24 máj 19, 18:32:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003539 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2850 Dátum: 14 jan 29, 21:56:37 »

Sidea az első támadás meg volt igérve,de már ott is előbb jöttek meg.Bár ez mind1.
Lényeg a második támadás ami tényleg teljes meglepetés volt,idő-forma,hatás.

Tehát hogy háború lesz nem volt váratlan,de ahogy le zajlottak a belépők, az már igen.

DE nem ezért jöttem most ide.
Tudom hogy közvetetten tartozik csak mangához,de attól még lényeges és szomorú.
Yama bá szinkronhangja(MAsaaki Tsukada) tegnap eltávozott. Szomorú Behalt
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 21:57:24 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2851 Dátum: 14 jan 29, 21:58:47 »

Így van. Márpedig ha van lehetőséged, illetve ismered a saját félelmeidet akkor könnyű felülkerekedni rajta. De akár lehet mással is elnyomni a félelmet. Például elszántsággal vagy éppen a bosszú érzésével, gyűlölettel. Szóval kicserélhető ez az érzés. Alapjában ezután nem is érzel semmilyen félelmet, immúnissá válsz vele szemben, főleg ha nincs vesztenivalód.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2852 Dátum: 14 jan 29, 22:41:53 »

Jajj ez a manga... Már azt is megkérdem magamtól, hogy egyáltalán érdemes-e rászánni a heti 5 percet... Pedig régen de szerettem én a Bleachet..
Ebben a fejezetben semmi nem történt. Vágom hogy felvezetés, de azért nézzük már össze egy One Piece felvezetővel... Tényleg csak kicsit több a képkocka és a történés...

Ami legjobban zavart, az a Byakuya szemű Rukia... Most miért kell mindenkinek ugyanolyan pokerface-t adni ?! És már Rukiának is...  Nemyóó
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2853 Dátum: 14 jan 30, 09:46:53 »

Kubonak akadt egy kis gondja a síszemüveg rajzolásával.

Eredeti: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/558/23
A fejezet elején még jó volt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/566/6
Mit keres ott az az ív? http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/566/11
Már nagyobb, mint Rukia arca! http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/566/13

---
Igazítva a magyar változathoz.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 30, 14:31:33 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2854 Dátum: 14 jan 30, 11:44:33 »

A hozászolásom kicsit hosszabb lesz. Elnézést kérek aki nem szereti az ilyet.

Amennyiben ezt kérdezgeted már magadtól akkor tényleg nem érdemes még azt az 5 percet sem rászánnod. Én például a Narutoval tettem ezt. Simán lemondtam róla és már hónapok óta nem olvasom és nem néztem meg egy animéjét sem. Pontosabban ez nem teljesen igaz mert néha egy-egy részt elolvasok ha azt hallom, hogy jó lett az adott rész. Szépen összevárom, hogy rengeteg rész összeálljon és majd egy gyenge pillanatban végigveszem az egészet. A végéig úgy sem kell már olyan sokat várni. De ezt mondhatom az OP-ről is. Pontosabban nem a mostani hanem az ezelőtti két arc történéseiről. Alapvetően közelebb voltak a 0-hoz az értékei annak a mangának is. Nem azt mondom, hogy mindegyik rész rossz lett volna de ezek nem kompenzálják a sok gyengén sikerülteket. (Nem mellékesen ez igaz a többi mangára is.) Mondjuk legalább a mostani arc jelenleg elfogadható, jó szintet képvisel. És éppen itt jön be azt, hogy hozzám a Bleach világa közelebb áll. Valahogyan jobban tudom értékelni. Mondhatjátok, hogy fan vagyok mert talán az is vagyok, de nem vagyok elvakult kategória. Ha rossznak érzem akkor én is lehúzom de ha hoz egy átlagos szintet akkor nem problémázok rajta. (a többi mangánál sem) Ha viszont jónak tartom akkor azt sem rejtem véka alá. Például a Renji bankaios részt kiválónak tartottam. Az előző részt elmegy kategóriába soroltam (a magyarázó rész miatt) de semmiképpen nem tartottam jónak. Az ok pedig az, hogy nem ott fojtatta Kubo a mostani fejezetet ahol az előzőt abbahagyta. Szóval az csak valahol log a levegőben. Azt értem, hogy miért csinálta Kubo de szerintem nem lett volna szabad azonnal váltani Rukiára. Körbenézhettünk volna még Ishida és a többi quincyk háza táján. Hogyan vélekedtek Masculin bukásán vagy a kivégzéseken. Ez engem azért zavar mert ha vissza emlékezünk az espadákra, még ott is lehetett látni azt, hogy valami érzelmeket mutatnak egymás iránt. Például Starrk vagy Harribel vagy éppen Ulquiorra. Pedig nekik nincs lelkük de mégis így viselkedtek inkább mint az emberek. A mostani quincyk (alapvetően emberek) pedig teljesen hidegen bánnak egymással. Lenézik a többieket és alapvetően egyszer látunk tőlük valami komolyabb reakciót. Amikor Bach bemutatta Ishidát. Szerintem Kubo nem véletlenül szúrta be oda, hogy örül, hogy a beosztottak nem csak bábok. Pedig alapvetően azok, hiába mondta ki ezt Bach. Szóval nekem ez ezekben a quincykben nagyon nem tetszik, holott inkább emberek mint az arrancarok.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 30, 11:48:42 írta rini67 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2855 Dátum: 14 jan 30, 11:50:58 »

Kubonak akadt egy kis gondja a síszemüveg rajzolásával.

