24 máj 19, 22:05:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3135 Dátum: 14 márc 05, 12:13:42 »

Mindig is tudtam, hogy betegesen erős a kiscsaj.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3136 Dátum: 14 márc 05, 14:06:42 »

Ez az!Yachiru végre kardot rántott bow A képessége semmi.Br kicsit furcsán hat a teljes képen az aranyos mosolygó arca mögött.Az utolsó tripla támadésa viszont tetszetős.
Az ösztönei tényleg nem semmik.Jó nevelője voltál/vagy Kenpachi Nevet
A magyarázat az elején részletes de egy kicsit el lett húzva az ismételgetésekkel smirksweat

Ui:Megpróbáltam lefrodítani de azt jött ki hogy Kóborló/Kószáló pisztolyna. Ezt vajon mire kéne fordtíani(sanpo kenjuu).Talán valamit ismétlősre bár ha úgy vesszük pisztolyra is igaz.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 14:15:26 írta K ichigo » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3137 Dátum: 14 márc 05, 14:17:00 »

Kellően durva yachiru. Nem hiába lett ezek szerint hadnagy.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3138 Dátum: 14 márc 05, 15:13:21 »

Azért valószínűleg nem azért lett hadnagy mert olyan erős lett volna. Egyszerűen azért mert így mindig Kenpachi mellett maradhat mert a hadnagynak az a feladata, hogy végje a kapitányt. Viszont tényleg durva képességgel áldotta meg Kubo a kardját. Ha ő elhibázza vagy a célpont kitér akkor biztos, hogy valamelyik lénye betalál. Szóval neki különösebben nem is kell izgatnia magát ha netán kivédik vagy kikerülik a támadást, hiszen ezután mégis kap találatot a célpont.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3139 Dátum: 14 márc 05, 15:15:13 »

Úgy néz ki, hogy Kubo fellapozta a régi Bleach fejezeteket, hogy inspirációt nyerjen. Van egy kis hasonlóság e között és a Kenpachi vs Tosen harc között.

Végre ennyi várakozás után láthatjuk Yachiru Shikaiját. Igaz kicsit még homályos, hogy miként működik a képessége de elég menőn néz ki. Bár Komának is hasonló képessége van. Legalábbis ami az utánzás részt illeti. Azt viszont nem értem, hogy hogyan vágott át Lee képességén.

Azok most a Zanpakutouja lelkei? A nagy olyan mint egy Hollow de a kisebb elég aranyos. Nevet

Gondolom az amit az utolsó oldalon ketté vágtak csak egy újabb utókép volt. Legalábbis remélem, hogy még tündölökhet kicsit Yachiru. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3140 Dátum: 14 márc 05, 15:15:56 »

Most akkor az a 2 figura fizikailag is megtestesült a háttérben? Vagy csak képzeletben léteznek csak ott, mint mondjuk Zabimaru Ichi bankai edzése közben? Ha normális megtestesülés akkor leginkább Komamuráéra hajaz a képesség Gondolkozik Viszont a nagy részében ami zajlott időhúzás azt illett volna kihagyni vagy zanzásítani... No comment
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3141 Dátum: 14 márc 05, 15:32:11 »

Ez a fejezet így volt jó ahogy. Yachiru kardja elég fura, jó lenne profilból is látni, hogy melyik kard milyen távolságban van egymástól, mert így nekem a magyarázat eléggé érdekesen jött le,,,,

Amúgy nem igazán hiszem, hogy ő olyan kapcsolatban lenne a kardjával mint Kenpachi, ezt lényegében már most megcáfolta azáltal, hogy előhívta a shikai képességét.

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3142 Dátum: 14 márc 05, 16:02:24 »

Azt leszámítva hogy Yachiru nem korlátozta le tudat alatt az erejét-Gondolom.
Kenpachinak is megszólalt a kardja amikor ismét elérte a méltó szintjét.
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3143 Dátum: 14 márc 05, 16:35:17 »

Ui:Megpróbáltam lefrodítani de azt jött ki hogy Kóborló/Kószáló pisztolyna. Ezt vajon mire kéne fordtíani(sanpo kenjuu).Talán valamit ismétlősre bár ha úgy vesszük pisztolyra is igaz.
http://readms.com/r/bleach/571/2280/19
Már van angolba is.Innen talán könnyebb^^
A név adja magát,egyszerű és sztem jól is hangzik japánul.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 16:37:25 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3144 Dátum: 14 márc 05, 16:36:03 »

Tulajdonképpen egy kicsit Yachiru kardjai is illúzió alapúak. Olyan mintha egy kicsit rövidet vágna de valójában, mivel nem egy kardról van szó, sokkal messzebb ér el. Így aki azt hiszi, hogy kikerülte, azt elérheti a többi kard.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3145 Dátum: 14 márc 05, 20:01:00 »

Én nem mondanám illúzió alapúnak. Mert az a kettő tényleg ott van és a kardjuk is csak láthatatlanok. Viszont ebből jön a kérdés, hogy meglehet-e ölni őket? Vagy, hogy képesek-e megsebezni Yachirut véletlenül? Meg az, hogy akkor ki lehet-e védeni egyáltalán a vágásukat?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3146 Dátum: 14 márc 05, 20:04:12 »

Én meg azt kérdezem. Hogy ezt a zombi valamit más hogy tudná legyözii?D Azért elég durva ellenfél lenne mindenkinek.
Szerintem ha használja a volsit akkor jön kencsan és levágja.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3147 Dátum: 14 márc 05, 20:40:29 »

Valójában ennek kell lenni a realitásnak. A hős lovag időben érkezik és megmenti a leányzót. Szerintem ez is lesz a forgatókönyv.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3148 Dátum: 14 márc 05, 21:31:05 »

Jóra sikeredett ez a mai fejezet. Nevet
Yachiru-ról eddig is gondoltam,hogy nem egy gyenge kislány,de mostmár végképp nem az. smirksweat
Elég érdekes kardja van,de nembaj mert sztem illik is hozzá. Nevet  Az a nagyobbik valami,amit Yachiru előhivott hasonlit a hollow-okra,még maszkja is van. De a kisebbik nem néz ki valami veszélyesnek. ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #3149 Dátum: 14 márc 05, 23:00:24 »

Nekem Ken-channal kapcsolatban volt az az érzésem, hogy az ereje miatt talán köthető valamilyen formában a hollow-okhoz. Erre meg most Yachiru kapcsán kaptuk ezt a hollow szerű izét.  Gondolkozik

Azt viszont sajnálom, hogy ilyen önjáró kardja van a kis csajnak. Ha már úgy hívják ahogy akkor legalább valamennyi kardforgatást várok tőle. Én kicsit jobban kedvelem a hagyományosabb kardozós részeket. Bár lehet, hogy még meg kapom ezt is.

De ami a legfontosabb, lehet hogy végre előkerül Ken-chan. Olyan rég láttuk...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!