24 máj 19, 18:02:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003530 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2910 Dátum: 14 feb 05, 18:52:55 »

Hm már le is van fordítva?
Köszönöm,jókor jött,főleg a sok beszédhez kacsint

Tilon ne félj ha akarja Kubo könnyen készített Rukiával hasonló csak jégből.
Ott nem kéne félni hogy letörik a hidegtől.Ha mégis elveszti lesz egyből másik kacsint


Most jól jön a pár napja cserélt avatar és aláírás is.

Ichigonál még mindig reménykedek abban hogy Tűz elemŰ.
Továbbá nem ártana nála is több fokozatú Shikia vagy Bankai akár egy Kasza ideiglenesen.Ha már Halásiten.

Szerk Most látom hogy utolsó előtti oldalnak be is tettek egy kaszásat. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 19:02:56 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2911 Dátum: 14 feb 05, 19:04:07 »

Szerintem Rukiának lenne jó a kasza, főleg most ezzel a "nem számítok élőnek" szöveggel.  Mosolyog

Nem hiszem, hogy többet látnánk rajta sí szemüveget.

A tűz szerintem nem Ichigo eleme. Hacsak nem tud valami olyan jót kihozni, mint Yamánál.

----
Ez a Fanart nagyon jól sikerült.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 19:05:58 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2912 Dátum: 14 feb 05, 19:11:01 »

Lehet lelőtted a Bankaiát.
De komolyabbra véve mind a kettejüknek jól állna 1 kasza.
Könnyen meglehet hogy úgy üt mint Yamaé anno.Fekete tűz érdekes próbálkozás lenne,régi mangájában is jól alkalmazta Kubo ha jól emlékszem.Jaívtsatok ki ha nem smirksweat
Végső Getsuga állapot is erre hajazott.

Fanart pedig eléggé élethű lett. kacsint
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2913 Dátum: 14 feb 05, 19:12:01 »

Nesze neked Hitsugaya, meg a zanpidnak is.  ikszdé Vajon Kubo mennyivel előre gondolkodik a történettel kapcsolatban? Csak mert ugyebár volt az animében az a zanpis filler, ahol Sode no Shirayuki ugyebár a maga hűvös személyiségével mintha emlékeim szerint hasonló dolgokat csinált, azon kívül, hogy Hakureneket lövöldözgetett. Ha jól emlékszem, a Rukiával való harcakor Rukia ugyebár hozzákötözte magát és ahol hozzáért, ott elkezdett megfagyni. Vajon ott már gondolhatott valamit, egyáltalán volt-e hozzá valami köze?
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2914 Dátum: 14 feb 05, 19:16:12 »

Ilyenkor üditő belegondolni hogy mennyi dolog összepasszolhat csak nem is gondoltunk rá.


A Fanart készítőjének pedig elképesztő galériája van. bow


Máshonnan itt van a Hóferkés "színesben". kacsint
http://aconst.deviantart.com/art/Dance-With-Snowwhite-Bleach-567-431969253
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #2915 Dátum: 14 feb 05, 19:20:10 »

Hmm Rukia nagyon badass lett, de jobb lett volna szerintem, ha ezt a képességét megtartja Bankai-ra, csak mondjuk kicsit felturbózva, shikai-ban meg maradtak volna a táncok. Amúgy mi az, hogy nem termel, fagyot? Akkor a táncoknál mit csinált? Vagy akkor azok a technikák kiestek? Ezzel a shikai val most elég overkill lett a hadnagyok között, nem csoda ha az előző fejezetben osztotta Renjit mintha ő lenne a királynő. Ez a Byakuyás arckifejezés, viszont szerintem nem áll jól neki. Ez a higgadt arrogancia, ahogy nyugisan löki a pozőr szöveget nem az ő stílusa, inkább az erőszakos ordibálós, PeremProli stílus.