Eredeti: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/558/23
A fejezet elején még jó volt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/566/4
Mit keres ott az az ív? http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/566/9
Már nagyobb, mint Rukia arca! http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/566/11

Kubo: "Hát ez a szemüveg lehet nem volt olyan jó ötlet, elég nehéz ezekben az irányokban megrajzolgatni"
Pár nappal később
Kubo a szerketőjének: "Elkészültem a fejezet manuscripjével, de valami úgy érzem nem stimmel ezzel a szemüveggel."
Szerkesztő: "Ömm a szemüveg felső íve az irányozott képeknél mért rossz irányba hajlik?"
Kubo: "Óóó, tényleg!!!"
Szerkesztő: "Mindegy, már nincs időnk javítani, úgyse veszi észre senki..."
--------

Amúgy jah, kicsit vicces Nevet
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2856 Dátum: 14 jan 30, 12:35:02 »

renji és rukia menő:D  jól harcolnak:)

ez a 2 sternritter ast nodt, meg a másik elég erősnek tűnik. kíváncsi vagyok, hogy alakul a harc.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2857 Dátum: 14 jan 30, 15:55:23 »

Jóh látom egyedül vagyok ezzel a Rukiát a temetőbe érzéssel

Egyáltalán nem, és nem azért mondom mert nem bírnám Rukiát, semmi bajom sincs vele. De egy As Nodtot ne győzzön le senki, maximum a főhősök. Egy kis adag félelmet igen, el lehet nyomni. Viszont van olyan mennyiségű félelem, aminél már bárki összeroppan. Ezért nettó baromságnak tartanám Kubotól, ha ebből Rukia nyertesként jönne ki. Hacsak nem találtak ki ellene valami kimondottan ellene ható védekezést (és itt nem olyan elcsépelt módra gondolok, miszerint csak simán kicselezi a nyilakat, hogy ne találja el őt).

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2858 Dátum: 14 jan 30, 16:19:29 »

DasOmen:

as nodt nekem is bazierősnek tűnik. szerintem is durva lenne, ha rukia egymaga legyőzné:) meg azért as nodt képessége is ütős.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2859 Dátum: 14 jan 30, 16:44:54 »

Éppen, hogy nem. A félelem nem mindenható dolog. Éppen azért mert a félelem egyben hajtóerő is lehet. Ez pont olyan mint a sarokba szorított macsek esete. Szóval lehet, hogy valaki teljesen leblokkol (Byakuya) de olyan is előfordulhat, hogy valaki ettől erősebb lesz. Az is igaz, hogy az utóbbiból kevesebb létezik de nem egyszer volt már rá példa a való életben is. Ezt rá kell hagyni Kubora, hogy melyiket akarja alkalmazni. Természetesen lesz mindkettő verziónak ellenzője és lesznek akik helyeslik.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2860 Dátum: 14 jan 30, 16:59:45 »

Nekem a fejezet után még jobban az jön le, hogy Rukia erősebb lett, mint Renji. Főleg az elején, mikor beszélnek.

Rukia nem tudja bemutatni, hogy mennyit fejlődött, ha az első ellenfél ellen kikap. Az utolsó kép alapján nekem nem úgy tűnik, hogy úgy érezné nincs esélye a győzelemre.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2861 Dátum: 14 jan 30, 17:00:56 »

A hozászolásom kicsit hosszabb lesz. Elnézést kérek aki nem szereti az ilyet.

