24 máj 19, 20:19:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003580 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #2355 Dátum: 13 dec 11, 16:10:56 »

Jó volt, de a végét nagyon másképpen csináltam volna:
addig zseniális, hogy Mister zuhan lefelé térdel a földön fekvő Kensei-ig a 9. oldalon, de aztán:
mutatják a rémült arcát, becsapódás, a következő képen Mister értetlenül körülnéz, és Kensi ott liheg térdelve MASZKBAN pár méterrel arrébb, majd Rose kettévágja Pityut ugyanígy, majd feldobja a bankai-t, és az utolsó záró kép, hogy a két kapitány között ott áll a Superstar, és mindenki eszelősen néz mindenkire Mosolyog
A kövi fejezet elején meg gyorsan leütné Kensei-t, aztán jön a Rose bankai, és a fejezet végén Renji, így mindenkiből többet láttunk volna.
Kicsit így tényleg sok volt, de mostanság már alig várom a szerdákat Mosolyog
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2356 Dátum: 13 dec 11, 16:22:13 »

Elég jo fejezet volt Hümm-hümm Egyetértek tényleg csak az volt a hibája, hogy muszály volt kipofáznia a képességét. Ilyen téren jobbak voltak a régi részek, ahol a harc közben "hallhattuk" az egyik fél gondolatait amint az megprobálja kitalálni a másik képességét és annak a gyengepontját... Gondolkozik Viszont volt 2 elég badass jelenet: 1. amikor Rose szétkapja vakond James-t. (az valahogy elégedettséggel töltött el mert vmiért irritáló volt számomra az a kölök... smirksweat ráadásul elég pszicho beállása volt Rosenak is) 2. Renji betoppanása, az úgy adta, lehet hogy már olyan régen láttam zabimarut hogy már nem rémlik de nekem úgy tűnik mintha változott volna eg ykicsit a formája és a mérete... Gondolkozik
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2357 Dátum: 13 dec 11, 16:55:14 »

Ohóóó, na végre. Nevet Ez a fejezet tetszett, mert ismét nem számítottam rá, hogy így fognak alakulni az események. Maszkosunk igazán meglepett, nem mondhatnám, hogy okos lenne, viszont józan paraszti esze az van, és felfogja azt, amit mondanak neki. Nevet Kenseit szépen lerendezte, és láss csodát, az ott egy törött kéz??! Nevet Még ez a mozzanat is meglepett, mivel a Bleachben általában el szokták veszíteni a kezüket a szereplők, ha sérül a karjuk, a törés elég ritka dolog. ikszdé Valamint az is tetszett, hogy a quincy nem megszokott harcmodort alkalmaz, így vannak új mozdulatok. Mosolyog Rose bankaiának örültem, nekem bejött, de ez a magyarázós dolog... remélem egyszer felhagy ezzel Kubo. De mindegy is, én Kensei győzelmére számítottam, amikor kiütötték éreztem, hogy ő sem győzhet, így inkább örülök neki, hogy ismertette a képességét.
Na és Renji... itt pedig Hisagira számítottam. >.< De ez így jó, mondjuk azért H. is kapjon valami szerepet, ha már olyan szépen le lett cseszve, meg ha már az orra előtt ütötték ki a kapitányát.
Rose meg végül a hadnagya sorsára jutott. :'D Szépen át lett ő is lyuggatva, mondjuk élni még él, így még megmenthető (vagyis 99%, hogy megmarad). Az arckifejezéseit viszont imádtam. Pojén
Renji pedig sokkal erősebb lett, már csak pusztán a kiállása is ezt tükrözi. Ilyenkor imádom Kubo rajzstílusát, mert ez pár képkockából is jól átjön. *w* Szerintem ezt a meccset vinni fogja, már csak visszavágó alapon is. (meg azért elég gáz lenne, egy ilyen elit képzés után)
Én azt szeretném, hogy Rukia azzal küzdjön meg aki hazavágta őt az első alkalommal. Nevet Nagyon érdekel, hogy ki lehetett az. Azon az alapon meg, hogy Renji is az őt kiütőhöz ment, így akár ez meg is történhet. Bazz B-t meg... ááá, vele is megküzdhet, ha akar, bár a quincyt még mindig erősebbnek tartom egy felturbózott Rukiánál (oké, tudom, hogy nem láttuk még mennyit erősödött).
A kis Jamest azért egy kicsikét sajnáltam. Aranyos egy figura volt, viszont jó volt látni, hogy Rose gyorsan cselekedett és hipp-hopp ketté szedte. Ördögi Szeretem, hogy most már nem hezitált senki, hogy megtegyen-e bizonyos dolgokat.
Azt amúgy nem értem, hogy miért írják páran, hogy a shinigamik túlerőben vannak. Két fejezettel ezelőtt maga Kubo írta, hogy kiegyenlített a küzdelem, és ez szerintem is így van.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 16:58:08 írta akym17 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2358 Dátum: 13 dec 11, 17:09:42 »

