24 máj 19, 22:37:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003635 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2475 Dátum: 13 dec 17, 22:15:45 »

Renjit Vegetához hasonlítani? Na azért kéremszépen.... Nevet De azért jól állt neki az a mosoly, hiánycikk volt már a Bleachben, túl komolyak és lenézőek voltak az eddigi arcok shinigami oldalról.

Rukiára vagyok kíváncsi, hogy hová is vihette a kapitányokat, gondolom nem csak szimplán biztonságos távolságba.

Amúgy Superstarra inkább illene az "E", mint Emotion. Sajnálnám, ha meghalna.

Nincs kegyelem az 1 méternél alacsonyabb szereplőknek se (Soi Fon hadnagyának hugát is megbökdöste BG). Nel érdekében remélem, hogy nem nézi meg Markov filmjét Kubo,,,,,,

Szerk: most figyeltem, hogy itt kifehérült Mask csillaga, mikor a támadó ereje a kezébe összpontosul. Talán erre még épít egy fejezetet Kubo,,,,,,

Szerk2: eltűnt Sabaku írása, és pont nem emlékszek a második felére.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 22:20:32 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2476 Dátum: 13 dec 17, 22:52:30 »

Elment keresni a kapitányoknak tűt és cérnát, nehogy kiforduljon a bélés... ámbár amilyen szépen Rose közepébe trafált a dolog, hááát, nem tudom xD
Az biztos, hogy haláli fazon, Renjinek meg már tényleg kellett egy kis táp. Megbökdöste? Újabban Kubo miből merít vajon ötletet? Csak mert mindenki kilyukad, vagy legalábbis valamilyen úton módon lesz rajta egy lyuk, ilyen-olyan formában.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2477 Dátum: 13 dec 18, 09:09:54 »

Renjit Vegetához hasonlítani? Na azért kéremszépen.... Nevet
Pedig majdnem ugyanazt a röppályát írta le. Azzal a különbséggel, hogy Vegita egyszer azért megverte a Földön Gokut, míg Renji hát... Hát ő még a Földön is megszívta volna. Nevet

Sorolnál fel nekem párat?  Hümm-hümm
Irracionális szintkülönbség; elmeséljük a harc közepén a technikánk valóját, hogy az ellenfél levághasson; hatalmas panelek használata, ami kicsit az üresség érzetét kelti, hiába van benne féloldalas pózolás. Kell még? De ezek is eltörpülnek a másik manga teljes eseménytelenségéhez és feleleslegességéhez képest.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2478 Dátum: 13 dec 18, 11:05:58 »

Amúgy ti komolyan gondoljátok, hogy ez egy jó rész volt? Az egész eddigi Bleach megalázása volt, hogy jön a nyomor negyed királya és szinte puszta kézzel rommá veri azt akit a kapitányok nem bírtak bankaial. Tiszta szánalmas ezek után kérdem én mi a ráknak vette a fáradtságot, hogy adott nekik bankait? Fanservicenek? Esetleg azok akik szerették a karaktert most megbocsájtanak, hogy megalázta őket? Akkor jó nagy bolondok. Bár az előző rész után várható volt, hogy Renji rommá veri ezt a nyomorultat, de ezzel nem ő tűnik nekem erősebbnek, hanem a Gotei 13 kapitányai szánalmas nulláknak.
Mit szerencsétlenkednek itt a  mezei shinigamik mikor itt a 0. osztag akik fél perc alatt levernék az összes abc szökevényt. Ki találom azok le se fognak jönni majd itt Renjiák elvéreztetik az aprólékot az erősek át mennek a lelkek királyához és a 0. osztag ott fog vérezni akkor jön Kenpachi meg Byakuya megváltják a világot Ichigo meg elveri a főbosst.
Ezért kár itt húzni az időt. Verjék gyors szét a gotei 13 trashét. Azt csapják a rendes bulit nem érdekelnek a fillerek.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 11:06:36 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #2479 Dátum: 13 dec 18, 12:03:16 »

Ezzel teljesen egyetértek. Elég nagy mélypont bizonyos szempontból. De az elmúlt hónapokhoz képest nem nevezném rossznak, ha nem így alakultak volna az események.
Alapból kedvelem Renjit, a belépője is azért menő volt, de nem lehetett volna, hogy ne a kapitányokat mentse meg, hanem a többi hadnagyot?
Oké, hogy ő küzdött először a luchadorral, de akkor hagyta volna későbbre Kensei-t és Rose-t, vagy valahogy teljesen más sorrendben oldhatta volna meg.
Ez így nekem nagyon nem tetszik...
Végre jött Kensei (személyes favoritom), itt számomra ez volt a 'na végre! Látom azt a bankai-t' - erre elverik, csúnyán.
És a vaizardokat megint megalázza, és olyan szinten gyengének vannak titulálva, hogy az már tényleg fájdalmas.
Mindig a vaizardok voltak a kedvenceim, ezután is azok lesznek de ez nagyon elszomorító...

