24 máj 19, 21:57:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003605 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2415 Dátum: 13 dec 13, 22:32:00 »

Viszont a Fullbringer Arcban Ishida volt az egyetlen, aki kitartott Ichigo mellet a végéig.

Még mindig nem ismerjük Ishida csatlakozásának körülményeit. Elég biztos vagyok benne, hogy Ishida az időugrás előtt semmit sem tudott a Vandenreichről. Maximum a nagyapjától hallhatta a kis mondókát. Az a kérdés, hogy ki szervezte be, ha Ryuken szervezte be a fiát, akkor valószínűleg tényleg átállt a sötét oldalra. De ha a Wandenreich kereste meg őt, akkor még bármi lehet, hisz egyáltalán nem biztos, hogy önként csatlakozott. Itt érzek egy kis kényszert: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/537/17
+ Ishida nem hülye, tudja, hogy a körforgás fenntartásához szükség van a Shinigamikra, nem mellékesen meg Rukia és Renji is a barátai. Ő nem olyan, aki parancsra végezne a barátaival.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2416 Dátum: 13 dec 13, 22:36:59 »

Amíg a valódi okot nem ismered addig nem lehet előre megmondani, hogy mi is a szándéka Isshidának. Így nem lehet besorolni az indok ismerete nélkül. Másrészt nem lehet egyáltalán árulónak nevezni mert ő egy quincy. Tehát azokkal tart jelenleg akik a fajtájához tartoznak. Hogy nem az "úgynevezett" barátai oldalán áll az mellékes jelenleg. Nem ígérte meg egyiknek sem, hogy velük fog tartani. Márpedig jelen állapot szerint a quincyknek a shinigamik az ellenségei és nem a barátai, így amelyik barátja a shinigamikkal tart az szintén a quincyk ellensége. Tehát Isshida ellensége is. Az majd a jövő zenéje, hogy mi volt az igazi indoka, hogy Bach-ék mellé állt. Tehát nem nevezhető jelenleg árulónak. Viszont ha a quincyk ellen fordul és a barátait választja akkor a többi quincy jogosan tartja majd árulónak a saját szempontjából tekintve.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2417 Dátum: 13 dec 14, 01:50:32 »

Mi van ha jött pár stern ritter hogy álljon át Ishida, de nem tette, ezért levágták, és bezombultatták ahogy Ichigot akarták, és így került át. Ryuken kizárt hogy Bachékkal tartson, már csak Ishinnel való "barátsága" miatt is. Így viszont lehetne egy jó Ishida vs Ryuken harc.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2418 Dátum: 13 dec 14, 09:59:16 »

Én abban reménykedek, hogy Ishidától Ryukentől és Bachtól majd látunk értelmes quincy technikákat is.Esetleg Hashwaldtól.Én mindig imádtam amikor Ishida íjjal harcolt.Ezt most hiányolom, valamint több technikát is mutathatnának az alapképességükön és a vollstandingen kívül a quincyk.

Amúgymeg Ishida eleve utálja az összes Shinigamit ichigoék kivételével.

Apjának is tett egy igéretet, hogy soha többé nem segíti őket.

Orihime megmentése meg egy kiskapu volt, a fullbringer arc-ban meg csak Ichigonak segített aki akkor nem is volt shinigami.

Tehát hülyeség rámondani, hogy áruló, Sasukéhoz hasonlítani pedig mégnagyobb hülyeség.Egy közös bennük ahogy én tudom a szinkronhangjuk.

Valamint jólenne egy Ishida vs Ryuken harc, de én valahogy úgy képzelem el, hogy Ryuken is mutasson valamit ő előbb vagy 2 quincyt lecsapna erődemonstrációként majd Ishida ellen egy komoly csata ahol Ishida nyerne ezzel szintén bemutatva a saját erejét.

Ichigora visszatérve belegondoltam, hogy a mostani megjelenésénél milyen rohadt szépen megrajzolta Kubo, akkor majd a belépőjénél mennyire Badass lesz   Ohh My God

Annak én is örülnék ha Renji nem nyomna Bankait és valami okosabb módon győzné le, de mivel mindenki Bankaira számít ezért a mester biztos, hogy mást fog csinálni.Elég nézni a mostani fejezetet...Minden egyes képkockán mást kaptam mint amit vártam és pozítivan csalódtam Nevet

Nekem az jobban tetszene ha elharcolna vele Shikaial + egy két új technikával/csellel lenyomná és amikor Masculine egy erőszinttel feljebb lépne, ahol már Renji Shikaia kevés, felállni Hisagi, hogy állj tovább innen átveszem  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 14, 10:02:17 írta Asasino » Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2419 Dátum: 13 dec 14, 10:02:37 »

Mi van ha jött pár stern ritter hogy álljon át Ishida, de nem tette, ezért levágták, és bezombultatták ahogy Ichigot akarták, és így került át. Ryuken kizárt hogy Bachékkal tartson, már csak Ishinnel való "barátsága" miatt is. Így viszont lehetne egy jó Ishida vs Ryuken harc.

