24 máj 19, 18:38:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003540 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3465 Dátum: 14 ápr 02, 21:58:29 »

Emberek, de itt már gondolom lélekként vannak jelen mivel már egyszer meghaltak.Ha van olyan a mangában ahol kijelentik, hogy ők még életben vannak akkor valaki linkelje plíz Nevet
Tessék. Nevet Nem is olyan rég volt.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/570/6

Úgy beszéltek a fegyverekről, mintha olyan nagy kárt okoztak volna Ken-chanban. Ahogy én látom csak kicsit kormos lett a ruhája a robbanástól  a többi meg árnyék Semmi sérülést nem látok.
Kenpachi se bújt ki a karakteréből. Az egész szöveg amit a fejezet alatt a Quincynek mondott arról szólt, hogy vegye már komolyan a harcot. Meg hogy már ő is élvezi. Ez egy az egyben Kenpachi, aki élvezi akarja a harcot.

A szemkötő levételére visszatérve én sem úgy látom, hogy le akarná venni csak az arca elé emelte a kardját.

A Quincys részben én annyi értelmet láttok, hogy nem kell már számítanunk Mayuri harcára és láttuk teljes egészében a Pepe nevezetűt Meg talán annyit, hogy együtt bandáznak. Ez kicsit olyan, mint az előzőben, hogy a Shinigamik mondták, hogy valami furcsaság van.

Yachiru elég menőn néz ki ahogy megindult Kotetsu felé. Kár, hogy valószínűleg több szerepet nem fog kapni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3466 Dátum: 14 ápr 02, 22:16:09 »

Akkor jól rmélett hogy csak alig perzselődött meg.Nem hiába voltam bizonytalan ezen a téren smirksweat
Mai nap hatása.

Bizakodni még lehet Yachiruban.Ikkaku-t biztosan cukkolhatná hogy kikapott,ő pedig nyert. Nevet
Aranyos mint mindig.

Hm.Egy Mayuri-ra váltás majd jól jönne.

Ez még mindig furán hat:
"Egy pillantra félre olvastam,és úgy vettem ki hogy hiba volt elengedni a legerősebbet,ha vele akar végezni(Yachiru) Nevet"
Mai első hszemből Bleach Topikba.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 22:19:30 írta K ichigo » Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3467 Dátum: 14 ápr 03, 11:51:08 »

Ez a "harc" még mindig lapos és az is marad, amíg a gyerek nem ragad fegyvert.
De már ébredezik a remény bennem, hogy még jó is kisülhet ebből
már csak azért is mert, Bach küldte direkt Kenpachi ellen Mosolyog

+meg nyugodtam, hogy nem a szemkötőjét akarja levenni a végén,
hanem megszorítja a kardját hogy: "Gyerünk !" Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3468 Dátum: 14 ápr 03, 12:01:47 »

Én is erre gondoltam, hogy Ken-chan ugye közelharcos és amíg nem jut Gremmyhez közel addig nem lesz igazi a harc. Viszont Gremmy tudja, hogy nincs sok esélye ellene közelharcban hisz átvágott az acél keménynek gondolt testén.  Viszont nem kimondottan Kenpachi ellen küldte, hanem csak arra a helyre.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3469 Dátum: 14 ápr 03, 12:05:35 »

Nos az én véleményem a Bleach mostani részéről. Nem igazán tetszett. Az oka pedig az, hogy az előző részben azt gondoltam, hogy befejeződik a szócséplés és valóban belevágnak a lecsóba. Ehhez képest ebben a részben tovább kavargatták azt a bizonyost és próbálták egymást minél jobban felhergelni finom szavakkal fogalmazva. Ez a történet végére be is következik.

