24 máj 19, 21:57:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003604 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3195 Dátum: 14 márc 07, 21:11:06 »

Legutóbbi ismereteim szerint Kubo a quincy történet előzetesében írta le, hogy él Yami de a továbbiakban nem lesz szerepe. A mangában az utolsó jelenete az volt amikor a kiskutyával beszélgetett miután Kenpachi és Byakuya helybenhagyta. Harribelnek sem lesz igazából több szerepe mint ami most jutott neki osztályrészül. Egyedül Grimmjow az aki komolyabban kap szerepet a mostani történetben. A 4 részes előzetesben Kubo körrel, háromszöggel és vízszintes vonallal jelölte az arrancarokat és espadakat amelyekre számít a történet folytatásában. A vízszintes jelölte a halálukat. A kör jelentette a szereplésüket és a háromszög jelölte az él, de nem tervezi őket használni. Gondolom azért a változtatás jogát fenntartja magának de az utolsó nyilatkozatában ez szerepelt.

Mondjuk én nagyon várom a nyári Tokió anime fesztivált mert akkor a nagyobb mangakák elég sok mindent elszoktak danolászni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 21:23:48 írta rini67 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3196 Dátum: 14 márc 08, 13:08:06 »

Én nem lennék benne biztos. Decemberben volt a Jump Festa 2014 és Kubo el se ment rá, csupán Morita Masakazu Ichigo szinkronhangja. És elvileg nem is volt nagy színpadja a Bleachnek.

Nelt ne felejtsd el! Neki is egy kört rajzolt Kubo. Nevet és Yammi akkora csíkot kapott, hogy ihaj. Szóval még az interjú szerint is meghalt.^^ http://i.stack.imgur.com/GChXp.gif
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3197 Dátum: 14 márc 08, 13:26:29 »

Erről a lapról már meg is feledkeztem.Yammyval ellentétben STark és NNoitra nincsenek kihúzva.Tehát nagyon minimális esélyük megvan.Lehet hogy túlélték? Nevet _Habár leehet nem az eredeti alakjukban.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3198 Dátum: 14 márc 08, 13:56:23 »

szerintetek ki fog szerepelni a kövi fejezetben?
Legjobb szerintem az lenne ha ahogyan az utolsó oldalon láttuk a quincy ketté lenne vágva és Yachiru badass maradhatna Nevet szerintem nem kell ezt is húzni azzal, hogy vollstandinget nyom a quincy Yachiru meg esetleg ahogy már előttem írtátok Bankait  Ohh My God a bankaial még nem is lenne gondom vagy egy komoly harccal Yachirutól de az legyen később és kapjon egy másik ellenfelet. Nevet elvégre vannak quincyk az ő súlycsoportjában elegen Nevet (már ha tudjuk egyáltalán mi az ő súlycsoportja). Legrosszabb eshetőségnek tartam azt, hogy Kenpachi megjön.Ha azért mert túlélte a quincy és lekell vágni valakinak,ha csak simán megjelenik akkor meg nem lenne epic a belépője.Szóval üljön még a seggén egy darabig Ichigoval együtt. Nevet

Szóval ha amit az elején írtam megtörténne, akkor természetesen helyszínváltás jönne.Örülnék ha már Seireteien kívülről is látnánk valamit szerintem az lenne a legjobb de akár Renjihez is ugorhatunk.Akár megtudhatnánk mivan bambival?  Gondolkozik

Kíváncsi vagyok Kubo, hogy tervez behozni ennyi karaktert Seireteibe  Gondolkozik
Ugye Hueco Mundo,Élők Világa,Yoruichi(akárhol is van), Kenpachi és persze Ichigo.
Mert azt ugye tudhatjuk előre, hogy mindnyájan komoly belépőt fognak kapni de azt nemhiszem, hogy egymás után csak megjelennének a harcban.Valami csavar is kellene  Technikai KO
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3199 Dátum: 14 márc 08, 18:12:19 »

