24 máj 19, 19:45:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003555 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3150 Dátum: 14 márc 05, 23:55:43 »

Attól nem kell félni hogy nem harcol majd rendesen a kardjával is.
A 2 "társa" csak kiegészíti a támadásait és lemásolja.
A hollowszerű rész valamennyire hasonlít Kenpachi koponyás támadó(reiatsu formáló) alakjára.
Lehet a kisebbik pedig az álca alatt pedig hasonlóan macskaszerű mint anno Yachiru Reiatusja. Gondolkozik

Kenpachi egy kicsit még várjon,lássuk mire megy a kis Yachiru kacsint

A Quincy pedig nem kicsit van most betojva.Viszont mint ha valamit fel is ismert volna.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/571/13
"Végzed velek/levadászlak melőtt még az állati ösztöneid felébrednének."
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3151 Dátum: 14 márc 06, 08:07:45 »

Na várjunkcsak. Ez a kép nem úgy mutatja Yachirut és a kardját, mintha csak egymás felett lennének mintha mindjárt vágnának. A V alak túl szabályos, itt már kettévágtak valamit, vagy valakit és amögött van a "kamera". Lehet, hogy Leenek ennyi volt? Nemhiszem, de akkor következő fejezetben vollstandig lesz az biztos.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 19:37:27 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3152 Dátum: 14 márc 06, 10:01:03 »

De nagyon úgy tűnik mint ha ketté lenne nyesve a pszichopata. Én is vollstandingre tippelek, bár mennyire badass lenne ha Yachiru ennyiből levágná a fickót Mosolyog . Mint Kenpachi itt:

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/503/5

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 10:04:54 írta ozsiruyg » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3153 Dátum: 14 márc 06, 10:43:16 »

jó fejezet:)

nos, ennek a fejezetnek 3 szereplője volt. és sokakat fogok meglepni, de én nem igazán kedvelem yachirut:) nincs vele bajom, tök jó, hogy az író ad neki szerepet, ráadásul rendes szerepet! ahol megtudjuk a képességét.

a képessége: nem rossz, de fura. egyenlőre ennyi, de nem is akarok többet írni, hisz még nem sokat láttunk belőle. ha látom, hogy kivégzi az ellenfelét valóban, akkor mondom rá, hogy ilyen meg olyan...



számomra sokkal érdekesebb karakter unohana hadnagya:) kár, hogy őt nem láttuk harcolni rendesen:)



1 szó mint 100 jó rész volt, de a múlt heti jobb volt byakuyával:) ennyit számíít az, hogy ki szerepel az adott részben:) persze mindenkinek megvannak a maga kedvencei:)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3154 Dátum: 14 márc 06, 11:34:05 »

Még ha jön is a következő fejezetben a Volstanding, nem hiszem, hogy Yachirunak erősítésre lenne szüksége. Mármint a Shikai egyetlen csapásával kettévágta Lee-t még ha csak egy képmás is volt. Én kinézek Yachiruból annyit, hogy egyedül is boldoguljon, végül is Ken-chan társa. Még csak komolyan se veszi + a macska Reiatsut sehol sem láttuk, szóval még nem lőtt el mindent.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #3155 Dátum: 14 márc 06, 11:57:01 »

Ami azt illeti Isane sem szállt be a harcba. Tudom, hogy gyógyító alapjáraton, de bizonyára tud valamit harcolni is vagy legalább kidou-ban jó, különben miért lenne hadnagy?
Másrészt Yachiru fog még valamit mutatni. A bankaion sem lepődnék meg  Gondolkozik , aztán sose lehet tudni.  Nyelvesít
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3156 Dátum: 14 márc 06, 12:53:01 »

Isane szerintem nem a harci tudása után lett hadnagy,hanem inkább a gyógyitó tudása után. Ugye még anno mikor Ichigo kiszabaditotta Ruki-át,akkor Isane meg másik 2 hadnagy lett küldve Ichigo ellen,de Ichigo puszta kézzel elverte mindhármat.