Mondjuk számomra nem probléma, hogy a képzelet erejével egy csomó fegyvert idéz meg és megsorozza vele Kenpachit. Elvégre ez egy erős quincy képessége és ereje. Akkor miért ne okozhatna sérüléseket számára. Ezek a sérülések jól láthatóan inkább csak karcolásnak mennek el. Ez pedig éppen azt bizonyítja, hogy nem kapott Kenpachi komolyabb sérüléseket mert működött Kenpachi lélekereje és a jelenlegi quincy erő közötti különbség, Szóval dolgozott a reatsu páncél. Szóval most hasonló vagy egy kicsit erősebb volt a quincy támadó ereje az alap Kenpachi védelemnél. Mondjuk számomra Kenpachi utolsó mondata, hogy "most már komolyan vehetem a harcot" azt jelenti, hogy levenni készül a szemkötőjét. Ezt mindig akkor mondta amikor le is veszi.

Ami még meglepett az az, hogy Bach mindenkinek megmondta, hogy hova menjen. Nem hiszem, hogy Bach tudta, hogy itt jelenne meg Kenpachi, hiszen ő nem tartózkodott itt a támadás pillanatában. Talán inkább a gyógyítás lehetőségét próbálta meg így kiküszöbölni. Az viszont számomra most már biztos, hogy a következő mangában már biztosan belelendül Kenpachi és igazi harcot láthatunk még kevesebb szájkarate nélkül. Remélem Kubo nem akar most már helyszínt váltani.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3470 Dátum: 14 ápr 03, 13:32:00 »

Köszönöm Tilon azt el is felejtettem  >.<#

De az, hogy "egyike vagy a kevés túlélőnek" nem biztos, hogy igaz az összes quincyre nem? hiszen ha a Sternrittereket nézzük nem kevesen vannak.Ez a kisgyerek akár még lélek is lehetne Nevet

Egyébként Gremmyről láttunk már hivatalos színes képet?tényleg szőke a haja vagy csak fanmade? mert ha az akkor tényleg nagyon hasonlít Yukiora >.<#
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 13:33:36 írta Asasino » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3471 Dátum: 14 ápr 03, 14:43:33 »

Kyoraku szeme világát is egy fegyver vette el , ezek után nem kellene ennyire felfújni ezt a fegyveres témát . kacsint

Komolyan olvasni luxus cikk errefelé????  Neeem
Direkt leírtam fentebb hogy Stark pisztolya nem is pisztoly hanem Lilinet alakult át fegyóvá. Ráadásul lélekenergiát lő ki magából. szóval össze sem hasonlítható egy szimpla emberi találmánnyal ami egy EGYSZERŰ FEGYVER. Még akkor sem ha ebből vagy 50-et legalább megidézett a gyerek. Nem értem minek tépem még most is a szám, hisz felesleges.

Emberek, de itt már gondolom lélekként vannak jelen mivel már egyszer meghaltak.Ha van olyan a mangában ahol kijelentik, hogy ők még életben vannak akkor valaki linkelje plíz Nevet vagy ezeket a quincyket az utóbbi 9 évben szedte össze amikor már visszanyerte az eszméletét? én ilyenre se emlékszem de csak ebben az esetben lehetnek élők.
Holnap már újraolvasom ezt az arcot  Nyelvesít

Amúgy mindenki öregedik a shinigamik is és ők is emberek voltak egyszer.

Egyik teóriát sem említették tudtommal, hogy hús vér emberek vagy lelkek. De ennek túl sok köze nincs a fegyverarzenálhoz amit a gyerek Kenpachi ellen használt mert az valós fegyver nem kitaláció, vagy hallucináció, egyszerűen gondolt ár és ott teremtek. Szóval nincs miről beszélni szimpla fegyver pedig nem sebezhet meg egy HALÁLISTENT! Főleg mivel Cerokat is kitudnak már védeni Kenpachi meg pláne.  smirksweat

Egyébként visszatérve az ember témára ez is mekkora röhej már hogy Kubo erre sem tért ki hogy akkor ezek most lelkek vagy húsvér Kvinsik. Nem tellett volna túl sokba és nekem nem rémlik ilyen infó.