Megnéztem volna még egy Ikkaku, vagy Hisagi Bankai-t is (esetleg egy kreatívan megoldott Yumichika küzdelmet), remélem ezek később még bemutatásra kerülnek. Tele van potenciállal az egész, erre csak a "fontosabbakat" csodálhatjuk meg...

Csak az a kérdés, érdemes-e, ilyen szint bemutatása után már kb. a karakterek 80-90%-a nevetség tárgya lesz...
Pedig olyan sok jó dolgot kilehetett volna hozni ebből az egészből... Ezek után már nagyon csalódott vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 12:16:39 írta murasaki » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2480 Dátum: 13 dec 18, 13:19:03 »

De ahogy írod - "bizonyos szempontból". Mindenki más és ezért máshogyan ítéli meg a fejezetet. Például aki előre ítélettel, fenntartással kezdi el olvasni, annak borítékolható, hogy nem is fog tetszeni. Ahogy a mondás tartja. "Ha valaki el akar hinni valamit az a végén el is hiszi".

A fejezetről. Nekem átlagosnak volt mondható. Az nem zavart, hogy Renji leverte Supert. Számomra nyilvánvaló volt az előző rész után, hogy ez fog történni. Ami inkább negatívum volt, hogy ehhez bankai sem kellet számára. A magam részéről én ezt egy jó pillanatnak tartottam volna, hogy Kubo bemutassa Renji megújult bankaiát. Továbbá ahogy többen is írták, ezzel lealacsonyították Kenseiéket. Annyit azért Kubo védelmére is leirok, hogy ő lehet, hogy így akarta demonstrálni azt az erő növekedést amelyet a királyi dimenzió biztosított számukra. Továbbá hozzáteszem, hogy Renji azért eddig is alapvetően kapitányi szintet képviselt a bankaiával. Ha visszagondolunk akkor elég jól tartotta már a lépést Byakuyával már a történet elején is. Igazából a tapasztalat hiányzott belőle. A Fullbring idején pedig már látható volt, hogy jóval erősebb lett az akkori önmagához képeset amikor lazán leverte a motorizált fullbringert. Továbbá azért elhangzott már a mangában, hogy a hadnagyok tulajdonképpen szellemi erőben már alapvetően  kapitányi szinten vannak. Persze, nem a legerősebbek de az alapjuk már olyan szint. Az az erő növekedés hiányzik számukra amivel a bankai előhívása jár.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2481 Dátum: 13 dec 18, 13:30:49 »

De ahogy írod - "bizonyos szempontból". Mindenki más és ezért máshogyan ítéli meg a fejezetet. Például aki előre ítélettel, fenntartással kezdi el olvasni, annak borítékolható, hogy nem is fog tetszeni. Ahogy a mondás tartja. "Ha valaki el akar hinni valamit az a végén el is hiszi".

A fejezetről. Nekem átlagosnak volt mondható. Az nem zavart, hogy Renji leverte Supert. Számomra nyilvánvaló volt az előző rész után, hogy ez fog történni. Ami inkább negatívum volt, hogy ehhez bankai sem kellet számára. A magam részéről én ezt egy jó pillanatnak tartottam volna, hogy Kubo bemutassa Renji megújult bankaiát. Továbbá ahogy többen is írták, ezzel lealacsonyították Kenseiéket. Annyit azért Kubo védelmére is leirok, hogy ő lehet, hogy így akarta demonstrálni azt az erő növekedést amelyet a királyi dimenzió biztosított számukra. Továbbá hozzáteszem, hogy Renji azért eddig is alapvetően kapitányi szintet képviselt a bankaiával. Ha visszagondolunk akkor elég jól tartotta már a lépést Byakuyával már a történet elején is. Igazából a tapasztalat hiányzott belőle. A Fullbring idején pedig már látható volt, hogy jóval erősebb lett az akkori önmagához képeset amikor lazán leverte a motorizált fullbringert. Továbbá azért elhangzott már a mangában, hogy a hadnagyok tulajdonképpen szellemi erőben már alapvetően  kapitányi szinten vannak. Persze, nem a legerősebbek de az alapjuk már olyan szint. Az az erő növekedés hiányzik számukra amivel a bankai előhívása jár.

