24 máj 19, 18:34:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003539 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2265 Dátum: 13 dec 04, 15:32:37 »

Sztem jó kis fejezet volt, rég volt már humoros rész és ebben volt humor és egy kis komolyság is. De a nevével én sem vagyok megbarátkozva. Eddig a betűk egy igét vagy egy melléknevet tartalmaztak utalva ezzel a képességükre, de ez meg felmutat egy főnevet. Ezekszerint ha Superstar a képessége akkor képes limóval utazni, a vörös szőnyegen felvonulni és autógrammokat osztogatni is...  Faceg Mivel nem volt idézőjelbe rakva elképzelhetőnek tartom hogy nem ez a képessége csak ezt mondja... Gondolkozik
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2266 Dátum: 13 dec 04, 15:40:11 »

Kicsit megkésve tesztek miatt,de megérte várnom.
Végre Kensei Bankaiáról is kapunk magyarázatot.A beszólása(i) pedig adják a helyzetet.
Közel Pusztakézzel tarol,így legalább sokkal jobban öszpontosítva harcolhat.Nagyobb mozgékonyság
Remélem Rose is mutata majd valamit,de ne fölöslegesen.
S mint Superstar,tréfás egy fordulat.
Jól állt Kenseinek ahogy egy ideig elbánt vele,arra viszont nem gondoltam hogy a szurkolója adja neki az erejét.
Jobban használja a biztatást a végén mint maga a főhős és a többiek. smirksweat
Úgy látszik jevényekkel jelenleg felhagytak.

Amúgy Hisagihoz ki illene ellefélnek?
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2267 Dátum: 13 dec 04, 16:07:22 »

Amugy elnézve ezt a párost kicsit Zaraki és Yachiru hatása van, míg ha azt nézem hogy kellenek egymásnak a hatékonyság érdekében akkor meg Stark és Lilly jut eszembe... Hümm-hümm  Egy pillre felmerült bennem hogy jó ellenfél lehetne Zarakinak de az úgy elintézné, hogy semilyen jó szó vissza nem hozná ikszdé
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2268 Dátum: 13 dec 04, 16:30:38 »

Az első pár oldalnál azt hittem (meg gondolom nem csak én),hogy most fogok látni egy Hisagi bankai-t,sajna nem így lett.
Nem minden stern ritterre jut egy kapitány,és most Ő kapott 2-őt is,meg lehetne vele elégedve.De szerintem ennek a csatának a végkimenetele egyértelmű,pláne ha Hisagi aktivizálja magát,akkor már 3v1.
Kensei továbbra is hozta a stílusát Nevet
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2269 Dátum: 13 dec 04, 16:31:35 »

rövidnek éreztem a fejezetet lehet a poénok miatt de tetszett Nevet

Kensei belépője nagyon badass volt és a beszólásai.... a mester kitett magáért !  bow amikor odatette a lábát és az arcát nem láttuk elsőre azthittem Bazz-B jött meg, de Kensei nem szarozik egyből Bankai! Nevet mondjuk ott van még a maszkja amit gondolom rátud venni  Kúl

Rose érkezését nem értem egyáltalán... tudtam volna élni nélküle....

Azt nemértem, hogy Hisagi honnan tudta, hogy előbb a kicsit kell leütni ? mert ha harcolt volna ellene oké de mivel annyi volt, hogy kaptak egy csicskítóst és a supersztár már szaladt is Renjiékhez kb.

Következő fejezetekben remélem a hadnagyok nem maradnak kihasználatlanok.

