.+rá a Shunko. Hümm-hümm

ui:Ha megkéne küzdenem ezzel a 4 csajjal akkor a "falánktól" biztos tartanék még ha nem is erős.Maga a hatás.
Zombi-s ilyen téren nem vészes ha egy gyors távolsági támadás elintézi.
Legjobb mégis Candice.
Vajon láthatnánk a villámok/viharok tomboló harcát is.Utalva a mostani időjárásra is. Nevet

Off:
Most nem ártana egy Getsuga ellene.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3873 Dátum: 14 máj 15, 20:56:05 »

Ha már getsuga hirtelen belegondoltam, hogy azután, hogy Ichigo megjelent mégis milyen lesz az első getsuga amit el lő ?  Ohh My God Gondolkozik Technikai KO Ördögi szerintem kettészakad seretei  ikszdé
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3874 Dátum: 14 máj 15, 21:01:21 »

Nem kell Pont Getsugaval kezdeni ha felbukkan.
Gondolom már tanult más technikákat is.
Plusz ugye a próbavágás.
Jó lenne maszkot is tudna használni.
A helyszín pedig nem gond mert márcsak egy kis része Seretei. smirksweat
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3875 Dátum: 14 máj 15, 21:06:59 »

De miért kellene maszk? Felejtsük már el nála. Eddig azért használta mert a hollowvja aki egyben a kardja is, átadott bizonyos mennyiséget az erejéből. Most már erre nincs szüksége, hiszen ö rendelkezik a teljes erejével. Persze, kinézetként lehetne látványos de az erejét most már enélkül is tudnia kell használnia.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3876 Dátum: 14 máj 15, 21:15:26 »

Okokat mindig lehet találni.
Én beérném magával a kinézettel is,ha a része lenne.
Remélem azért a harcstílusból átvett valamennyit a mostani formájába is.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3877 Dátum: 14 máj 15, 21:39:25 »

Lehet rá esély. Azért Ogichi elég jól harcol.

A maszk, mint kinézet szerintem jöhetne, mutatva, hogy van benne hollow erő is. Elég ha csak egy része lenne rajta (az is jól nézhet ki).

Soreszko10: Mit gondolok eddig erről az arcról? Eléggé vegyes most.

Legjobban tetszett: A visszaemlékezés Isshin kapitány idejéből. Nagyon régóta vártam már erre és neem tetszett. Továbbá még Zangetsu kiléte, a 0.osztag és kicsit Bach is.

Ami nem tetszett: Byakuya visszatérése. Olya jól megvolt csinálva a halála, erre mégsem halt meg és igen, eléggé érződik rajta, hogy ez nem így volt a történetben.

Kedvenc csata: Rukia vs As Nodth : Olyan jó volt látni Rukiát is újra akcióban és As Nodth karatere is jó volt. Rukia bankaia meg hab a tortán. Van még más is, de ez maradt meg eddig a legjobban (meg persze Yama harca, de az tényleg epic volt).

Legrosszabb csata: Kenpachi vs Gremmy: Hosszú, sok húzás és Gremmyről semmit nem tudtunk meg az egész csata alatt. Sajna szerintem ez lett a legrosszabb Kenpachi harc eddig függetenül attól, hogy kettébe vágott egy meteort és shikait használt.

Az arc eleje nagyon tetszett, de most íg sajnos már látom a hiányosságait az ellenségek múltja totális hiánya miatt. Nincs időnk semmilyen érzelmi kötődést kialakítani velük és ez szerintem egy nagy hátralépés az előzőekhez képest (arrancarok például).

Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3878 Dátum: 14 máj 16, 10:11:54 »

Szinte teljesen egyetértek Soreszkoval.

Kiegészíteném, hogy pontosítsak:

Az íjak-nyilak hiányát hoznám még fel. De ezt tökéletesen tudná Bach reprezentálni, hogy azért nem érdekli különösebben az emberi élete, mert akiknek erőt ad, azok annak a megszállottai lesznek és már szinte el is felejtik eredeti quincy létüket.

Niii-sama álhalála, ez egyértelmű.

Olyan quincyk kiírása, akikben rengeteg kraft lett volna még (Nodt, BG).

A háttértörténetek nekem is hiányoznak, de ez tényként betudható a dupla blitzkriegnek.

Az egész történés kissé áttekinthetetlensége. Nincs sok lövésünk, hogy mással ebben a pillanatban mi történik, hogyan viszonyulnak a történéshez stb (bár ezt kezdte Kubo orvosolni az utóbbi fejezetekben).

No meg a lassúság ami felemészti az embert hétről hétre.


Nagyjából ennyi, az erényekkel abszolút egyetértek.