De ne már...nem értek egyet valamiben,mi a fenének egy ilyen senki ellen mutassa be a bankai-t????..talán nincs több nála erősebb akinél bemutathatja?..dehogy nincs...akkor minek erre a szerencsétlenre pazarolni még több fejezetet vagy bankai-t..Rose sose volt valami nagy ász,Kensei mindig tetszett de ő se volt valami nagy szinten + ha előbb tudják hogy a kis csákót kell elverni egyszer akkor biztos hogy ő is elég lett volna a feladatra...egyébként nem értem mit vártok annyit a Waizardoktól,aizen ellen is csak a képük volt nagy FŐLEG shinjinek..1-2 volt ami igazán tett is valamit,olyanok mind hachi...na erről ennyit..előző fejezet után sejthető volt hogy ezt most földbe fogja döngölni s nem is kell nagy erőfeszítés hozzá..a Waizardok simán hülyék voltak ahhoz hogy leverjék..
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2482 Dátum: 13 dec 18, 13:38:21 »

Én viszont kifejezetten örülök, hogy Banaki nélkül is leverte Masculine-t. Eddig azt mondták, hogy milyen unalmas lesz, hogy Renji első harcban már használja a Banakiát, megmutatja, hogy mennyit fejlődött, utána meg a következő ellenfél leveri.Viszont most Shikait is alig kellet használnia a győzelemhez.

Ha meg Kensei és Rose védelmében megemlítem, hogy nem használták a maszkjukat. Azzal nyilván erősebbek lettek volna.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2483 Dátum: 13 dec 18, 13:49:26 »

Én viszont kifejezetten örülök, hogy Banaki nélkül is leverte Masculine-t. Eddig azt mondták, hogy milyen unalmas lesz, hogy Renji első harcban már használja a Banakiát, megmutatja, hogy mennyit fejlődött, utána meg a következő ellenfél leveri.Viszont most Shikait is alig kellet használnia a győzelemhez.

Ha meg Kensei és Rose védelmében megemlítem, hogy nem használták a maszkjukat. Azzal nyilván erősebbek lettek volna.

Én is ezt mondom hogy minek egyből bankai..aztán meg azt senki se mondta hogy meg is murdelt a masculine..de nagyon remélem ha nem is akkor harcképtelen legyen mert elegem van belőle,most már látni szeretnék 1-2 komolyabb harcot is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2484 Dátum: 13 dec 18, 14:02:36 »

Látjátok, én meg pont úgy gondolom, hogy amennyiben a két másik kapitány bankai használata ellenére is ilyen könnyű ellenfélnek bizonyult számára. Igaz, elég hülyék voltak de ettől függetlenül a bankai és shikai között óriási különbségnek kellene lenni. Azért ez az erőkülönbség ne legyen már ledolgozható egy hét dimenzióbeli lábadozással. Ez az indokom, hogy azért ez így nem tetszett. Ha használta volna és az első suhintásra gajra vágja Masculint egy szót sem szóltam volna. Értem én, hogy demonstrálni kellett Renji és a dimenzió edzés erejét de azért így shikaiban nem gondolnám, hogy ennek így kellet volna történnie. Akkor tartanám ezt jónak ha Renji előtt nem fekszik ki két bankait használó kapitány esetleg egy másik ellenfél ellen. Netán a másik két kapitány annyira lerongyolta volna Masculint, hogy csak hanyatt kellet volna lökni. Na ilyenkor semmi gondom nem lett volna ezzel a formával.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 14:06:45 írta rini67 » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2485 Dátum: 13 dec 18, 14:57:24 »

nekem ez a rész tetszett! de hosszú távon hülyeség...


most el mondom mire gondolok:
alapvetően szeretem a bleachet. tehát ameddig nem nyirbálják ki a halálisteneket, addig nem nagyon lehet rossz nálam:D
a mostani rész nagyon jól sikeredett, mert nagyon erősnek lett beállítva renji és ez jól is állt neki. de hosszútávon baromság, mert kensei meg rose sokkal menőbb karakterek és irreális, hogy renji védi be őket. az, hogy mivel bankaial vagy anélkül szerintem lényegtelen. maga a tény, hogy renji 2 ilyen szintű kapitányt bevéd elég nagy ugrás és ezzel igazuk van azoknak, akik azt mondják: nem renji tűnik erősnek, hisz túl irreális ez az erőnövekedés, hanem a kapitányok gyengébbnek.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2486 Dátum: 13 dec 18, 15:05:22 »

Nekem is annyi a bajom hogy oké op renji, de azért hogy kensei maszkot sem nyomott szánalmas, bár igen a vaizardok nem képviselik azt az erőt amit kellene hogy képviseljenek .
Renji legalább tolt volna egy  bankai és egy "Hikotsu Taihō" -t
Akkor azt mondom oké . Ezzel sincs gondom ,de! ha eztán meg az első quincy leveri akkor viszont hatalmas szégyen és kap fekete pontot a manga.
Elhiszem hogy kenseiék talán beképzeltek volna, és azért sem használtak maszkot, vagy tartogatták.
De ha renji a kövi ellentől kikap... legalább el kell jussanak renjiék vissza a 0. dimenzióba ahol a 0. osztag is oda csap. na ha ott esetleg kikap akkor az már oké, de olyantól aki tényleg táp nagyon.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2487 Dátum: 13 dec 18, 15:50:26 »

Nem értem mi a problémátok, ezerszer el lett mondva, hogy ha két lélekenergia találkozik, akkor a gyengébb sérül. És jelenleg Renjiben a szuperreishi van tetőtől talpig. Kensei a pofátlan nagy arca miatt vesztett, Rose meg megkattant a darab végére.