Ez is egy megoldás,de szerintem még mindig az van hogy hátba akarja szúrni őket...kitudja,nem hiszem hogy elárulná Ichigot..az a gond hogy hirtelen jött ez,semmi magyarázat hogy akkor ő ment oda vagy oda hívták/érte mentek vagy mi is van...lehet megtudott valami olyant ami vagy meggyőzte hogy a Quincy-k oldalán a helye VAGY hogy a Quincy-nek kell veszíteni,és ezért beállt hogy a kellő pillanatban hátba tudja támadni akit kell..de majd meglátjuk Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2420 Dátum: 13 dec 14, 11:48:41 »

Szerintem egy két Sternritter megkereste Ishidát, aki egész eddig azt hitte, hogy ő és az apja az utolsó Quincyk, erre kiderül, hogy nem kevesen vannak életben. Persze hogy elmegy meglátogatni a Quincy társait. Mint egy rokoni látogatás. Nevet Viszont arra nincs indok, hogy be is álljon a seregbe, hogy elpusztítsák a Shinigamikat. Mint korábban írtam/mondtam Ishida nem hülye. Tudja, hogy szükség van a Shinigamikra.

Azért az kicsit erős, hogy utálja a Shinigamikat. Maximum nem kedveli őket. Régen azért utálta őket, mert már nem is tudom pontosan talán 200 éve kiirtották szinte a teljes klánt. Utána pedig miattuk elveszítette a nagyapját is. De rájött, hogy csak Mayuri volt a köcsög és a Shinigamiknak is megvolt az indokuk, hogy megnyirbálás a Quincyket. Valamikor mondta Ishida, hogy nem tudja melyik félnek volt igaza, de már nem is érdekli.

A Fullbringes szálat azért hoztam fel példának, mert Ichigo szemszögéből mindenki elárulta csak Ishida tartott ki mellette. Lényegtelen, hogy akkor nem volt Shinigami.
Itt Ichigo már újra Shinigami volt, de ez egy cseppet sem zavarta Ishidát. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/486/13 Igaz, itt már sunnyogott, szóval itt már kapcsolatba került a Vandenreichel.

Ha a Quincyk oldaláról nézzük, akkor Ishida nem áruló.
Viszont Ichigóék szemszögéből az, mert az ellenséggel van jelenleg.
De én nem hiszem, hogy vérremenő harcot vívna Ichivel. Biztos neki is van valami terve. Arra is kíváncsi lennék, hogy mikor megjön Chad és Orihome az Arrancarokkal és meglátják Vandenreich felszerelésben, akkor mit fognak hozzá szólni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2421 Dátum: 13 dec 14, 12:30:28 »

Ishida nem hülye, tudja, hogy a körforgás fenntartásához szükség van a Shinigamikra, nem mellékesen meg Rukia és Renji is a barátai. Ő nem olyan, aki parancsra végezne a barátaival.

Viszont ez számomra inkább azt sugallja, hogy Bachnak van terve a lélekegyensúly megtartására is, sem mint, hogy bolond lenne.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2422 Dátum: 13 dec 14, 12:37:56 »

Ishida nem hülye, tudja, hogy a körforgás fenntartásához szükség van a Shinigamikra, nem mellékesen meg Rukia és Renji is a barátai. Ő nem olyan, aki parancsra végezne a barátaival.

Viszont ez számomra inkább azt sugallja, hogy Bachnak van terve a lélekegyensúly megtartására is, sem mint, hogy bolond lenne.

Van benne valami...

Tilon én nem ellened hanem melletted szóltam Nevet azt, hogy ott már Ichi nem volt Shinigami meg csak mellékesen jegyeztem meg Nevet (vastag betűvel  smirksweat  ikszdé )

ha utálni nemis utálja a shinigamikat esetleg Mayurit amiért a nagyapját felboncolgatta, még akkor se kedveli őket azért Nevet de azért Mayurival is lepacsizott kicsit a poén kedvéért Szayel Aporros részeknél Nevet ott mondjuk Mayuri kicsit össze is rakta őt Nevet

Biztos valami jót talál ki Kubo ha így minden figyelmeztetés nélkül egyszer csak átállította Nevet

Renji haja egyébként most hosszabb vagy csak máshogy van felfogva? mert mint tudjuk animékben/mangákban hosszabb haj = nagyobb power  ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2423 Dátum: 13 dec 14, 12:59:02 »