Közben Tilon megelőzött szóval valóban emberek, így viszont totál jogos a felháborodásom.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 14:49:51 írta Kuro25 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3472 Dátum: 14 ápr 03, 14:47:11 »

Azért nem érzed szánalmasnak, hogy az első hozzászólásra kiakarsz oktatni valakit a fórumozás miben létéről? Nem mellesleg nem láttam semmi kivetni valót abban amit írt. Nem tetszik neki a manga, mert hétről hétre rossz. Ez van el kell fogadni. Ha mindenki egyetértene mindenben a fórum lényege veszne el és csak helyesléssel lenne tele. Ja igen és töröltem a hozzászólásodat, mert a témához semmit nem tett hozzá a feszültséget viszont fokozta. Ha te is írsz egy ilyen szép és tartalmas negatív kritikát nyugodt lehetsz benne elfogadják bárhol a világon.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3473 Dátum: 14 ápr 03, 14:53:53 »

Egyébként Gremmyről láttunk már hivatalos színes képet?tényleg szőke a haja vagy csak fanmade? mert ha az akkor tényleg nagyon hasonlít Yukiora >.<#

Kubo sajnos nem Mashima-sensei, ő nem dolgozza ki a belét hogy a fanok élvezzék amit olvasnak és nem is kényesztet el minket plusz oldalakkal vagy dupla meg tripla fejezetekkel. Nevet Színes oldalakkal meg pláne nem.  ikszdé Ő mindig a megszokott 17 oldal sablont használja 98%-ban. Amúgy hasonlít rá ja csak ez a majom sokkal nagyobb elmebeteg.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3474 Dátum: 14 ápr 03, 15:01:23 »

Egyébként Gremmyről láttunk már hivatalos színes képet?tényleg szőke a haja vagy csak fanmade? mert ha az akkor tényleg nagyon hasonlít Yukiora >.<#

Kubo sajnos nem Mashima-sensei, ő nem dolgozza ki a belét hogy a fanok élvezzék amit olvasnak és nem is kényesztet el minket plusz oldalakkal vagy dupla meg tripla fejezetekkel. Nevet Színes oldalakkal meg pláne nem.  ikszdé Ő mindig a megszokott 17 oldal sablont használja 98%-ban. Amúgy hasonlít rá ja csak ez a majom sokkal nagyobb elmebeteg.

Az igaz, hogy Mashima többet ad a fanoknak de Kubot külön meg kellett említeni, hogy ő nem tesz annyit mint Mashima ikszdé egyik mangaka se ad annyit a fanoknak mint Mashima* Nevet Egyébként a Fairy Tailt fölösleges itt említeni mivel meg se közelíti a szerdai hármast.

Ez épp olyan volt mint amikor azt szidják ebben a mangában ami minden shonenben ott van de nem szidják sehol csak a Bleachben Nevet ezt megint félre ne értsd az utóbbi mondatomat nem feltétlen rád értettem Nevet
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3475 Dátum: 14 ápr 03, 16:05:41 »

Idézet
Komolyan olvasni luxus cikk errefelé????
Direkt leírtam fentebb hogy Stark pisztolya nem is pisztoly hanem Lilinet alakult át fegyóvá. Ráadásul lélekenergiát lő ki magából. szóval össze sem hasonlítható egy szimpla emberi találmánnyal ami egy EGYSZERŰ FEGYVER. Még akkor sem ha ebből vagy 50-et legalább megidézett a gyerek. Nem értem minek tépem még most is a szám, hisz felesleges.
te meg azt a tényt nem veszed figyelembe hogy egész SS lélekrészecskékből épül fel , a fa , a víz , az épületek minden ... , szóval hiába emberi találmány SS-ben lélekrészecskékből fog felépülni a fegyver és így már képes sebezni  Nyelvesít
Naplózva

xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #3476 Dátum: 14 ápr 03, 16:45:51 »