Amennyiben ezt kérdezgeted már magadtól akkor tényleg nem érdemes még azt az 5 percet sem rászánnod. Én például a Narutoval tettem ezt. Simán lemondtam róla és már hónapok óta nem olvasom és nem néztem meg egy animéjét sem. Pontosabban ez nem teljesen igaz mert néha egy-egy részt elolvasok ha azt hallom, hogy jó lett az adott rész. Szépen összevárom, hogy rengeteg rész összeálljon és majd egy gyenge pillanatban végigveszem az egészet. A végéig úgy sem kell már olyan sokat várni. De ezt mondhatom az OP-ről is. Pontosabban nem a mostani hanem az ezelőtti két arc történéseiről. Alapvetően közelebb voltak a 0-hoz az értékei annak a mangának is. Nem azt mondom, hogy mindegyik rész rossz lett volna de ezek nem kompenzálják a sok gyengén sikerülteket. (Nem mellékesen ez igaz a többi mangára is.) Mondjuk legalább a mostani arc jelenleg elfogadható, jó szintet képvisel. És éppen itt jön be azt, hogy hozzám a Bleach világa közelebb áll. Valahogyan jobban tudom értékelni. Mondhatjátok, hogy fan vagyok mert talán az is vagyok, de nem vagyok elvakult kategória. Ha rossznak érzem akkor én is lehúzom de ha hoz egy átlagos szintet akkor nem problémázok rajta. (a többi mangánál sem) Ha viszont jónak tartom akkor azt sem rejtem véka alá. Például a Renji bankaios részt kiválónak tartottam. Az előző részt elmegy kategóriába soroltam (a magyarázó rész miatt) de semmiképpen nem tartottam jónak. Az ok pedig az, hogy nem ott fojtatta Kubo a mostani fejezetet ahol az előzőt abbahagyta. Szóval az csak valahol log a levegőben. Azt értem, hogy miért csinálta Kubo de szerintem nem lett volna szabad azonnal váltani Rukiára. Körbenézhettünk volna még Ishida és a többi quincyk háza táján. Hogyan vélekedtek Masculin bukásán vagy a kivégzéseken. Ez engem azért zavar mert ha vissza emlékezünk az espadákra, még ott is lehetett látni azt, hogy valami érzelmeket mutatnak egymás iránt. Például Starrk vagy Harribel vagy éppen Ulquiorra. Pedig nekik nincs lelkük de mégis így viselkedtek inkább mint az emberek. A mostani quincyk (alapvetően emberek) pedig teljesen hidegen bánnak egymással. Lenézik a többieket és alapvetően egyszer látunk tőlük valami komolyabb reakciót. Amikor Bach bemutatta Ishidát. Szerintem Kubo nem véletlenül szúrta be oda, hogy örül, hogy a beosztottak nem csak bábok. Pedig alapvetően azok, hiába mondta ki ezt Bach. Szóval nekem ez ezekben a quincykben nagyon nem tetszik, holott inkább emberek mint az arrancarok.
Egyet értek ezzel a dolgoggal.
Rukia nekem se kedvenc, és kicsit hihetetlen hogy nyerne, de talán megoldható hogy ne legyen erőltetett.
Sode no sirayukit hamar előkapta, csak kimondta a nevét, tehát bankai gyanus a dolog
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2862 Dátum: 14 jan 30, 17:26:38 »

Éppen, hogy nem. A félelem nem mindenható dolog. Éppen azért mert a félelem egyben hajtóerő is lehet. Ez pont olyan mint a sarokba szorított macsek esete. Szóval lehet, hogy valaki teljesen leblokkol (Byakuya) de olyan is előfordulhat, hogy valaki ettől erősebb lesz. Az is igaz, hogy az utóbbiból kevesebb létezik de nem egyszer volt már rá példa a való életben is. Ezt rá kell hagyni Kubora, hogy melyiket akarja alkalmazni. Természetesen lesz mindkettő verziónak ellenzője és lesznek akik helyeslik.
osztom amit írsz Rini
hogy példát is említsek pl. a Shaman Kingben volt egy hasonló ellenfél aki a félelmet használta fel támadásként de a végén a saját félelme győzte le
de ez már lehet hogy off... smirksweat
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2863 Dátum: 14 jan 30, 17:29:51 »

Akkor As Nodt tényleg megszívná smirksweat
Rukiat erősnek tartom,de nem hinném hogy erősebb Renjinél.Inkább csak jobban  tudja kamatoztatni a képességeit.
Nem mellékesen ott van neki a Kidouja is ai szintén fejlődhetett a többi képességével együtt. kacsint

Ui:Ha visszatér az Anime szerintetk ki lenne méltó hangja Yama bának a nagy harcok alatt mielőtt elesik? Gondolkozik


Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2864 Dátum: 14 jan 30, 17:49:42 »

rini67: meggyőztél:)

mondjuk azért a félelem egy olyan dolog, amire igaz, hogy mindenki máshogy reagál, de nem mindegy, hogy mekkora mennyiségű félelmet tud a másikban kelteni.

pl: lehet, hogy as nodt tud akkora mennyiségű félelmet kelteni, aminél már megszűnik a gonodolkodás és azonnali halált okoz, nos ennél nem lenne esélye rukiának még gondolkodni sem.
de lehet, hogy as nodt nem elég erős ehhez.


mondjuk as nodtnak és kenpachinak találkoznia kéne:D szerintem kenpachi élvezné az egészet és még örülne is, hogyha félelmet tudna benne kelteni:D habár elég nehéz elképzelni egy félő kenpachit, szerintem ő már annyira örülne, ha valakitől félhetne, hogy az öröme felül kerekedne és nekitámadna:D:D

epicbe illő csata:)

Naplózva
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!