24 máj 19, 18:47:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003542 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2970 Dátum: 14 feb 12, 15:35:05 »

Arra én is gondoltam, hogy mi remek lenne ha második csatában is ellőné.

Esetleg Rukiával vághatnák le közösen. Valami olyasmi, hogy éppen szúrná le Byakuyát vagy valami és Rukia bevet egy táncot hátulról.

De most Byakuya fogja lecsapni erőlködésmentesen. Nevet

Ezt az epic belépőn, nagy fejlődés mellett arra alapozom még, hogy As már kilőtte magát fullra, Byakuya meg épphogy feloldotta a Shikait.Bár As Nodtnak nem is az ereje a lényeg (mivel ez a logika ilyen felek közt érvényesül) hanem a képessége.

Bár tartom magam azzal, hogy a félelmen felül lehet kerekedni, akkor is ha Rukia igazából nemtudott.Byakuya egyetlen félelme, hogy Rukia meghal de anno a támadás közepette Rukia kitudja hol volt milyen állapotban.Most viszont tudja, hogy ottvan és sértetlen, szóval felülkerekedhet rajta.

Ha a mai fejezetbe valami megcáfol valamiben, akkor elnézést a magyar olvasás után én is okosabb leszek Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2971 Dátum: 14 feb 12, 15:41:19 »

Ad nodt félelmetesden durva. Gondolom kubo nem akarta ellőni rukia bankai-át.
Byakuya belépője elég egyszerű, a ruházata is. De azért elég bad ass.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #2972 Dátum: 14 feb 12, 15:51:36 »

Ez már valami, reméltem, hogy nem egy Rukia kaliber (bankai nélkül) fogja megöli As Nodtot ahhoz ő túl nagy lehetőség, hogy csak simán félre söpörjék. A Vollstandigja meg valami: hollow-zombi-Szűz Mária keverék, de eddig az övé a legjobb, kár hogy veszíteni fog és nem visz magával senkit Nevet
www.deviantart.com/art/As-Nodt-What-is-your-biggest-fear-433565278
www.deviantart.com/art/Feel-the-fear-Bleach-CH568-433568302
A vége meg mekkora klisé már...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 15:57:06 írta LeViiKee » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2973 Dátum: 14 feb 12, 16:03:51 »

Már érthető,miért volt As Nodt-on maszk. smirksweat
Eddig a shinigamik többnyire olyanokkal harcoltak,akiknél volt a bankai-uk,így érthető ez a párosítás is.Byakuya-nak van egy befejezetlen ügye As Nodt-dal,így nem volt kérdéses hogy ki fog segíteni Rukiának.Én így is reménykedtem benne,hogy esetleg Ukitake jön,hogy megvédje a hadnagyát,de sajnos nem így lett.Ezért persze kárpótol As vollstandig-e Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 16:04:27 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2974 Dátum: 14 feb 12, 16:51:57 »

Ez már valami, reméltem, hogy nem egy Rukia kaliber (bankai nélkül) fogja megöli As Nodtot ahhoz ő túl nagy lehetőség, hogy csak simán félre söpörjék. A Vollstandigja meg valami: hollow-zombi-Szűz Mária keverék, de eddig az övé a legjobb, kár hogy veszíteni fog és nem visz magával senkit Nevet
www.deviantart.com/art/As-Nodt-What-is-your-biggest-fear-433565278
www.deviantart.com/art/Feel-the-fear-Bleach-CH568-433568302
A vége meg mekkora klisé már...

A második képhez itt a saját változatom:
http://kepfeltoltes.hu/140212/Asn_Nodt_jesus_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mondhattok akármit, nekem ez a kép a mangában as nodt-ról klasszikus lesz.
Ha valaki itt vallásos ne engem hibáztasson Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 16:54:37 írta Exkirion » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2975 Dátum: 14 feb 12, 17:09:14 »

Ezt az epic belépőn, nagy fejlődés mellett arra alapozom még, hogy As már kilőtte magát fullra,

Pont most kerestem rá, és találtam egy képet, érdekes lenne, ha "tovább vetkőze", vajon hogy nézne ki úgy,,,,,
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 17:10:23 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2976 Dátum: 14 feb 12, 17:25:20 »

Egyébként más mangáknál én sok mozdulatsor nem nagyon jön úgy le nekem mint ahogy az író elképzelte, csak az animében veszem észre, hogy milyen tök jó.Van ez így a Bleachnél is de Kubo az apróságokat is annyira jól ki tudja vitelezni, hogy még mangában is nagyon élvezhető Nevet emiatt csak méginkább várom az animét  Ördögi

Ezt az epic belépőn, nagy fejlődés mellett arra alapozom még, hogy As már kilőtte magát fullra,