Olvasgattam újra a mostani arcot és így visszatekintve felfigyeltem valamire. Ez vajon azt jelenti, hogy Bach lélekszétosztása már nem vonatkozik Ichigora, Rukiára, Renjire és Byakuyára? Tehát ők már meghalhatnak és nem Bach erejét fogják gyarapítani, szeretem az ilyen apróságokat.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3200 Dátum: 14 márc 08, 18:41:14 »

Szerintem Rukia, Renji, Byakuya eddig sem tartozott hozzá, sőt a shinigamik igen nagy százaléka sem. Ahhoz el kellene fogadni Bachot valamiképpen. Ichigo az anyja révén kötődött hozzá de valószínűleg az apja vagy a hollow behatásaként kikerült ebből a körből. Ishidára szintén nem hatott Bach ereje de most, hogy átvágták Bach vérével, valószínűleg nem lesz egyszerű megszabadulni annak behatásától. (Itt remélem látni majd Ryukent) Ez a Bach elfogadása szerintem jól volt bemutatva As Nodt esetében. Egy elesett ember az életét köszönhette Bachnak aki az erejével felruházta őt. Így életben maradt de mindörökre Bachoz kötötte magát. Szerintem a többi quincynél is hasonló dolog történhetett. Valamit nagyon akartak de nem tudták elérni. Bachtól pedig megkapták azt a pluszt amivel ezt megtehették. Legalábbis én így gondolom ezt a lélekszétosztás dolgot.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3201 Dátum: 14 márc 08, 19:07:00 »

Keveset tudunk még. Uryuunak is csak azért kellett innia mert ő nem volt harcközelben, ahol keveredhettek volna a lélekenergiák. Így békés úton gondolom csak eképpen tudták megoldani a csatlakozását.

A lap aljai mondat eléggé úgy hangzik, hogy akaratukon kívül ajánlották fel az életüket. Akár a ritterek kezdő "bénázása" volt pont a csali, amíg nem vették komolyan addig tudták összekeverni a lélekenergiákat. Utóbbinak örülnék mert legalább lenne egy jó magyarázat a sablonos "csak tettetem, hogy legyőztél" shonen klisére.

Szerk: Itt a 62. kötet borítója. Nem is kell tippelni, hogy ki van rajta. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 20:28:09 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #3202 Dátum: 14 márc 08, 21:09:29 »

Nálam ez az arc dobta fel a Blrach színvonalát, majdnemhogy az egekben. Megvallom őszintén nem mindenhol értem teljes egészében (vissza kell majd olvassam), de pont ezért.
Van egy érdekes kérdés/felvetésem (ha már ki volt tárgyalva, akkor megengedem, hogy letoljatok): nem lehet, hogy a cégén lesz IshidavsIchigo? Mert Kenpachi ellen csakis kizárólag Bachot tudom elképzelni, de akkor nem marad senki Ichigonak. És nem igazán tudjuk, hogy mi van konkrétan Ishidával.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3203 Dátum: 14 márc 08, 21:25:55 »

Ishida jelenleg ha minden igaz,akkor ugyanazon rangon van a qiuncy-k között,mint Bach tehát jelenleg ő az örökös. Nekem is van egy olyan érzésem,hogy lessz egy Ichigo vs Ishida harc. Bár ugye Bach mondta még anno,hogy nemsokára ti is megismerhitek Ishida erejét,igy szerintem legközelebb mikor megtámadják Soul City-t,akkor Ishida is ott lessz.
Kenpachi mehet Bach ellen,de talán az ellen is,akivel Bach volt a támadáskor(már nem emlkészem a nevére) szerintem ő is erős.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 23:32:56 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3204 Dátum: 14 márc 08, 23:13:16 »