Yachiru-t meg nem ajánlatos lebecsülni,mert ő se kapta csak úgy meg a hadnagyi rangot,bár lehet csak azért kapta,mert  Ken-chan csak őt birja elviselni. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3157 Dátum: 14 márc 06, 12:58:33 »

Na azért Kenpachi a gyengéket nem birja, szóval nem kizárt hogy látta már a kiscsaj erejét és ezért ismeri el. Ichigo ellen meg amikor ment a 3 hadnagy , esélyük se volt, hisz akkor Ichigo már Byakuya szintjén állt ( közvetlen ezután vívtak is egy döntetlent) meg kicsit el is volt túlozva, hisz asszem Yama bá első tisztje is oneshootolva lett de ha jól tudom a fickónak volt bankai-a és azt se hívta ki Ichigo ellen. ( ha tévedek bocsi  Sapkás)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=X6Gj5RQ3rYY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=X6Gj5RQ3rYY</a>

animében itt volt 1:50 körül , mangában pasz...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 06, 13:05:58 írta ozsiruyg » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3158 Dátum: 14 márc 06, 14:37:43 »

Na azért Kenpachi a gyengéket nem birja, szóval nem kizárt hogy látta már a kiscsaj erejét és ezért ismeri el. Ichigo ellen meg amikor ment a 3 hadnagy , esélyük se volt, hisz akkor Ichigo már Byakuya szintjén állt ( közvetlen ezután vívtak is egy döntetlent) meg kicsit el is volt túlozva, hisz asszem Yama bá első tisztje is oneshootolva lett de ha jól tudom a fickónak volt bankai-a és azt se hívta ki Ichigo ellen. ( ha tévedek bocsi  Sapkás)

animében itt volt 1:50 körül , mangában pasz...

Kösz a videót ez megint eszembe juttatta, hogy anno miért szerettem a Bleach-et és most miért utálom Kubot!  smirksweat

Egyébként ez is azt bizonyítja hogy Kubo nem gondolkozott előre mivel Yama hadnagya mára sokkal erősebbnek lett beállítva, úgy hogy már ezer évvel ezelőtt is nagyon bivaly volt. Már ha jól rémlik. Az évben nem vagyok biztos. Kotetsu meg már itt sem ért semmit... Jó mondjuk ő inkább healer de ha azt nézzük hogy a kapitánya egy Kenpachi... Bár ugye ezt akkor se tudtuk de legalább nála látható volt régen is hogy nem véletlen tisztelik. Ami Ken-chant illeti ha jól tudom valami erdőben talált rá a kis csajra ahol mindent kinyírtak ő meg ott feküdt. Bár azóta se derült ki asszem hogy mi volt az a harc és a heti részt elnézve lehet hogy ő ölte meg a csókákat.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3159 Dátum: 14 márc 06, 14:47:48 »

Elismeri az erejét ez kétségtelen de nem volt a fő oka hogy magához vette.
Hanem a hasonló sors,helyzet,nem futott el előle se a vértől.Lényegében tökéletesen egymásra találtak(Apa-lánya).
Azon kevesek egyike akinek megmutatja a kedvesebbik énjét is.

A 3 hadnagy régen még tényleg egy pillanat el lett intézve.Mondjuk azért a meglepődés is rontott a refkexükön,de ettől is függetlenül kikaptak volna.
Sasakibere pedig rá lehet fogni hogy visszafogta magát és kicsit berozsdásdott,meg ugye egy kicsit ledöbbent.
Anno Kubo csak egy átlag hadnagynak szánta,és csak az utolsó Arc-ban dobta be neki a Bankait,feljavítva a kakrakterét(történetét).Mindesetre lehet hogy már előbb is eltervezete de SS-es részeknél még biztos nem.Ezért is kell egy kicsit bemagyarázni,hogy miért kaphatott ki smirksweat

Igen Ichigo akkor már megközelítette Byakuya szintjét is,néha meg is haladta.A győzelelmből sokat köszönhet zangetsunak(akkor még simán hollow énjének) Nyelvesít

(1)
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3160 Dátum: 14 márc 06, 14:59:47 »

Isanét semmivel sem védem, viszont Sasakibének simán lehetett bankaia de minek használta volna amikor azt se tudta, hogy egy sima "ryoka" milyen erős lehet és ha még tudta volna akkor is a meglepődés az eléggé látszik.Ideje sem volt elővenni anno a Bankaiát.Ezzel nem azt mondom hogy kubo akkor is tudta, hogy neki lesz Bankaia stb. csak hogy ez nem akkora dolog mint amilyennek mondjátok.