Azért kiegyenlített mert 5-6 szereplő kivételével Bach Ishida meg Hashwald egy kacsintással leütne mindenkit Nevet

De ha ezt a 3-t meg Ichigot és Kenpachit leszámoljuk akkor bőven a shinigamik oldalára billen a mérleg Nevet úgy, hogy a fullbringerek HM Team még ott sincs Nevet

egyetlen egy dolgot még kihagytam a fejezettel kapcsolatban Nevet

Minden egyes képkockánál teljesen más dologra tippeltem mint ami történt Nevet elképesztő mennyire meglepett minden egyes oldallal Kubo !  bow
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2359 Dátum: 13 dec 11, 17:55:38 »

kb.10 óra alatt 3 oldalt írtatok,szép kis teljesítmény Nevet
Szerintem ez az eddigi leghangulatosabb fejezet augusztus óta.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/561/10
Amikor szétkapja James-t,az a jelenet nagyon ott van.
Rose-t már láttuk dühösnek,de ilyen pszicho fejjel még nem.A bankai-a sem olyan volt,mint amilyenre számítottam,mármint hogy illúzión alapul,ez végképp meglepett.Gondolom azért árulta el,mert már biztos volt abban hogy sikerül kinyírnia,és volt benne annyi könyörület,hogy legalább elmondja,mi által végzett vele.

(...) 2. Renji betoppanása, az úgy adta, lehet hogy már olyan régen láttam zabimarut hogy már nem rémlik de nekem úgy tűnik mintha változott volna eg ykicsit a formája és a mérete... Gondolkozik
Ha jól emlékszem az egyik 0.osztagos újrakovácsolta neki is,valószínűleg ezért.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2360 Dátum: 13 dec 11, 18:15:07 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/561/10

egyébként itt a kezét is lenyeste Rose?

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/561/18

itt meg csak most vettem észre, hogy Rose ott fekszik a földön Renji mögött.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 18:17:06 írta Asasino » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2361 Dátum: 13 dec 11, 18:17:24 »

Nem, Mangastreamen jobb minőségben van és ott tisztán kivehető, hogy pont félbekapta és az ujjai a helyén vannak.
http://readms.com/r/bleach/561/2178/11
Naplózva

lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2362 Dátum: 13 dec 11, 18:21:48 »

a kezet nem a streames verzio elesebb es tisztabb ott jobban latszik minden
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2363 Dátum: 13 dec 11, 18:25:05 »

Nem, Mangastreamen jobb minőségben van és ott tisztán kivehető, hogy pont félbekapta és az ujjai a helyén vannak.
http://readms.com/r/bleach/561/2178/11

köszi, ezen már tényleg látszik ! Nevet

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/561/1

utolsó képkockán Kensei repülése kicsit olyan....
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/377/18
vagy itt...
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/555/11 (utolsó előtti képkocka)
kicsit Ichigos Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2364 Dátum: 13 dec 11, 18:26:08 »

Szerintem egyszerűen azért nem használták a maszkjukat, mert nem volt idejük rá vagy mert nem gondolták, hogy kellene egy ilyen szintű ellenfél ellen. Annó Ichigo se akarta használni a Bankait Dordoni ellen, mert az Espadanak tartogatta. Aztán rájött, hogy ez így nem lesz jó. Rose azt hitte, hogy James halálával és a Bankaijával márt nyert is. Meg ki számított volna egy ilyen erős távolsági támadásra egy közelharcostól. Nyelvesít

Az meg, hogy toshiro Hyoinmaruval a legerősebb jég típusú zp-vel nem tudta, Rukia meg betudná, az azzal is kivédhető lenne, hogy Toshironak nem volt bankaia...
Miért, Rukiának van? Pojén Igaz, lehet, hogy most már neki is van, de remélem fejlődött annyit, hogy ne kelljen az első szembejövő Quincy ellen használni. Amúgy Sode no Shirayuki hó és jég alapú, szóval lehet többre képes, mint Hyorinmaru.