Remélem As Nod még mutat valamit, mert ez így, elég szánalmas vég lenne tőle. Még a luchador is megvillantotta a szárnyait, mielőtt szétverték mint a pinyátát.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2916 Dátum: 14 feb 05, 19:28:57 »

Én azért nem keverném össze Rukia kardjának képességét Hitsugaja kardjával. Még Hitsugaja sincs még a közelében sem annak ami lehetne. Azt mondták rá, hogy minimum 100 év. Szóval nem érdemes ilyet kijelenteni. Ráadásul Rukiának közelharcos taktikát kell alkalmazni, míg Hitsugajáé inkább varázslatnak tűnik. Szóval nem kell közvetlenül érintkezésbe kerülni az ellenfelével.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2917 Dátum: 14 feb 05, 19:51:00 »

Hmm Rukia nagyon badass lett, de jobb lett volna szerintem, ha ezt a képességét megtartja Bankai-ra, csak mondjuk kicsit felturbózva, shikai-ban meg maradtak volna a táncok. Amúgy mi az, hogy nem termel, fagyot? Akkor a táncoknál mit csinált? Vagy akkor azok a technikák kiestek? Ezzel a shikai val most elég overkill lett a hadnagyok között, nem csoda ha az előző fejezetben osztotta Renjit mintha ő lenne a királynő. Ez a Byakuyás arckifejezés, viszont szerintem nem áll jól neki. Ez a higgadt arrogancia, ahogy nyugisan löki a pozőr szöveget nem az ő stílusa, inkább az erőszakos ordibálós, PeremProli stílus.

Remélem As Nod még mutat valamit, mert ez így, elég szánalmas vég lenne tőle. Még a luchador is megvillantotta a szárnyait, mielőtt szétverték mint a pinyátát.

Egyetértünk tényleg Badass lett és nem csoda hogy Renjo ennyire hallgatott rá.Bár fölösleges lenne ellenkeznie.

A táncok nem mentek kukába.Legfeljebb átalakulnak.
3ikat leszámítva a másik kettőt mindig is "szilárd" talajról indította,a jegesfát is a kivégző osztag kapitánya ellen.
Először a kardja segítségével a földet fagyasztotta meg és csak utána indult onnan tovább. -Használó bármit megérint az megfagy". Eddig is hasonló volt de kisebb mértékben és inkább csak a kardjával.
A fagyos érintést pedig 9es espada ellen is lehetett látni még a Shirafune előtt.

As Nodt még nagy eséllyel visszatér csak épp saját magán megtapasztalja a félelmet.Lehet ebbe bele fog őrülni,jobban mint eddig smirksweat

Rukia mellett most sok hadnagy elbújhat,talán még pár kapitány is ha Bankai is jön.(talán nélküle is? Gondolkozik)
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2918 Dátum: 14 feb 05, 20:18:14 »

Táncok megmaradhattak rukiának nem?

Anno Ichigohoz is leírtam, hogy a Getsugát ugyanúgy használni fogja de először a többi új képességét (ha kap) de a getsuga marad a legerősebb támadása.

Rukiánál is lehetne így nem?Mármint hogy így ez az igazi Sode no Shirayuki de ezen túl még a táncokat is tudja alkalmazni amik mostmár még erősebbek és a shikai képességének a legerősebb támadásai maradtak.A bankai ha kap az rejtély Nevet

bocsi ha nem érthetően írtam le, nekem este van Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2919 Dátum: 14 feb 05, 20:19:57 »

Hadnagyo biztos, kapitányomég nem, de bankainál már nagyon esélyes lehet. Én örülnék, ha ezután a háború után Byakuya visszavonulna és Rukia lenne az új kapitány (ha van bankaia). Ilyen erővel megérdemelhetné.

Nesze neked Hitsugaya, meg a zanpidnak is.  ikszdé Vajon Kubo mennyivel előre gondolkodik a történettel kapcsolatban? Csak mert ugyebár volt az animében az a zanpis filler, ahol Sode no Shirayuki ugyebár a maga hűvös személyiségével mintha emlékeim szerint hasonló dolgokat csinált, azon kívül, hogy Hakureneket lövöldözgetett. Ha jól emlékszem, a Rukiával való harcakor Rukia ugyebár hozzákötözte magát és ahol hozzáért, ott elkezdett megfagyni. Vajon ott már gondolhatott valamit, egyáltalán volt-e hozzá valami köze?

