24 máj 19, 21:29:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003598 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2550 Dátum: 13 dec 25, 23:58:36 »

Én is azt gondolom, hogy James együtt áll M-el. Ők együtt alkotnak egy Sternritternt.

Viszont a "new blade" jelentése nem a kardot jelenti hanem azt, hogy újra alkották (kovácsolták) a fegyver pengéjét. Ezt azért teszem hozzá mert megváltozik a jelentése. Ha a  kardot vesszük alapul akkor ez azt feltételezné, hogy egy teljesen új shikai és bankaia is lehetne amely gyökeresen eltér a régitől. Viszont ha csak a penge került újrakovácsolásra akkor az alapja megmaradt és csak néhány eltérés és esetleg új technika kerül elő. Na meg persze az alapvető erőnövekedés.
Naplózva
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #2551 Dátum: 13 dec 26, 01:28:19 »

Kuro25: Hát nem tudom de én a felénél már eluntam magam nagyon, majdnem bealudtam rajta kb a szöveget is csak átfutottam mert annyira nem volt semmi értelme a hozzászólásodnak.


Na de mindegy szóra sem érdemes a fröcsögésed. Szar volt és kész. Csak remélni tudom hogy ez volt az utolsó.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2552 Dátum: 13 dec 26, 09:40:13 »


Azért van különbség a kettő között: Charlotte olyan volt mint valami transzfesztita, Masculine meg mint egy Kinnikuman karakter. kacsint
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2553 Dátum: 13 dec 26, 12:06:52 »

Most komolyan. Kubo, miért ?? Miért fárasztasz még Karácsonykor is egy ilyen f#s résszel. Atyaég. Ez tovább erősíti a gyanúm, hogy a Bleach manga már régóta meghalt.

Egyébként hihetetlen fárasztó fejezet volt. Kubo tényleg szerelmes lehet ezekbe a Quincy-kbe, mert szemmel láthatóan már mindenki unja a 2 csókát. Nekem is tetszettek még az ELEJÉN, de most már annyira fárasztó az egész, hogy az durva. Ezek mindent túlélnek, én meg már a plafonra mászok ettől! Ha most komolyan használnia kell a Bankai-át Renjinek, az nagyon nem lesz jó, mert akkor esélye se lesz egy "B" ellen se. Nem azt mondom, hogy jó lenne ha legyőzne egy olyan kaliberű quincy-t, de talán megsebezhetné kicsit vagy valami. De ha most megmutat mindent, akkor el is lesz ásva az ereje, és én nem szeretném, ha csak 2-3 manga fejezetig lenne kemény...
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2554 Dátum: 13 dec 26, 13:42:17 »

Hát kb csak annyi értelme volt ennek a résznek, hogy megmutassa Renji valóban jóval erősebb lett. Superstar levágott 4 kishalat ( utóbbi 2 nagyobbnak tűnik a kapitányi rangjuk miatt ). Renji egy ennél is ersebb idióta csapásait is lazán vette. Ennél tovább már egyáltalán nem lehet húzni, ezért a következ részben mindenképpen le kellene vágnia a pankátort.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #2555 Dátum: 13 dec 26, 16:59:15 »

Hát ehhez már hozzászólok.
Nem magával a cselekményszállal van baj, hanem azzal, hogy Superstar karaktere számomra a legidegesítőbb talán az egész sorozatban. Renji megmutathatja, milyen a valódi ereje, de én neki egy értelmesebb ellenfelet adtam volna.

És ha már a tag ilyen népszerűtlen, akkor nem kéne ennyire feleslegesen sokéig húzni.

Viszont tény, hogy erős és nehéz lesz elbánni vele. Kíváncsi vagyok Renji új trükkjeire kacsint
Naplózva



 
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2556 Dátum: 13 dec 26, 17:34:51 »

Hát ehhez már hozzászólok.
Nem magával a cselekményszállal van baj, hanem azzal, hogy Superstar karaktere számomra a legidegesítőbb talán az egész sorozatban. Renji megmutathatja, milyen a valódi ereje, de én neki egy értelmesebb ellenfelet adtam volna.

És ha már a tag ilyen népszerűtlen, akkor nem kéne ennyire feleslegesen sokéig húzni.

Viszont tény, hogy erős és nehéz lesz elbánni vele. Kíváncsi vagyok Renji új trükkjeire kacsint

Köszönöm végre valaki aki felfogta hogy mi volt a gondom a heti résszel. Ezt üzenem annak az egyénnek a hsz-ét hál Isten már törölték azóta. nem bántottam én senkit egyébként is az utóbbi hónapban egy rossz szavam se volt a mangára kezdtem reménykedni most hogy megjelentek Renjiék de ez a pankrátor tényleg idegölő és a legrosszabb hogy Kubo azt akarja beállítani róla hogy vicces pedig egyáltalán nem az. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2557 Dátum: 13 dec 26, 18:14:08 »

Minél idegölőbb lesz Masculnie és James párosa, annál jobb lesz, mikor Renji széjjelkapja őket. Nevet
Mivel a Bankaial már garantált a győzelem, így elkezdhetünk gondolkodni, hogy mi lesz a következő fejezet után. Szerintem  kapunk majd egy olyan fejezetet amiben a sztori is haladni fog és nem csak harcok lesznek. mondjuk, hogy mi Kyouraku terve, vagy hogy mit csinál Ukitake vagy a tudós páros. Kicsit később azt is láthatnánk, hogy mi lett Bambival.Tudom, hogy  őt se bírják sokan de én még látok benne lehetőséget.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2558 Dátum: 13 dec 26, 20:16:43 »

