24 máj 19, 18:36:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003539 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3090 Dátum: 14 feb 26, 17:02:45 »

Kicsit meglepett hogy amíg el voltam nem lett újabb oldal Hsz. smirksweat
Az pedig nem baj ha 1-2dolgot "lenyúl",csak kellően magyarázza meg és illessze be,utána már mind1.
Habár lehet ezzel megakart célozni egy másik tábort is.
Legalább sejthető lett hogy ismeri. kacsint

Így fest színesben a mostani Bankai.Gondolkoztam a cserén de marad a mostani képem.Vidámabb. Nyelvesít
http://th01.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/057/3/0/bleach_570___rukia_bankai_by_hikarinogiri-d782oz5.png
http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2014/057/5/b/the_white_haze_by_axone213-d782ovq.png
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 17:06:56 írta K ichigo » Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #3091 Dátum: 14 feb 26, 17:39:22 »

Szép és látványos lett a Rukia banaki, de azért elég haszontalan is egyben. Vagy úgy használja, hogy biztosan tudja, hogy legyőzi vele az ellenfelét, vagy végső csapásként, ahol szintén biztosnak kell lennie a dolgában. Szerencsétlen Rukia, meg kell tanulnia bankai nélkül harcolnia komolyabb szinten, és a kidou-t is jobban fejlesztenie kell.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3092 Dátum: 14 feb 26, 17:41:27 »

Tényleg Rukia zanpaktou-ja a legszebb! Gyönyörű a bankaija. Kaszának is örültem volna, de nem csalódtam. Beraknám avának is, de Morgianát szeretném megtartani.

Ez az új stein rittter eléggé ijesztő. Remélem látunk egy Yachiru harcot.

Ahogy látom As Nodt nem is olyan rég kapta az erejét. Bach csak az elmúlt 10-20 évben járkálgatott az elmondottak alapján. Többiek is hasonlóan az utóbbi néhány évben kapták az erejüket?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 18:31:45 írta zitagirl » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3093 Dátum: 14 feb 26, 17:42:48 »

Erről az új Quincyről a Plants Vs. Zombies jutott eszembe egyből. Nevet Kb olyan szintű kinézetre. Mintha csak a játékból jött volna át egy zombi . Nevet

Ápropó, titeket nem emlékeztet véletlenül valakire???

http://www.mangareader.net/bleach/570/16

http://i492.photobucket.com/albums/rr285/quincy_ishida/soken.jpg
http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/soken_224.jpg

Az vicces lenne ha tényleg ő lenne.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3094 Dátum: 14 feb 26, 17:45:10 »

Mekkora trollkodás lenne már ez Ishidával. ikszdé
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3095 Dátum: 14 feb 26, 17:48:16 »

Azt azért nem mondanám ennyiből, hogy haszontalan, maximum még nem igazán tudja használni a bankait.
Ez meredek, mármint a hasonlóság. Nem hinném, hogy ő lenne, mert akkor szerintem Ishida már régen kiakadt volna erre a bagázsra. Ha meg mégis, akkor meg minimum lábon hordott ki egymás után négy infarktust. ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3096 Dátum: 14 feb 26, 17:56:00 »

Kicsit beteg,merész gondolat Szofron.Viszont tényleg hasonlít rá.
Úgy rémlik anno Mayurinál bomlott valamennyire el a teste.Ha tényleg Soken,és Bach-ék kilopták onnan vagy ahova "dobták akkor Mayuri ellen kéne küldeni Nevet

Kasza még mindig nincs lezárva,csak a Bankai alapja nem az kacsint

Kidouk terén pedig szerintem szintén fejlődött.Eddig is tehetséges volt benne.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3097 Dátum: 14 feb 26, 17:56:21 »


Csak amennyire Najakhop Tousenre, Ginjo Aizenre stb.
Kubonak van 10-15 arc, amit tud rajzolni és azok ismétlődnek kisebb-nagyobb változtatásokkal.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 17:57:57 írta Exkirion » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3098 Dátum: 14 feb 26, 18:26:49 »