Viszont, ha azt nézzük, hogy a fent említetteimből hány olyan, ami ténylegesen Kubo hibája, amit még az egybeni elolvasás sem javítana ki az szinte elenyésző (átláthatatlan helyzetek). Tehát szerintem jó munkát végzett eddig Kubo ezzel az arccal, és ami a legfontosabb, megvan az a hangulata az egésznek, hogy ez a vége lesz. Ami egy utolsó archoz szerintem elengedhetetlen.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3879 Dátum: 14 máj 16, 12:34:28 »

NA akkor én is kifejtem a dolgaimat:

Nagyon tetszett:
- Byakuya elpcsázása, illetve visszatérése. (Mikor átdobták félholtan az egyik forrásból a másikba nagyon tetszett  ikszdé )
- Rukia bankai-ja nagyon jó, szép. A Bleachet mangában kezdetem el és utólag jutottam el az animéig. Most a zanpakutou-k lázadásánál tartok és ott is Rukia kardjának az alakja nagyon bejött (mégha csak fillerként is van benne az animében). Az, hogy Rukiácska kardja a legszebb meg ilyenek, a Bankai-ja már teljesen egyértelmű. (Ugyanis engem a shikai-a nagyon nem tudott lenyűgözni, de a bankai meggyőzött)
- Ichigo kardjai menőek. Először nekem is furcsák voltak (mint sokaknak, ahogy face-s csoportokban olvastam), de rájöttem, hogy a formájának a szürreális kinézte egyszerűen egyedi és király  smirksweat  Nyelvesít
- A legtöbb Bankai tetszett
- A manga pörgőssége nagyon izgalmassá tette a sztorit

Furcsaságok:
- Eltűntek a maszkok, amik általában állatul néztek ki!! Szomorú
- Az alap felállás, hogy a quincy-k íjat használnak felborult. Még az elment nálam, hogy HM-ban bejöttek a quincy kardok, de az, amit a mostani quincy-k művelnek az szerintem nagyon nem "quincy-s"
- A quincy-k kihaltak----> jelenleg éppen elözönlötték SS-t
- Kenpachi-nak lett shikai-a. Nekem is természetesebb, hogy shikai nélkül harcolt, de az, hogy meghallgatta végre valahára a kardját az sem volt rossz húzás, de még meg kell szoknom.
- Gremmy képessége. Szerintem nem volt rendesen átgondolva Gremmy képessége, így nekem végig zavaros volt. Jó, hogy 98%-ban elpusztult a csávó, de az agyát nem tudom mire vélni. Valszeg SS-i Quincy Múzeumban kiállítják vagy valami, de az, hogy az csak ott van a harcmező közepén olyan fura...  Gondolkozik
- A quincy-k jönnek-mennek, de lényegeset alig tudunk meg róluk, nem úgy, mint az Espadaknál. Sőt, még a privaron espadak-ról is többet megtudtunk, mint a mostani quincy-kről. Bár a mostani dögös quincy csajkommandó nagyon hasonlít a Haribel női arrancar egyletére, amikről szintén nem tudtunk meg olyan sokat, csak harcolgattak. Tehát a csajszik annyira nem zavarnak, de a keménymacsókról többet is rizsázhatnának már.

Nem tetszett:
- Olyan nem volt..........  >.<#
Nagyjából minden lépést el tudtam fogadni, ami a mangában fejezetenként bejött. Tudom, hogy úgyse tudok rajta változtatni (no meg nem is akarok nagyon) így inkább elfogadom azt úgy ahogy van. Persze a korábban felsorolt furcsaságokon azért változtatnék, vagy korrigálnám a körülöttük levő űrt  Gondolkozik

Mit várok:
- Kinézem Kubo Titéből, hogy Ichigo a 600. fejezetnél jelenik meg vagy valami ikszdé Szal erre számítok.
- Kenpachi meghal. Halljon meg és kész, valahogy úgy érzem, hogy így lenne ez rendjén. Szervei megsérültek...bla...bla...bla. A ciciscsajszik miatt senki sem tud segíteni neki...  smirksweat  Neeem
- Korábbi nagykedvencek visszatérnek: espadak vagy valaki Mosolyog
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3880 Dátum: 14 máj 16, 13:58:48 »

Nem kell Pont Getsugaval kezdeni ha felbukkan.
Gondolom már tanult más technikákat is.
Plusz ugye a próbavágás.
Jó lenne maszkot is tudna használni.
A helyszín pedig nem gond mert márcsak egy kis része Seretei. smirksweat

Én nem mondtam, hogy a Getsugával kell kezdeni nem is baj ha nem azzal kezd hanem más technikákkal amik már nyílván lesznek neki, de ezektől függetlenül lesz egy első getsuga, ami már tényleg "égmetsző" lesz Mosolyog

Dai-kun javítanálak. Azt hitték, hogy a quncyk kihaltak*.Az árnyakban rejtőztek.