A bankai 5-10X-es erősítése meg a shikai képességnek az erősítése. Nem feltétlen fizikai erőre kell gondolni. Persze Kenseinél perpill igen, de ő azzal is kezdett, Rose meg egyértelműen csak képességben van sokkal előrébb bankaial.

Arról nem is beszélve, hogy Renji tisztán készülhetett a támadás kivédésére. A két kapitány még mindig szinte a semmiből kapta be azokat, Kensei többet is. A fájdalmat meg a bankai sem szünteti meg,,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2488 Dátum: 13 dec 18, 16:00:20 »

Sorolnál fel nekem párat?  Hümm-hümm
Irracionális szintkülönbség; elmeséljük a harc közepén a technikánk valóját, hogy az ellenfél levághasson; hatalmas panelek használata, ami kicsit az üresség érzetét kelti, hiába van benne féloldalas pózolás. Kell még? De ezek is eltörpülnek a másik manga teljes eseménytelenségéhez és feleleslegességéhez képest.

Jah azthittem ilyen ellentmondásra vagy ilyesmikre gondolsz Nevet elnézést elnéztem ebben van valami, de mondjuk a hatalmas paneleket én inkább szeretem mint utálom Mosolyog

Egyébként nemtudom miért vagytok még kiakadva a 2 kapitányon.Renjit sem azért verte le anno Masculine mert olyan fair volt a csata ott is ha jól emlékszem hátbatámadta, az már más, hogy akkor valószínűleg leverte volna Renjit, mondjuk Bankaiba nem biztos de nem 1 csapásra terítette volna le fair harcban.

Rose meg Kensei megérdemelte amit kapott.Kensei minek vette volna fel a maskját amikor abban a tudatban volt, hogy az ellenfele megmurdelt és a következő kép az volt, hogy beleverik a betonba.Utána szintén nem számított rá, hogy az ellenfele ekkora erőnövekedésen ment keresztül ezért jól széttördelték.Rose meg megérdemelte amit kapott szerintem.Az sokkal inkább fájt volna, ha elmondja a képességét és úgy öli meg mert akkor az a quincyket tüntette volna fel rossz színben ha a fülét se tudja bedugni...Szóval Rose a saját hülyeségét szívta meg és megis érdemelte.Valamint ahogy DasOmen is írta az ő Bankaia csak képességében erősödött ami az Illúzió volt és szintén mint Kensei esetében épphogy észrevette, hogy véres az ellen ujjperce és következő kép, hogy lyuk(csillag) van a mellkasán.Valamint a mask nemhiszem hogy a megtört illúzión sokat segített volna.

Szerintem ezzel kivan tárgyalva a 2 kapitány.

amúgymeg Renji Bleaches mércével még egyáltalán nem OP, jelen állásban lehet, hogy az de amennyit eddig láttunk tőle az azért még nem.

Szerk.: azzal, hogy nem egy csapásra terítette volna le csak arra utalok, hogy nem a 0.-nál kapott akkora tápot, hogy Masculine egy csettintéssel kiüti majd csak a 0.-os képzés miatt veri be Renji kézzel.Ami még nem is biztos mert nem láttuk, hogy Masculinal mi lett.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 16:02:44 írta Asasino » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2489 Dátum: 13 dec 18, 16:26:51 »

Azért Renji erőnövekedésében szerepet játszhat az öltözete is. Lényegében az egész 0. osztag tápolásra van beállítva. Kirinjinél meggyógyultak és erősebb lett a testük, Kirionál spéci kajákkal jóval több szellemi energiához jutottak, mint amennyi eddig volt nekik, helyre lett állítva a kardjuk, majd jött ugye a fonott örző, amiből annyi derült ki, hogy szereti levetkőztetni az embereket, ráadásul az ő szobája tele volt hasonló mintájú anyagokkal, mint amiből a ruhák készültek. Feltételezem, hogy ez is közrejátszik abban, hogy most ilyen erősek.
A két kapitány leverésénél meg szerintem Kensei direkt úgy támadott, hogy Rose-nak lehetősége legyen megtámadni és megölni James-t (ezt később Rose is megjegyzi, hogy vétek lett volna kihasználni a lehetőséget, amit Kensei teremtett meg). Rose meg egyszerűen csak túl arrogáns volt, és teljesen váratlanul érte Masculine dobhártya szakasztása, majd hirtelen jött távolsági támadása.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!