Mondjuk, hogy mi Kyouraku terve, vagy hogy mit csinál Ukitake vagy a tudós páros. Kicsit később azt is láthatnánk, hogy mi lett Bambival.Tudom, hogy  őt se bírják sokan de én még látok benne lehetőséget.^^

Ezekre én is kíváncsi lennék, főleg Ukitakera. Bambi annyira nem irritál ezerszer inkább ő mint az a Muszkli man. Nevet
Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #2559 Dátum: 13 dec 26, 21:33:31 »

eggyetértek azokkal akik szerint idegölő masculine meg vakond james műsora.alig várom hogy megpatkoljanak mert a vérnyomásom fel megy tőlük. Lépjünk már tovább.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #2560 Dátum: 13 dec 26, 22:26:47 »

Még az elején azt hittem, hogy Masculine tényleg egy jó ellenfél lesz, de ez már nekem is idegesítő. Van egy olyan érzésem, hogy nem ez lesz az egyetlen irritáló harc.
Számomra az egyik legnagyobb hiba az az, hogy Kubo-nak nem sikerült jó ellenfeleket kitalálnia (bár lehet, hogy ez csak az én véleményem). Ha a második invázió alapján akarom megítélni az 5 Quincy ( akiknek részletesebben mutatták a harcát) közül én csak Bazz-B-t és Chang Du-t tartom igazi jó ellenfélnek. Ennek a legfőbb oka szerintem a betű szerinti képességek, szerintem ezzel nagyon beszűkítette a lehetőségeket. Ezenkívül Roujuurou-nak inkább Najahkoop-ot kellett volna meghagyni. Masculine túl sok Shinigamit kapott..
Bízok benne, hogy a következő fejezet végére már ugrunk egy másik szálra. Ha már Ukitake fellett hozva, csak én emlékszek rosszul, vagy tényleg nem tudunk semmit az ellenfeléről akivel az első támadás alatt küzdött. Ebbe a harcba még nagyon lehetőséget látok.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2561 Dátum: 13 dec 26, 23:35:25 »

Szerintem pedig éppen jók és ötletesek az ellenfelek. Éppen elég nehéz lehet összeszedni, kiötletelni olyan ellenfeleket és képességeket amelyeket esetleg ő talál ki és nem másik mangákban szerepelnek tucatszám. (szerintem ilyet nem is igen lehet kitalálni már) Ráadásul mindegyikükre jellemző, hogy mindannyian nagyon erősek és baromi nagyképűek, beképzeltek. Elvannak telve önmaguk magasztalásától, amit Kubo unos-untalan kihangsúlyoztat velük. Ez megy szerintem leginkább az idegeinkre. Aizennel is ez volt, hogy folyamatosan hangoztatta önön nagyszerűségét. Baromira irritálja is az olvasókat. Tisztára olyan mint amikor Orihime állandóan Kurosaki-kunozik. Ha ezeket kicsit visszafogná akkor nem lennének olyan idegesítőek.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2562 Dátum: 13 dec 27, 00:33:57 »

Hát ehhez már hozzászólok.
Nem magával a cselekményszállal van baj, hanem azzal, hogy Superstar karaktere számomra a legidegesítőbb talán az egész sorozatban. Renji megmutathatja, milyen a valódi ereje, de én neki egy értelmesebb ellenfelet adtam volna.

És ha már a tag ilyen népszerűtlen, akkor nem kéne ennyire feleslegesen sokéig húzni.

Viszont tény, hogy erős és nehéz lesz elbánni vele. Kíváncsi vagyok Renji új trükkjeire kacsint

Köszönöm végre valaki aki felfogta hogy mi volt a gondom a heti résszel. Ezt üzenem annak az egyénnek a hsz-ét hál Isten már törölték azóta. nem bántottam én senkit egyébként is az utóbbi hónapban egy rossz szavam se volt a mangára kezdtem reménykedni most hogy megjelentek Renjiék de ez a pankrátor tényleg idegölő és a legrosszabb hogy Kubo azt akarja beállítani róla hogy vicces pedig egyáltalán nem az. Nevet

Egy pankrátor lényegében pontosan ez. Kubo jól megcsinálta a karaktert, hiszen sokan irritálónak tartják. Renji igazi megváltó lesz sokak számára  Nevet
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2563 Dátum: 13 dec 28, 18:52:03 »

Érdekes, hogy körülbelül a felének nem tetszik a másik felének pedig igen Nevet mondjuk ízlések és pofonok mindenkinek. Mosolyog

igaz, hogy ha Renji megmutatja a Bankaiát akkor már később "kiismertebb" meg "unalmasabb" lesz de szerintem itt képességet nem fog mutatni.Csupán megláthatjuk a Bankaiának kinézetét (egy egész oldalon) amit már nagyon várok már csak a rajzolás miatt is, de a harca vele szerintem csak annyi lesz, hogy a pusztító erejét demonstrálja egy kicsit.

Amúgy nem is értem miért mondjátok Renjinek ellenfélnek, hogy b betű stb.

Ichigo Kenpachi stb. mellett biztos, hogy nem Renji kap egy hashwald szintűt akár mekkora táp is most...Esetleg addig megkapja amíg levágják.

Meg megértem azokat akiket Aizen nagyképűsége meg Orihime kurosaki-kunozása idegesít, csak nem értek vele egyet Nevet ezzel a 2 karakterrel nekem ég világon semmi bajom, sokkal inkább volt anno Barragannal, valamint Starkal az volt a bajom, hogy szarik a harca bár neki ilyen volt a jelleme...Valamint yami..
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2564 Dátum: 13 dec 28, 19:51:52 »

Én Kenpachit utálom. Mindig várom, hogy kinyírják, de mindig hoppon maradok. Szomorú

Még Masculine sem idegesít annyira, mint ő.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!