Vajon James is egy Quincy volt, vagy tényleg csak a Szupersztár elsőszámú rajongója?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2365 Dátum: 13 dec 11, 18:34:43 »

Ez után a fejezet után már tényleg nem tudom eldönteni, hogy Kubo most komolyan gondolja még a mangaírást vagy már csak azért csinálja, hogy valahogy vége legyen.....

Először is, ez az ellenfél mi a rák? Itt ez a pankrátor faszi, akinek a szurkolóiból van az ereje. Az oké, hogy hülyén néz ki és perszehogynem kapitányi szinten van és egy nagy vicc az egész, még az erje is OK legyen, de akkor miért nem gyengül le, miután a kiscsóka meghal?

A másik meg, hogy kezdem úgy érezni, hogy a Shinigamik megérdemlik, hogy megöljék őket.....
Most is mi volt ez, hogy használja a piperkőc Vaizard (most nem ugrik be a neve) a bankai-át erre az ellen "Ez lehetetlen, egy Zanpakutou nem birtokolhatja a tűz és a víz erejét egyszerre" erre mit mond az az idióta?
"Igen ez csak illúzió, én a zenét irányítom." Jó hogy nem mondja, hogy "A képességem deaktiválásáoz elég ha nem hallod, kérlek zúzd be a dobhártyád és nyersz."

Bassz.... Tök alap, hogy nem mondjuk el az ellenségnek, hogy mire vagyunk képesek.... legalább is szerintem.....
Ha pl nem válaszol vagy nekiáll keménykedni, hogy az ő kardja speciális és képes erre az a kőagy pankrátor soha rá nem jön a trükkre és simán nyernek....

Na persze akkor elmaradt volna Renji cool-nak szánt belépője...
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 18:35:46 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2366 Dátum: 13 dec 11, 18:56:41 »

Igaz hogy Reni tartozik a maszkosnak,de a belépőt máshol is ellehetett volna sütni,volt már rá példa.Ezen a téren pedig Hisagi társult volna be,még Rose válasza előtt leblokkolná,hátha észbe kapott volna és akkor 2 téren is tetzetős fordulat következett volna be. kacsint
Simán beadhatta volna neki hogy fejezetenként akár elem megvalósítás a képessége,mint Kyorakunál a gyerek-játékok.
Úgyse tudja mivel van dolga,az egyike azoknak aki a jelentést se olvasta el. smirksweat
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2367 Dátum: 13 dec 11, 18:59:03 »

Az meg, hogy toshiro Hyoinmaruval a legerősebb jég típusú zp-vel nem tudta, Rukia meg betudná, az azzal is kivédhető lenne, hogy Toshironak nem volt bankaia...
Miért, Rukiának van? Pojén Igaz, lehet, hogy most már neki is van, de remélem fejlődött annyit, hogy ne kelljen az első szembejövő Quincy ellen használni. Amúgy Sode no Shirayuki hó és jég alapú, szóval lehet többre képes, mint Hyorinmaru.

jah, lehet a fagyasztásban jobb nála..Meg Rukia harcairól nekem mindig az a jégoszlop ugrik be nemtudom már hanyadik tánc, hogy úgy öli meg az ellenfelét, hogy lefagyasztja majd szétesik a jég az ellenféllel együtt lehet nálam ezért van ennyire ez a Rukia lefagyasztja Bazz-bt ikszdé mondjuk részemről kicsit logikai bukfenc mivel Toshironak is a legerősebb támadása a Hyoten Hyakkaso is ezt tudja amivel Halibelt jegelte (mondjuk az nem végezte ki) valamint Cang dut is befagyasztotta ikszdé de az nálam akkor is Rukiához passzol  Nyelvesít

Ez után a fejezet után már tényleg nem tudom eldönteni, hogy Kubo most komolyan gondolja még a mangaírást vagy már csak azért csinálja, hogy valahogy vége legyen.....

Először is, ez az ellenfél mi a rák? Itt ez a pankrátor faszi, akinek a szurkolóiból van az ereje. Az oké, hogy hülyén néz ki és perszehogynem kapitányi szinten van és egy nagy vicc az egész, még az erje is OK legyen, de akkor miért nem gyengül le, miután a kiscsóka meghal?

A másik meg, hogy kezdem úgy érezni, hogy a Shinigamik megérdemlik, hogy megöljék őket.....
Most is mi volt ez, hogy használja a piperkőc Vaizard (most nem ugrik be a neve) a bankai-át erre az ellen "Ez lehetetlen, egy Zanpakutou nem birtokolhatja a tűz és a víz erejét egyszerre" erre mit mond az az idióta?
"Igen ez csak illúzió, én a zenét irányítom." Jó hogy nem mondja, hogy "A képességem deaktiválásáoz elég ha nem hallod, kérlek zúzd be a dobhártyád és nyersz."

