24 máj 19, 20:59:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003592 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2235 Dátum: 13 nov 30, 23:11:54 »

Szerintem ezt akarta használni Nanao kidouja ellen is. Azért arra én is kíváncsi leszek, hogy valójában mit takar a balance képesség. Tudom, hogy mit jelent de a képességet így nem tudom értelmezni.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2236 Dátum: 13 dec 01, 00:27:05 »

Mérleget Én is Írtam még 1-2napja,de hogy vajon mit takar az tényleg kérdőjeles.
Azért remélem Jobban megvan valósítva mint a Fullbringeré.

Annyit lehetett látni Chang-on hogy amint ismét "szerencséje" lett akkor már rendesen megtudta vágni,de előtte nem.
Ichig Kardja is balszerencsés volt valameilyen értelemben smirksweat

Hm lehet hogy Ez mégis csak Kenpachi elleni képesség.Az ellenfeled minél kitartóbb,megússza annál hatékonyabban tudna ellen harcolni.
Azért annyiban kár hogy alapból az elején Speciális Blutra gondoltam neki,na nem baj. smirksweat
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #2237 Dátum: 13 dec 01, 16:25:46 »

Kicsit csalódott vagyok, hogy Chang Du-t kivégezték, szinte semmit se láttunk tőle. Akkor most Hitsugaya és Soi Fon meghalt? Ha igen akkor Kubo megmutathatta volna.
A szemefedő hiánya szerintem is rajzolási hiba. Mostanába tényleg gyakoribb a rajzolási hiba. Nem tudom, hogy valaki észrevette-e már ezt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/5 itt még BG9 jobb oldala sérült, de a mostani fejezetbe már http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/14 a baloldala sérült. ( Ha valaki már írta volna akkor bocsi nem szóltam, csak még nem olvastam vissza az összes hozzászólást.)
Amúgy a 61. kötet borító nagyon jó lett, az egyik legjobb. A következő borítóra Hitsugaya az esélyes, de én szívesebben látnám rajta Komamurát emberi formában.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2238 Dátum: 13 dec 01, 16:39:43 »

Erre már Kyorakunál is utalt. A legegyszerűbb válasz lehet, hogy aki miatt kibillen az egyensúly egy bizonyos irányba az ellen "prefered enemy" státuszt szerez. De túl sok a "ha" és a "vagy".
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2239 Dátum: 13 dec 01, 21:20:15 »

Ez így nem működne mert akkor ő egy legyőzhetetlen ellenfél lenne bárki számára. Bach is csak pislogna ha ez így valósulna meg, hiszen az egyensúly mindig őt támogatná.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2240 Dátum: 13 dec 02, 05:54:51 »

Én látok rosszul, vagy tényleg olyan mintha egy szemkötő lenne a csajon a jobb oldali legalsó képen.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/8
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #2241 Dátum: 13 dec 02, 10:29:47 »

Szerintem lelehet győzni, csak az a lényeg, hogy a kardját ne tudja a csapás útjába tenni tehát kidúsok, bénítok gyors szereplők indulnak eséllyel ellene. Szerintem az nanao mert nem valószínű hogy aizen ül a széken mivel ha annak ellenére is ilyen jól hipnotizál hogy le van kötve akkor túl veszélyes. Nanaóról tudjuk, hogy tényleg jó a démoncselekben.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2242 Dátum: 13 dec 02, 10:35:10 »

 Chang Du nak csak karját vágta le nem? Ez nem feltétlen jelent halált blecben:) Biztos durva képesége van Hasvaldnak meg Icsigonak 1 védéssel eltörte a bankaiát....
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #2243 Dátum: 13 dec 02, 14:08:31 »

Én látok rosszul, vagy tényleg olyan mintha egy szemkötő lenne a csajon a jobb oldali legalsó képen.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/559/8
Az Nanao-nak csak a haja.Nézd meg egyel fentebb,amikor szemből van,és úgy érteni fogod.

