24 máj 19, 20:39:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003585 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3225 Dátum: 14 márc 12, 13:20:30 »

na, ez egy jó rész volt:)

a kezdete nagyon tetszett. yachirunak nagyon jól állt a rideg, gyilkos tekintet.... ez 10/10-es:)

a 2 kapitányt már látni akarnám akcióban, mág túl korai lenne meghalniuk. amúgy meg bírom is őket, most már tényleg kijárna nekik is egy jó kis harc.

kenpachi feltűnt= a következő részek jók lesznek Kúl
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3226 Dátum: 14 márc 12, 13:25:15 »

Amúgy meg azt gondolom, hogy talán kaphatunk utalást Kenpachi shikai, esetleg bankai képességére is ha ilyen ellenfelet állított szembe vele Kubo. Alapesetben Kenpachinak semmi esélye nem lehetne egy ilyen ellenfél ellen ha azonnal meg nem ölte. Ezért gondolok a fegyvere képességeire. Persze a tag képességeinek is kell lenni egy határnak mert akkor erre az egész háborúra nem lenne szükség, sőt maga uralkodhatna mindenek felett.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 12, 13:33:01 írta rini67 » Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3227 Dátum: 14 márc 12, 13:41:15 »

az is elég badass lenne ha kenpachi csak (byakuyához hasonloan nem veszi el a másik ellenfelét) odaszól yachirunak hogy 'mit fetrengsz a földön, kapd szét ezt az illuzionistát, oszt keressük meg azt a Bach fickot mert úgy hallottam ö méltó ellenfél lesz nekem ' egy ilyen kis megszakitás meg tudja forditani a harcot lásd Rukia, (igaz ö bankait tolt, de yachiru shikaiával kapcsolatban jöttek kérdések ebben a részben amiket még tisztázni szándékozik valszeg Kubo, azaz Yachi lehet ha kap egy kis idöt, rájön hogy védje ki a technikáját a quincinek , és virit valami erösebbet shikaiban vagy bankai... bár bankait inkább ne villantson...)
Naplózva
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #3228 Dátum: 14 márc 12, 14:02:33 »

Szerintem valami marhaság, hogy Kenpachit ez ellen küldjék. Valamikor megkérdeztem, hogy egy harc hány százalékát adja a reiatsu és akkor azt a választ kaptam, amit Aizen is emlegetett anno: 80% reiatsu, maradék a képességek. Tehát, ha ez a kis hernyó rendelkezik a feltápolt, de elzárt Ken-chan erőnek a 80%ával akkor esetleg szóba jöhet mint ellenfél. Csak azt azért ne felejtsük el, hogy kedvenc berserkerünk azelőtt is lecsapott egy okoskodó quincyt csak úgy simán másik kettő mellett. Szóval itt durván el kellene vérezzen ez a csajszi. Persze ez az elmélet és a valamikori Bleach szabályok. Lehet azóta változtak és akármilyen tápos is Kenpachi, itt meggyűlik a baja ezzel a képességgel.  Kúl
S nekem senki ne mondja, hogy miután legyőzte Unohanat az elzárt ereje nem növekedett.... Amire gondolok itt: adott százalékot nyel el ez a szemkötő. Miután feloldotta az erejét a szemkötő ugyanannyit nyel el. Szóval most kb ott tarthat, mint annó szemkötő nélkül két kézzel...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3229 Dátum: 14 márc 12, 14:14:06 »

A az öreg quincy végre eltűnt,vollstanding tényleg túlzás lett volna."Finally,vanished" Nevet

Úgy látszik hogy a 2kapitány már tényleg meghalt.Kenseiért egy kicst kár.Bár ezt 100%ra még nem jelenteném ki.

Harc közben az hittem egy ideig hogy Yachiru keze süti lesz. smirksweat
Vajon az új quincy milyen nevet(betűt) kap majd.Van pár ötletem de azok már javarészt foglaltak.

Kenpachi is megjött.Ha az erő nem működik akkor majd a Zpje is kiütheti,átveheti az irányitást mint anno A Kardos fillerben "Zangetsu" Ichigonál.
Lehet Tousen elleni harchoz lesz hasonlítható.Érzés,ösztön,gondolat.Quincynek meg nem hisz Nyelvesít
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3230 Dátum: 14 márc 12, 14:38:02 »

Hát ennek az új qiuncy-nek elég kemény képessége van,hogyha igaz amit eddig mondott róla. Akkor valyon ő csak elképzelte az öreg qiuncy-t,ahogyan harcol Yachiru-ékkal? Mert ugye aztmondta az öreg qincy-re,hogy drága agyszüleménye,na ezért gondolom,hogy ezt csak ő képzelte el bár ez nem biztos.