Bassz.... Tök alap, hogy nem mondjuk el az ellenségnek, hogy mire vagyunk képesek.... legalább is szerintem.....
Ha pl nem válaszol vagy nekiáll keménykedni, hogy az ő kardja speciális és képes erre az a kőagy pankrátor soha rá nem jön a trükkre és simán nyernek....

Na persze akkor elmaradt volna Renji cool-nak szánt belépője...

De ha Rose csak annyit mondott volna, hogy BANKAI meg a nevét és pár oldalon keresztül Masculine pánikolását meg az actok nevét olvasod majd Mask meghal akkor az lett volna a baj, hogy most ez mi a szart csinált? de egyrészről jogos is amit mondasz de ez már ki lett tárgyalva...Ha még tudom, hogy ki is védheti de azt is tudom, hogy a zsebemben még van egy hollow mask azért nem számítok arra, hogy egy közelharcos pankrátor csillagot lő a mellkasomba...Mondjuk a közelharcról meg annyit, hogy a quincyk íjjal is harcolnak az meg mostanában nem lesz közelharc.... erre már nem emlékszem, hogy említették-e vagy valami de a nagyja lehet nem is igazi quincy...Bocsi ha most hülyeséget írtam csak erre az egyre nem emlékszem.... ikszdé

coolnak szánt belépője? hát az nem csak annak szánva volt....ha ez neked nem Badass...

dehát Haters gonna hate... Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2368 Dátum: 13 dec 11, 19:05:47 »

Egyet kell értenem Exkirionnal, ez a fejezet siralmas volt. A pankrátor nagy kedvenc a sternritterek között, de amit Rose művelt itt az nevetséges. Ha nem képes nyerni így, ne mondja el a képességét. Ennyire egyszerű... Az ehhez hasonló higgadt képesség levezetések elég badassek lehetnek, amennyiben a Sternritter végzi darabokban a fejezet végére... A maszkhiányra elfogadható érv hogy nem volt idejük, de az hogy egy sima sugár elől nem képes egy kapitány elshunpozni, az megint nevetséges. A Quincy arc eddigi mélypontja ez a fejezet, remélem nem lesz több ilyen.

De ha Rose csak annyit mondott volna, hogy BANKAI meg a nevét és pár oldalon keresztül Masculine pánikolását meg az actok nevét olvasod majd Mask meghal akkor az lett volna a baj, hogy most ez mi a szart csinált? de egyrészről jogos is amit mondasz de ez már ki lett tárgyalva...

Nem, nem lett volna baj. Meg volt magyarázva hogy el lett véve az erejének a forrása, ergo teljesen korrekt vereséget szenvedett volna. És mint említettem fentebb is, ha egy kapitány nem tud kitérni egy tök random bleach-es sugártámadás elől, akkor ássa el magát.

Pár pozitívum: a rajzolás és Rose őrült feje majdnem annyira jó volt mint Renji belépője a végén.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2369 Dátum: 13 dec 11, 19:08:42 »

Igazából ezzel a fejezettel egy baj volt... túl hamar bevégezték a vaizardok. Azért ennél többre tartottam őket. Mondjuk Aizennél is csalódást okoztak. Azzal nem lenne baj, hogy kikaptak de így? Tiszta szégyen. Ha ezek után Renji szét gyalázza ököllel kiröhögöm az összes "kapitányt".
Amúgy nem volt rossz fejezet a bankaiok is ellettek találva és passzol a karakterekhez. Csak szegények trashnek vannak beállítva.

u.i. mi van a maszkokkal?

Renji már 1 ideje kapitányi szinten van, ezután az edzés után pedig simán be tudna kerülni az 5 legerősebb közé szerintem, én legalábbis ezt várom. Szóval nem kell itt kiröhögni senkit, itt a Bleachben sok esetben ezek a rangok olyanok mint a One Pieceben a vérdíjak, cseppet sem tükrözik a karakter valós erejét.
Menő fejezet volt, kellett már egy újabb halálos csapás, Rose szerintem ugyan úgy ki lett iktatva mint Kira, ha ez a 2-ő ezek után még szerepelni fog, akkor csalódott leszek. Az meg, h elmagyarázza az erejét... hát mindig ezt csinálják, elbízta magát a b.lf.ssza, és meg is szívta szépen Mosolyog. Csillagos 1-est kapott Mask-tól  ikszdé
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!