Én meg azt hittem, hogy arra utalsz, hogy azért segített neki, mert nem Shinigami volt xD

Szerintem csak azért tűnik hosszabbnak mert lenyomja a kendő/sapka. Így nem úgy néz ki a feje, mint egy ananász. Nevet

Hát nem tudom. Bach ék alapból kinyírtak annyi Hollowot, ha jól emlékszek 10 ezret, hogy Mayurinak is kikellet nyíratnia annyi lelket az egyensúly megtartása érdekében. Ha tényleg lenne rá valami módszerük, akkor kicsit szimpatikusabb lenne Bach terve, hisz nélküle csak elpusztítja mindkét világot.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2424 Dátum: 13 dec 14, 13:02:08 »

Aizen meg a lélekkirályt akarta az is pusztuláshoz vezet  Ördögi Továbra is tartom hogy nem Bach lesz a föelenség a stori végén.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2425 Dátum: 13 dec 14, 13:15:45 »

Bach egyáltalán nem az a tipikus főboss... El se tudok képzelni neki egy epic vagy badass pillanatot se, nem úgy mint Aizennél volt aki azért adta... Nevet de még valahogy rajta kívül egyik quincyről se tudom ezt elképzelni.A nulladik osztag már esélyesebb a lélek királlyal az élen.

Aizen meg a lélekkirályt akarta az is pusztuláshoz vezet  Ördögi Továbra is tartom hogy nem Bach lesz a föelenség a stori végén.

és ha valakiről Uraharán kívül el lehet mondani, hogy nem csinál hülyeséget, az Aizen.Esetleg átvette volna a lélek király helyét ha elpusztította vagy valami ilyesmi?

Amikor Urahara mondta neki, hogy a lélek király nélkül a világ kettészakad arra mondta Aizen, hogy ez a vesztesek logikája mert a győztesek nem arra gondolnak, hogy hogy működik a világ hanem arra, hogy hogyan kéne működnie.

Úgyhogy biztosan van itt is valami kiskapu Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2426 Dátum: 13 dec 14, 13:30:32 »

Kiskapu biztosan van de a kérdés itt azonnal meg is jelenik. A quincyk ismernek olyan képességet amellyel ezt megtudják oldani? Én ezt nem így látom, hogy rendelkeznének ilyen képességgel, hiszen az összes megsemmisítő képességükkel teljesen eltörlik a hollowot és ezzel a lelket is. Tehát nem lesz utánpótlás a lelkek pótlására mert azok nem is élik túl a megsemmisítést. Szerintem pont ezért volt az 1000 évvel ezelőtti és a 200 évvel ezelőtti háború is. És ezt a dilemmát képtelenek voltak a quincyk 1000 év alatt sem megoldani. Most is ugyan úgy elpusztítják a lelket mint korábban. Én itt most csak azt látom, hogy semmi más nem motiválja őket mint a bosszú és a hatalom megszerzése a jelenlegi körülmények között. Alapvetően erről szól most a történet. Másrészt én nem gondolom azt, hogy szükség lenne Bachnál komolyabb bossra. Egyáltalán nem gondolom, hogy olyannak kellene itt is bekövetkeznie mint ami most a Madarával történik. Én például éppen ennek örülök, hogy megmaradnak valamilyen szinten "emberi" keretek között és nem isteni mértékkel történik a harc.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2427 Dátum: 13 dec 14, 13:33:11 »

számomra az lenne nagyon érdekes ha Bach hirtelen meghalna , eddig azt lehet mondani hogy rend van a quincyk között , azt teszik amit Bach mond és pont ,de egy is látni hogy Bazz és Haschi között meg a pélóméregetés , na már most el fogadnák -e Ishidát mint vezető aki nem is igazi quincy vagy megindulna a harc a vezető pozícióért , Haschi biztos lojális lenne hozzá de a többiek felmérnék hogy mire is kapta az A betűt
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2428 Dátum: 13 dec 14, 13:55:24 »

rini én nem istenek harcát szeretném látni, csak egy normális főbosst Nevet ami már nagyjából kijelenthető, hogy nem Bach lesz.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2429 Dátum: 13 dec 14, 14:46:14 »

Az mekkora poén lenne ha kiderülne hogy nem is létezik ez a lélek egyen súly, hanem pl csak a lélek király hazudta valamiért, és ezt tudja Bach. És ezért is akarja hogy a quincyk legyenek a domináns faj. Bár volt valami térhasadás vagy mi az emberek világában amit a wizardoknak kellet elsimítani. Vagy lehet hogy nem is úgy működik az egyensúly ahogy hiszik a shinigamik, és Bach nak van valami más terve a fenntartásához.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!