Ha minden igaz amit eddig mondott ez a csávó a képességéről,akkor nemcsak Kenpachi van pácban,hanem egéssz Soul City-is. Mondjuk elképzel Kenpachi-nak egy kemény ellenfelet,mint pl Bach és addig szépen kinyirja a többieket,amig Kenpachi harcol az elképzelt Bach-al.
Bár szinte biztos,hogy van valami feltétlele illetve határa a képességének,mert ha minden igaz a képességéről,akkor ő a legerősebb qiuncy.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 12, 14:52:59 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3231 Dátum: 14 márc 12, 14:48:18 »

Lehel94: a rész végén én is kb ugyan ezt gondolom az új quincy ellenfélről, hogy rohadt erős. (abban nem vagyok biztos, hogy lee az ő képzeletének az eredménye, de lehet!)

de az ellenfele nem más, mint kenpachi:D most komolyan, a legjobb ami történhet ezzel aquincyvel az, hogy visszavonul, vagy sikeresen elmenekül


as nodtot keményebb ellenfélnek vélném azért, mint ezt az új quincy-t és mégis rukia le tudta verni... akkor kenpachinak nem lesz nehéz dolga most:)
habár én örülnék egy jó hosszú harcnak:)
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3232 Dátum: 14 márc 12, 14:55:55 »

Ezekből lehet tippelni:
C;L;M;N;W;X
Mivel nem erősségi szint szerint van ez a betűzés,így egyenlő eséllyel lehet mindegyik betű.
Nem valami gazdag a szókincsem,de mondjuk lehetne "Mind"(=elme) is.

Mondjuk elképzel Kenpachi-nak egy kemény ellenfelet,mint pl Bach és addig szépen kinyirja a többieket,amig Kenpachi harcol az elképzelt Bach-al.
Azért annyira op ne legyen^^
Szerintem V megalkotásánál meghúzhatjuk a határt.Már az is nagy szó hogy az ő "kreálmánya" is Stern Ritter lett.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 12, 14:57:17 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3233 Dátum: 14 márc 12, 15:05:35 »

arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy as nodtal vajon mi lesz... ugye a harc végén annyit láthattunk, hogy ágyben fekszik és odalép hozzá az uralkodó, majd megkérdi tőle: kérsz erőt?

nagyon bejött neki a karakterdesignja és az eddigi legjobb sternritter szerintem. nem hinném, hogy kubo ennyivel lerendezné.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3234 Dátum: 14 márc 12, 15:09:07 »

As Nodt már nem létezik. Az a visszaemlékezés éppen azt mutatta be, hogy hogyan vált quincyvé Bach által. Ezek a képek ugrottak be utolsónak az agyába mielőtt meghalt Rukia támadása után.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3235 Dátum: 14 márc 12, 15:17:14 »

Kő kövön nem marad a következő részben.
Elképzeltette Yachiruval a "sütis" dolgot, s valósággá vált. Kenpachinak viszont csak a harc jár az eszében, s mivel Yachiru bajban van, azthiszem az írmagját is kitörli az univerzumból az illuzionistának.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3236 Dátum: 14 márc 12, 15:18:17 »

Amikor azt a 2 szövegbuborékot megláttam tudtam hogy jön Kenpachi Nevet
Nemtudom örüljek-e neki de ez majd a kövi fejezetekből kiderül.Mivel gyűlik a banda már csak néhány hiányzó kell, hogy utánuk érkezhessen Ichigo is.

Szerintem sem haltak meg mivel a Bleachben ha tényleg meghaltak volna az úgy nézett volna ki, hogy ott áll a quincy srác és mögötte van a felrobbant ágy dehát kitudja Nevet

Most komolyan eddig az volt a baj hogy Masculine ellen nem haltak meg, most (lehet, hogy) meghaltak és mostmár az is mindegy... Nevet

Az meg, hogy nem haltak meg mert ez a Bleach úgy hülyeség ahogy van.Más mangában is csak a Useless karakterek halnak meg 1-2 kivétellel.Azok a kivételek pedig a Bleachben is megvannak.Azért tűnik kevesebbnek mint máshol mivel máshol sokkal több a useless karakter.

a fejezet nem volt se jó se rossz olyan közepes.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3237 Dátum: 14 márc 12, 15:24:36 »

Nem kell feltétlenül meghalniuk, pont a quincy képességei miatt. Ő elképzeli, hogy meghaltak és ezt látja és érzékeli jelenleg mindenki. Viszont ha megszűnik ez a gondolat illetve annak alkotója akkor visszakerülnek az élők sorába. Ha viszont ő győzne (amit kétlek) akkor valósággá válna.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3238 Dátum: 14 márc 12, 15:38:40 »

Igazából kenpachi belépője nem lepett meg. Ettől függetlenül nagyon jó kis rész volt .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3239 Dátum: 14 márc 12, 17:11:27 »

Váratlan húzás Kubotól, hogy nem tolt SSj szintet a kancsalnak Hümm-hümm
Ezek után vehetjük úgy h Yachiru nyert és a következő harc előtt toppant be Kenpachi ami nem megmentés...
Szerintem is Zaraki felbukkanásával most pár epic részben lehet részünk Nevet
A kard képességnek olyat képzelnék el, hogy semlegesíti az ellen zanpi képességét és így csak a tiszta erőre kell hagyatkozniuk... Gondolkozik
Így adva lenne az ideális edzőpartner számára...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 12, 17:12:05 írta -Dante- » Naplózva

Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!