Anno Aizen is lekapta Toshiro-nak a kezét és (asszem) a lábát,és ő még mindig él,szóval lehet ebből még bármi.Vagy ott volt Grimmjow is,neki Kaname szedte le a karját.Továbbá Bach sem mondta el hogy mi az ítélete,hanem csak annyit hogy:"Haschwald".Max. ha Kubo nem mutat róluk több képkockát,akkor meghaltak...
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2244 Dátum: 13 dec 02, 14:28:57 »

Ez így nem működne mert akkor ő egy legyőzhetetlen ellenfél lenne bárki számára. Bach is csak pislogna ha ez így valósulna meg, hiszen az egyensúly mindig őt támogatná.

Aizen is az volt. Aztán jött Kubo remek húzása...

Mi van akkor ha miatta billen ki az egyensúly. A történések befolyásolhatják a képességét, de ugyanúgy meg is ölhetik, mint ahogy erőt adnak neki.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2245 Dátum: 13 dec 02, 21:18:05 »

Chang Du nak csak karját vágta le nem? Ez nem feltétlen jelent halált blecben:) Biztos durva képesége van Hasvaldnak meg Icsigonak 1 védéssel eltörte a bankaiát....


Ez nem akkora cucc,mondom ez olyan mind shishigawara box gyűrűje,ő is ha megütötte a jackpotot akármit szétvert..egy ütéssel eltörte ikkaku lándzsáját,szóval az öve is ilyen fajta..arra lettem volna az előbbiekben kíváncsi hogy vajon shishigawarahoz hasonlóan működik ?,tehát ha többször használja akkor mondjuk az  a mérleg nem úgy billen ahogy kell és nem történik semmi? Gondolkozik..
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2246 Dátum: 13 dec 02, 21:55:57 »

Én abban bízom, hogy nem csak a szerencsére korlátozódik a mérleg ereje. Lehetne, hogy kitalál egy feltételt, ami alapján dönt a mérleg. Mondjuk a kiosztott sebzés után is lehetne. Pl ha egy kapitány sokat sebzett de őt kevés találat érte, akkor a különbséget számolja fel a mérleg. Vagy valami hasonló trükkös elven alapulna.

Van egy olyan tippem, hogy Luchador barátunk épp indulna Renjiék felé, erre Hisagi feláll. Ikakkut most nem akarom harcolni látni, Yumichika képessége meg nem sokat ér a Quincyk ellen, akik könnyedén elszívják a növényét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2247 Dátum: 13 dec 02, 22:24:12 »

Én nem tudom de érdekes lesz majd látni, hogy mit talált ki Kubo erre a balance képességre.

Amúgy nem írnám le Yumichika képességét mert nem lehet tudni, hogy mennyire fejlődött az a képesség vagy például nem lett e olyan képessége amely csak egy irányba engedi áramolni a reatsut. Szóval nem tudni még semmit, így nem is írnám le. Kubo szerintem már így is megtette a hadnagyokkal ezt a lealázást. Remélem még észbe kap. nekem ez a legnagyobb negatívum a mostani részekben.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2248 Dátum: 13 dec 03, 00:35:28 »

Kubo nem véletlen tért ki Hisagi bankai-ra. Szóval vagy most vagy később megmutatja , hogy mit is tud.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2249 Dátum: 13 dec 03, 12:48:02 »

Ez így nem feltétlenül Hisagiról szól mert Kubo nem csak róla nyilatkozott a folytatás előtt hanem Renji, Yumichika, Kira és még Ikkakuról is a hadnagy szintűek közül. Ezek közül most már Kira eltűnt (legalábbis nem találkoztunk vele a lelövése óta). Renjiére azt mondta, hogy változik. Ez most már érthető is lett, hiszen komoly képzést kapott a 0. osztagnál.  Yumichikáéra azt mondta, hogy még gondolkozik rajta. Rukia bankairól szót sem ejtett. Kiráéról pedig azt, hogy ha lesz akkor nagyon szívatós lesz az ő képessége (alapban is elég szívatós). Hisagi bankairól szintén nem említett egy szót sem. Ezek után én úgy érzem, hogy pont azok fognak kapni valami igazi tápot akiket meg sem említett. Ja igen. Komamuráról is azt mondta, hogy megváltozik a bankaia és ebben igazat is mondott.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!