Kensei képességét nem nagyon értettem valaki letudná írni?
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2270 Dátum: 13 dec 04, 16:40:13 »

Jó kis Bankait kapott Kensei,kíváncsi vagyok tud-e valami energia alapú támadást is,mert akkor valszeg láthatunk egy kis Dragonball közeli küzdelmet,pláne hogy ez a Quincy egy pankrátor,aki csak úgy erősödik a semmitől.  ikszdé
Asasino:Ha jól vettem ki,Kensei kis boxszerei rácsatlakoztak a kezeire,aztán az ütései kicsit pusztítóak lettek. Nevet
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2271 Dátum: 13 dec 04, 16:43:00 »

Tömören:
A Zanpaktoja akkor hat az ellenfelére amikor megvágja,de amikor a bankai-t használja,akkor pedig az összes erejét az öklébe tudja összpontosítani.Legalábbis az angolból ezt vettem ki.De hogy hogyan hat rá (mármint mit érez akkor az ellenfele a fájdalmon kívül),az nem volt benne.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 16:44:44 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2272 Dátum: 13 dec 04, 17:00:50 »

Asasino:Ha jól vettem ki,Kensei kis boxszerei rácsatlakoztak a kezeire,aztán az ütései kicsit pusztítóak lettek. Nevet

igen ezt akkor is kivettem belőle amikor 200 fejezettel ezelőtt használta Nevet

Tömören:
A Zanpaktoja akkor hat az ellenfelére amikor megvágja,de amikor a bankai-t használja,akkor pedig az összes erejét az öklébe tudja összpontosítani.Legalábbis az angolból ezt vettem ki.De hogy hogyan hat rá (mármint mit érez akkor az ellenfele a fájdalmon kívül),az nem volt benne.

köszönöm Nevet

Elsőre kicsit felületesen olvastam a fejezetet már átolvastam többször is már kicsit érthetőbb Nevet Hisagin látszik, hogy a 2 bekapott ütés se nagyon zavarta meg a lelki világát... Amikor Barragan Fraccionja ellen harcolt, azthiszem Findor volt az már nem tudom, ott is csak szerencsétlenkedett amíg nem használta a shikaiát, utána már nem volt neki ellenfél.Az már más dolog, hogy itt a Shikainál picit többre lesz szükség  smirksweat Amúgy azon az egy harcon kívül nem is harcolt Hisagi ikszdé kivéve az Alon ellen de az nem harc volt hanem erőfitoktatás + az az egy képkocka amíg a super vice-captain lerúgta  >.<#
és persze amikor Yumichika kiszippantotta belőle az erejét, de abból is már csak azt láttuk amikor kifekszik.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 17:02:52 írta Asasino » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2273 Dátum: 13 dec 04, 17:13:20 »

Eddig a betűk egy igét vagy egy melléknevet tartalmaztak utalva ezzel a képességükre, de ez meg felmutat egy főnevet.

Igazából Bambi képességén kívül az összes főnév szerintem. Azt is hozzáteszem, hogy Bambinál valamit benézhetett Kubo, mert annak nincs értelme angolul, hogy "The Explode". Lehetett volna Explosion, Explosive vagy Exploder is, de az Explode-nak "The"-vel az elején nincs semmi értelme.

Bárki, aki a Superstart tippelte Mask képességének az hazudik. ikszdé Nem tudom honnan jutott eszébe Kubonak ez az ötlet, de annyira nevetséges, hogy szinte már jó. smirksweat Zúzza csak le a kapitányokat. Ha "M" lett volna, akkor Megastar, ha "X", akkor pedig X-Factor? Kiröhög


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2274 Dátum: 13 dec 04, 17:33:18 »

Nekem ez a fejezet kimondottan tetszett!

Most olyan igazi összhangot találtam benne, mind poénkodás és komolykodás, mind harcok és beszéd terén. Kensei nagyon jól hozza magát. Rose továbbra is egy hervadt rózsa szintjén van, Hisagiból megint csak a kiütött pillanatot látjuk (ehj,,,), na de Superstar! Komolyan majdnem azt mondom, hogy a kedvenc quincym lett egy fejezet alatt. Nem egy gonosz karakter (messzíról sem), badass volt, amikor Hisagival beszélt 2 mondatot, és mégis egy poén karakter! Kubo vele most nálam nagyon betalált. Remélem szét is csapja Rosékat.