Pont most kerestem rá, és találtam egy képet, érdekes lenne, ha "tovább vetkőze", vajon hogy nézne ki úgy,,,,,

lehetne még As Nodtban potencia, de szerintem 1-2 dolgot/technikát esetleg még villant mielőtt Byakuya lecsapja és ennyi volt az ő részéről.Ne legyen igazam Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2977 Dátum: 14 feb 12, 18:23:06 »

WOW, Ass Nodi úgy néz ki mint a Jerico játékban egyik ellenség de teljesen Nevet


Meg is van íme  Ördögi
http://www.hardcoregamer.com/wp-content/uploads/2013/07/Jericho.jpg
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2978 Dátum: 14 feb 12, 18:51:42 »

Valahol azt olvastam,hogy Kubo nagy gamer...így már össze is állt a kép Nevet
http://ayce104.deviantart.com/art/Bleach-568-hear-fear-here-2-Byakuya-Kuchiki-color-433572805
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2979 Dátum: 14 feb 12, 19:05:28 »

http://www.mangareader.net/bleach/568/16
I'll burn your HEART out of you ikszdé

Amúgy én Moriarty-ra voksolnék... Vagy ha már szavazás, akkor Saxon!
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2980 Dátum: 14 feb 12, 19:10:19 »

Megjött az anti-Krisztus, hát ettől a pofától nem csodálom, ha frászt kapnak az emberek. Azon már nem is csodálkoztam, hogy a szemén/ben van az a kereszt, bár a vége kissé sokszor előfordult, na mindegy.
Azért Rukia képessége lényegében egymerő szopás, mert kevés ideig lehet (egyenlőre) használni, másrészt pedig miközben kiolvad, védtelen (?).
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2981 Dátum: 14 feb 12, 19:59:46 »

ez így jó:) csodálkoztam rajta, hogy rukia legyőzi azt, akit byaku nem tudott, de hála a jóégnek ez nem történt meg:) rukia sosem fogja túlszárnyalni őt, de nem is kell:)

a kövi részben valószíműleg kapunk pár rideg, rövid monológot byakuyától miközben leveri as nodtot valami speckó, új képességgel:)
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2982 Dátum: 14 feb 12, 21:21:17 »

Nos igazából múltkor Byakuyának köze nem volt a győzelemhez,csúnyácskán bealázták,a mostani Rukia erősebb annál a régebbi verziónál,de ez már ugye Bya 2.0  Nevet

Nekem ami nem tetszik,hogy megint erre a mentőakcióra lyukadtunk ki,hogy megmenti a főnemes Rukiát.
Sokkal jobban tetszett volna,ha Rukia teljesen máshol harcol,Byakuya meg szépen,a bosszútól fűtve megkeresi ezt az izét,és úgy játszák meg ferben.

Egyébként én Byakuyától azt vártam,hogy nem megy további 0.os szintre,hanem felépülését követően előhúz valami nagyot a tarsolyból,mint Komamura,aztán egy szép kis taktikával kettészeli a zombit,de a ruhájából (ami teszem hozzá elég idétlen),azt kell  feltételeznem,hogy ő is végigjárta a szinteket,ami nem igazán az ő stílusa,bár az Ichis benyalás a halál közelében sem volt az,szóval végülis mindegy...
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2983 Dátum: 14 feb 12, 21:36:50 »

Megjött az anti-Krisztus, hát ettől a pofától nem csodálom, ha frászt kapnak az emberek. Azon már nem is csodálkoztam, hogy a szemén/ben van az a kereszt, bár a vége kissé sokszor előfordult, na mindegy.
Azért Rukia képessége lényegében egymerő szopás, mert kevés ideig lehet (egyenlőre) használni, másrészt pedig miközben kiolvad, védtelen (?).

Leszámítva azokat a "szerencsétleneket" akik még hozzáérnek idő előtt és legjobb esetben is minimális fagyási sérüléseket kapnak smirksweat

Nekem As Nodt képe még mindig olyan mint Ichigo legutolsó maszkja,csak egy kis változtatással.
http://www.hellocosplay.com/images/props/ichigo-kurosaki-hollow-mask-new-version-from-bleach-cosplay-3.jpg

Kubo Gamer léte meglátszik,de legalább jól kamatoztatta.Szerintem As Nodt első reakciója a következő részben:"Add vissza a dr(rr)ágaságom! vagy drága Senbonzakurám. smirksweat

Hmm új képesség itt is várható,csak az a kérdés hogy micsoda.
Mondjuk az nem lenne rossz hogy felváltva tudna kardokká és apró pengékké változni miközben a kezével irányítja.Akár egyidőben is. kacsint
Egy ilyennel Ichigo is megjárta volna,anno.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 21:43:00 írta K ichigo » Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2984 Dátum: 14 feb 12, 22:00:23 »

Nem hiszem hogy Byakuya kapja új képességeket hiszem ő már eddig is ismerte a bankai-a végső alakját .
Naplózva

Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!