Szerintem ez meg lehetett már régóta. Attól még, hogy nem mindent talál ki az elején, még attól lehet egy pár előre gondolt. Szerintem ez valamennyire az.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2920 Dátum: 14 feb 05, 20:40:06 »

Én meg nagyon kétlem, hogy erősebb lenne. Semmi olyat nem állított Rukia, hogy képes lenne ellenállni egy fagyasztásnak. Legfeljebb nem hal bele a fagyasztásba. Szóval ha telibe kapná Hitsu valamelyik támadása akkor ő is simán bennmarad a jégben. Egyszerűen nem fog tudni mozogni. Nem hal bele de ez éppen elég ahhoz, hogy utána végezzenek vele valamely más technikával.

Nem tisztem védeni Hitsut de azért azt gondolom, hogy több lehetőség van az ő technikáiban mint Rukiáéban shikai szinten is. Ha választanom kellene azért Hitsuét jobban favorizálom mert többe lehetőséget látok benne. Azt is hozzá kell tenni, hogy "minden fegyver csak olyan erős mint amilyen a forgatója", ahogyan a mondás tartja. Ebben pedig Hitsu biztosan sokkal erősebb mint Rukia.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 20:47:09 írta rini67 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2921 Dátum: 14 feb 05, 20:47:31 »

Nem kell ahhoz visszavonulnia.Ha rendesen zajlik a háború akkor épp elég hely válik szabaddá.
4ik oszatgnál már most "kiadó".

Ha úgy vesszük Rukia ezzel a fagyasztással képest egy ideig ellátni a sérüléseket,bizonyos mértékben.
Pl Ledermeszti a sérült részt és a vért.Hibernálásnak sem utolsó és gyógyításhoz is ért.
Ettől függetlenül inkább a 13ik Osztag Kapitányának esélyes,Ukitake betegeskedései miatt.-Főleg háború után ez jó ok visszavonulni,mégha nem is teljesen. kacsint


Off Vajon Új kép jobb lenne? smirksweat
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2922 Dátum: 14 feb 05, 20:54:14 »

Hát, avát lehet lekéne cserélni. Gondolkozik

Mindkettő helyén esélyesnek látom, bár előbb Ukitake mutasson egy bankait, tán haljon bele és úgy vegye át a helyét.

Hitsut nem becsülöm alá egy percig sem, csak még amennyi képessége is van a kardjának, nem használja ki mindig és elég hamar használja a Bankait. Itt meg Rukia a környéket lefagyasztotta nem kicsit és ez még csak a shikaia. Azért lásuk be ez nem semmi, amit most Rukia csinált.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #2923 Dátum: 14 feb 05, 21:41:49 »

Oké elismerem Rukia most eléggé erős lett de azért ne emeljük már rögtön kapitányi szintre. Egyrészt nem is biztos, hogy van bankai-ja, másrészt, azért azon kívül is kell valamit virítani. Meg lehet, hogy ez a power up nem fog kitartani olyan sokáig.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2924 Dátum: 14 feb 05, 23:08:53 »

Már bocs de miért is ne lenne kapitányi szinten? Csupán shikaiban lefegyverzett egy kapitányokat verő SR-t... Így belegondolva igazad van, nincs kapitányi szinten, annál magasabb szintet képvisel... Feltételezhető, hogy van bankaia egy ilyen edzés után, de ha mégse miért kéne hogy ez feltétel legyen? Ha nincs bankai marad a Zaraki féle belépés vagy a beajánlás. Előbbit kilőhetjük, az utóbbit meg elkönyvelhetjük... Ha túlélik ezt a háborút, nem lenne olyan aki ne ajánlaná be őket Kúl
Naplózva

Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!