24 máj 19, 21:23:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003595 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2325 Dátum: 13 dec 11, 08:18:31 »

Egy maskot vártam volna kenseitől,de lehet direkt tarrogatta. A másik kapitány bankaia érdekes. Renji betoppanása nem lepetr meg. Zabimaru nem válrozott,valszeg bankaiban fog. Tippem szerint kap némi húst.rukia meg szvsz bazz b ellene megy
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #2326 Dátum: 13 dec 11, 08:29:31 »

Rojurot szépen kivégezte.

Úgy látszik, hogy az illúzió használók legnagyobb gyengesége az a kényszer, hogy rögtön el is magyarázzák, hogyan működik a képességük. Kezet foghat Shinjivel.  >.<# De átvezetésnek jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 08:30:50 írta An_S » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2327 Dátum: 13 dec 11, 10:12:32 »

Oké, hasonló képességű személyek, hadd súgjak nektek valamit: Ne magyarázzátok el az erőtöket az ellenségnek még mielőtt vége lenne a harcnak! Úgy még simán nyernétek is.

A fejezet jó volt és mindenki logikusan viselkedett. Rose bankai-a jó, de nem kellett volna elmondania hogyan működik. Viszont most egy időre süket lett Mask. Renjire kíváncsi leszek még ha várható is volt a betoppanása.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2328 Dátum: 13 dec 11, 10:13:16 »

De menő volt Masculine, mármint sugarat lőtt! Nevet Most már tényleg az egyik kedvenc Sternritterem lett. Szépen kivédte Rose hangalapú Bankaiját. Persze erre most ráment a hallása. Rose-nak elég pszicho nézése volt, mikor a végső képességét akarta használni. Tényleg olyan volt, mintha Masculinék lettek volna a jó fiuk

Kensei és Rose is kivehető a harcképes kapitányok sorából. Akkor maradt, lássuk csak: Kyouraku,  Kenpachi, Mayuri, Ukitake, Urahara  (Yoruichi és Isshin még nem csatlakoztak a buliba) és egy rakat sérült kapitány és Byakuya de ő még vagy fenn van, vagy még nem érkezett meg. Összesítve 5 harcképes van most a csatamezőn. 14-ből (a + fő Kisuke) maradt 5, az szép arány.^^

Renji a végén menő volt. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2329 Dátum: 13 dec 11, 10:16:55 »

Masculine téynleg hatalmas arc:D Nem tünik gonosznak csak rossz oldalon van... Rose sosem volt normális , mind a 2 kapitány elég beképzelt volt mindig is.
Renji viszont tényleg menő volt.

Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #2330 Dátum: 13 dec 11, 10:23:20 »

Szegény kisembert,hogy kettévágták már a végén, még  megsajnáltam szegénykét. smirksweat ikszdé
Hát igen vannak,olyan kapitányok akik elkell magyarázzák,hogyan is muködik a képessegük még mielött vége a harcnak.
Az ilyen kapitányok,nem hosszú életűek. smirksweat
És végre megjött Renji is,kiváncsiam várom milyen ereje lehet most. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 11:54:43 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2331 Dátum: 13 dec 11, 10:25:34 »

Igazából ezzel a fejezettel egy baj volt... túl hamar bevégezték a vaizardok. Azért ennél többre tartottam őket. Mondjuk Aizennél is csalódást okoztak. Azzal nem lenne baj, hogy kikaptak de így? Tiszta szégyen. Ha ezek után Renji szét gyalázza ököllel kiröhögöm az összes "kapitányt".
Amúgy nem volt rossz fejezet a bankaiok is ellettek találva és passzol a karakterekhez. Csak szegények trashnek vannak beállítva.

u.i. mi van a maszkokkal?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2332 Dátum: 13 dec 11, 10:36:56 »

Masz az jó kérdés. Még senki sem használta a Aizen csata ota. Lehet hogy már nem is tuják? Bár ez hülyeség. Azért vannak még: Ott vannak még Vaizard nem kapitányok föleg hatsi vagy mi a legjobb kido használó. Na meg ott vannak még az ujra éledt fullbring harcosok is Cuki san meg Ginjo:D Meg ganjo.
Egy ember harcát várom nagyon az Ukitake ö szinte még semmit nem mutatott meg.  Az új fökapitány meg tuti hasvaldal fog harcolni 4-5 fejezeten keresztül.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2333 Dátum: 13 dec 11, 10:38:17 »

Megjött Krillin és kér egy kiadós verést. Mennyire szép lenne ha meg is kapná. Hiszen ő Renji.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2334 Dátum: 13 dec 11, 10:48:46 »

A maskokat azért nem használták ,mert tartogatják. Idő limitesek, nem ugy mint ichigo esetében.gondolom ugy  voltak hogy 2 bankai csak elég lesz ,és bach ellen meg mask is lesz.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2335 Dátum: 13 dec 11, 11:00:53 »

Kensei-t kiütik, okéé ő legalább kapott 1,5 fejezetet, de Rose-t fél fejezet alatt megölik kb. Istenem , Kubo, annyira jól megcsináltad azt Vaizardos visszaemlékezést, és most megint hullanak, mint a legyek... szomorú vagyok ezzel kapcsolatban.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2336 Dátum: 13 dec 11, 11:20:01 »

Rose nak nem volt szerencsére nem gondolta hogy megsüketi magát az elenség:D
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #2337 Dátum: 13 dec 11, 11:49:57 »

Oké, hasonló képességű személyek, hadd súgjak nektek valamit: Ne magyarázzátok el az erőtöket az ellenségnek még mielőtt vége lenne a harcnak! Úgy még simán nyernétek is.

Hát igen, ez okosan ki lett küszöbölve a HxH-ba, ott vagy csak a harcok végén dumálnak róla, vagy a narrátor mondja el a nézőnek hogy mi XY-nak az ereje, hogy azért ne nézzen teljesen értetlenül hogy most mit is lát, ez sok shounenbe elférne nem csak itt, mert mindenhol fail ha bármelyik képességét elmondja az ellenségnek az éppen harcoló fél.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2338 Dátum: 13 dec 11, 11:56:43 »

De am csak a Vaizardoknál vannak ilyen trollkodások... tényleg csak azért vannak, hogy legyőzzék őket! Kivéve talán Hacchi. Renji most nyerni fog, a felvezetett belépő miatt is + Mask túl sok mindenkit alázott le 3 fejezet alatt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 12:03:30 írta RoB » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2339 Dátum: 13 dec 11, 12:01:07 »

Igazából bármi más jó megoldás lenne azon kívül, hogy elmondom a képességem az ellenfelemnek még harc közben:D Azért az ember ne vágja a fát maga alatt:D Mondjuk engem ez valahogy kevésbé zavarna, ha utána mondjuk szét csapná az ellent, de ahogy elmondja veszít is az már szánalmas.
Ahány manga annyi megoldás kár azon rágódni ki hogy oldja meg.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!