Nálam már régen is ez volt a forgatókönyv. (Mikor Ishida megjelent a quincyknél) Ishida-Ichigo, Bach-Kenpachi, Hascwald-Kyouraku. Viszont van egy olyan érzésem, hogy Ichida és Ichigo nem lesz befejezve mert itt várom Isshin és Ryuken belépését. Ezt most is tartom, aztán az idő majd megmutatja az igazságot. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3205 Dátum: 14 márc 08, 23:15:06 »

Hascwaldra gondolsz nem?
Őt már jó ideje kenpachinak szánjuk.Legalábbis ezt lett kitárgyalva. kacsint

A fény(Ishida) és sötétség(Ichigo) fiai között lesz majd harc valószínűleg,de nem végső.
Bach vagy Lélekkirály elleni végső harcban,attól függően melyik jön be:
-Egy Csapatmunkás Győzelmet várok el.
Ichigo,Ishida.
Többi társ meg változó. Aizen,Grimmjow vagy hasonló max olyan 5főig.
Végső támadés persze nem kérdés hogy kié lesz.

 Ui:A borító most is jó lett. kacsint
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3206 Dátum: 14 márc 08, 23:57:32 »

Szerintem nem lesz köztük harc mert mindkettővel tervei vannak Bachnak és nem valószínű hogy be meri vállalni egyikük elvesztését
inkább el tudok képzelni egy apa - fia harcot Ishida és Ryuken között
Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #3207 Dátum: 14 márc 09, 11:13:11 »

Az már engem is izgat, hogy merre lehet Ryuken.  Gondolkozik
Igazából ő az utolsó tiszta vérű kvinszi és nem a fia. Nem értem Bach miért mellőzi ennyire.
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3208 Dátum: 14 márc 09, 14:11:35 »

Mert Ryüken tisztán megtagadta a quincy létét. Az erejét nem "tudta" elveszíteni, de a legkevésbé sem akar az lenni. Bachhoz tartozni meg végképp nem. Benne inkább abban reménykedek, hogy neki nincsen különleges ereje, "csak" a quincy technikák de azok nagyon magas szinten. Na meg persze a különleges reishi páncél, amit még a visszaemlékezésben hallottunk.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3209 Dátum: 14 márc 09, 15:52:38 »

Szerintem nem lenne feltétlenül rossz kifejlet ha ez a gülü is tolna egy SSJ szintet, viszont ez attól függ hogy milyen csomagolásban tálalják nekünk... Gondolkozik Ha a kövi fejezetben a feltételezett győzelem meglengetésével helyszínt váltana Kubo és az ottani események után térne vissza csak Yachiruékhoz és esetlegesen betoppanna Kenpachi a megmentő az ebben a formában még helyt is állna Pontosan Mert hát részben azért is lehetnek unalmasak a jelenlegi harcok mert folyamat ugyanaz a sablon megy ujra és ujra minden harcnál és ezt a kört ha megszakítja egy közbeszúrt eseménnyel az úgymond kizökkentene minket is az "unalomból", másrészről addig kellően elhúzná Zaraki visszatértét is... Lesütöttszemek
A történetet nézve kíváncsi leszek hogy mi lesz a továbbiakban...
Ichigo már a 2. napon betoppan és még egy hét legalább hátravan.
Kubo asszem 2 éve mondta h 5 évesre tervezi az arcot, ezesetben még 3 év biztosan hátra van még belőle.
Ha van még 3 év a történetben és Ichigo már mostanában tiszteletét teszi akkor vajon milyen eseményekkel lehet elhúzni ennyi ideig még a történetet.
Itt jöhet képbe az említett Lélekkirály (bár nem tartom vszínűnek) vagy esetleg másfajta árulások, talán újab csillagharcosok gyártásába kezd Bach vagy kapunk egy velős visszaemlékezést az 1000 évvel ezelőtti háborúról etc... ööööö
ui.: animében ha letolták az egészet befigyelhetne egy filler amiben Zaraki rampage-el mert már nincs méltó ellenfele és csak az unalom vár rá és Ichigoval kéne meccselniük egyet amolyan terraformálás keretein belül  Faceg
Naplózva

Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!