24 máj 19, 18:02:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003532 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2565 Dátum: 13 dec 28, 20:23:59 »

Kenpachi egy külön állatfaj, anno még valószínűleg arra lett kitalálva, hogy Ichigonak meglegyen a lecke aztán azóta kinőtte magát. Meg kellett néhány poénnál alapnak. Nekem különösebben semmi bajom vele, nem a kedvencem, de elviselem. Eddig is brutális volt a fazon, de most, hogy tudja a kardja nevét  smirksweat ajaj mi lesz itt, viszont őt majd csak akkor láthatjuk, szerintem, ha valami igazán nagykutyát vernek laposra shinigami oldalról.

Masculine meg hozza a kötelezőt, sokáig már úgy sem látjuk, Renji nyomat néhány trükköt és  bye bye

Ukitake... egyáltalán hol a manóban van ez a fazon? Komolyan mondom, sunyibb a sokéves átlagnál, aztán megint előkerül a spájzból valami spéci technikával. Most is gondolom valami hasonlón dolgozik, de én azt nézném meg, hogy mondjuk ketten Kyourakuval nekimennek mondjuk Hashwaldnak, lehetőleg Bankaiban.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #2566 Dátum: 13 dec 28, 21:32:17 »

Szerintem azért Haschwald nem annyira erős, hogy ketten bankaial menjenek neki, sőt még rosszabbat csinálnának azzal, hiszen a Balance képességgel olyan erőnövekedést kapna, hogy csak na. Szerintem Ukitöke azon ügyködik, hogy Seireiteibe visszakerüljön a harctér. Amúgy mindig is értett a régiségekhez és technikákhoz s mivel a másik két tudós el van foglalva neki kell valamit kiötlenie.  Nyelvesít
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2567 Dátum: 13 dec 29, 14:57:57 »

Szerintem meg Ukitake semmi ilyet nem csinál csupán felkészül a harcra egy fürdőben.. Nevet

Én még mindig azt látnám a legszivesebben, hogy amikor a HM team betoppan Orihime a mostanra már továbbfejlesztett erejével hozza vissza Sereteit.Gondolom az edzésnek lesz eredménye.

bár ezzel együtt remélem nem healel fel mindenkit  smirksweat
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2568 Dátum: 13 dec 29, 21:51:07 »

Na, azért Hashwaldban nem lennék biztos, meg aztán ha Masculine levert két kapitányt, akik még bankait is benyomtak, akkor ő? Gyalázat lenne, ha innentől nem valami erős quincy lenne, bár se Ukitake, se Kyouraku erejével nem vagyunk tisztában, az igaz. De gyanúm szerint hülyeség lenne egyedül nekimenni Hashwaldnak.

Ukitake tisztán szeret harcolni: Nevet

Nekem Orihime nagyon nem hiányzik, legalább csend van nélküle és nincs állandó Kurosaki-kunozás. Részemről maradhat még egy darabig HM-ben.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2569 Dátum: 13 dec 29, 22:29:23 »

Ha hasonló fürdője van még ha csak részben is mint a 0ik oszatgnál az jót tenne neki.
Nem hiányzik az pont harc közepén csak azért veszítsen mert kifogy belőle a szufla smirksweat

Talán intéz(ett) magának egy nagyobb generált hogy erre az időre top formában lehessen.
Az sem kizárt hogy Mayuri részben épp ezen is kísérletezett kacsint

Igen Orihime még maradhat Hm-ben,talán még nagyobb eredményekre tesz szert.Egy kis fejlődés nem árt neki,meglepetésnek.
Az már milyen belépő lenne ha Grimmjow felbukkan a hátán Orihimevel és bedobja Ichigo:Tessék a tied,nekem már elegem lett belőle-persze saját szavaival Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2570 Dátum: 13 dec 29, 22:38:59 »

Rájön egy köhögőroham, aztán már különösebben nem is kell semmit csinálni vele, mert önmagát teszi harcképtelenné. Ez a dohányzás...
 Grimmjow megint becsomagolja, aztán gyerünk. Ámen, vigye. Fejlődés... az utolsó dolog, amit róla el tudok képzelni az az, hogy harcol, mondjuk Unohana hiányában nem ártana SS-be, de azért egy pár szereplőt hagynék az enyészetnek. Hatásosabb lenne.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2571 Dátum: 13 dec 30, 11:08:24 »

Orihimét én se harcolni mondtam. Csak csupán így hasznossá tehetné magát. amúgy megjegyezném a nagy Kurosaki-kunozás közepette történő pánikrohamában is healelni próbálta... nem csak könyörgött neki. Bár lehet attól ment át anno ichigo full hollowba mert kiakadt a sok "Kurosaki-kun"-tól ikszdé bár ha ezt nézzük akkor is segített Orihime ikszdé  smirksweat

Japánban lehet ez nem nagy dolog de azért errefelé kicsit idegörlő is tud lenni Mosolyog

Következő fejezetekben talán Rukia is megkapja az ellenfelét  Gondolkozik
én még mindig annak örülnék ha bazz-b-t verné le (mivel Renjihez hasonlóan veszíteni nem fog)
mondjuk Bazz-b-ben több a potencia mint Masculineban volt így neki is darálni kéne még egy kicsit mielőtt befagyasztják Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2572 Dátum: 13 dec 30, 15:37:56 »

Kicsi esélyt látok rá, hogy Bazz-Bt kapja, Renji is az ellen ment, aki vele feltörölte a padlót, valószínűleg ő is az ellen fog. Egyenlőre revansot vesznek, majd utána jöhetnek a komolyabb dolgok. Bazz-B meg marad későbbre.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2573 Dátum: 13 dec 30, 18:26:03 »

de azért egy pár szereplőt hagynék az enyészetnek. Hatásosabb lenne.