Soreszko kérdésére ti már mindent leírtatok és egyet is értek vele.
Byakuya halála sokkal jobb lett volna és még az is egy érzelmi fröccs lett volna, hogy a Nii-sama nem láthatja a húga fejlődését csak negatív helyett így kaptunk egy pozitívat, hogy elismerte ami szép dolog de az előbbi jobb lett volna.De ezt nem Kubo hibájának tudom be mivel láthatjuk, hogy ő nem így akarta.Bár én azt mondom inkább legyen így minthogy a kiadó később feltámasztatta volna vele.

Az arcban én nem nagyon tudok kivetnivalókat mondani.Az tény, hogy a tempó lassú pláne az előző harcnál de engem ez nem zavar mert tudom miért csinálja és, hogy mi lesz a végeredmény.
Ami viszont zavar az az átláthatatlanság.
Ahogy DasOmen is írta Kubo ezt már elkezdte orvosolni, reméljük folytatja is.
Azt nemrégen írtam, hogy örülnék egy olyan fejezetnek ahol szinte minden helyszínre elugrunk a csatamezőn belül néhány képkocka erejéig, hogy mégis megtudjuk mi a helyzet.

Ha igazad van soreszko és már csak 100 fejezetünk van, körülbelül még 2 év.(remélem többre hozza még ki a mester)
Akkor szerintem most kezdenek majd beindulni a dolgok. Én személy szerint magasra teszem a mércét és jobbat várok mint az első inváziónál pedig az az invázió annyira epic volt, hogy szavakba nem is csak majd animébe lehet önteni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3881 Dátum: 14 máj 16, 14:43:56 »

Anno amikor újrakezdte akkor mondta, hogy 3-4 év. Szóval ez reális is. Én nem gondolom, hogy lassú lenne a haladás. Inkább azért lehet így érezni mert más mangáknál sok szálat tart a mangaka a tűzben, míg itt leginkább egy száll cselekményét mutatja a mangaka. Persze, több szál itt is van de nemigazán használja ki annak lehetőségeit. Viszont sokkal részletesebben mutatja mint a többieknél látható. Ott sokszor csak egy-két kép erejéig mutat egy fontos cselekményt. Vannak olvasok akik éppen azt szeretik, ha végigmegy az adott szál és vannak azok akik pedig éppen a több szálas cselekményeket részesítik előnyben. Mindegyiknek van előnye és hátránya. Például itt végig nézheted az elejétől a végéig a teljes cselekményt, míg a másik verziónál lehet, hogy csak hetek múlva láthatod a folytatást és azt sem olyan kidolgozottan. Szóval ezért mondtam mindig is azt, hogy a Bleach erősségét pont az adja ha folyamatosan lehetne látni, olvasni. Így a heti megjelenés eléggé lerántja. Az anime viszont szerintem éppen ezért nagyon jó a többi animéhez képest. Nincs akkora ugrálás helyszínről helyszínre, karakterről karakterre.
Naplózva
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3882 Dátum: 14 máj 16, 18:29:17 »

Lehet, hogy a neverendingekhez képest a one piece, naruto sikeresebb (ez persze változó, tudom) meg minden... de akkor is bleach szerintem 1000x jobban át van gondolva sok más anime!!
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3883 Dátum: 14 máj 16, 19:41:57 »

Mindnek megvan a maga kiválósága és szépsége. Van amelyik mostanában lent van meg van amelyik folyamatosan felfelé ível de persze egyik se hibátlan közel sem.

A Bleach harcok terén a legjobb. A legkidolgozottabb harcokat a Bleachben találjuk amik egyben a leglátványosabbak is.

Ezt nem kell vitatni.

De nem csak a harc maga a történet is kíváló.Én személy szerint nemértem, hogy Kubo történetíró képességét miért szapulják annyian.Lehet sőt biztos van nála jobb történetíró de az se hagyja le sokkal.

Azért hiába írják sokan, hogy szar volt a fejezet meg kiszámítható az egész, de a mester mégis mindig olyat húz amire még csak nem is gondolt senki.
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #3884 Dátum: 14 máj 16, 19:46:41 »

Én Kyourakut és Ukitaket várom már -hogy kapjanak egy rendes harcot akár együtt akár külön- azóta, hogy SS arcban volt az a kis összetűzésük Yamával.  Az igaz, hogy Kyourakunak volt már egy harca, de az nekem nem volt az igazi( megszakítások miatt). És ott volt Chad de hát az elég egyoldalú volt. Sztem elég erősek mindketten, remélem nem lesznek bealázva 2 perc alatt...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!