Rukiáról meg a fanart a végén eszméletlen,,,,csodálom, hogy K Ichigo még nem mondta. Nevet

(Kérvényezem  Bleach újraindításakor, hogy minden opening Fear and Loathing in Las Vegas! legyen, ma olvastam először azzal és ütötte a High And Mighty Colort.)
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2275 Dátum: 13 dec 04, 17:48:41 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/560/3

bal fenti quincy csajnak rózsaszín a haja?  Hmm?

nekem ez is új  >.<#
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2276 Dátum: 13 dec 04, 19:06:03 »

Whao,köszi DasOmen. bow Érdekes Fanart kicsit elüt a normál stílustól mégis bejön.
Amikor először olvastam ugye mangareaderen ott még nem láttam.
Amúgy most először azt hittem hogy Síszemüvegesből lesz egy rajongói kép. Nevet

Meg is van a múltheti fejezet belépője színesben.
Mintha visszahozott animeből vették volna ki ezt a képet Nevet
http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/337/4/a/they_came_back_by_themnaxs-d6wn4us.png
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 20:12:04 írta K ichigo » Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2277 Dátum: 13 dec 04, 20:15:22 »

Érdekes képessége van a maszkos pankrátornak, kicsit hasonlít Yammi Ira-jára, mindkét erő elvileg korlátlanul növekedhet amíg az erőnövelő tényező fenn áll (előbbinél a szurkolás, utóbbinál a düh). Viszont mivel úgy is poénkarakter még az sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a képessége visszaüthet. Nagy poén lenne, ha most Ikkakuék felállnának és elkezdenék lehordani, lelúzerezni, mire elgyengülne megint. Én úgy értelmeztem a képességét, hogy a közönség szeretetéből, pozitív érzéseiből nyeri, szóval a hangoztatott gyűlölet negatívan befolyásolná. Egy próbát megérne Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2278 Dátum: 13 dec 04, 20:41:14 »

Érdekes képessége van a maszkos pankrátornak, kicsit hasonlít Yammi Ira-jára, mindkét erő elvileg korlátlanul növekedhet amíg az erőnövelő tényező fenn áll (előbbinél a szurkolás, utóbbinál a düh). Viszont mivel úgy is poénkarakter még az sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a képessége visszaüthet. Nagy poén lenne, ha most Ikkakuék felállnának és elkezdenék lehordani, lelúzerezni, mire elgyengülne megint. Én úgy értelmeztem a képességét, hogy a közönség szeretetéből, pozitív érzéseiből nyeri, szóval a hangoztatott gyűlölet negatívan befolyásolná. Egy próbát megérne Nevet

az erőcsökkenős része nekem valahonnan ismerős, már nemtudom honnan, de ott se tetszett.... had növekedjen csak ez az 5 aki ottvan úgyis elnyomja Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2279 Dátum: 13 dec 04, 20:43:11 »

Azt nemértem, hogy Hisagi honnan tudta, hogy előbb a kicsit kell leütni ? mert ha harcolt volna ellene oké de mivel annyi volt, hogy kaptak egy csicskítóst és a supersztár már szaladt is Renjiékhez kb.
Annak a harcnak csak az elejét és a végét láttuk. Igaz nekem is csak ebből a fejezetből derült ki, hogy itt http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/19 mikor számol nem azt számolja, hogy mennyi ellenfelet ütött ki, hanem Hisagira számol 3-at, akit utolsóként győzött le.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/560/3
bal fenti quincy csajnak rózsaszín a haja?  Hmm?
nekem ez is új  >.<#
Nem 100%, hisz ez csak egy rajongói színezés. Az eredeti képen nem teljesen világos a színe, míg Yachirunak teljesen világosra van színezve.
Azért meg kell hagyni, hogy tényleg jó képeket csaptak a fejezet mellé. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!