24 máj 19, 20:20:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003580 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3285 Dátum: 14 márc 16, 17:26:44 »

Dehogy vetettük!

És Kenpachinál sincs baki. Yachiru kezében láttuk utoljára a szemkötőt, ő meg nem úgy beszélt róla, mintha nem találkoztak volna már az Unohanás affér óta.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3286 Dátum: 14 márc 16, 19:09:55 »

sztem egy egyszeru rajz hiba tul sokat kepzelunk bele hiszen a harc elejen rajta volt es haschi nem tevesztette  szem elol 1 pillanatra sem de ha igy van hol van az igazi kyoraku kenchannal meg kiderul ugyis kovi reszben
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3287 Dátum: 14 márc 16, 19:49:49 »

A szemkötő cserét csak viccnek szántam.Nem kell komolyan venni. smirksweat

Amúgy ha hiba is nem baj.Ez legyen a legnagyobb baj! kacsint
Nem úgy mint anno Ichigo bankaiánál.2-3fejezeten keresztül nem találta el az új változatot.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3288 Dátum: 14 márc 16, 19:53:20 »

Mivel nem vagyunk teljesen tisztában az idővel és a közbenső cselekedetekkel, így nem lehet felróni hibaként szerintem.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3289 Dátum: 14 márc 16, 20:57:24 »

sztem egy egyszeru rajz hiba tul sokat kepzelunk bele hiszen a harc elejen rajta volt es haschi nem tevesztette  szem elol 1 pillanatra sem de ha igy van hol van az igazi kyoraku kenchannal meg kiderul ugyis kovi reszben

épp ezaz, hogy nem sokkal előtte rajzolta meg neki nem 1x a szemkötőt utána meg kap egy jó nagy panelt ahol a tekintete van kihangsúlyozva, ahol már nincs szemkötő.Ha egy apró képkockán nem lenne ott más de épp emiatt mondtuk rá, hogy nem baki.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #3290 Dátum: 14 márc 16, 21:07:46 »

Amugy Ken-chan nem víseli a csengöket. Nekem nagyon elenszeves az új elenféi. Nem tudom öt elkébzelni mint harcos. Ken-chan ad neki 1 cumit  tejet majd mehet aludni a kiságyba. Nevet Az a tény, hogy megölt 2 kapitányt ez a nyikhaj idegesitő.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3291 Dátum: 14 márc 16, 21:19:56 »

sztem egy egyszeru rajz hiba tul sokat kepzelunk bele hiszen a harc elejen rajta volt es haschi nem tevesztette  szem elol 1 pillanatra sem de ha igy van hol van az igazi kyoraku kenchannal meg kiderul ugyis kovi reszben

épp ezaz, hogy nem sokkal előtte rajzolta meg neki nem 1x a szemkötőt utána meg kap egy jó nagy panelt ahol a tekintete van kihangsúlyozva, ahol már nincs szemkötő.Ha egy apró képkockán nem lenne ott más de épp emiatt mondtuk rá, hogy nem baki.
Igen+itt: www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/11 Kyoraku teára hívja, pedig ő sakezni szokott míg Aizen az előbbit, sokan még ezt is észrevették Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3292 Dátum: 14 márc 16, 21:21:37 »

Félholt,álomba levő ellenfeleket megölni nem nagy szám.Már ha tényleg végzett velük.
Kenpachi pedig ennél csak akkor lehetne ébrebben ha levenné a szemkötőt. Nevet

Erről a szaké-teás párhuzamról meg is feledkeztem,pedig (jobban belegondolva)az elemzők között voltam smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 21:24:05 írta K ichigo » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3293 Dátum: 14 márc 16, 22:01:10 »

sztem egy egyszeru rajz hiba tul sokat kepzelunk bele hiszen a harc elejen rajta volt es haschi nem tevesztette  szem elol 1 pillanatra sem de ha igy van hol van az igazi kyoraku kenchannal meg kiderul ugyis kovi reszben

épp ezaz, hogy nem sokkal előtte rajzolta meg neki nem 1x a szemkötőt utána meg kap egy jó nagy panelt ahol a tekintete van kihangsúlyozva, ahol már nincs szemkötő.Ha egy apró képkockán nem lenne ott más de épp emiatt mondtuk rá, hogy nem baki.
Igen+itt: www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/11 Kyoraku teára hívja, pedig ő sakezni szokott míg Aizen az előbbit, sokan még ezt is észrevették Nevet
Ráadásul Nevet
ezt már el is felejtettem de az még a multkor se ugrott be, hogy Aizenék állandóan teáztak csak az, hogy Kyoraku sakézni szokott Nevet Nyelvesít

Azon az oldalon nagyon tetszik Hashwald tekintete  >.<#
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3294 Dátum: 14 márc 16, 22:38:31 »

Nem úgy mint anno Ichigo bankaiánál.2-3fejezeten keresztül nem találta el az új változatot.

Ezt linkelnéd nekem? Őszintén szólva én erről teljesen lemaradtam. Nevet
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3295 Dátum: 14 márc 16, 23:08:02 »

Nagyjából a 498ik fejezettől kezdődött az Opie (Kirge) elleni harcban.Van ennél korábbi kép is,de itt látni a legjobban.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/498/17
Ezt a következő fejezetben megpróbálta javítani,de akkor meg mást rontott el(pl kard).
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/499/12

Összehasonlításképp,itt van az eredeti:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/475/9

Naplózva

lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3296 Dátum: 14 márc 17, 20:06:33 »

ujjabb bizonyitek a hibara K ichi linkjei. De nem vagyok ellene a felveteseteknek csak nem akarok csalodni mert eddig nagyon bejon ez az arc egy ket dolgot leszamitva
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3297 Dátum: 14 márc 17, 21:43:40 »

ujjabb bizonyitek a hibara K ichi linkjei. De nem vagyok ellene a felveteseteknek csak nem akarok csalodni mert eddig nagyon bejon ez az arc egy ket dolgot leszamitva

ha a szemkötős hibáról beszélsz akkor ennek ahhoz semmi köze tehát nem bizonyíték, ha pedig erről ezt nem is kellett bizonyítani mivel nyilvánvaló hiba Nevet
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3298 Dátum: 14 márc 18, 20:30:19 »

Szamomra szemkoto is nyilvanvalo hiba(marmint Kyuorakus) barmennyire is annak szurkolok enis hogy fordulatos legyen a story de eddig meg eggyikunk feltevese se kapott cafolatot majd elvalik de addig is holnap hatradolunk es elvezzuk ken chan daralasat XDXD
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #3299 Dátum: 14 márc 18, 20:39:12 »

Ezt  a topicot át kellene nevezni: "Keresd a hibát!"-ra Nevet
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!