Én egyre biztosabb vagyok abban, hogy Orihime és Chad HM-ben marad a történet végére. Nekik tiszta hollow erejük van, és nem hiszem, legalábbis nagyon remélem, hogy Kubo nem hagy ki olyan magaslabdát, hogy Chad végső ereje nem az lenne, hogy az egész tetét az a páncél borítja be. De ezt inkább még nem fejteném ki.

Renji is az ellen ment, aki vele feltörölte a padlót, valószínűleg ő is az ellen fog. Egyenlőre revansot vesznek, majd utána jöhetnek a komolyabb dolgok. Bazz-B meg marad későbbre.

Inkább tűnt gyors mentőakciónak, de valóban ő maradt ott és nem Rukia.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2574 Dátum: 13 dec 30, 18:55:47 »

Ha úgy vesszük anno Orihime is hasonlóan hatott Ichigora,mint most James a maszkosra.
Csak mostanival ellentettben ott jobban volt kivitelezve.(Plusz Orihime max megnémitottam volna,és nem vágtam volna félbe mint a mostanit). smirksweat

Remélem is hogy először revansot vesz Rukia is.Főleg hogy az ellenfeléről szinte semmit se tudunk,bár lehet Animeben egy kicsivel többet mutatanak már ott is.

Chad teljes ere tényleg elég nagylabda ahhoz hogy ne csapja le.Nem sértődnék meg ha a régebben linkelt Fanarthoz lenne hasonló. kacsint
Ilyen alapon Orihimeről is nézhetne 1-2 normálisabbat,de ne olyat ami csak a ruha mennyiségére megy. smirksweat
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2575 Dátum: 13 dec 31, 11:36:26 »

igen az se kizárt, hogy előbb revans majd esetleg másik harc ahol már a vereség lehetősége is megvan.

Az sem rossz ötlet, hogy a quincy támadások alatt a HM team ne jöjjön vissza, pláne ha tényleg nem a quincyk a fő ellenségek.

Chadban van potencia az igaz reméljük Kubo kihasználja.

K Ichigo azért Orihimében több a "hatás" mint Jamesben  Ördögi

Remélem, hogy Orihiménél nem lépi meg ezt a hentaisodást... az nem nagyon tetszene annak ott az FT Mosolyog

Chadnak teljes testes átváltozás? nem lenne rossz de mire tudná használni? Jobb keze a pajzs bal pedig a támadás és egyik se gyenge de milyen szerepet tölthetne még be ha több helyen is lenne rajta? az nem lenne túl ötletes, hogy nagyobb védelem csak.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2576 Dátum: 13 dec 31, 15:32:03 »

Chad "végső ereje" hogy átalakul egy járkáló pofozózsákká. Orihime pedig partizni kezd azokkal a tündérekkel és emeli a morált. Nagyjából ilyen értelmes képességet nézek ki belőlük, de persze majd a jó öreg Kubo megmagyarázza, hogy miért is fognak még ezek is kvinsiket alázgatni...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2577 Dátum: 13 dec 31, 16:03:17 »

Semmi szükség arra, hogy Kubo ilyet tegyen. Orihime erejével kapcsolatban már régen elmondta, hogy nem a csatatérre való. Alapvetően gyógyít (időmanipulációval) és valamilyen szinten védelmi jellegű képességeket birtokol. Chadról pedig éppen az ellenkezőjét mondta el Urahara által. Röviden, még messze van az ő erejének a határa. Tehát őt nyugodtan lehet powerozni amely tipikusan a harcra helyezi a hangsúly. Nem mellékesen az ő ereje is inkább elsősorban védelmi jellegű. Ez abból leszűrhető, hogy mindig úgy tekintett az erejére, hogy megvédeni valamit, valakit. Ráadásul most éppen azon a helyen tartózkodik ahova az ereje éppen tartozik, ahol felébredtek a képességei. Mondjuk szerintem ez Orihimére is igaz lehet.

Szóval én azt gondolom, hogy nem kell elvenni senkitől sem az esélyt, hogy bemutathassa azt amiben a legjobbat nyújthatja. Így Chadtól és Orihimétől sem. Sőt, csalódnék ha nem így történne.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 31, 16:12:50 írta rini67 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2578 Dátum: 13 dec 31, 17:45:11 »


K Ichigo azért Orihimében több a "hatás" mint Jamesben  Ördögi

Remélem, hogy Orihiménél nem lépi meg ezt a hentaisodást... az nem nagyon tetszene annak ott az FT Mosolyog

Burkoltan ezt hangsúlyoztam bár te meg rendesen ki is fejezted Nevet

Azt nem bánom hogy nem harcolhat komolyabban,de védekezés terén még igazán fejlődhetne
Hasonló is lehetne mint a Reigai Unohanánál Yoruichiék ellen.
Ha egy ideig átveszi Unohana szerepét akkor erre igen is gyúrnia kéne,nem csak a gyógyításra kacsint
Naplózva

lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2579 Dátum: 14 jan 01, 12:06:39 »

Ha jol sejtem a heten nem lesz manga vagy tevedek?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!