Hajh... Annnyira szeretem az itteni légkört. Ez a béke és egyetértés megnyugtat.  Hümm-hümm  ikszdé
Én tökre birom Gremmy-t. Olyan kis saját világába zárkózott elmeháborodott. Egyébként lehet, hogy csak én magyarázom be a dolgot ( sőt...), de lehet azzal próbálkozik, hogy addig szajkózza azt, hogy milyen erős, amíg Kenpachi elhiszi. Csak ugye róla beszélünk, az elmélet már itt megbukott. Nyelvesít
Szerintem nem volt túl jó ötlet ez a párosítás Kubo részéről. Hogy rakhatott egy ilyen nyámnyila kis izé ellen egy Kenpachit? Már Yachirunál is tudni lehetett, hogy jönni fog (mármint a megmentő), bár arra nem számítottam, hogy nem a másik ellen fog harcolni. Őszintén, ki lepődne meg azon, ha esetleg talán véletlenül Kenpachi nyerne? Valószínűleg ( ne legyen igazam) a kövi fejezet arról fog szólni, hogy az első felében  úgy a 8-9. oldalon Kenpachi leveszi a szemkötőt, Gremmy meglepődik, suhintanak még kettőt, Gremmy észreveszi, hogy mennyivel gyengébb ellenfelénél, és az utolsó oldalon nyom egy Vollstandingot. Legalábbis remélem ennél jobban nem akarja elhúzni ezt a dolgot, mert még szerintem lesz egy Kenpachi shikai, meg talán egy visszaemlékezés Gremmy ultrahiperszuperszomorú múltjáról. Akárhogy nézem ez a harc még rohadt sokáig fog tartani. Legalábbis hetekben nézve. Engem nem érdekel annyira ez a harc, hogy még 3 hétig ezt nézzeem! Hisztis kedvemben vagyok, bocsánat.
Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3477 Dátum: 14 ápr 03, 17:01:25 »

Én csak 2 mangára számítok a ebből a harcból. Az elsőben mérkőzik Kenpachi szemkötő nélkül melynek hatására belép a vollstanding Gremmy részéről. A manga rész végén pedig Kenpachi shikaija jelenik meg, de ennek bemutatása átcsúszik a következő mangába. Bankaira nem lesz szükség mert már most is körülbelül azonos szinten vannak de Kenpachinál több a tartalék az erőben.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3478 Dátum: 14 ápr 03, 17:37:06 »

én elnézem bármeddig ezt a harcot, kenpachi küzd: pofa be és élvezd, mint néző  Kúl
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3479 Dátum: 14 ápr 03, 18:38:14 »

Mivel előző hozzásótól nem idézhetek.Így leírom:

Vanilia:Ez majd igazán az Animeben érvnyesíteni.Főleg egy 10órás összevágott videóval Nevet

Látom rini visszatért a fejezet lehetőségeinek elemzéséhez,vita helyett kacsint
Egy szemfedős Shikai nem lenne elég? Gondolkozik

Kuro,sejtem mire gondolsz,de hogy jött pont Kyoraku szemre célzott lövéséhez(részben kilőtt)?
Arról még az öreg quincy gondoskodott az előző támadáskor.
Az igaz hogy eltérő az öreg és Stark fegyveréhez képest.Leginkább Bg9éhez tudnám hasonlítani.
Eltérésétől függetlenül ez fenn áll,nemcsak SS-ben,hanem Hm-ben is.
[te meg azt a tényt nem veszed figyelembe hogy egész SS lélekrészecskékből épül fel , a fa , a víz , az épületek minden ... , szóval hiába emberi találmány SS-ben lélekrészecskékből fog felépülni a fegyver és így már képes sebezni  Nyelvesít
Ezen minimálisan változtathat a quincy "játszótere".Ez is leginkább az arányokon.
Az mondjuk érdekelne ha SS-t sikerülne visszaállítani akkor a quincyk meddig bírnák anélkül hogy visszakéne vonulniuk az "árnyak közé" ? Gondolkozik


Off:Mashima-sensei-el fölösleges összehasonlítani.A fanok vágyainak "kielégéítése" már régóta a vérében van. Nyelvesít
Főleg a Fanserviceben nincs ellenfele.Főleg az Ovak alapanyaga.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 18:39:58 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!