Hoppá közben megelőztek Nevet

Fejezet tetszett de kenpachi maradjon a seggén.
Én kibírnám ha most ezzel Yachiru elintézte volna az nagyon badass lenne, hogy az egyetlen karakter aki sose harcolt vagy sérült meg most izzadás nélkül ver le egy quincyt.Vollstandingot se használjon kövi fejezet elején ottlesz félbevágva és helyszínváltás.Esetleg még 1 fejezetet húzhat a harccal de semmiképp se lőjjön el Yachiru egy bankait.Nekem az unalmas lenne.Később jöhet de ez a fight úgy lenne tökéletes ha így ahogy van kettévágja.BADASS.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3161 Dátum: 14 márc 06, 15:22:25 »

Kuro: Kenpachi valóban egy erdőben találkozott Yachiruval a 79.körzetben Kusajishiben. Odáig már nem érnek el a törvények és öldösték egymást a jó népek, mint az állatok. A 80.körzetből Zarakiból jött Kenpachi és rendet tett köztük, majd magához vette a kis pöttömöt. Nevet

Azért nem kell bántani kubót, hogy nem lőtt Sasakibe ezzel bizonyítva, hogy nem tervez előre.  Annó úgy volt, hogy az SS Arc után fejeződik be a manga és Sasakibe nem volt olyan fontos karakter, hogy kaphasson egy hosszabb harcot.

Isane az SS Arc-ban sem volt feltüntetve erősnek, míg Yachiru igen. Ezért nem csoda, ha a fiatalabb hadnagyra hagyja a dolgot. Ezt még annó a Fun topicba linkeltem be, de erre a helyzetre is jó. Nevet
http://25.media.tumblr.com/f5183612dab917456258e70b1c0ee724/tumblr_mvu90eNr0m1qc8g6no1_500.png
http://25.media.tumblr.com/d7d0991dfb4feb47f3f5a538760f7738/tumblr_mvu90eNr0m1qc8g6no2_500.png
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3162 Dátum: 14 márc 06, 16:24:07 »

Kár volt megnéznem ezt a videót Kuro jól mondja, most még jobban utálom a mangát:D Még mindig a hideg végig fut a hátamon, mikor látom mit csinál a három hadnaggyal. erre most meg ezek csillognak itt. Igazából nem is értem a mai napig minek kellett bankait adni annak a szerencsétlennek.
Hálistennek eddig nem nyúlt Kubo a chibihez így neki tudok örülni. Amúgy valóban eddig cool Yachiru csak maradjon is az. Azt nekem a healer csaj ne hogy bankait verjen, mert lefövök mint a kávé.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #3163 Dátum: 14 márc 06, 17:02:16 »

Azt hiszem kezdem átérezni a régiek érvelését. Az SS arc tényleg valami zseniális volt. Szépen forgatta a lapokat a mangaka, látszott, hogy ki volt forrva az egész.
Most tényleg érződik a belemagyarázás (a videót nézve mondom ezt, sajnos egyet kell értsek Hiei-el bow). Én is bele gondolok abba, hogy bármekkora fan is vagyok, nem lehet beilleszteni a jelenlegi történéseket a bleach kezdeti szövedékébe.  Szomorú Utólagos magyarázatokat hiába ad. Nincs meg az az érzés mint az elején. Magyarázkodhat csak sajnos ez sántít, itt is, ott is. Lehet, hogy sokkal jobb lenne beismerni azt, hogy nem volt ilyen hosszúra tervezve a manga. No ennyit a nosztalgiáról.

Viszont kiállok az mellett, hogyha már lúd, legyen kövér alapon adjanak egy bankait a kiscsajnak. Még a végén kiderül, hogy Zarakival ketten gyakorolgattak s azért (is) vannak olyan jó reflexei mindkettőjüknek.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3164 Dátum: 14 márc 06, 17:38:35 »

Nekem meg az a bajom, hogy sokan úgy tekintetek rá mint a valóságra. Állandóan a logikát keresitek benne pedig nem kellene. Miért kellene mindent megmagyarázni? Benedek Elek sem magyarázta el, hogy honnét van a hétfejű sárkány, csak úgy volt. Nevet Ez igazából semmiben sem különbözik attól, kivéve, hogy manga a neve. Szóval nem értem a problémát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!