Tömören, röviden:
1.Pápá, As Nodt.
2.Rukia és bankai-ja epic gyönyör!
3.Új Stern Ritter..... hát mit mondjak..... ezek a Stern Ritter-ek egyre durvábbak! Csinálni kéne róluk egy "Scar-o-Meter"-es Nostalgia Critics videót, mert hogy ezek versenyt futnak a "legdurvább" címért, az fix! Az ember azt hinné, hogy Mask és As után már nincs durvább, hogy Kubo "durvulási szintje" elérte a határt, az abszolút véges határt, de nem, hehe, jön a következő Stern Ritter, aki mindent megtesz erőből, hogy "túlszárnyalja" a törpieket! Komolyan mondom, már annyira "durvák" ezek a "Csillag Harcosok/Lovagok", hogy egyedül max egy Mortal Kombat játék karakterképernyőjén férnek meg. Nevet


Csak amennyire Najakhop Tousenre, Ginjo Aizenre stb.
Kubonak van 10-15 arc, amit tud rajzolni és azok ismétlődnek kisebb-nagyobb változtatásokkal.

Ez a "mindegyik karakter ugyanaz" minden mangára és egyéb rajzolt orgánumra igaz sajnos, még a legjobb darabokra is (lásd pl One Piece).
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3099 Dátum: 14 feb 26, 18:39:45 »

És valószínűleg éppen itt és éppen ezért lép be idővel Kanpachi, mivel ő a vadságával és ösztöneivel harcol. Tehát neki teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél és az is, hogy elfelejti vagy nem. Ő nem gondolkodik ilyesmiken csak aprít.

Ja csak hogy közben Keni kapott egy bankai-t és van egy olyan érzésem hogy vele is az lesz mint Unohanával hogy totál más lesz a személyisége miután már tudja kontrollálni az erejét.

Egyébként a kis törpe harcára én is kíváncsi vagyok de nem várok túl sokat elvégre Kubo csinálja. Ez a heti fejezet se ért valami sokat. Minden 3-4. fejezet felvezetés és és negyed évente van egy olyan amiben 2-3 mondatnál többet beszélnek. Nevet Pl a nagymenő Bya niisan is mióta lett ilyen nyájas? Totál más a személyisége neki is. Kubo nem szó szerint öli meg a karaktereket hanem totálisan átírja őket. És ez felháborító. Egyébként mi a francért ilyen gyökér minden Ritter? Mintha valami elmegyogyóból szabadultak volna ki. Ilyen ellenfeleket egyszerűen képtelenség komolyan venni.  smirksweat

Rukia bankai-ja viszont jól néz ki de úgyse látjuk már többet.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3100 Dátum: 14 feb 26, 19:19:51 »

Na ja, nem tudhatjuk, hogy Bach honnan volt képes ennyi debilt egy helyre összegyűjteni, vagy úgy gondolta, nesze nektek, totál zakkantak, nasinak (neki) jók lesznek. Amúgy sejtem én, hogy egy félelmetes ellenfelet akar összehozni, de As Nodtból is csak antikrisztust és érdekes már-már mechára hajazó izét sikerült kihozni. Viszont Hashwald meg még egy páran normálisan néznek ki és én már arra is hajtok, hogy lássam adott esetben Kyouraku ellen.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3101 Dátum: 14 feb 26, 20:06:00 »

Kenpachi csak a Shikait szerezte meg. Még szó sincs Bankairól. Még csak a kardja nevét tudta meg.
Byakuya az SS Arc óta mindig így viselkedett Rukiával. Pl mikor adta neki a köpenyt, vagy a büszkeségének nevezte a Zommari ellen vívott harcban. As Nodt iután is kiderült, hogy a legjobban Rukia halálától fél. Szóval nagyon rég óta így viselkedik Rukiával, Már rég fel kellet volna, hogy tűnjön.^^

Azért van pár normálisan kinéző Sternritter is pl Bazz-B, Chang Du, BG9. A csajoknál szerencsére nincsen a kinézettel.

Mekkora poén lett volna, ha Yachiru ütése után álltak volna szét  Gwenhael szemei. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3102 Dátum: 14 feb 26, 20:16:18 »

Akkor most ez a uj zombipofa láthatatlan?  Szerintem igen. Valoszinü most fog jönni majd ken bácsi.
Azért nincs a csatatéren mert azóta ott van a fekete semmi közepén. Gondolom gyakorol.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #3103 Dátum: 14 feb 26, 21:17:28 »

Újabban kimaradt pár Bleach fejezet nekem. Valami be tudná linkelni Kenpachi mikor tudta meg a kardja nevét Mosolyog)
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3104 Dátum: 14 feb 26, 21:23:33 »

A harc, ahol Unohana ellen ment. Innentől van: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/523/11
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!